Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/12/2019, 17:54

imbík napsal:On Jagr hrál za Kladno, když jsme postupovali sezóna 16/17, si nepamatuju teda.... v Budejakch máš vyprodáno i na jiné zápasy a počínaje play off na každý zápas, Vsetín podobně, Chomutv letos na tom taky nebude špatně, no uvidíme. Srovnávat cisla nejvyšší soutěže s druhou nejvyšší, ani nevím jestli k tomu mám něco dodávat. Já tím chtěl říct, že uzavřením ELH  se oberou o diváky obě soutěže, lidi jdou na hokej, že chtějí něco vidět a to rozhodně ne  zápasy o ničem.....

To byla reakce na ty narvaný zimáky a tvou argumentaci pár jednotek události, kdy bylo i na chance ligu plno... Navíc všechny týmy, které zminujes v souvislosti s vyšší návštěvnosti jsou jediné světlé body téhle ligy a ti by se do ELH dostat měli, v tom věřím. Proč neříkáš jak je narváno na Kadaň, Ustí, Sokolov, UDH, Frýdek, Benátky. Kde jsou ty narvaný zimáky? Prosimtě, úplně o ničem. Na Duklu přijde 700 lidi, kvůli postavení v tabulce i přesto, že se hraje špičkový hokej? to asi těžko. Kdyby se hrál pěkný hokej, tak lidé chodí.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 17:48

On Jagr hrál za Kladno, když jsme postupovali sezóna 16/17, si nepamatuju teda.... v Budejakch máš vyprodáno i na jiné zápasy a počínaje play off na každý zápas, Vsetín podobně, Chomutv letos na tom taky nebude špatně, no uvidíme. Srovnávat cisla nejvyšší soutěže s druhou nejvyšší, ani nevím jestli k tomu mám něco dodávat. Já tím chtěl říct, že uzavřením ELH se oberou o diváky obě soutěže, lidi jdou na hokej, že chtějí něco vidět a to rozhodně ne zápasy o ničem.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/12/2019, 17:36

imbík napsal:A že nejsou v chance lize plný zimaky? To je taky dobrá lež, stačí si vzpomenout na naše postupové tažení, v baráži vyprodáno pokaždé, na semi s Kladnem chodilo 5500 lidí, to.je na chance ligu málo? A až letos Motor bude s někým hrát finále o přímý postup počkej narvaný zimaky na obou místech.... a oni by se zpalnily i jinak... zúžit obě soutěže na 12 poslední a první přímý sestup postup, a předposlední s druhým s chance ligy baráž na 4 vítězná utkání a praskaly by zimaky jen by to dunělo to je hotová věc.... takhle po uzavření se může stát že po Vánocích jim na poslední 4 nidko chodit nebude, když nebude o co hrát. To nejí NHL kde je prestiž i po nemožnosti postoupit do play off....

Baráž je extraligová soutěž, s Kladnem vyjimecne kvuli Jágrovi.  Lež... no, máme čisla. Nemusíme se dohadovat.

Na ELH letos zatím dorazilo celkem 2 129 544 lidi, s tím, že mají min zapasu a min týmů
Na chance ligu dorazilo 758 944 lidi.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 16:53

A že nejsou v chance lize plný zimaky? To je taky dobrá lež, stačí si vzpomenout na naše postupové tažení, v baráži vyprodáno pokaždé, na semi s Kladnem chodilo 5500 lidí, to.je na chance ligu málo? A až letos Motor bude s někým hrát finále o přímý postup počkej narvaný zimaky na obou místech.... a oni by se zpalnily i jinak... zúžit obě soutěže na 12 poslední a první přímý sestup postup, a předposlední s druhým s chance ligy baráž na 4 vítězná utkání a praskaly by zimaky jen by to dunělo to je hotová věc.... takhle po uzavření se může stát že po Vánocích jim na poslední 4 nidko chodit nebude, když nebude o co hrát. To nejí NHL kde je prestiž i po nemožnosti postoupit do play off....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/12/2019, 16:29

hadas (admin) napsal:To HCDTOM:
Částečně souhlasím, ale spíš s menší částí.
Pokud se tam píše rozšíření na 16, dva roky uzavřít a pak zúžení zpět na 14, tak je to absolutní blbost.
A pokud tam budou nějaké podmínky, jak se tam dostat, tak to nebude, že jeden rok řeknu, hele vyhrál jsem ligu, mám prachy i stadion, vezměte mě a rozšiřte na 15...
ELH není NHL.

To už záleží, jak to bude. Myslím to principialně, že tahle chance liga je potřeba trosku řešit.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 16:26


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 16:21

HCDTOM, neboj se, že to má takhle hlubokou myšlenku, těm co to protěžuji jde jen o pevnou půdu pod nohama a nic jiného. A česká nátura prostě potřebuje nad sebou bič, jakmile nebude o co hrát bude se na to ka.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 21/12/2019, 16:19

To HCDTOM:
Částečně souhlasím, ale spíš s menší částí.
Pokud se tam píše rozšíření na 16, dva roky uzavřít a pak zúžení zpět na 14, tak je to absolutní blbost.
A pokud tam budou nějaké podmínky, jak se tam dostat, tak to nebude, že jeden rok řeknu, hele vyhrál jsem ligu, mám prachy i stadion, vezměte mě a rozšiřte na 15...
ELH není NHL.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/12/2019, 15:38

Asi to každý chápeme jinak. Já předpokládám, že se nebude sestupovat, ale existovat podmínky postupu. Následně se to stabilizuje viz NHL a bude to pro hokej dobrý. Tahle první liga je přece uplne o nicem, to nevidíte? Tady si přijdou vydělat ti co na ELH nemají a jsou přeplácení, jenže hokeji nepřinesou nic. Divíšek, i hráčů od nás, Duda atd atd... To je úplně k ničemu. My se tam taky dostaneme časem a bude to v klidu. Tyhle zápasy, které se v chance lize realizují jsou výsměch. Konečně se zmenší počet hokejistů, kteří se hokejem živí. Na naší zem je toho moc. A bude to o dřině mladých, hrát v jednom z cca 16 klubů. vlastně jediných, kde se dá hokejem vydělat. To, že se v chance lize mladí spokojí a nemají ambice, protože si vydělají až kam je jednoznačný. První liga se musí, co nejvíc dostávat na úroveň té druhé co je teď aktuálně. Přesně v trendu klesajícího počtu hráčů u nás. Za doby Reichela, Jágra atd. nějaká první liga, co to bylo, kdo to sledoval? Následně tihle kluci přinesli rozmach hokejistů (děti), tak se logicky zvyšovala úroven nizsich lig. Jenže je sezona 2019/ 2020 a my jsme, co se týče počtu i kvality hráčů úplně jinde. Není tedy možné tolik hráču v systému živit. Chance liga jede ze setrvačnosti, že tady přece musíme mít aspon dve profi souteze, jenze my tam nemáme hráče na to.  Ano, je to drsný, ale tahle úroveň první ligy netáhne, nejsou peníze a pak to vypadá jak vypadá.

Dělat to v průběhu sezony je prasárna ! To rozhodně, No

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 21/12/2019, 14:44

nic hezkyho jestli to projde jak se píše tak s toho vyjde pomali likvidace 1 ligy planujou přibrat Budějice duvody sou jasný a a za dalši sezonu dalšího a pak nastane likvidace 1 ligy protože chtejí ligu zakonzervovat na 2 roky a následně zase zužit postupně na 14 týmu prostě kocourkov a jde jim jen o prachy o hokej až na posledním miste žadny postupy nic hokej o hovne pro naší ligu nasledne i pro ně koho bude zajímat zapasy o ničem ve spodní poloviny tabulky jenom s toho zase vyjdou domluveny zápasy . Jardo a ostani hlavní strujci destrukce českeho hokeje Děkujem pale
Thoor93
Thoor93

Posts : 95
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 21/12/2019, 14:01

Můžete sem někdo napsat, co je napsaný v tý placený části článku? Díky.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 13:53


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/12/2019, 13:52

imbík napsal:Ralf letos na fórum Motoru téměř  nechodím, dnes jsem tam mrkl a musím říct že mě to docela pozitivně překvapilo jaký tam panuje názor. Čekal jsem, že budou rádi, když se snimi počítá, ale vesměs se taky píše, že Jágr je píp a že je to vražda českého hokeje.

Ale oni mají pravdu. I když nejspíš postoupí, tak ví, že nějakou dobu budou hrát v dolní polovině, která díky tomuhle část sezony nebude o nic hrát. Na druhou stranu, Bednařík od nich bude nejspíš hlasovat pro. Uvidíme, co z toho vyleze. Rozhodně to nebude tak jednoduchý, jak si to představují.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/12/2019, 13:49

Proste CR ze to jeste nekoho udivuje?
Klauni z Pardubic a buh Jarda si to prosadili..takze my a ostatni muzeme hrat o parek.

Navstevy jeste klesnou.

Sportovni stranka bude super..nevim o co budou hrat kluby mimo sanci na play off?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 12:51

Ralf letos na fórum Motoru téměř nechodím, dnes jsem tam mrkl a musím říct že mě to docela pozitivně překvapilo jaký tam panuje názor. Čekal jsem, že budou rádi, když se snimi počítá, ale vesměs se taky píše, že Jágr je píp a že je to vražda českého hokeje.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/12/2019, 12:38

imbík napsal:Ralf a o co ty budeš mít hrát v téhle soutěži, když nebudeš moct na horu postoupit?🤔

To je dobrá otázka. Nějakej postupovej klíč tam asi bude. Krom toho je pro vítěze chance ligy nějaká finanční prémie, takže hrát se o něco snad bude. No a kluby na spodku TELH budou chtít ušetřit, a hráči budou hrát raději v tempu než nějaké přáteláky. Ale pořád jen spekulujeme. Víme jen, že se bude něco dít. Uvidíme, až se zveřejní konkrétní podoba. Zatím to vypadá jako velkej nesmysl.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 11:40

Ralf a o co ty budeš mít hrát v téhle soutěži, když nebudeš moct na horu postoupit?🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 11:39

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157809015389921&id=125957534920&anchor_composer=false
na téhle stránce je naštěstí dost rozumných fandů a naštěstí jsou tam i názory těch co jsou ohrožení to znamená fanoušků Kladna, Pardubic takže repsket za dobré nazory od těchto fandů upřímně jsem tam nečekal.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/12/2019, 11:38

Imbíku, souhlasím částečně s tebou i s HCDTOMem. Měnit pravidla v rozehrané sezoně je svinstvo stejně jako to, že není bič na zadlužené kluby. Ale jak si to naplánovali to stejně fungovat dlouhodobě nemůže a nebude a chtě nechtě budou muset udělat další změny. Na druhou stranu,  formát seniorských soutěží potřebuje změny, protože to co se hraje teď, je s ohledem na farmy zastaralé a nefunkční, takže to může být takový prvotní impuls.  A ze začátku to může být i příležitostí pro závěrčné fáze sezon v téhle soutěži, protože týmy v extralize, které nebudou mít o co hrát, budou pouštět hráče sem, takže šance zajímavě posilovat.


Naposledy upravil ralff dne 21/12/2019, 11:39, celkově upraveno 1 krát
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 11:09

Svaz? 😁 však teď se ukazuje že to ani neřídí když si něco dohodne APK tak to stačí a svaz řeší jenom to jak to říct veřejnosti 😁😂 vidíte Krále jenom zajímá jak to říct veřejnosti a prej se uklidnil když mu řekli, že Jágr a spol to veřejnosti nějak vysvětlí. Argumantaci HCDTOMA vůbec nechápu. Jsem rád, že mezi hokejovou odborností panuje většinou opačný názor. V rozehrané soutěži změnit pravidla je prostě čirý hnus. Uzavřou to ti co se jim kejva židle pod zadkem a nazdar.... však uzavřena soutěž v chance lize nefunguje na českou náturu je potřeba bič a teď jim to seberou a udělají polštářek? Doufám, že letošní juniorka ani nepostoupi ze skupiny ať nám to Němci ukážou jak se dělá hokej..... Pardubice se už 4 sezóny po sobě potaceji na hraně ELH a mají slušné dluhy na takový klub nemá být bič v podobě možného pádu? To jako vážně? Další věc, argumentuješ tady většinou že česko nemá dostatek hráčů na tolik profi týmů a ono česko má dostatek hráčů na 16 Extraligových týmů? 😁 Však ty zápasy dole budou neskutečna ostuda a fraška.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/12/2019, 10:52

Nebude to fungovat. Za pár sezon na to přijdou sami, až polovičce týmu spadne sledovanost. Nás to teď moc strašit nemusí, pač máme svých starostí dost, mizernou hrou počínaje a stadionem konče.
Každopádně,  Král by měl skončit, protože to co svaz předvádí není nic jiného než bezradnost.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/12/2019, 10:30

asi vás zase naštvu, ale... Jací fanoušci? vždyť většina bude nadšená, většina hokejových fanoušků je v ELH a těm to vadit nebude. Těch pár tisic v ČB (Ty se tam dostanou), 1000 v Jihlavě, x ve vsetíně, pár v CV? Chance liga si za to "může" sama, nikdo o ni nestojí, už jsem to psal xkrát v letech minulých, hokeji nic nepřináší taková soutěž, tím neříkám, že to bylo zásadní při rozhodovani, to určitě ne, chtějí si chranit zadek, ale zároveň ví, že se nic extra nestane. Kdyby tady v pseudo lize byli narvané zimaky, ambciozni kluby aspon 7-10, tak se to nestane. A já si myslím, že je to tak v pořádku, s tím, když bude šance tam postoupit. Proč by nějaký tým, kde chodili lidi, mají stadiony atd měli padat do týhle pseudo ligy, to není k ničemu. Stejně jako přeplácení staří hráči v týhle lize. Už ten přímy postup a sestup byl nesmysl. Chance liga směřuje tam, kam si zaslouží a to na úroveň poloprofesionální. BOHUŽEL. Rok od roku je to horší a horší úroveň, vždyť se na to fakt nedá chodit a nikde nechodí. Takže teď tam postoupí motor a objektivně, kdo z týmů tam bude chybět? Když pominu historii, za kterou si nic nekoupíme. Měla zůstat ta baráž a byl by klid... Já tohle čekal, ale teda ne v rozehranné soutěži. Na druhou stranu, co platí chvili brzy nemusí, známe svaz. Ale asi je to i pro hokej spravný krok. Ikdyž se nám to nelibí.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 10:14

Fanoušci nefanousci, pokud to odhlasuje Jágr tak je to dané....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 21/12/2019, 10:00

Jediné co zabere je, že se proti tomu postaví fanoušci.
Mně by to tedy vadilo, ať bych fandil komukoliv. I když fandit dlouhodobě třeba Pardubicím, to musí být na palici 😂
No a naší Dukle letos dvojnásob.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 09:45

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/114418/zaruba-s-uzamcenim-ligy-nesouhlasi-uzavrena-liga-je-podvod.html
Tady je názor Roberta 8 let zpátky kupodivu ve stejnou dobu. Tenkrát psal o tom, že je to totální nesmysl, zajimal by mě jeho názor teď. Jágr je mocný mecenas no, proto z něj byli všichni pos.... na ledě a evidentně si dost diktuje i na svazu...... je vidět, že o český hokej vůbec nejde, každý si hřeje tu svojí polívčičku.... a jediný kdo na to doplácí jsou lidi jako je náš Beda. Do českého hokejového prostředí moc hodnej chlap....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty ELH

Příspěvek pro krap 21/12/2019, 09:41

ELH se asi rozšíří na 16 mužstev, nikdo nesestupuje. Letos postoupí Motor, příští rok my a konec. A všichni tady budeme spokojení. BŠ o tom samozřejmě ví Very Happy
Ať žije hokej

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 21/12/2019, 09:37

hadas (admin) napsal:Tak přátelé a je to hotový.
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/373320/nikdo-nesestoupi-kluby-v-extralize-dohodly-revoluci-co-vitez-prvni-ligy.html

Pokud to takhle provedou, půjde český hokej ještě do větších sraček. Spodek tabulky ELH na to může v klidu srát. Zase se pak může dobře sázet na ten spodek 🤔

Tak to je vopravdu bomba Very Happy Já jsem si říkal, že jakmile se tam dostane Jarin a to po.sraný kladno, tak to zavřou...
říkal jsem si, že to bude kvůli nim...vypadá, že to nebudou potřebovat...
Pardubice ale budou to samý....město se jich chce zbavit po tom každoročním vydírání o další prachy...tak to bude taky nějakej místní mecenáš jak jarin...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/12/2019, 09:25

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/373320/nikdo-nesestoupi-kluby-v-extralize-dohodly-revoluci-co-vitez-prvni-ligy.html
A pak že za to Král nemůže, jasne napsané posvecesne T. Králem. Že se tohle stane jsem psal už po postupu Kladna, že prostě Kladno v žádném případě nesestoupi, pár názorů mi tady psalo, že v rozehrané soutěži to nikdo neudělá. No a máte to tady. Pravda je teda ta, že jsem čekal, že to bude hlavně kvůli tomu pokud Kladnu poteče do bot. 😁 Takže v první lize uzavrena soutěž nefunguje, tak uzavřeme Extraligu. 😂😁 Moc se těším na další ročníky až to takové další Pardubice v tomhle období zabalí, protože jim o jic nepůjde....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 21/12/2019, 08:39

Tak přátelé a je to hotový.
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/373320/nikdo-nesestoupi-kluby-v-extralize-dohodly-revoluci-co-vitez-prvni-ligy.html

Pokud to takhle provedou, půjde český hokej ještě do větších sraček. Spodek tabulky ELH na to může v klidu srát. Zase se pak může dobře sázet na ten spodek 🤔
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/12/2019, 08:07

vn napsal:To: jaternička za prvé to na tom co píše Kelt nic nemění, za druhý je to namistrovanec a za treti at jde po tom, co tady predvadi. Za me byl jeden z adeptu na nejaky trejd.

vsak jsem taky nepsal ze to na te veci neco meni...
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 20/12/2019, 21:49

To: arthur problem je v tom, ze vsichni vi, ze Andel hraje pod sve moznosti. Cagy uz ma svuj vek a zrovna on by nikdy neudelal to, ze by nemavnul na fandy pri skandovani jeho jmena at uz je zrovna nasranej nebo neni, proste jen proto, ze je to slusnost....Proste Andelovi chybi pokora. Ze Stanek, Piegl nebo dalsi delaji chyby vime taky, ale u nich proste ta extra kvalita neni.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro arthur 20/12/2019, 20:27

Mě by zajímalo, proč tady pořád šijeme a pomlouváme naše kluky. Na Zemana se tu plive už tradičně, Šídlo dostával pěknou čočku, a teď všichni svorně na Anděla. Přitom chceme tu klub, s našimi hráči a juniory a pak je tady budeme urážet, že nehrajou jak Bozi a ještě nám ani nezamává. To je teda perspektiva. Mít v klubu juniora a číst tydle kydy tam mu řeknu … a ne aby ses dostal do Áčka, podívej jak nadávají na Půžu, a on přitom dělá co se mu řekne s nasazením a umem jakého je schopen.
A že je Čagy votrávenej a osekává kolem jste si taky všimli? Že to některé zkrátka skutečně štve, že jsme tam kde jsme, a pak tě ani ten gól nepotěší, když předtím jeden dostaneš.
Čekal jsem spíš, že někdo řekne Staněk včera 2 zbytečný fauly, místo aby chlapa dohrál u mantinelu tak ho laxně dojede a pak podrazí? To je ok? Asi jo, ale já se zkrátka mnohem přísněji dívám na ty cizí, a k našim jsem víc tolerantní, protože tady mají od jiných naloženo až dost.

arthur

Posts : 20
Join date : 30. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 20/12/2019, 19:26

To: jaternička za prvé to na tom co píše Kelt nic nemění, za druhý je to namistrovanec a za treti at jde po tom, co tady predvadi. Za me byl jeden z adeptu na nejaky trejd.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/12/2019, 18:49

Kelt napsal:Včera mě naštval Andi. Dá góla, je vyvolávanej a ani nezvedne pazouru. Za mě letošní největší zklamání, je votrávenej jak Vávra. Jestli si myslí, že se tímhle přístupem dostane do lepšího týmu, tak to potom jo.

Tak on tu po sezone stejne nebude
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 20/12/2019, 18:31

Pokud jde o komunikaci klubu s fanoušky, je špatná.
Na druhou stranu, kdo jste členy Spolku fanoušků HCD, mohli jste to Béďovi říct na besedě. Byli jste tam? Řekli jste mu to?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 20/12/2019, 18:24

Včera mě naštval Andi. Dá góla, je vyvolávanej a ani nezvedne pazouru. Za mě letošní největší zklamání, je votrávenej jak Vávra. Jestli si myslí, že se tímhle přístupem dostane do lepšího týmu, tak to potom jo.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/12/2019, 17:31

richmonds napsal:Ralff
jenže když se uzavře ELH, tak to nebude dílo Krále, ale asociace klubů, která převezme vedení soutěže...ale jinak jo, uzavření sportovní cesty postup/sestup je prostě špatně.

Já vím, chtěl jsem jen říct, že se chystají udělat stejnou chybu.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/12/2019, 17:04

Ralff
jenže když se uzavře ELH, tak to nebude dílo Krále, ale asociace klubů, která převezme vedení soutěže...ale jinak jo, uzavření sportovní cesty postup/sestup je prostě špatně.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/12/2019, 15:58

A úplně stejně to dopadne s extraligou jestli ji uzavřou pro sestup a začnou rozšiřovat. Už to říkám delší dobu, že vedení svazu v čele s Králem potřebuje obbměnu.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 20/12/2019, 15:27

Tak mě na tom webu co dával ralff zaujal taky tenhle článek a trochu mám obavu, aby se název Slovan za pár sezón nezaměnil za název Dukla. Některý věci jsou tam s námi až podezřele podobný.
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/1-liga/blog-kdyz-klub-zapomene-pro-koho-hraje-hokej/5d2cbc93fccd259ea4353407

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/12/2019, 15:13

Souhlas obzvláště s tím, že Král má dávno letět, jestli ještě posvětí uzavření ELH, tak to snad bude jeho konec. Co chcete od právníka. Jak vůbec takovej borec se dostane k nejvyšší pozici v českém hokeji...? To si teda myslím, že Kanada s Amerikou by nikdy nedospustila. Pak sice slyšíme samé presumpce neviny a podobný ho.na, ale z hokejové odbornosti ro jak se zdá nefunguje vůbec. A když už dají k repre trenéra co to trošku zvedne a dá se na to dívat, tak mu dopředu řeknou, že ho za rok vyhodí 😂 kocourkov hadry no

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/12/2019, 14:54

zúžit ligy každopádně, nějaká propustnost nahoru / dolů také (osobně bych byl spíš pro 1+1 přímo postup+sestup, další 1+1 vzájemný souboj a postup/udržení)
Za sebe bych byl i pro platové stropy(třeba takových 130% průměru rozpočtů ELH), přeci jen by pak víc vynikla práce s hráči a tak. Ono nabrat za prachy hotové nej hráče je sice fajn, ale když musí mít i nějaké levnější v týmu, kteří se mohou zlepšovat, poskládat tým dle rolí... Navíc by se tím omezilo, že každý průměrný hráč je přeplácený(spolu se snížením množství týmů)a nejspíš by došlo i na to zapracování mladých odchovanců, kteří by byli asi nejlevnější.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/12/2019, 14:28

To sz108 :
Souhlas ve všech bodech Wink
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 20/12/2019, 14:18

ralff napsal:Vedení českého hokeje metodou pokus-omyl je cestou do záhuby, nikoli na výsluní

https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/1-liga/blog-vedeni-ceskeho-hokeje-metodou-pokus-omyl-je-cestou-do-zahuby-nikoli-na-vysluni/5dfbc944fccd259ea457e324

Dobře napsané Wink

Naprostej souhlas!!...pořád se někde zmiňuje, jak se chceme přiblížit k finům, švédům...práce s mládeží, každej trénink na doraz....
tak se inspirujme tam...
Tam rozhodně nemají takovej dementní systém soutěže jak je letos u nás v Chance lize...
Král by měl letět ven...a to dost rychle, než to do.sere celý....
Už měl být venku po tý frašce s extraligou juniorů....
12+12 účastníků - extraliga+první liga - 8 mančaftů do play-off(žádný předkolo, klasickej systém jak v NHL), poslední tým dolů, první nahoru, a 10. + 11. z extraligy a 2.+3. z první ligy ať si zahrajou baráž....
To je model profi soutěží, který by se mi líbil....tu baráž bych i oželel...vítěz bere vše jak se říká...

a závěrem bych vypíchl jednu větu z té glosy : Farmy plné cizích hráčů na střídavé starty nikoho nezajímají...
Mám rád, když je hráč s klubem trošku spojenej...ne že si sem tam přijede zahrát, když ho jeho mateřskej klub nepotřebuje....
z pohledu fanouška Frýdku např. : Chci si koupit dres, ale koho sakra???...vždyť na každej zápas máme jinou sestavu....to mně přijde smutný...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/12/2019, 14:17

HCD13
už na mě prosím nikdy nereaguj ty prosťáčku, člověk ti napíše fakta a ty..fakt už nikdy jestli to dokážeš pochopit, co to znamená Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 20/12/2019, 13:37

richmonds napsal:
HCD13 napsal:richmonds:
koukám že ses pasoval do role všeználka.
Vypadá to tak, že skoro žádný  příspěvek zde  není dost dobrý natolik, abys necítil nutkání ho opravit (ale co konec konců je to tvoje právo).
Jsi ale tak trošku demagog, co se týče mého příspěvku.
Nikde jsem nikomu nic nevyčítal jen jsem vyjádřil názor (údiv) nad příspěvky typu nikdo nechodí a proto je to  špatné, ale já taky nechodím a chodit nebudu (přijde mi to trošku schizofrení).
Tím že vyjádřím údiv neznamená, že nerespektuji jejich názor, jen se mu divím.
Zkus se nejdřív zamyslet než začneš příště něco psát.

pláč pisálků...ty se pejorativně vyjadřuješ o lidech, stejně tak hodnotíš mě. Já hodnotil jen obsah tvého příspěvku a přidal svůj pohled na věc. Tomu se říká diskuse o názorech. Takže já jsem možná všeználek, ale ty se profiluješ jako soudce z lidu koukám, to je ještě horší Wink

Ach jo!
Ty má svátá prostoto!
Fakt to nemá cenu!
Pořád platí poslední věta z mého minulého příspěvku!
Víc k tomu fakt nedám.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/12/2019, 13:35

ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/12/2019, 10:10

HCD13 napsal:richmonds:
koukám že ses pasoval do role všeználka.
Vypadá to tak, že skoro žádný  příspěvek zde  není dost dobrý natolik, abys necítil nutkání ho opravit (ale co konec konců je to tvoje právo).
Jsi ale tak trošku demagog, co se týče mého příspěvku.
Nikde jsem nikomu nic nevyčítal jen jsem vyjádřil názor (údiv) nad příspěvky typu nikdo nechodí a proto je to  špatné, ale já taky nechodím a chodit nebudu (přijde mi to trošku schizofrení).
Tím že vyjádřím údiv neznamená, že nerespektuji jejich názor, jen se mu divím.
Zkus se nejdřív zamyslet než začneš příště něco psát.

pláč pisálků...ty se pejorativně vyjadřuješ o lidech, stejně tak hodnotíš mě. Já hodnotil jen obsah tvého příspěvku a přidal svůj pohled na věc. Tomu se říká diskuse o názorech. Takže já jsem možná všeználek, ale ty se profiluješ jako soudce z lidu koukám, to je ještě horší Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 20/12/2019, 09:47

richmonds:
koukám že ses pasoval do role všeználka.
Vypadá to tak, že skoro žádný příspěvek zde není dost dobrý natolik, abys necítil nutkání ho opravit (ale co konec konců je to tvoje právo).
Jsi ale tak trošku demagog, co se týče mého příspěvku.
Nikde jsem nikomu nic nevyčítal jen jsem vyjádřil názor (údiv) nad příspěvky typu nikdo nechodí a proto je to špatné, ale já taky nechodím a chodit nebudu (přijde mi to trošku schizofrení).
Tím že vyjádřím údiv neznamená, že nerespektuji jejich názor, jen se mu divím.
Zkus se nejdřív zamyslet než začneš příště něco psát.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru