Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/4/2020, 15:34

To Siroko:
Taky mi to proběhlo hlavou, ale na to nechci vůbec myslet...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 15/4/2020, 15:32

A nebo se zdemoluje a uz se nezacne stavet. Verim, ze se najde spousta lidi, co takovou predstavu ma...

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/4/2020, 15:24


Takhle se to čte dobře. Musíme tomu věřit nebo alespoň doufat. Uvěřím, až se po demolici začne stavět Smile
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 15/4/2020, 13:01

Mám dovolenou, takže mám více času brouzdat po netu....a dneska mě zaujala další věc ohledně chance ligy....
Jak dávají na hokej.cz top 100 hráčů chance ligy....tak je na tom krásně vidět, jak je náš hokej v pytli a nechci být zlým prorokem, ale bude asi ještě hůře...
protože chance liga by dle mého názoru měla být primárně pro otrkávání nadějných juniorů v dospělém hokeji...a to už by někteří jedinci měli vynikat a ukázat svůj potenciál....
no vlastně nejenom chance liga, i v extralize by v týmu mělo být 4-5 juniorů a učit se od zkušenejch chlapů....
když se tak člověk dívá na tu top 100...tam jsou samý chlapi 30+...jen co jsem tam dneska viděl...
Krisl 34 let, Kucharczyk dokonce 40....a jsou okolo 30.místa...
ještě tam bude pár harcovníků, Čagy určitě že jo....
a na těhle pozicích by měli být kluci 19-22 let....
ti zkušení by je měli vést, dát jim přes prsty, když se chovaj jak zmetci atd....
a tenhle systém učení se vedle starších mně u nás prostě chybí...a proto je mládež tak mizerná a každoročně na U20 doufáme, že tohle je ta generace, která to vytrhne...a vono už 10 let nic...

Doufám, že se pletu a není to tak v háji, jak si myslím....ale příklad letošní frašky s extraligou juniorů, kdy můžou být rádi, že se to nakonec kvůli korona utlo a tak nějak to vyšumělo mluví za vše...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 15/4/2020, 07:05

Jestli si dobře vzpomínám, tak kdysi Béďa říkal že odměny mají nastavené tak aby byli motivující pro výsledky - základ malej a za výsledky je to větší. Jestli hráči ale dostávali peníze za počet získaných bodů tak byli asi spokojení a vysvětlovalo by to proč skončili po ZS devátí.
Pokud ty odměny byly za umístění v tabulce , tak po právu brali celou sezonu hovno. Asi se spoléhali, že v PO se dostanou dál a odměny budou větší. Jenže ruku na srdce, soudnej člověk viděl, že víc jak předkolo by z toho stejně nebylo, takže by si nepolepšili.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 14/4/2020, 22:54

Teď jsem po dlouhé době zabrousil na naše stránky a příliš se neztotožňuji se situací ohledně škrtání odměn za měsíc duben u hráčů...
Teda jestli to dobře chápu....
Tak jsem toho názoru, že by hráči měli pouze základní plat BEZ jakýchkoliv odměn...vždyť se přeci nehraje, tak za co by měli dostávat odměny....nechodím do práce, tak jakýpak odměny....jsou to prostě zaměstnanci a hotovo....
Jsem taky zaměstnanec a dokážu pochopit, že situace teď nebude růžová, takže je srozumitelný, že nějaký prémie, či další benefity prostě chvíli nebudou....pokud budou, tak se zlobit rozhodně nebudu...ale smířím se i s tím, že je potřeba trochu utáhnout opasky...
Pokud však tím Béďa myslel, že dostanou 50% platu, tak beru zpět a předchozí odstavce jsou pasé....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 14/4/2020, 20:13

SZ 108: s tím Lysým = BINGO !

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 14/4/2020, 19:15

Lufa napsal:Pepino :
Hele , myslím že to osočování fanoušků docela silně přeháníš ! Nezdá se mi zrovna normální, že Dukla, aby vypadala v očích veřejnosti  ušlechtile, vyhlásí nějakou akci jak chce pomoc důchodcům ale při tom může poskytnout maximálně jen to, co jí dají fanoušci. To nemluvě o tom, že na to bylo jen nějakých 10 dnů. Ne každej leze na fejzbůk a nebo stránky Dukly když je okurková.
Takových různých sbírek je dneska všude mraky. I tohle svědčí o tom, jak moc dobrej má Dukla poslední roky marketing.

Na stranky Dukly stejne uz nikdo neleze Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 14/4/2020, 18:50

Též jsem byl zklamán tím počtem prodaných vstupenek...
Ale na druhou stranu je třeba dodat, že ta akce sice měla dobrou myšlenku, nicméně provedení nebylo úplně nejlepší....
Rozumím tomu, že ty peníze chtěli co nejrychleji, aby padly na úrodnou půdu, ale týden je opravdu málo...
další věc - Chtěl jsem tuto akci podpořit a koupit minimálně 2 vstupenky, ale nenašel jsem způsob jak je koupit...
Šlo je koupit pouze přes ticketportal a tam jde platit jen kartou. Já tento způsob platby aktivovaný nemám, tudíž i přes můj zájem jsem si lístky koupit nemohl....
Pro tento případ se měl dle mého názoru zřídit účet, kam by zájemci mohli peníze poslat převodem a dle hodnoty příspěvku by jim byly přiděleny vstupenky...
Protože jen z mého okolí vím o 5-ti lidech, co na tomhle problému taky ztroskotali....
myšlenka dobrá, provedení horší...ale to je od příchodu p.Lysého do sekce marketingu tak trochu folklor...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 14/4/2020, 16:24

Pepino :
Hele , myslím že to osočování fanoušků docela silně přeháníš ! Nezdá se mi zrovna normální, že Dukla, aby vypadala v očích veřejnosti ušlechtile, vyhlásí nějakou akci jak chce pomoc důchodcům ale při tom může poskytnout maximálně jen to, co jí dají fanoušci. To nemluvě o tom, že na to bylo jen nějakých 10 dnů. Ne každej leze na fejzbůk a nebo stránky Dukly když je okurková.
Takových různých sbírek je dneska všude mraky. I tohle svědčí o tom, jak moc dobrej má Dukla poslední roky marketing.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 14/4/2020, 16:09

Burberry napsal:Ahoj, konečně zajímavé téma místo toho nesmyslného omílání minulosti. Je to holt sport, některé sezony budou navždy zapsány zlatým písmem (03/04, 16/17) a některé, jako ta letošní, zapomenuty snad už teď.

Co se týče sbírky na zápas proti koronaviru, tak tam vidím opět a neustále se opakující problém ve slabé komunikaci s veřejností. Celá myšlenka charitativního mače je skvělá, ale komunikačně nedotáhnutá. Proběhla nějaká propagace na Facebooku, možná něco v novinách a článek na webu. Do toho předprodej trval něco přes týden a to je prostě málo.

Další věc je, že se těch sbírek nakupilo v jednu chvíli moc najednou. To je sbírka na stadion, sbírka na 2 roky Dukly mimo HZS, sbírka proti koronaviru. Moc rád svou trochou přispěju na dobrou věc, ale stejně tak si dokážu představit jaké pocity to lidech vyvolává. I já už jsem si začal připadat trochu jako dojná kráva. Jde to bohužel ruku v ruce se zvláštní atmosférou kolem „organizace Dukly“ (strašlivý označení, asi hraní si na Ameriku), která tady po tom sestupu pořád je. Klub je v takové křeči a chybí tomu upřímnost, sounáležitost a hlavně zábava.

Neustále 2 roky dokola sebekriticky číst, jak Dukla zahrála kulový, lidí přišlo málo, atmosféra bídná i přímo na oficiálních kanálech? To prostě nikoho na další pondělní mač proti Sokolovu nenaláká. Skvělá byla Oldova exhibice, tam jsem cítil, že se chtějí opravdu oslavit červenožluté barvy, ale jinak je to takový nemastný, neslaný.

To nejdůležitější jsi napsal v předposledním odstavci - ZÁBAVA. Lidi chtějí zábavu. A to tady ani náhodou není.
A není to dáno jenom nekvalitou hráčů a tím celé ligy, ale hlavně nastavením filozofie klubu jako takového. My jsme prostě svázaní taktikou vyhrát nejlépe 1:0, co na tom, že by ostatní rádi viděli 6:5.
Loni jsem byl na pěti zápasech EBEL ve Znojmě. Stejná plácaná jako u nás (kvalitou), ale zábava byla.
Hokej nahoru dolů, hlavně dát gól, obrana se moc neřešila a mě to bavilo. Ale tady to asi nejde, tak proto. Nikdy to tady nebude moc kvalitní, ale může to být přece atraktivní.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 14/4/2020, 14:52

Ahoj, konečně zajímavé téma místo toho nesmyslného omílání minulosti. Je to holt sport, některé sezony budou navždy zapsány zlatým písmem (03/04, 16/17) a některé, jako ta letošní, zapomenuty snad už teď.

Co se týče sbírky na zápas proti koronaviru, tak tam vidím opět a neustále se opakující problém ve slabé komunikaci s veřejností. Celá myšlenka charitativního mače je skvělá, ale komunikačně nedotáhnutá. Proběhla nějaká propagace na Facebooku, možná něco v novinách a článek na webu. Do toho předprodej trval něco přes týden a to je prostě málo.

Další věc je, že se těch sbírek nakupilo v jednu chvíli moc najednou. To je sbírka na stadion, sbírka na 2 roky Dukly mimo HZS, sbírka proti koronaviru. Moc rád svou trochou přispěju na dobrou věc, ale stejně tak si dokážu představit jaké pocity to lidech vyvolává. I já už jsem si začal připadat trochu jako dojná kráva. Jde to bohužel ruku v ruce se zvláštní atmosférou kolem „organizace Dukly“ (strašlivý označení, asi hraní si na Ameriku), která tady po tom sestupu pořád je. Klub je v takové křeči a chybí tomu upřímnost, sounáležitost a hlavně zábava.

Neustále 2 roky dokola sebekriticky číst, jak Dukla zahrála kulový, lidí přišlo málo, atmosféra bídná i přímo na oficiálních kanálech? To prostě nikoho na další pondělní mač proti Sokolovu nenaláká. Skvělá byla Oldova exhibice, tam jsem cítil, že se chtějí opravdu oslavit červenožluté barvy, ale jinak je to takový nemastný, neslaný.

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/4/2020, 13:24

To Pepino:
No, on to bude odraz toho, jak se klub v poslední sezóně staví k fanouškům. Potom je jedno, na jak ušlechtilou věc se akce koná. Prostě hodně lidí, včetně letitých fanoušků, přestala Dukla zajímat a třeba si toho ani nevšimli.
Já se přiznám, že jsem vstupenku taky nekoupil.

Jinak diskuze ala Hubáček už nekomentuji... Pořád dokola
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Pepino 14/4/2020, 13:11

Tak ahojte všichni!
Poslední diskuze se tady ubírá na takové divné, stále se opakující a již nezáživné téma: co bylo, je za námi, probralo se to mockrát a nic s tím již neuděláme! Co mě však v posledních dnech doslova šokovalo, to je "odezva" vyhlášené akce Vyprodejme zimák! To se stále holedbáme, jak jsme oddaní Dukle, jací jsme fanoušci a když bychom mohli pomoci opravdu dobré a potřebné věci, tak skutek utek! Myslel jsem si, že jsem realista = nějakému totálnímu vyprodání zimáku jsem nevěřil, ale odhadoval jsem tak asi těch 2000 prodaných vstupenek! Zveřejněný výsledek mě šokoval: bylo prodáno 485 ks vstupenek, tržba cca 65.550,-Kč! Nejdřív jsem myslel, že se stala nějaká chyba, že ta informace není pravdivá! Opak je však pravdou: je to tvrdá realita a obraz toho, jací jsme vlastně příznivci, jak jsme oddaní svému klubu, jak jsme tady v těch diskuzích velkohubí!! Stydím se za tzv. "taky fanoušky" Dukly! Kde jste, příznivci z tzv. kotle, členové Spolku fanoušků i ostatní, co rádi radí, co by se pro zlepšení našeho klubu mělo dělat? Usmíval jsem se, když některé další kluby vyhlašovaly akce a vybíraly finance pro zlepšení chodu klubu a byl jsem hrdej na to, že Béďa a spol. vymysleli a vyhlásili podobnou akci, kterou ale nesměřovali na okamžitou pomoc klubu, nýbrž chtěli co nejvíc pomoci potřebným, starým lidem v ústavech! Ti ostatní se nám ale nyní mohou oprávněně smát, protože podle mě to dopadlo katastrofálně, i přes tu vybranou částku! Tak se nad námi, fanoušky, zamysleme! A na závěr a pro představu: nejsem již žádný mladík, s děním kolem Dukly žiju již asi tak od roku 1964 a přivedl mě k tomu můj, již nežijící otec, takè velký fanda Dukly! I za něho jsem si koupil vstupenku na tuto virtuální akci, mám 3 vstupenky. Už jsem to nevydržel a svůj názor jsem musel pustit do placu ...

Pepino

Posts : 3
Join date : 09. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/4/2020, 20:15

At uz je 1.5. a privitame snad nejakou posilu, protoze tohle nikam nevede:-)

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/4/2020, 20:15

Vasoj84 napsal:Tvl,už se na to vyserte, furt tady omilate ty a samý sracky do kola, kdyby co by 🤮, je to za náma prostě 🙄🤫Pojdtme dál 😉

jenže to nejsou sračky to jsou události, které dostaly Duklu tam, kde je teď. a při každém neúspěchu, ale i úspěchu se mají udělat nějaké závěry, nějaká vysvětlení. Vaznoucí komunikace s fanoušky tohle přinesla a je to jeden z důvodu, proč lidi nechodí, proč se o Duklu nezajímají, proč se CZ loko arena rozhodně nevyprodala ohledně koronaviru atd atd...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 13/4/2020, 20:13

Souhlas..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 13/4/2020, 20:09

Tvl,už se na to vyserte, furt tady omilate ty a samý sracky do kola, kdyby co by 🤮, je to za náma prostě 🙄🤫Pojdtme dál 😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/4/2020, 19:38

imbík napsal:První a co? Lepší je být 3  a postoupit teda za mě. Lepší hokejisté to nejsou kdyby byli nebudou ostudně 9 v lize co nemá úroveň to tady meleš pořád dokola. Takže obhajujete neobhajitelné... 😉 srdcem se postoupilo, ne šikovnosti a lepším umem. 😉
Furt se tu píše, že ti hráči neměli na ELH, oni si jí vybojovali oni jí hráli. Od té doby tu byli teda lepší hokejisté, ale nepřiblížili se ELH ani na krůček. Byli jsme loni první v Chance lize po základní části no a co? Nic, stejný kulový jako letos při 9 místě. Kladno vyměnilo půlku kádru za celkem slušný hráče a stejně to nestačilo. U nás ten kádr neměl zkušenosti. Přesto dardy jako kolikrát Kladno letos nedostával....
Jak říkám výsledky mluví prospěch týmu 16/17. To můžete Pekra a spol obhajovat jak chcete, ať postoupí a můžou se rovnat.

Už jsem se smířil s tím, že to asi nepochopíš nebo, že se to nenaučím vysvětlit. Ale poslední pokus v bodech.
A- Nikdo jim neupírá, že postoupili a byli úspěšní.
B- Na elh neměli, proto není důvod je tady držet. Drsný, ale tak hokej a sport obecně funguje.
C- Každý stárne a pomalý Seman a špatně bruslící Diviš s Hubáčkem už se nezlepší ve 35 letech
D- Je vlastně dost jedno, jak v téhle pseudo lize dopadneš, když jsi Dukla tak má být úspěch jedině postup. souvisí s bodem B
E- viz bod C, oni by hráli zase o kus hůř, kor s Brožem v bráně.
F- Bez golmana by baráž neuhráli. (nic proti, tým potřebuje golmana, kor, když je slabší viz nagano a Dominik)
Končím už, snad jen poslední věc. Nezapomínej na rostoucí věk nás všech a o hokejistech je to ještě jiná písnička. Chápu, že sis k nim asi vybudoval nějaký citový pouto nebo nevím, ale z mého pohledu už neměli Dukle co dát. Neber to jako nevděčnost, k těm hráčům, ale sport je krutý. Idea

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/4/2020, 18:22

Vsak ono se dobre srovnava nejlepsi sezona s tou nejhorsi. To pak muzu srovnat ze treba Venca Puzu v postupove hral lepe nez v te prave skoncene Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 13/4/2020, 16:16

Jako sory .Ale ty to tady taky meleš pořád dokola.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty karel granát

Příspěvek pro karel granát 13/4/2020, 16:08

Devátí a co? PO by byla nová soutěž!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/4/2020, 13:21

První a co? Lepší je být 3 a postoupit teda za mě. Lepší hokejisté to nejsou kdyby byli nebudou ostudně 9 v lize co nemá úroveň to tady meleš pořád dokola. Takže obhajujete neobhajitelné... 😉 srdcem se postoupilo, ne šikovnosti a lepším umem. 😉
Furt se tu píše, že ti hráči neměli na ELH, oni si jí vybojovali oni jí hráli. Od té doby tu byli teda lepší hokejisté, ale nepřiblížili se ELH ani na krůček. Byli jsme loni první v Chance lize po základní části no a co? Nic, stejný kulový jako letos při 9 místě. Kladno vyměnilo půlku kádru za celkem slušný hráče a stejně to nestačilo. U nás ten kádr neměl zkušenosti. Přesto dardy jako kolikrát Kladno letos nedostával....
Jak říkám výsledky mluví prospěch týmu 16/17. To můžete Pekra a spol obhajovat jak chcete, ať postoupí a můžou se rovnat.

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/4/2020, 12:06

A jestli se nudíte, kupte si medvídka mývala nebo si dejte moje video na youtube. Ještě v tom nemám moc praxi, ale každý někdy začínal Smile

https://youtu.be/es3Pr_K8bpg
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/4/2020, 23:02


Já bych ho bral. Jihlavák, má perspektivu a drahej určitě taky nebude Very Happy Jen sranda...
Pokud se třeba soutěže v zahraničí rozjedou až déle, tak bych ho klidně na pár zápasů u nás rád viděl. Ale nějaké delší angažmá vzhledem k dětem studujícím venku, zázemí, které už tam má. Nevím no. Za sebe musím říct, že já bych na tohle neměl. Žít v zahraničí, bez našeho krásného jazyka, fórů. A kór u žabožroutů, to by byla moje smrt.. cheers Hlavně, ať se mu daří a pevné zdraví celé jeho rodině.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 12/4/2020, 21:45

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 12/4/2020, 17:26

Souhlas. Naopak, kdyby jsme měli víc peněz na lepší hráče, tak by jsme nespadli. Kolik z těch odejitých se chytilo v EL jinde??? Kladno taky moc neposílilo a je zpátky. A druhý souhlas, proč tohle furt ještě řešit?

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 12/4/2020, 13:55

imbík napsal:Za Hubase a spol výsledky byly, to si říkejte co chcete. Nejhorší sezóna Dukly je při jiných jménech, ale jasný vy si pojedete svojí. Sice výsledky hovoří v prospěch té postupové party, ale tam to vychytal Svoboda.
Godla byl jeden z nejlepších gólmanů ELH a stejně Kladno spadlo... jen s menší ostudou 😉  
Fajn tahle debata tady nemá cenu sebereflexe nulová  a zbytek píše jak jsou to názory na hov.... přitom svůj tady napíše málo kdo 😉
Žiješ v bublině roku 2017. Ano bylo to krásný ale je to pryč. Povedl se sportovní úspěch ale tým nebyl lepší jak následující dvě sezony. Hubacek v té postupové sezóně přišel až těsně před playoff. V hodně tým doplnil a ano měl určitě velký podíl na postupu. Rval se ta Duklu. O tom žádná.
Ale ty tu furt píšeš jak by to bylo super, kdyby ta postupová parta zůstala pohromadě a ty co přišli po nich, jaký sou kopyta a dukla jim je uprdele.
Koukni se kolik klubů vystřídali Ríša Divíš a Hubacek. Diviš v postupovy sezóně pohrbil mateřské kladno.
Hokej a profi sport obecně takhle funguje a fungovat bude. Hráči přichází a odchází.
A např zoldak Pekr je po hokejový stránce to nejlepší co se nám povedlo za posledních pár let koupit.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/4/2020, 13:34

imbík napsal:Za Hubase a spol výsledky byly, to si říkejte co chcete. Nejhorší sezóna Dukly je při jiných jménech, ale jasný vy si pojedete svojí. Sice výsledky hovoří v prospěch té postupové party, ale tam to vychytal Svoboda.
Godla byl jeden z nejlepších gólmanů ELH a stejně Kladno spadlo... jen s menší ostudou 😉  
Fajn tahle debata tady nemá cenu sebereflexe nulová  a zbytek píše jak jsou to názory na hov.... přitom svůj tady napíše málo kdo 😉

ty to nechápeš pořád. Nikdo neříká, že neměli výsledky, ale že už jsou starší zase a že na ELH nemají potvrdili.
Na co držet hráče o kteých se ví, že ELH je pro mě už moc. Radši s nejasným výsledke riskneš změnu. Ostatně v chance lize po té změně jsme byli první.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/4/2020, 13:28

Za Hubase a spol výsledky byly, to si říkejte co chcete. Nejhorší sezóna Dukly je při jiných jménech, ale jasný vy si pojedete svojí. Sice výsledky hovoří v prospěch té postupové party, ale tam to vychytal Svoboda.
Godla byl jeden z nejlepších gólmanů ELH a stejně Kladno spadlo... jen s menší ostudou 😉
Fajn tahle debata tady nemá cenu sebereflexe nulová a zbytek píše jak jsou to názory na hov.... přitom svůj tady napíše málo kdo 😉

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/4/2020, 10:15

colorado44 napsal:
imbík napsal:Jo takže je lepší mít v týmu pár Pekrů, sice nefunguje chemie v týmu, ale hrajou hezčí hokej a mají větší prespektivu, výsledkem je ostudné 9 místo. Tak to jo😀
Když už sni tohle člověk nerozezná ten rozdíl, tak asi nemá cenu se tady o tomhle dohadovat. Jsem přesvědčen, že tým kolem Semana, Hubase, Divise atd by si tohle nedovolil.  . V letošním týmu bylo moc málo kluků, co je štvalo jak na tom Dukla je. Zbytku stačilo, když 15 byly na účtě 😉 Hubas a spol by se nepodivali do zrcadla kdyby tady předváděli takovou holomajznu..... ale jo měli perspektivní tým 😉 na 9 místo v chance lize 😂
Imbíku ta věčná debata o hubackovi a postupovém týmu:)
Sezona 16/17 sedla jak prdel na hrnec. Pamatuji si rozpaky v přípravě, kdy se na fóru psalo že s takovou spadnem do 2 ligy. Díra ze šumperka,  dvě nemehla z benátek, to je vše co Bedřich splašil. Postoupili sme, pač měl Míra Svoboda životní formu, dříve průměrný bek 1 ligi Říha pálil jeden gól za druhým. A ofenzivu táhla lajna Cagy, Zeman a Seman. A měli sme kliku. Diviš, Hubacek i Seman extraligu hráli a dovolili abychom spadli:) a sou to mimochodem zoldaci jak višitý. Pač to hrajou pro prachy.
Nejlepší tym na jména jaký sme meli za posledních 20 let byly sezony 17/18, 18/19. To že se úspěch nedostavil je věc jiná, takový už je sport.

přesně tak. Embarassed  Oni na ELH prostě neměli a nemají a mít nebudou, nevím, proč by to někdo měl brát jako urážku. Každý máme limity. Udělali fajn práci a na rok nám dali zábavu z hokeje, ale to je málo. Nechat si je by neřešilo nic.  Jinak Hubáček v ELH sezoně -15, Skořepa -15, Diviš -17. Z Dukly nejhroší + Váňa -17. Jak Imbik zmiňoval, že je to pro něj důležitý ůdaj, čísla nelžou. Takže Hubáček nebodoval 9 bodů za 49 zápasů), měl -15, ale pořád je super, protože byl v postupové partě, která postoupila díky golmanovi z velké části, čimž nesnižuji výkon nikoho, ale... Zároveň oni za to nemůžou, spadlo i Kladno, hráči z chance ligy jsou úplně jinde, než co vyžaduje ELH. No

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 12/4/2020, 10:09

Ze snu noční můra. Situace je kritická, říká šéf Přerova

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/prerov-krize-koronavirus.A200411_543186_hok_1liga_tof


Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 12/4/2020, 09:51

imbík napsal:Jo takže je lepší mít v týmu pár Pekrů, sice nefunguje chemie v týmu, ale hrajou hezčí hokej a mají větší prespektivu, výsledkem je ostudné 9 místo. Tak to jo😀
Když už sni tohle člověk nerozezná ten rozdíl, tak asi nemá cenu se tady o tomhle dohadovat. Jsem přesvědčen, že tým kolem Semana, Hubase, Divise atd by si tohle nedovolil.  . V letošním týmu bylo moc málo kluků, co je štvalo jak na tom Dukla je. Zbytku stačilo, když 15 byly na účtě 😉 Hubas a spol by se nepodivali do zrcadla kdyby tady předváděli takovou holomajznu..... ale jo měli perspektivní tým 😉 na 9 místo v chance lize 😂
Odborně se tomu říká obsese.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 12/4/2020, 08:46

imbík napsal:Jo takže je lepší mít v týmu pár Pekrů, sice nefunguje chemie v týmu, ale hrajou hezčí hokej a mají větší prespektivu, výsledkem je ostudné 9 místo. Tak to jo😀
Když už sni tohle člověk nerozezná ten rozdíl, tak asi nemá cenu se tady o tomhle dohadovat. Jsem přesvědčen, že tým kolem Semana, Hubase, Divise atd by si tohle nedovolil.  . V letošním týmu bylo moc málo kluků, co je štvalo jak na tom Dukla je. Zbytku stačilo, když 15 byly na účtě 😉 Hubas a spol by se nepodivali do zrcadla kdyby tady předváděli takovou holomajznu..... ale jo měli perspektivní tým 😉 na 9 místo v chance lize 😂
Imbíku ta věčná debata o hubackovi a postupovém týmu:)
Sezona 16/17 sedla jak prdel na hrnec. Pamatuji si rozpaky v přípravě, kdy se na fóru psalo že s takovou spadnem do 2 ligy. Díra ze šumperka, dvě nemehla z benátek, to je vše co Bedřich splašil. Postoupili sme, pač měl Míra Svoboda životní formu, dříve průměrný bek 1 ligi Říha pálil jeden gól za druhým. A ofenzivu táhla lajna Cagy, Zeman a Seman. A měli sme kliku. Diviš, Hubacek i Seman extraligu hráli a dovolili abychom spadli:) a sou to mimochodem zoldaci jak višitý. Pač to hrajou pro prachy.
Nejlepší tym na jména jaký sme meli za posledních 20 let byly sezony 17/18, 18/19. To že se úspěch nedostavil je věc jiná, takový už je sport.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/4/2020, 07:52

HCDTOM: ja nevim ze to jeste nechapes..kdyby tady hral Hubacek Seman a Divis tak hrajeme minimalne 10 misto ELH ale zoldaci co tu hraji muzou za to ze hrajeme prales..

Mimo jine v Jihlavskych listech Duras odpovidal presne kdo za to muze ze tihle hraci odesli..
Se divim ze jiny tymy jako Vsetin atd nechteli Hubacka protoze by uz dneska hrali ELH.

Zaklad je jasny:

Kdo chce hrat ELH musi mit Hubacka
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/4/2020, 07:09

Jo takže je lepší mít v týmu pár Pekrů, sice nefunguje chemie v týmu, ale hrajou hezčí hokej a mají větší prespektivu, výsledkem je ostudné 9 místo. Tak to jo😀
Když už sni tohle člověk nerozezná ten rozdíl, tak asi nemá cenu se tady o tomhle dohadovat. Jsem přesvědčen, že tým kolem Semana, Hubase, Divise atd by si tohle nedovolil. . V letošním týmu bylo moc málo kluků, co je štvalo jak na tom Dukla je. Zbytku stačilo, když 15 byly na účtě 😉 Hubas a spol by se nepodivali do zrcadla kdyby tady předváděli takovou holomajznu..... ale jo měli perspektivní tým 😉 na 9 místo v chance lize 😂

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/4/2020, 21:41

MarkusHCD napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:Já to mám tak, že se podívám na plus mínus ( to totiž v play off a baráži rozhoduje) a zjistím, že Seman se Skořepou při menším počtu kanadských bodů byli na tom líp. Takže když se můžou vracet a tahat tihle starší kusy proč Pekr a třeba i Fronk mají plus mínus horší. A to ještě Seman hrál proti daleko lepším soupeřům. 😉 Takže i tohle je jeden z důvodů proč v tak marné chance lize jsme letos byli podprůměr. 😉 Čísla nelžou jsi vždycky říkal ne?
Proč Matěj Pekr když je takový střelec nikdy nikde dlouho nevydržel a ještě si ho nenechali ani v ELH? A to je Olomouce žádnej bohatej mančaft co by si mohl vybírat z opravdu hokejistů.    

Já bych radši v týmu Pekra, než Semana. Shocked Dukla měla tým na top 4 v pseudo lize.  Proč hráli, jak hráli je otázka na někoho jinýho... Na ty, kteří za hru a výsledky odpovídají. Já bych jen spekuloval a to se tady nerado vidí.

Přesně tak,i když jsme oslabili,pasoval jsem nás na- místo,to byla reálná síla v poměru s kvalitou. prostě nefungovaala tolikrát omílaná "chemie",asi moc řádoby kohoutů" na jednom smetišti. Je třeba "vyčistit vzduch" a nestavět na "individualitách a sólistech",ale na kabině,která potáhne za jeden provaz!(bohužel přiznávám,že toto se zřejmě Třebíči zatím daří)

jn, jenže to ne sestavis na povel. Ti co postoupili byli asi dobrá parta s nadprůměrným golmanem, tak se ta baráž uhrála, ale na ELH to stačit nemohlo, kor když nebyla jistota v bráně. útok byl bohužel dost marný, co stačí na chance ligu na ELH ani omylem. Seman, Hubáček a spol na elh neměli nikdy v životě, natož v 35 letech. To se potvrdilo a spadli dolů. Výměna tedy byla nutná, protože se ukazalo, že na ELH to není a ikdyby po pádu šli zase na postup (což těžko, tak by to neřešilo nic) a pak je to i veliká náhoda sehnat tým, který bude za sebe bojovat. Jenže čas se zastavit nedá a nemáš pořád jednu partu. Kdyby to tak bylo, tak parta z nagana hraje do teď : ) Tohle bych vedení neměl za zlé, tady se dostavilo nepříměřené ego a nulová sebereflexe, což dostává Duklu tam kde letos byla. Věřím, že přijde skromnost a Dukla nebude dělat ostudu jako letos

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/4/2020, 19:38

HCDTOM napsal:
imbík napsal:Já to mám tak, že se podívám na plus mínus ( to totiž v play off a baráži rozhoduje) a zjistím, že Seman se Skořepou při menším počtu kanadských bodů byli na tom líp. Takže když se můžou vracet a tahat tihle starší kusy proč Pekr a třeba i Fronk mají plus mínus horší. A to ještě Seman hrál proti daleko lepším soupeřům. 😉 Takže i tohle je jeden z důvodů proč v tak marné chance lize jsme letos byli podprůměr. 😉 Čísla nelžou jsi vždycky říkal ne?
Proč Matěj Pekr když je takový střelec nikdy nikde dlouho nevydržel a ještě si ho nenechali ani v ELH? A to je Olomouce žádnej bohatej mančaft co by si mohl vybírat z opravdu hokejistů.    

Já bych radši v týmu Pekra, než Semana. Shocked Dukla měla tým na top 4 v pseudo lize.  Proč hráli, jak hráli je otázka na někoho jinýho... Na ty, kteří za hru a výsledky odpovídají. Já bych jen spekuloval a to se tady nerado vidí.

Přesně tak,i když jsme oslabili,pasoval jsem nás na- místo,to byla reálná síla v poměru s kvalitou. prostě nefungovaala tolikrát omílaná "chemie",asi moc řádoby kohoutů" na jednom smetišti. Je třeba "vyčistit vzduch" a nestavět na "individualitách a sólistech",ale na kabině,která potáhne za jeden provaz!(bohužel přiznávám,že toto se zřejmě Třebíči zatím daří)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/4/2020, 19:05

imbík napsal:Já to mám tak, že se podívám na plus mínus ( to totiž v play off a baráži rozhoduje) a zjistím, že Seman se Skořepou při menším počtu kanadských bodů byli na tom líp. Takže když se můžou vracet a tahat tihle starší kusy proč Pekr a třeba i Fronk mají plus mínus horší. A to ještě Seman hrál proti daleko lepším soupeřům. 😉 Takže i tohle je jeden z důvodů proč v tak marné chance lize jsme letos byli podprůměr. 😉 Čísla nelžou jsi vždycky říkal ne?
Proč Matěj Pekr když je takový střelec nikdy nikde dlouho nevydržel a ještě si ho nenechali ani v ELH? A to je Olomouce žádnej bohatej mančaft co by si mohl vybírat z opravdu hokejistů.    

Já bych radši v týmu Pekra, než Semana. Shocked Dukla měla tým na top 4 v pseudo lize. Proč hráli, jak hráli je otázka na někoho jinýho... Na ty, kteří za hru a výsledky odpovídají. Já bych jen spekuloval a to se tady nerado vidí.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/4/2020, 15:30

Já to mám tak, že se podívám na plus mínus ( to totiž v play off a baráži rozhoduje) a zjistím, že Seman se Skořepou při menším počtu kanadských bodů byli na tom líp. Takže když se můžou vracet a tahat tihle starší kusy proč Pekr a třeba i Fronk mají plus mínus horší. A to ještě Seman hrál proti daleko lepším soupeřům. 😉 Takže i tohle je jeden z důvodů proč v tak marné chance lize jsme letos byli podprůměr. 😉 Čísla nelžou jsi vždycky říkal ne?
Proč Matěj Pekr když je takový střelec nikdy nikde dlouho nevydržel a ještě si ho nenechali ani v ELH? A to je Olomouce žádnej bohatej mančaft co by si mohl vybírat z opravdu hokejistů.

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/4/2020, 10:47

imbík napsal:https://www.hokej.cz/top-100-hracu-sezony-filip-seman-51-misto/5047630
Filip Seman na 51 místě, dle hokej.cz strčil do kapsy Pekra a spol 😉

A jak to máš ty? myslíš si, že Seman je lepší než Pekr? K týmům, které mají přijít do chance ligy asi takhle ---> Shocked : D

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/4/2020, 07:48

https://www.hokej.cz/top-100-hracu-sezony-filip-seman-51-misto/5047630
Filip Seman na 51 místě, dle hokej.cz strčil do kapsy Pekra a spol 😉

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/4/2020, 19:08

Nevím proč by tohle měl zase být podmět pro uzavření ELH... některé týmy nemusí podat přihlášku, navíc příští rok sestupují tři.

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 10/4/2020, 19:07

Z naší holomajzny udělali superholomajznu,na svazu se myslí pr.elí

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/4/2020, 18:10

stejne to proridne tolik klubu na tyhle urovni se neuzivi..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/4/2020, 15:17


imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/4/2020, 15:09

Paráda, výlety do Kolína a hlavně do Vrchlabí se Šumperkem, luxusní destinace

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 10/4/2020, 14:20

Tak oni chance ligu jeste rozsiri na 19 tymu, to bude vazne kvalitka 😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru