Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+41
Drmax
Zeronico
mjrkk
maggycc
hcd
ML66
pegy18
Vasoj84
Geofree
Raddy007
krap
olin
Excalibur
MichalDJ
trixy
FREDERIK
AJET0
Rimsy
Kelt
richmonds
Burberry
Lufa
Lázňator
mrskman
Martynez
vn
kancler
Ujo
Jaternička
HCDTOM
ondrej.n
Hhs23
MarkusHCD
imbík
sz108
ralff
DUKLIČKA
staříček
hadas (admin)
Siroko
Luc2as
45 posters

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 28/10/2020, 20:06

Siroko napsal:Vzdyt prenosy na hokejce uz takto v zari fungovaly. Pri platbe za utkani si kazdej vybiral klub, kam ten poplatek pujde.

Pokud se nemýlím, tak zrovna tu kvalitu přenosu na hokejce(výpadky, nekvalita obrazu) tady někdo hanil....
a takhle zprostředkovaně přes někoho třetího se mi to stejně moc nelíbí...
Prostě ať Dukla udělá svůj stream, zaplatíš 100kč a těch 100kč jde přímo Dukle...takhle bych to viděl já....
na hokejce se stejně dávalo míň jak cena vstupnýho ne?

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/10/2020, 19:56

Vzdyt prenosy na hokejce uz takto v zari fungovaly. Pri platbe za utkani si kazdej vybiral klub, kam ten poplatek pujde.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 28/10/2020, 19:45

Jo to virtuální vstupné je supr nápad!
Nějakej stream, co bude mít odpovídající kvalitu přenosu se slušným komentářem a myslím, že by to mohlo mít slušnou odezvu Smile
doufejme tedy, že pan Lysý sem občas nakoukne a tento nápad přednese na klubu Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hcd 28/10/2020, 18:55

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)
1. Ano, ať se hraje i bez diváků. Když už je ta doba takhle podělaná, tak můžem koukat aspoň na streamu...bylo by fajn zavést virtuální vstupné, protože jinak mám obavu, že příští rok taky už nemusíme mít komu fandit.
2. Ano, já už ho mám za sebou. Horečka jen přes noc, dva dny bolest kostí, další dva dny taková všeobecná nepohoda. Týden rýma... toť vše.
3. Jak se dá...home office, knížky, tv...

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/10/2020, 18:44

No moc nam tam toho teda nerekli :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/10/2020, 12:32

Dukla Jihlava bude dnes (28. 10.) od 18:00 v hledáčku MFDF. O tradici a slávě, pohárech a medilích, o hrdosti a dění v klubu, ale i těžké současnosti budou v "majáku na náměstí" mluvit Bedřich Ščerban a Matěj Pekr. Sledovat můžete na facebooku a kanálu youtube - 24 MFDF Ji.hlava live stream.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 28/10/2020, 12:25

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)


1. Jsem pro, aby se začlo hrát i bez diváků, ale pouze dočasně - horizont 14 dní max. měsíce. Protože hrát takhle celou sezonu, nemá vůbec smysl...hráče a ani diváky u počítače či u tv to nemůže dlouhodobě bavit. Takže ano, začněme hrát zatím bez lidí, pak to pomalu otvírat....
2. Jsem v karanténě od pondělí, o víkendu jdu na testy, tak jsem zvědav, co ten test ukáže....Nechci to zlehčovat, u někoho to samozřejmě může mít daleko horší průběh, ale pokud budu pozitivní, tak to bude jedna z nejlehčích nemocí co jsem kdy prodělal - mám jen lehkou rýmu, ale to mívám každý podzim....na testy bych ani nešel, ale byl jsem v kontaktu s člověkem, co mu testy vyšly pozitivně(i když mu není vůbec nic), tak po hovoru s obvodní doktorkou jsem byl odeslán na test....
3. Tahle doba má i svoje klady. Jelikož jsem v tý karanténě, tak jsem od pondělí stihl udělat spoustu práce okolo domu, nachystat zahradu na zimu, rodině se může více věnovat....Cyklotrenažér jsem zprovoznil - to jsem měl v plánu až v zimě - ale teď když bych na normál bicykl neměl, tak jsem oživil tuhle mašinu a je to dobrý jako sviňa, jezdit venku je samozřejmě lepší, ale tohle není špatná zimní alternativa....večer kouknem s manželkou na nějakej film, nebo zkouknu sporty(teď liga mistrů a Vuelta)....odpo řádím s juniorem na zahradě....takže nemůžu říct, že bych se měl v karanténě špatně Smile

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 27/10/2020, 21:57

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

1. Jsem pro, aby se hrálo i bez diváků, ale je fakt, že pokud by takto měla běžet celá sezóna, tak to moc nedává smysl.
2. Ne, ale pár lidí pozitivních už znám, u dvou hodně těžká "chřipečka", žádní staříci podotýkám.
3. Práce, částečně z domu a venku je docela pěkně, takže toho využívám.

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 19:54

imbík napsal:Hadas: Díky tomu co navrhujes a co se děje už ani za měsíc nemusí žádná Dukla být 😉 Fronkem to začíná
Pak si tady můžete řešit covid pořád dokola...

Já nic nenavrhuju, jen jsem pospal situaci a jak to vidím.

Jinak tady lze diskutovat o čemkoliv... Kdyby bylo potřeba nějaké sólo téma, vytvořím. ale nechci, aby se to zase zaplevelilo X vlákny. Pokud budete chtít citovat z tohohle fóra, tak Ctrl+C a Ctrl+V Wink
https://hcdukla.forumczech.com/t10-diskuze-o-vsem-mimo-hokej
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/10/2020, 19:51

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

1. Podle mě by se hrát mohlo za předpokladu stanovení a dodržování přísných pravidel pro všechny účastníky.
2. Asi ne, na testech jsem nebyl, ale kdybych zjistil, že jsem si tím v minulosti prošel, ani bych se nedivil.
3. Zdá se mi, že liju nějak moc červenýho vínka Very Happy , hodně doma, trochu v práci, venku jen procházkou, když je hezky.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/10/2020, 19:17

Dneska jsem cetl clanek, ze mimo Motor a Trinec vsechny extraligovy kluby snizujou hracum platy na polovinu. V extralize ty financni dopady budou mozna jeste vetsi.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 27/10/2020, 19:10

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

Ahoj Martine, takže :
1. Jsem proti. Nemá to vůbec smysl. Už teď je to absolutně neregulérní. Pokud se bude hrát bez diváků, hodně hráčů do toho podvědomě nedá tolik, jako kdyby byli na stadioně diváci. Pokud se sezona neodehraje nic se nestane. Sponzoři nemají zájem, peníze nejsou, motivace určitě daleko menší.
2. Neměl, ale znám už dost lidí ,co ho měli a chřipečka to opravdu nebyla.
3.Zatím se mě to nijak nedotklo. Do práce chodím normálně, potom na zahradě s dětma nebo na chalupě. Do hospody chodím málo, asi lenost, takže v tomto směru jsem absolutně v klidu a sociální kontakt mi nechybí. Radši si vypiju doma s manželkou víno.Obchody mi taky nijak zvlášť nechybí, skoro vše funguje přes eshopy atd.

P.S. Jsem rád, že město jako vlastní se distancuje veřejně od výroků Ujčíka....

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 18:56

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

1. Já jsem pro
2. Nevím, v práci to proběhlo, ale nebyl jsem zrovna s kolegy v kontatku, protože jsem jezdil po firmách. Teď jsem byl nachlazenej, bolest v krku, kašel, rýma, ale teplota ani ztráta čichu a chuti ne. Takže to, co mám každou sezónu... Zůstal jsem na home office a mezi lidi jsem šel úplně minimálně. Takže těžko říct.
3. Home office (programování, implementace, školení i jednání dělám přes Teams, Teamviewer atd.). Jsem rád, že mám profesi, kde tohle jde. Jinak les, kde je pořád co dělat, pár věcí na autě, procházka do přírody, doma je toho taky dost co dělat a dcera doma, kdy ani ve 4. třídě není učitelka schopná (kolem 40 let) ovládat Teams :-( Ale od příštího týdne už snad pojedou denně. Jednu chvíli jsem myslel, že se asi doma uchlastám, ale dal jsem si do Vánoc "bobříka" bez alkoholu. No a taky kytara, to musí bejt.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/10/2020, 18:54

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

1.Ať se klidně hraje bez diváků ale aby to pomohlo alespoň trochu klubům musel by se každý stream přenos platit stejně jako normální vstupenka.

2. Zatím to naštěstí jen chodí okolo.

3. Hlavně pracovně.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/10/2020, 18:49

Mě spíš zaráží, jakým způsobem jsme měli postavenej rozpočet. Opravdu jsme finančně závislý na tý tisícovce fanoušků, co by chodila? Asi je něco špatně. Přece nemůžeme čekat na to, jestli Hnilička něco pošle.
Dneska byli na Regionu Béďa a Svoboda z Třebíče. Tam hráči normálně dostávají vejplatu. Stejně tak v Ústí.
Jestli tohle Dukla přežije, tak to bude zázrak. Začátek konce legendárního klubu? Je mi z toho moc smutno.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/10/2020, 18:45

DUKLIČKA napsal:Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

1.Diváky na stadionech jen tak neuvidíme,kdo ví,jestli vůbec něco uvidíme. Smozřejmě,že bych byl pro,aby se začalo i bez nás,ale pravdpodobnost se limitně blíží nule
2. Zatím odoláváme
3. Kombinace příroda,telka,červené, tímto tempem místo případného p-o hospitalizace na odd. závislostí PN Jihlva...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/10/2020, 18:33

Hadas: Díky tomu co navrhujes a co se děje už ani za měsíc nemusí žádná Dukla být 😉 Fronkem to začíná
Pak si tady můžete řešit covid pořád dokola...

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/10/2020, 18:11

Anketa :
1. Kdo je pro aby se hralo treba i bez divaku.
2.Kdo z Vás uz toho smejda mel.
3.Jak tuhle dobu prozivate?(pivo-televize- atd)

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/10/2020, 17:58

Asi by to bylo lepsi. Alespon na hokejovym foru by to chtelo mit od covidu pokoj.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 17:50

Jaternička napsal:zalozte si nejaky covid forum

Stačí udělat nové vlákno "Vše mimo hokej" nebo tak něco. V tom nevidím problém.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/10/2020, 17:49

zalozte si nejaky covid forum
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 17:29

DUKLIČKA napsal:Fronk trénuje s Litvínovem.

Aspoň tak...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/10/2020, 16:52

Fronk trénuje s Litvínovem.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 16:33

To imbík :
Chceš aby lidé zapojili mozek, tak ho zapoj taky a vyser se na Prymulu bez roušky a ulhanýho Babiše. To, že ta poslední opatření, co platí od zítra, jsou k hovnu, je úplně jasný. Že máme vládu matláků je taky jasný a to už před Covidem.

Hraje se o to, aby se nepřetížily kapacity a byl kvalifikovaný personál. Jestli to všechny dosavadní omezení dokážou, těžko říct. Nicméně je pravda, že tak minimálně polovina jsou kraviny bez účinku.

Ale selský rozum říká, že nepolezu mezi desítky lidí, když to jde, budu na home office a když vezmu Švédsko, tak nechám od března zakázané kulturní a sportovní akce + nechám sport hrát bez diváků.

Toť vše ke Covid. Jsem spíš zvědav, co Dukla a jak se to vůbec bude rozjíždět, až omezení skončí... :-(
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 16:26

Geofree napsal:
hadas (admin) napsal:Jaký překroucení s časem minulým a přítomným? To už je trochu paranoia, ne? Opatření ve Švédku jsou snad obecně známá nebo snad ne?

proč neodpovídáš na moje  konkrétní otázky? jaké weby konkrétně čteš? parlamentnílisty? rád se poučím Smile nebo záměrně nechceš, on by si to totiž někdo mohl najít a říct, že je to konspirační stránka, co?

Nevím, co myslíš ohledně webů, to tady řešíš s jinými... Teda se mnou v posledních příspěvcích určitě ne.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/10/2020, 16:03

Ty kraso už se tady v tom nemůžu vyznat, jde tady ještě o Duklu, nebo teď o Covid?
Ujča, hráči ať klidně "chcipnou" hlady, ale hlavně ať je dostatek míst v nemocnicích.
No nechci nic zlehčovat ani zpochybňovat, ale jak to tedy ve skutečnosti je? Zdravotnictví je přetížené, mrazáky plné mrtvol atd... a přitom do práce se pořád chodí i přesto, že 54 % lidí se nakazí právě v práci, demonstrace povoleny, trhy povolený...??
Tak kde to jsme kurna? Když teda práce je povolena tak pro všechny i profi sportovce co se tím živí. Nebo na těch brigádách co ty hráči mají chodit se nenakazí? Nebo riziko přenosu je menší? Však ten Ujca má pravdu, lidi by měli zapnout selský rozum a trošku přemýšlet....
Buď je to taky špatný a vážný, že ani Prymula po 10 večer nebude na kafickovem dychanku s Faltynekm a dalšími bez roušek, a nebude se smět do práce třeba na 14 dní, a nebo se nemluví pravda.... 😉
Rád už bych věděl na čem vážně jsme.....a hlavně ať se vše už vrátí do normálu, tohle není normální....

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

vn and Geofree like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 16:03

hadas (admin) napsal:Jaký překroucení s časem minulým a přítomným? To už je trochu paranoia, ne? Opatření ve Švédku jsou snad obecně známá nebo snad ne?

proč neodpovídáš na moje  konkrétní otázky? jaké weby konkrétně čteš? parlamentnílisty? rád se poučím Smile nebo záměrně nechceš, on by si to totiž někdo mohl najít a říct, že je to konspirační stránka, co?


Naposledy upravil Geofree dne 27/10/2020, 16:10, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 15:54

Jaký překroucení s časem minulým a přítomným? To už je trochu paranoia, ne? Opatření ve Švédku jsou snad obecně známá nebo snad ne?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/10/2020, 15:39

No vypada to stejne, jako kdy se dohaduje moje manzelka s tchyni :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 27/10/2020, 15:17

Ale jo když už se nehraje tak je tady aspoň co číst jako taková sranda tady s Váma

Lázňator

Posts : 656
Join date : 13. 09. 19

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 14:22

hadas (admin) napsal:Nepřestávám se divit. Já jsem se na ČVUT (FEL) po roce vykašlal, což mě do dneška mrzí a tak tady nemůžu machrovat, ale tady je názorně vidět, že ani VŠ vzdělání není zárukou rozumu a vůbec ničeho.
Jinak "ve Švédku na to srali" mluví za vše. Člověk, než plácne nějakou kravinu, by si měl aspoň zjistit, jaká opatření Švédsko drželo od března a přes celé léto.

A jestli Tě Geofree irituje znak Dukly na tomhle fóru nebo názory, které tady lidé mají, není nic jednoduššího, než sem nechodit... cheers
srali nebo serou je rozdíl, to je minulý nebo přítomný čas... jako vždy výborná snaha o překroucení :-( já jsem o tom nečetl, já teď mluvil s borcem, co tam ve švédsku byl posledních pár měsíců.jinak od tebe znovu výborný trolling a pokus o urážku Very Happy jaké konkrétní weby bys mi doporučil (sám čteš)?

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/10/2020, 14:18

Nepřestávám se divit. Já jsem se na ČVUT (FEL) po roce vykašlal, což mě do dneška mrzí a tak tady nemůžu machrovat, ale tady je názorně vidět, že ani VŠ vzdělání není zárukou rozumu a vůbec ničeho.
Jinak "ve Švédku na to srali" mluví za vše. Člověk, než plácne nějakou kravinu, by si měl aspoň zjistit, jaká opatření Švédsko drželo od března a přes celé léto.

A jestli Tě Geofree irituje znak Dukly na tomhle fóru nebo názory, které tady lidé mají, není nic jednoduššího, než sem nechodit... cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 14:09

Lufa:Nějak nezvládáš emoce a při tom si tu hraješ  na to že jsi všude byl a máš od všeho klíče Very Happy O nějaký ospravedlňování jsem fakt nežádal , nebuď egoista.[/quote]

odpověď: jsem naprosto v klidu chlape... :-)  měj se

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/10/2020, 14:08

Geofree napsal:
Lufa napsal:
Geofree napsal:jinak koukám, že  roman prymula si na vás vybil vztek, že byl nafocenej bez rousky a zakázal vám i noční vycházení... to vás jako baví ho takhle poslouchat? to jsem zvědav co na vás vymyslí příště.. ve švédsku na to totálně se.rou na nějaká opatření a čísla mají dokonce lepší než my... máte tam asi nějaké chyby v té matematické  rovnici z první třídy
Nechtěl jsem se se tu vyjadřovat  ohledně jakýchsi nelogických nařízení, mám na to svůj názor ale -
na vás si vybil vztek ... zakázal vám noční vycházení ... na vás vymyslí příště  ... máte tam chyby ..
ty tady nebydlíš ? Protože pokud jo, tak  moc nechápu na co si hraješ a proč to píšeš tak nadřazeně.

já zase nevím, proč zrovna tobě bych se měl ospravedlňovat a vysvětlovat moji rozdílnou situaci. Nehraješ si teď náhodou ty na nějakého soudce? nebo na co si teď hraješ?  a kde vidíš jakou nadřazenost? já vidím nadřazenost třeba u toho prymuly, ale u sebe rozhodně ne. nebo já snad někoho omezuju na svobodě pohybu nebo udávám za svobodu slova?

Nějak nezvládáš emoce a při tom si tu hraješ na to že jsi všude byl a máš od všeho klíče Very Happy O nějaký ospravedlňování jsem fakt nežádal , nebuď egoista.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 14:05

sz108 napsal:to Geofree:

Nejde o to, jestli s tebou souhlasím v tvých názorech, nebo nesouhlasím. Ale měl by ses naučit vyjadřovat slušně a s rozumem...
Oháníš se tady, že čerpáš ze zahraničních zdrojů. Samozřejmě jsi neuvedl jmenovitě žádný...on by si to totiž někdo mohl najít a říct, že je to konspirační stránka, co?....všechno zahraniční je totiž určitě lepší než zdroje české.... Rolling Eyes
Dále haníš spolek Sisyfos...pro tvé rozšíření obzorů: Je to český klub skeptiků, to si samozřejmě můžeš vyhledat, i to kdo je skeptik...protože to jsi zjevně nepochopil...členy toho klubu je spousta vědců, jenž mají za sebou tisíce přednášek, u nás i v tebou opěvovaném zahraničí...za všechny bych zmínil prof. Jiřího Grygara....
a Bludné balvany udělají každoročně za nějaký pseudovýzkum či podobný úlet v oblasti vědy...tudíž je to "anticena" a ten, kdo ji dostane, tak se rozhodně nechlubí, že ji má....
ale to sis měl vyhledat, než jsi to začal tady hanit....ono již název Bludný balvan tě mohl navést, že to asi nebude nějaké ocenění za práci Rolling Eyes
tolik k tvému chování, co tady za poslední dny předvádíš....nejde o to, co píšeš, nebo jaký máš na konkrétní věc názor...ale jde o to, jak se vyjadřuješ....jak nějakej nadčlověk, co všechno ví, všemu rozumí a kdo s tebou náhodou nesouhlasí, tak je ovce, věří konspiracím atd....
v některých příspěvcích s tebou i souhlasím...ale nelíbí se mi, jak to prezentuješ...
tolik má potřeba vyjádřit svůj postřeh k tvému vystupování....

ok, co čteš konkrétně Ty? samozřejmě, ze sysyfu znám pár lidí, takže mám trochu jiný názor, ale díky za pokus o poučení...


Naposledy upravil Geofree dne 27/10/2020, 14:18, celkově upraveno 2 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 27/10/2020, 13:10

Tak Viktor už zaujal i vedení města:
https://www.jihlava.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=5967&id=541989

Jinak hoši, někdy se s někým rozumně bavit prostě nejde, je to marný, je to marný, je to marný Very Happy

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 27/10/2020, 12:23

to Geofree:

Nejde o to, jestli s tebou souhlasím v tvých názorech, nebo nesouhlasím. Ale měl by ses naučit vyjadřovat slušně a s rozumem...
Oháníš se tady, že čerpáš ze zahraničních zdrojů. Samozřejmě jsi neuvedl jmenovitě žádný...on by si to totiž někdo mohl najít a říct, že je to konspirační stránka, co?....všechno zahraniční je totiž určitě lepší než zdroje české.... Rolling Eyes
Dále haníš spolek Sisyfos...pro tvé rozšíření obzorů: Je to český klub skeptiků, to si samozřejmě můžeš vyhledat, i to kdo je skeptik...protože to jsi zjevně nepochopil...členy toho klubu je spousta vědců, jenž mají za sebou tisíce přednášek, u nás i v tebou opěvovaném zahraničí...za všechny bych zmínil prof. Jiřího Grygara....
a Bludné balvany udělají každoročně za nějaký pseudovýzkum či podobný úlet v oblasti vědy...tudíž je to "anticena" a ten, kdo ji dostane, tak se rozhodně nechlubí, že ji má....
ale to sis měl vyhledat, než jsi to začal tady hanit....ono již název Bludný balvan tě mohl navést, že to asi nebude nějaké ocenění za práci Rolling Eyes
tolik k tvému chování, co tady za poslední dny předvádíš....nejde o to, co píšeš, nebo jaký máš na konkrétní věc názor...ale jde o to, jak se vyjadřuješ....jak nějakej nadčlověk, co všechno ví, všemu rozumí a kdo s tebou náhodou nesouhlasí, tak je ovce, věří konspiracím atd....
v některých příspěvcích s tebou i souhlasím...ale nelíbí se mi, jak to prezentuješ...
tolik má potřeba vyjádřit svůj postřeh k tvému vystupování....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 27/10/2020, 12:18

Geofree napsal:jinak koukám, že  roman prymula si na vás vybil vztek, že byl nafocenej bez rousky a zakázal vám i noční vycházení... to vás jako baví ho takhle poslouchat? to jsem zvědav co na vás vymyslí příště.. ve švédsku na to totálně se.rou na nějaká opatření a čísla mají dokonce lepší než my... máte tam asi nějaké chyby v té matematické  rovnici z první třídy

jednoduché vysvětlení, oni opatření nezrušili ani přes léto takže si jedou konstantu(zhoršení na zimu samozřejmě přijde)...tady opatření nebyla vůbec žádná a nechalo se to rozjet do současného stavu.
Celkem snadné, takže až budeš příště argumentovat Švédskem, dodej i ta opatření a jak to měli s cestováním.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 10:37

ondrej.n napsal:
Geofree napsal:
ondrej.n napsal:
Geofree napsal:wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy
Z čeho čerpáš ty? Rád se poučím Smile
Že by parlamentnilisty? Very Happy

parlamentnilisty je co, to čteš? mno na wikipedii si může každý napsat, co chce (alespoň tak mi to tvrdili na univerzitě a wikipedie tam jaksi není směrodatným zdrojem nebo jaká je tvoje alma mater?). mno a pošu.k, kterej se baví tím, že rozdává kameny, který nikdo nechce - to už snad hovoří za vše, to musí každý normální člověk se nad tím pozastavit, že nemá všech pět pohromadě. Já čtu převážně zahraniční weby (čímž rozhodně nemyslím CNN prima news Very Happy ), pak máš nadhled na tuhle kotlinu. Přijdeš i na dost nesrovnalostí, co nám tady tlačí do hlavy, ale je mi jasné, že tady je všem všechno jasné a viktorovi by vše vysvětlili na matematice první třídy Very Happy... prostě dopadneme jako itálie na jaře....

Oháníš se univerzitním vzděláním a v interpunkci chyby na úrovni základní školy. Když tě požádám o konkrétní zdroje informací, světácky bagatelizuješ. Neznáš spolek Sisyfos? Je to hnutí vzniklé z iniciativy desítek vědců a jiných učených lidí. Nezlob se, ale tvé příspěvky zavánějí trollením. (btw moje alma mater je VŠTVS, ale nepovažuji to za nic k chlubení Smile)


jo takhle, tak ty se mě snažíš jenom urazYt.... Very Happy to si měl říct hned... Very Happy   já se ti snažím odpovědět a ty mi tam hledáš chIbu v čárce .... Very Happy heled, nepisu diplomku, takze na nejakou Ynterpunkci zvysoka kašlu. nezlob se na mě ty, ale bouchnout na forum dukly odkaz na lékaře z wiki nebo sysifosa (to je nějaký schválený spolek s patentem na rozum?) s tím co to je zač, protože s jeho názory nesouhlasíte? nezlob se na mě, ale tak si to tady přejmenujte na fanclub Flegra? ale aspoň, prosím, vyndejte ten znak Dukly.... pak budu já ten poslední, který by Vám sem lezl a snažil se diskutovat ( pro tebe samozřejmě trolllovat, když s daným nesouhlasíš). btw. nechal jsem tam pro tebe pár gramatických chyb, aby si mi je mohl opravit a i se ujistit se, že tvoje vzdělání je vyšší než to moje Very Happy měj se hezky a napiš co čteš ty za konkrétní weby Very Happy


Naposledy upravil Geofree dne 27/10/2020, 15:27, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/10/2020, 10:26

Tak Geweise ze Sumperka se v rozhovoru na hokej.cz taky zminuje, ze dostali jen deset procent platu a dela ted na stavbe. Ja rikal od zacatku, ze tech klubu v problemech bude v tomto obdobi dost.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 10:21

Lufa napsal:
Geofree napsal:jinak koukám, že  roman prymula si na vás vybil vztek, že byl nafocenej bez rousky a zakázal vám i noční vycházení... to vás jako baví ho takhle poslouchat? to jsem zvědav co na vás vymyslí příště.. ve švédsku na to totálně se.rou na nějaká opatření a čísla mají dokonce lepší než my... máte tam asi nějaké chyby v té matematické  rovnici z první třídy
Nechtěl jsem se se tu vyjadřovat  ohledně jakýchsi nelogických nařízení, mám na to svůj názor ale -
na vás si vybil vztek ... zakázal vám noční vycházení ... na vás vymyslí příště  ... máte tam chyby ..
ty tady nebydlíš ? Protože pokud jo, tak  moc nechápu na co si hraješ a proč to píšeš tak nadřazeně.

já zase nevím, proč zrovna tobě bych se měl ospravedlňovat a vysvětlovat moji rozdílnou situaci. Nehraješ si teď náhodou ty na nějakého soudce? nebo na co si teď hraješ? a kde vidíš jakou nadřazenost? já vidím nadřazenost třeba u toho prymuly, ale u sebe rozhodně ne. nebo já snad někoho omezuju na svobodě pohybu nebo udávám za svobodu slova?

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/10/2020, 10:13

Geofree napsal:
ondrej.n napsal:
Geofree napsal:wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy
Z čeho čerpáš ty? Rád se poučím Smile
Že by parlamentnilisty? Very Happy

parlamentnilisty je co, to čteš? mno na wikipedii si může každý napsat, co chce (alespoň tak mi to tvrdili na univerzitě a wikipedie tam jaksi není směrodatným zdrojem nebo jaká je tvoje alma mater?). mno a pošu.k, kterej se baví tím, že rozdává kameny, který nikdo nechce - to už snad hovoří za vše, to musí každý normální člověk se nad tím pozastavit, že nemá všech pět pohromadě. Já čtu převážně zahraniční weby (čímž rozhodně nemyslím CNN prima news Very Happy ), pak máš nadhled na tuhle kotlinu. Přijdeš i na dost nesrovnalostí, co nám tady tlačí do hlavy, ale je mi jasné, že tady je všem všechno jasné a viktorovi by vše vysvětlili na matematice první třídy Very Happy... prostě dopadneme jako itálie na jaře....

Oháníš se univerzitním vzděláním a v interpunkci chyby na úrovni základní školy. Když tě požádám o konkrétní zdroje informací, světácky bagatelizuješ. Neznáš spolek Sisyfos? Je to hnutí vzniklé z iniciativy desítek vědců a jiných učených lidí. Nezlob se, ale tvé příspěvky zavánějí trollením. (btw moje alma mater je VŠTVS, ale nepovažuji to za nic k chlubení Smile)
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/10/2020, 06:41

Geofree napsal:jinak koukám, že  roman prymula si na vás vybil vztek, že byl nafocenej bez rousky a zakázal vám i noční vycházení... to vás jako baví ho takhle poslouchat? to jsem zvědav co na vás vymyslí příště.. ve švédsku na to totálně se.rou na nějaká opatření a čísla mají dokonce lepší než my... máte tam asi nějaké chyby v té matematické  rovnici z první třídy
Nechtěl jsem se se tu vyjadřovat ohledně jakýchsi nelogických nařízení, mám na to svůj názor ale -
na vás si vybil vztek ... zakázal vám noční vycházení ... na vás vymyslí příště ... máte tam chyby ..
ty tady nebydlíš ? Protože pokud jo, tak moc nechápu na co si hraješ a proč to píšeš tak nadřazeně.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 01:12

jinak koukám, že roman prymula si na vás vybil vztek, že byl nafocenej bez rousky a zakázal vám i noční vycházení... to vás jako baví ho takhle poslouchat? to jsem zvědav co na vás vymyslí příště.. ve švédsku na to totálně se.rou na nějaká opatření a čísla mají dokonce lepší než my... máte tam asi nějaké chyby v té matematické rovnici z první třídy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/10/2020, 00:32

ondrej.n napsal:
Geofree napsal:wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy
Z čeho čerpáš ty? Rád se poučím Smile
Že by parlamentnilisty? Very Happy

parlamentnilisty je co, to čteš? mno na wikipedii si může každý napsat, co chce (alespoň tak mi to tvrdili na univerzitě a wikipedie tam jaksi není směrodatným zdrojem nebo jaká je tvoje alma mater?). mno a pošu.k, kterej se baví tím, že rozdává kameny, který nikdo nechce - to už snad hovoří za vše, to musí každý normální člověk se nad tím pozastavit, že nemá všech pět pohromadě. Já čtu převážně zahraniční weby (čímž rozhodně nemyslím CNN prima news Very Happy ), pak máš nadhled na tuhle kotlinu. Přijdeš i na dost nesrovnalostí, co nám tady tlačí do hlavy, ale je mi jasné, že tady je všem všechno jasné a viktorovi by vše vysvětlili na matematice první třídy Very Happy... prostě dopadneme jako itálie na jaře....

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/10/2020, 20:49

Geofree napsal:wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy
Z čeho čerpáš ty? Rád se poučím Smile
Že by parlamentnilisty? Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ML66 26/10/2020, 18:55

Geofree napsal:wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy

Tak kde jinde se taková kapacita může taky objevit než na takovych webech😄

ML66

Posts : 2
Join date : 25. 10. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/10/2020, 18:52

I takový plejer se přes léto živil jako popelářhttps://cs.wikipedia.org/wiki/Ulf_Samuelsson

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/10/2020, 17:58

To je mi teda líto, ale i takhle tvrdá může být nejlepší hokejová liga světa. Bohužel se mu na konci sezóny nedařilo.
https://www.idnes.cz/hokej/nhl/david-rittich-calgary-jacob-markstrom.A201026_125411_nhl_cig
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 26/10/2020, 17:08

wikipedia, sysifos nebo co... ty voe to jsou odborné weby Very Happy co Trnky Brnky, nepíšou tam něco? kdybych znovu psal diplomovou práci, tak nesmím na tyto zdroje zapomenout Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru