Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Mon Apr 27, 2020 5:03 pm

Ve vsetine dobrej rozbor kadru..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 Mon Apr 27, 2020 12:36 pm

Excalibur napsal:
pegy18 napsal:Ta stránka elite-prospects, to je nějaká vaše oblíbená destinace kam brouzdáte po netu? 😃 Skoro každy den tu vidim nějaký odkaz z ní, ale krom těch kaufů a výměn jsem vlastně nepřišel k čemu to je ještě dobré. Za mě by to mohlo být ještě propracovanější.
Já tam hledám statistiky hráčů. U českých hráčů se dá použít hokej.cz, ale když jsme ohlásili nějakou posilu ze zahraničí, tak jsem hledal na elite…Dnes jsem zjistil, že tam jsou i zvěsti "kdo/kam", ale vážně nevím, jak moc jsou důvěryhodné.
ty spekulace sou uplně mimo povetšinou . to si tam múže naklikat kdo chce .a když je tam misto zdoje odkaz někam na nakou stranku bez infa tak je to zbožní přání než pravda Very Happy
Thoor93
Thoor93

Posts : 95
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Mon Apr 27, 2020 12:30 pm

pegy18 napsal:Ta stránka elite-prospects, to je nějaká vaše oblíbená destinace kam brouzdáte po netu? 😃 Skoro každy den tu vidim nějaký odkaz z ní, ale krom těch kaufů a výměn jsem vlastně nepřišel k čemu to je ještě dobré. Za mě by to mohlo být ještě propracovanější.
Já tam hledám statistiky hráčů. U českých hráčů se dá použít hokej.cz, ale když jsme ohlásili nějakou posilu ze zahraničí, tak jsem hledal na elite…Dnes jsem zjistil, že tam jsou i zvěsti "kdo/kam", ale vážně nevím, jak moc jsou důvěryhodné.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 Mon Apr 27, 2020 12:25 pm

Ta stránka elite-prospects, to je nějaká vaše oblíbená destinace kam brouzdáte po netu? 😃 Skoro každy den tu vidim nějaký odkaz z ní, ale krom těch kaufů a výměn jsem vlastně nepřišel k čemu to je ještě dobré. Za mě by to mohlo být ještě propracovanější.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 Mon Apr 27, 2020 11:58 am

Excalibur napsal:Endál, Korkiakoski a Teper zřejmě do Poruby. Shocked
https://www.eliteprospects.com/team/3809/hc-poruba
taky sem včera koukal ale tohle si tam může napsat kdo chce a co chce neco jako wikipedie
a stejně snad nikdy tam ty spekulace lidi nikdy nevyšli zase bych nevěřil všemu . zatím sem v klidu . stačí kolik spekulace a zaručenych informacý bejva kdo ma přijít k nám .
Thoor93
Thoor93

Posts : 95
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Mon Apr 27, 2020 11:54 am

Endál, Korkiakoski a Teper zřejmě do Poruby. Shocked
https://www.eliteprospects.com/team/3809/hc-poruba

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Mon Apr 27, 2020 11:36 am

No vidíš sám si odpovis co můžeš dělat, ale rejpnout sis musel 😂 nebo proč teda vůbec ta rekace že to není posila. Já psal o střední generaci, která v našem zatím kádru chybí.....
A jinak víc peněz měli Motor, budou mít Vsetín, Kladno a dál nevím záleží co s kým udělá koronac....
Každopádně já jsem se ptal koho bys jako ty považoval za posilu ? ? Jméno nebo tip.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Mon Apr 27, 2020 10:38 am

Duklacek napsal:
Excalibur napsal:
imbík napsal:Jak si představuješ posilu na první ligu v ideálním věku a nemáš peníze?  Když i Anděl se Zemanem čekají na nabídky ELH? 🤔😉
Zeman taky čeká na nabídku z ELH? Smile
Čekat teda může Very Happy
Jsem si právě říkal, že když může čekat Zeman na nabídku z ELH, tak to můžu čekat taky. Smile

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Mon Apr 27, 2020 10:04 am

Excalibur napsal:
imbík napsal:Jak si představuješ posilu na první ligu v ideálním věku a nemáš peníze?  Když i Anděl se Zemanem čekají na nabídky ELH? 🤔😉
Zeman taky čeká na nabídku z ELH? Smile
Čekat teda může Very Happy

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Mon Apr 27, 2020 10:02 am

Důry zůstává ve Francii

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Mon Apr 27, 2020 9:22 am

Když nemáš peníze, logicky nemůžeš posilovat, pouze měnit kus za kus a spoléhat na šťastnou ruku při výběru. Kdo dnes v pralese peníze má, respektive kdo má víc než Dukla?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Mon Apr 27, 2020 9:17 am

imbík napsal:Jak si představuješ posilu na první ligu v ideálním věku a nemáš peníze?  Když i Anděl se Zemanem čekají na nabídky ELH? 🤔😉
Zeman taky čeká na nabídku z ELH? Smile

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Mon Apr 27, 2020 9:01 am

Jak si představuješ posilu na první ligu v ideálním věku a nemáš peníze? Když i Anděl se Zemanem čekají na nabídky ELH? 🤔😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Mon Apr 27, 2020 7:15 am

imbík napsal:Střední generace, ideální 😉
Zimak nebude.

Rád bych se mýlil, dotyčného neznám, takže usuzuji jen ze statistik a ty nehovoří ve smyslu posílení. Jinak na zimák se neupínám, pokud někdo přednese racionální zdůvodnění proč stavbu nerealizovat, nebudu zklamaný.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Mon Apr 27, 2020 6:42 am

Střední generace, ideální 😉
Zimak nebude.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Drmax Mon Apr 27, 2020 3:06 am


Drmax

Posts : 7
Join date : 27. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 Sun Apr 26, 2020 10:42 pm

To Lufa: ty tady šiješ jenom do ANO, jak vidno je nemáš rád, protože proti těm co tento stav zavinili neřekneš ani ň. To je celkem fuk, ale aspoň nemel úplný kraviny. Sleduju ten seriál na pokračování už dlouho a ta přestavba stadionu která měla být nedopadla právě kvůli Foru Jihlava a ODS, o tom se totiž rozhodlo za jejich vlády na zač. roku 2016 (plus ČSSD, KDU). Tehdy od přestavby odstoupili s tím, že se něco opraví a bude se za nějaký rok stavět nový zimák. Právě Forum a ODS pak skončili a nastoupilo ANO, ale to až někdy úplně na konci roku 2016. ANO+ČSSD+KDU pak nezbylo nic jiného než dělat opravy, akorát to zadání že si má jedna firma udělat všechno od projektu po stavbu byla kravina, nikdo se nepřihlásil, Mohlo se pokračovat po volbách s tím, že by se zadal jen projekt a podle něj dál, konekkonců Forum mělo ve volebním programu stavbu na zelené louce, ale hned po volbách otočili a šlo se do toho co je teď. Já bych samo zřejmě rád novej staďák, ale jak to dopadne kdoví, jestli se něco fakt postaví, tak ty dnešní uměloci zadluží Jihlavu na x let, protože nemají od nikoho nic slíbenýho.

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Sun Apr 26, 2020 9:11 pm

MarkusHCD napsal:

Nemá cenu se rozčilovat,kdo je neschopnější. ANO působí v jihlavské politice od roku 2014(?),přímo na ve vedení města od roku 2016(?)tehdejší koalice (ODS + ČSSD) o akci HZS hovoří od roku 2006,proč ji za tu dobu nerealizovaly,nač čekaly(stavební povolení bylo vydáno,proč se stavba nezačala realizovat?
Je pravda, že s tou stavbou vedení ODS- ČSSD sakra otálelo a z celého plánu zůstal jen zimáček.  ( Pomíjím, jestli to bylo dobrý řešení nebo ne. Podle mě by tenkrát bylo lepší stavět to na zeleným ) Ale udělali alespoň něco. Od ANO bylo od začátku pouze slyšet jak  všichni před nima dělali všechno špatně ale za celou dobu vlastně neudělali a nevybudovali vůbec nic. Vlastně udělali - bambilion různých  posouzení a posudků za miliony.  A ten fantastickej kruháč ve Srázný.
Souhlasím , že v komunální politice to je o lidech a ne o stranách. Z ANO se mi ale fakt nevybavuje někdo normální. Všichni jedou svorně v kolejích Babiše - slíbit se dá cokoliv.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk Sun Apr 26, 2020 8:32 pm

Kluby nemají patřit městům. Tady radním leží nějaký čas podle mě super nabídka a nejsou schopni rozhodnout. Jako u nás s kasinem...
https://www.hokej.cz/dedek-majitelem-dynama-od-mesta-chce-rozhodnuti-do-konce-dubna/5048242

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Sun Apr 26, 2020 8:08 pm

ondrej.n napsal:Můj názor je , že komunální politika je spíš o lidech než seskupeních, ve kterých jsou organizováni. Že je Tomanec hlupák ještě neznamená, že v tom jejich fóru nejsou rozumní lidé, a tak to podle mě bude ve všech stranách a hnutích. Nikoho nepreferuji ani nepropaguji, Beke mně vcelku připadne, že konkrétně ve věci nové haly něco dělá, ale nevím, neznám ho..

Souhlasím,ostatně Jihlava toho byla vždy důkazem. Problém byly konkrétní osobnosti,z řad pedagogů,kteří poslední (3?)volební obdobní období řídili. Až Beke ukázal, jakým směrem akci jjednoznačně vést. Uvedl i argumenty,proč stavbu realizovat(v těch bych se ním ztotožnil),zaráží mě ovšem dosud nevyjasněné financování,ale HAVNĚ budoucí provoz,protože KV aréna zrovna nevzkvétá(ač se mi celý ten areál sakra líbil)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Sun Apr 26, 2020 7:02 pm

Můj názor je , že komunální politika je spíš o lidech než seskupeních, ve kterých jsou organizováni. Že je Tomanec hlupák ještě neznamená, že v tom jejich fóru nejsou rozumní lidé, a tak to podle mě bude ve všech stranách a hnutích. Nikoho nepreferuji ani nepropaguji, Beke mně vcelku připadne, že konkrétně ve věci nové haly něco dělá, ale nevím, neznám ho..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Sun Apr 26, 2020 6:42 pm

Lufa napsal:
Jaternička napsal:Zrovna tento týden se nechal Popelka slyšet že právě tohle co je v tom článku v JL není pravda.
Tak zrovna populisti Popelka, Mayerovci a celá ta zasraná banda z ANO byli ti, co shodili ze stolu už schválený plán na novou halu, s tím , že to je udělaný špatně a musí to udělat znovu protože jsou odborníci.  Nebýt těhle lemplů . tak už nová hala mohla stát a byla byla by lacinější Twisted Evil
Ale popravdě, tenhle nový návrh se mi víc líbí. V realizaci stejně nevěřím takže to je vlastně jedno ...

Nemá cenu se rozčilovat,kdo je neschopnější. ANO působí v jihlavské politice od roku 2014(?),přímo na ve vedení města od roku 2016(?)tehdejší koalice (ODS + ČSSD) o akci HZS hovoří od roku 2006,proč ji za tu dobu nerealizovaly,nač čekaly(stavební povolení bylo vydáno,proč se stavba nezačala realizovat?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Sun Apr 26, 2020 4:16 pm

Jaternička napsal:Zrovna tento týden se nechal Popelka slyšet že právě tohle co je v tom článku v JL není pravda.
No kdyby to nebyla pravda a JL lhaly, tak bych na místě Popelky žádal omluvu.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Sun Apr 26, 2020 4:11 pm

Jaternička napsal:Zrovna tento týden se nechal Popelka slyšet že právě tohle co je v tom článku v JL není pravda.
Tak zrovna populisti Popelka, Mayerovci a celá ta zasraná banda z ANO byli ti, co shodili ze stolu už schválený plán na novou halu, s tím , že to je udělaný špatně a musí to udělat znovu protože jsou odborníci.  Nebýt těhle lemplů . tak už nová hala mohla stát a byla byla by lacinější Twisted Evil
Ale popravdě, tenhle nový návrh se mi víc líbí. V realizaci stejně nevěřím takže to je vlastně jedno ...

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Sun Apr 26, 2020 12:59 pm

Zrovna tento týden se nechal Popelka slyšet že právě tohle co je v tom článku v JL není pravda.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk Sun Apr 26, 2020 11:02 am

Zajímavý je příspěvek v diskusi pod článkem o KV aréně.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Sun Apr 26, 2020 10:54 am

ondrej.n napsal:https://www.jihlavske-listy.cz/clanek30864-nova-hala-ma-byt-jako-chameleon.html

Podle toho článku to vypadá, že ANO by raději vyhodilo 65 míčů za architekta, za další miliony opravilo stávající stadion a za 10 let by se vše řešilo znovu. Ekonomicky zajímavá úvaha.

Je to prostě banda neumětelů a vyžírků. Napsal bych čůráků, ale nechci dostat ban Laughing
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Sun Apr 26, 2020 10:45 am

https://www.jihlavske-listy.cz/clanek30864-nova-hala-ma-byt-jako-chameleon.html

Podle toho článku to vypadá, že ANO by raději vyhodilo 65 míčů za architekta, za další miliony opravilo stávající stadion a za 10 let by se vše řešilo znovu. Ekonomicky zajímavá úvaha.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 Sun Apr 26, 2020 10:33 am

však oni to si to nějak obhájí a současná situace jim k tomu více než nahrává...dají kolem toho vomáčku, jak je to finančně náročný v týhle době, jak třou bídu s nouzí atd...a budou všichni spokojeně pokyvovat hlavou....
akorát tomu Jágrovi to nevyšlo Very Happy
no třeba ještě rozšíří extraligu a nakonec se tam taky vejdou....
ale kdyby tyhle pseudokluby bez historie, vytvořený kapitálem bohatýho mecenáše, nebo nějakou firmou, zkrachovaly, nebo aspoň sestoupily do chance ligy...nezlobil bych se....myslím tím Boleslav, Hradec, Chomutov, klidně i Vary...ta jejich špinavá hra, jak na ledě, tak v zákulisí je ostuda...viz kecy Schona, šaškec kolem zápasu Varů ve Vítkovicích, nebo fraška s Litvínovem, dluhy v Chomutově atd...
tohle by fanouškovi hokeje rozhodně nechybělo a do nejvyšší soutěže to nepatří
Na veverky v Chomutově už došlo, teď ještě ten zbytek...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Sun Apr 26, 2020 6:32 am

https://www.hokej.cz/majitel-bruslaru-o-snizeni-platu-i-zajmu-o-klepise-co-rekl-o-uzavreni-extraligy/5048226
2 miliony za Klepiše.
Jinak další klub co otočí a bude hlasovat pro uzavření ELH 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Sat Apr 25, 2020 9:36 pm

Tak jsem včera griloval a když bylo chladno, vzal jsem si mikinu Dukly. Dcera se mě ptá, co Dukla tatí... Tak jsem jen tak utrousil, že jsou to matláci, vzhledem k tomu, co předvedli v poslední sezóně.
Dnes večer reakce cheers sunny

Diskuzní fórum - Stránka 4 Image
imgpost
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Sat Apr 25, 2020 8:37 pm

Když tenkrát Varani přišli, byl z nich Zadražil nejlepší. Je zajímavý, na jaký úrovni hraje Flek a na jaký on. Třeba se v Dukle probere.
Hlavně ale musíme posílit obranu, tam je to rok od roku horší.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Sat Apr 25, 2020 8:17 pm

Kde jsem přišel na Dvořáka,opravdu nevím,protože bek tohoto příjmení zde hrál naposledy před cca 27ti lety Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Sat Apr 25, 2020 8:15 pm

Havránek a Zadražil hokejisti určitě jsou (během svého působení v Dukle hokejový um předvedli,hlavně Matej,který se mi kdysi z mladých Varanů líbil nejvíc,Dvořák je neznámá,ale beky budeme muset sehnat alespoň 4(!),což bude supertěžká šichta

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator Sat Apr 25, 2020 12:39 pm

S Olomouci my jim pujčíme hráče a voni na oplátku pošlou svý hráče do třebíče když se hraje derby

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn Sat Apr 25, 2020 12:08 pm

Za me Haranka nebrat, Zadrazil slusne statistiky a Elias nevim no...ale jako umime jednat s nekym jinym nez Kadani, Benatkama a Varama????

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk Sat Apr 25, 2020 11:58 am

K Ebel lize, jak tu někdo psal: jelikož mám kámoše ve Znojmě a dost se o hokeji bavíme, tak jsem tam konečně vyrazil. Z jednoho zápasu (s Vilachem, ještě boj o horní skupinu) se moc závěry dělat nedají, ale pro mě to bylo zklamání. Taková plácaná u mantinelů, bez kloudné přihrávky, prostě jako letos u nás. Ani to nasazení mi nepřišlo nic moc. Moc mě to nebavilo. ( na Dukle si aspoň zafandím 🙂).
Pár dní předtím jsem byl v Pardubicích s Plzní a tam jsem opět litoval našeho pádu. Hokej o hodně lepší!

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Sat Apr 25, 2020 7:59 am

Tak je to mozny ze na to kalel.. uvidime trebas bude dobrej

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator Sat Apr 25, 2020 6:02 am

Havránek u nás hrál slušně i sme o něj stali ale Vary ho poslali radši do třebíče aby kdyžtak v baráži nehral proti nim a v třebíči uz na to kašlal si myslím

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Fri Apr 24, 2020 10:23 pm

Havránek je na tom výborně technicky, nevýhodou je menší postava a horší bruslení. Ale, že je kvalitní hokejista dokazoval především v mládeži. Potenciál je v něm velký, jen je potřeba to z něj dostat.
Zadražil se mi hodně líbil, když hrál u nás poprvé. V cca 20 letech silný na puku, před brankou, myslel jsem, že bude hrát stabilně extraligu, ale přijde mi, že moc nebojuje, neumí se do hry "zažrat", takový "Bezděk" styl. Smile
Eliáše znám jenom Patrika, takže toho z Kadaně nehodnotím.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Fri Apr 24, 2020 10:06 pm

Havranek by byl fajn. Otázka je co ten Eliáš a Zadražil z těch odvařenej nejsem, ale co kádr se letos bude doplňovat dobře až ELH kluby vyhazi kvůli přetlaku Werbiky a podobně....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Fri Apr 24, 2020 10:05 pm

Mam takovej dojem, ze ted ke konci v trebici uz moc ani nehral.. takze tak

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Fri Apr 24, 2020 9:33 pm

Lázňator napsal:

Klubu došly peníze, je na dně. Nezvládají platit pohledávky z minulosti a také současným hráčům stále dluží výplaty za leden i únor.

No jo no nikdo Vám nedá tolik kolik my Vám můžem slíbit a pak to takhle dopadá ,ale to jejich 4. místo mě překvapilo čekal sem je po pádu okolo 10-12
Hodně podobná situace s Ústím, stejný region .

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Fri Apr 24, 2020 9:28 pm

Když tu Havránek hrál, tak si nevybavuju jestli byl v Dukle v té době větší lempl. Ale třeba se chlapec v UDH něco naučil a zlepšil se.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Fri Apr 24, 2020 9:11 pm

Vidím to stejně
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Fri Apr 24, 2020 8:20 pm

Zrovna Havranka bych asi nebral..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Fri Apr 24, 2020 8:06 pm

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 539
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 Fri Apr 24, 2020 7:43 pm

Čtu článek o tom, jak Bratislava Capitals rozšíří EBEL ligu...
jak jsem ze začátku tuhle soutěž odsuzoval a nepřišla mně jako dobrý nápad...
tak poslední 2 sezony se mi zdá, že to jde hodně nahoru...jak úrovní hokeje, tak celkovým pojetím soutěže....hodně se mi líbí vyřazovací systém....ti nejlepší si vybírají soupeře...to je podle mě nejspravedlivější...vyhrál jsem, tak chci hrát s tím, co se mi na něj daří...
nebyl se někdo ze zdejších podívat ve Znojmě?? a nebo viděl aspoň nějaký zápasy?
já znám jen výsledky z livesportu, tak by mě zajímalo, jakou to má úroveň??
rozhodně tam padá dost gólů a to je jedině dobře Smile

Protože mně v hlavě šrotuje myšlenka, že pokud se uzavře extraliga a my tam nebudeme...tak mně zní celkem logicky se na to tady s prominutím vysrat, ať si z chance ligy udělají farmy a my budeme hrát soutěž, co by měla trochu úroveň, poněvadž ty mančafty mají soupisky daleko lepší než v chance lize...
Znojmo na tom dle mého netratí a co tak občas čtu, tak se tam nemají vůbec zle...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator Fri Apr 24, 2020 5:55 pm


Klubu došly peníze, je na dně. Nezvládají platit pohledávky z minulosti a také současným hráčům stále dluží výplaty za leden i únor.

No jo no nikdo Vám nedá tolik kolik my Vám můžem slíbit a pak to takhle dopadá ,ale to jejich 4. místo mě překvapilo čekal sem je po pádu okolo 10-12

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Fri Apr 24, 2020 5:54 pm


Nevím,proč udělil svaz loni před začátkem sezony pirátům licenci,už tehdy se plácali v dluzích,ale na svazu stačilo místopřísežné prohlášení,že dluhy uhradí. Vrcholem všeho bylo,když opravdu nějaké děngy "schrastili,ale místo splácení dluhů si za to pořídili Pitulku a spol. Za mě okamžitě ven!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru