Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+24
hk
pegy18
sta
FREDERIK
AJET0
krap
ondrej.n
Kelt
ralff
DUKLIČKA
MichalDJ
Lufa
Kolja
hadas (admin)
MarkusHCD
Jaternička
Lázňator
staříček
miramare83
Excalibur
vn
imbík
Duklacek
Siroko
28 posters

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/11/2023, 12:38

V současné chvíli si nedokážu představit, že by Litvínov chtěl Šika do týmu. V našem rozpoložení a Litvínovském rozpoložení je lepší dát šanci nějakému juniorovi. Čekám až až nám skončí sezóna, tak si ho tam vezmou na play off.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 3/11/2023, 12:35

DUKLIČKA napsal:Co je se Šikem ? Zranění v horní části těla nebo ve spodní? Nebo u prostřed nebo už je v KV?
Prej jen kratkodoba nemoc.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/11/2023, 09:37

Co je se Šikem ? Zranění v horní části těla nebo ve spodní? Nebo u prostřed nebo už je v KV?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/11/2023, 09:27

imbík napsal:
hadas (admin) napsal:
imbík napsal:
hadas (admin) napsal:Dokud bude klub města a nevezme to někdo typu "Dědek", tak se budeme pořád plácat tam, kde jsme nebo s trochou štěstí nějakou sezónu na chvostu ELH.
.

S tím úplně nesouhlasím. Ok bylo by to s Dědkem dvě jednodušší, ale taková Olomouc žádného Dědka nemá a neměla a už tak hrajou cca 8 sezónu a to hráli i párkrát play off a baráž hráli možná jednou hned v té první sezóně jinak se v pohodě udrží vždycky. A když si vezmu s čím tady Béďa dokázal postoupit, tak bycha tímhle tvrzením byl opatrný.

Tak určitě, co se takhle podívat na čísla? Jenom v roce 2019 město Olomouc dalo cca 24 mega áčku, aby prý "zachránili hokej" + další peníze. Celkový rozpočet v roce 2019 měli v rámci ELH velmi nízký, ale pořád byl kolem 60 mega. Takže srovnáváš nesrovnatelné. Nebo měla Dukla v extraligové sezóně 2017/18 kolem 50 mega?

Ano to měla. 45-50 mega 😉 takže jak nepotovnatelne? Ty Béďovi čísla rozpočet na platy Atymu jsou vždycky hodně zkreslené. Jak říkám ač Bedu v některých věcech kritizují v tomhle mu věřím a stojím za ním. Nepodceňoval bych ho

Do podrobností se pouštět nebudu, i když je celkem dobře znám. Věřit je hezké a „Nevědomost hříchu nečiní“ Wink
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/11/2023, 08:04

hadas (admin) napsal:
imbík napsal:
hadas (admin) napsal:Dokud bude klub města a nevezme to někdo typu "Dědek", tak se budeme pořád plácat tam, kde jsme nebo s trochou štěstí nějakou sezónu na chvostu ELH.
.

S tím úplně nesouhlasím. Ok bylo by to s Dědkem dvě jednodušší, ale taková Olomouc žádného Dědka nemá a neměla a už tak hrajou cca 8 sezónu a to hráli i párkrát play off a baráž hráli možná jednou hned v té první sezóně jinak se v pohodě udrží vždycky. A když si vezmu s čím tady Béďa dokázal postoupit, tak bycha tímhle tvrzením byl opatrný.

Tak určitě, co se takhle podívat na čísla? Jenom v roce 2019 město Olomouc dalo cca 24 mega áčku, aby prý "zachránili hokej" + další peníze. Celkový rozpočet v roce 2019 měli v rámci ELH velmi nízký, ale pořád byl kolem 60 mega. Takže srovnáváš nesrovnatelné. Nebo měla Dukla v extraligové sezóně 2017/18 kolem 50 mega?

Ano to měla. 45-50 mega 😉 takže jak nepotovnatelne? Ty Béďovi čísla rozpočet na platy Atymu jsou vždycky hodně zkreslené. Jak říkám ač Bedu v některých věcech kritizují v tomhle mu věřím a stojím za ním. Nepodceňoval bych ho

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 3/11/2023, 07:51

Duklacek napsal:S čím tady Béďa dokázal postoupit? Asi spíš Vlčák ne? Béďa to tu vede jak dlouho, a kolik let z toho jsme hráli extraligu? Dotáhli jsme to tak daleko, že jsme loni museli veřejně žebrat o peníze. Za každým silným klubem v extralize stojí silný sponzor nebo majitel.

No, já teda taky moc neberu ty útoky na BŠ. Kdysi stanovil nějaký cíle a myslím že je postupně plní, nebo se je snaží plnit.
Pokud si vzpomínám, tak bylo v jeho výhledu vybudovat zimáček, juniorku aby se udržela v ELH, postup áčka do ELH a nová hala.
A vlastně se to všechno podařilo. To, že se neudržela ELH není jeho vina ale právě spíš Vlčáka, že v rozhodující chvíli ( baráž, která byla parádně rozjetá ) se tým sesypal a projeli jsme to s absolutně negramotným Litvínovem.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

imbík and karel granát like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/11/2023, 23:15

imbík napsal:
hadas (admin) napsal:Dokud bude klub města a nevezme to někdo typu "Dědek", tak se budeme pořád plácat tam, kde jsme nebo s trochou štěstí nějakou sezónu na chvostu ELH.
.

S tím úplně nesouhlasím. Ok bylo by to s Dědkem dvě jednodušší, ale taková Olomouc žádného Dědka nemá a neměla a už tak hrajou cca 8 sezónu a to hráli i párkrát play off a baráž hráli možná jednou hned v té první sezóně jinak se v pohodě udrží vždycky. A když si vezmu s čím tady Béďa dokázal postoupit, tak bycha tímhle tvrzením byl opatrný.

Tak určitě, co se takhle podívat na čísla? Jenom v roce 2019 město Olomouc dalo cca 24 mega áčku, aby prý "zachránili hokej" + další peníze. Celkový rozpočet v roce 2019 měli v rámci ELH velmi nízký, ale pořád byl kolem 60 mega. Takže srovnáváš nesrovnatelné. Nebo měla Dukla v extraligové sezóně 2017/18 kolem 50 mega?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/11/2023, 22:57

Duklacek napsal:S čím tady Béďa dokázal postoupit? Asi spíš Vlčák ne? Béďa to tu vede jak dlouho, a kolik let z toho jsme hráli extraligu? Dotáhli jsme to tak daleko, že jsme loni museli veřejně žebrat o peníze. Za každým silným klubem v extralize stojí silný sponzor nebo majitel.

Někdy mi přijde, že nerozumíš tomu co píšu a jen potřebuješ do něčeho zarejt. Přečti si to ještě jednou a zamysli se na co vlastně reaguješ. A nebo se na mě vyser to bude lepší.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 2/11/2023, 22:46

S čím tady Béďa dokázal postoupit? Asi spíš Vlčák ne? Béďa to tu vede jak dlouho, a kolik let z toho jsme hráli extraligu? Dotáhli jsme to tak daleko, že jsme loni museli veřejně žebrat o peníze. Za každým silným klubem v extralize stojí silný sponzor nebo majitel.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/11/2023, 19:24

hadas (admin) napsal:Dokud bude klub města a nevezme to někdo typu "Dědek", tak se budeme pořád plácat tam, kde jsme nebo s trochou štěstí nějakou sezónu na chvostu ELH.
.

S tím úplně nesouhlasím. Ok bylo by to s Dědkem dvě jednodušší, ale taková Olomouc žádného Dědka nemá a neměla a už tak hrajou cca 8 sezónu a to hráli i párkrát play off a baráž hráli možná jednou hned v té první sezóně jinak se v pohodě udrží vždycky. A když si vezmu s čím tady Béďa dokázal postoupit, tak bycha tímhle tvrzením byl opatrný.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/11/2023, 14:40

Jinak jeste ke vcerejsku. udh to je opravdu banda kretenu. Beran je pica to je v poradku ale kdyz tam borec v hluchy dobe zarval Mican je pica tak nebejt tam ten plot tak teda nevim nevim

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/11/2023, 13:33

Dokud bude klub města a nevezme to někdo typu "Dědek", tak se budeme pořád plácat tam, kde jsme nebo s trochou štěstí nějakou sezónu na chvostu ELH.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

staříček, Jaternička and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 2/11/2023, 11:34

Duklacek napsal:Přesně tak. Návrat do Jihlavy bude krásný, ale moc fanoušků si klub nebuduje a představa, že tam bude chodit pravidelně aspoň z půlky plná aréna mi zatím přijde hodně nereálná. Nechodili před tím, nebudou chodit ani teď

Nechme to na odpovědných... Míň diváků než je aktuálně teď už chodit snad ani nemůže. Pokud se na příští sezonu složí lepší kádr, jak je slibováno a budou výsledky tak si lidi cestu najdou. Všichni si pamatujeme poslední TELH, nové logo, slušný výkony, beerjet a lidí chodili.

Až bude hala dá se s tím nějak pracovat, teď se neví, jaký bude občerstvení, jestli jde udělat fanzonu. Neví se nic. Nevíme co nám umožňuje Pelhřimov na jejich zimaku dělat, partnerům taky nemáš moc co nabídnout než hokej v Pelhřimove a nejsem si jistej, že někdo z pískovny Zlosyň pojede na hokej do Pelhřimova.

Prostě Dukla teď čeká šetří síly a peníze a pak se snad vrátí kam patří. Vždy jsme říkali že bez zimaku to nejde. Takže za mě postupnými kroky. Počkat, zimak a pak máš základy a můžeš začít stavět. To jak na fázi se zimak budeme nachystaný rozhodně neuvidíme dopředu.

Dole se píše něco o prodeji, o tom teda nic nevím, ale třeba i to je nová budoucnost.

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

karel granát and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 2/11/2023, 09:10

Přesně tak. Návrat do Jihlavy bude krásný, ale moc fanoušků si klub nebuduje a představa, že tam bude chodit pravidelně aspoň z půlky plná aréna mi zatím přijde hodně nereálná. Nechodili před tím, nebudou chodit ani teď

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 2/11/2023, 08:57

Kolja napsal:
Kelt napsal:Že se staví novej staďák je skvělý, ale není to samospasitelný. Pokud nedojde v Dukle ke změnám, který by nás posouvaly nahoru, tak se v tom budem pořád takhle plácat.

Samozřejmě, ale za mě by jakákoliv změna teď neměla cenu. Teď je potřeba přežít a na září 2025 se nachystat s plnou parádou

No jo, jenze takova parada ti neprijde ze dne na den. Na tu se musis dlouhodobe chystat a myslim ze ted je idealni cas. A taky bych si moc nezahraval s trpelivosti fanousku. Ono je taky dost mozny, ze se hala s velkou slavou otevre, na prvnich par zapasu prijdou ze zvedavosti lidi a jestli budou sledovat takovouhle matlanou, tak od listopadu 2025 nas tam bude standartnich 1000-1500

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

staříček and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 2/11/2023, 07:01

Kelt napsal:Že se staví novej staďák je skvělý, ale není to samospasitelný. Pokud nedojde v Dukle ke změnám, který by nás posouvaly nahoru, tak se v tom budem pořád takhle plácat.

Samozřejmě, ale za mě by jakákoliv změna teď neměla cenu. Teď je potřeba přežít a na září 2025 se nachystat s plnou parádou

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/11/2023, 06:45

Tak s novým stadiónem se minimálně vrátí Dukla do Jihlavy a to je velký plus zbytek už je i na jiných okolnostech. Rozhodně to bude lepší než teď. I když včerejší návštěva milé překvapila. No tak dlouho nebude zase.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/11/2023, 06:27

Tak ono se dá předpokládat, že s novým stadionem se dotáhne do konce i prodej klubu. Což už je v běhu. A případný nový majitel bude mnohem více dbát na své vynaložené peníze do hokeje než město. Kde když chybí peníze, tak se jde žádat o dotaci na provoz. Tak doufám, že bude mnohem větší tlak na jednatele ať už to bude kdokoliv.

Navíc městu je jedno jak Dukla hraje.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/11/2023, 06:24

Já jsem přece neřekl že až budeme mít novej stadion že budeme hrát lepší hokej nebo snad jó Shocked

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/11/2023, 22:39

Kelt napsal:Že se staví novej staďák je skvělý, ale není to samospasitelný. Pokud nedojde v Dukle ke změnám, který by nás posouvaly nahoru, tak se v tom budem pořád takhle plácat.
Přesně, Chomutov má taky pěknej stadion…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

staříček, Duklacek and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/11/2023, 22:38

Že se staví novej staďák je skvělý, ale není to samospasitelný. Pokud nedojde v Dukle ke změnám, který by nás posouvaly nahoru, tak se v tom budem pořád takhle plácat.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

hadas (admin) and vn like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/11/2023, 22:21

Jediný pozitivní je že stadion jede podle plánu jinak nic.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/11/2023, 22:06

Velká škoda, že jsme tenkrát nechtěli pana Režnara, když on sám do Dukly chtěl.
To je za mě pan trenér.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

vn, FREDERIK, DUKLIČKA, Duklacek and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/11/2023, 21:48

imbík napsal:Tak Nekvasil to ohodnotil jako jsem psal já, ale cos tím co s tím?
Tak alespoň že to dokážou přesně popsat a nepouští takový ty kecy jak se z toho všichni pro příště poučí.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 21:44

Tak Nekvasil to ohodnotil jako jsem psal já, ale cos tím co s tím?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Excalibur and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 1/11/2023, 21:31

Radši to dnes nebudu komentovat , protože bych se neudržel a musel bych být sprostej.

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 21:14

No jako mladý tým proti staršímu zkušenějšímu zatím teda zaostává. Bohužel. Váhově úplně a bruslařsky se to ztratí.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/11/2023, 21:11

DUKLIČKA napsal:Vzkaz pro trenery : Kdyz davate obrance na presilovku tak na leve strane pravaka a na prave levaka a ne jako dneska strejcka levaka na levo !!!!!!! Takhle nevystreli z voleje ani nahodou!
Jo, tohle postavení postavení hráčů byla taky perla Very Happy Asi trenér dává tahat hráčům sirky a podle toho se pak rozestaví.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/11/2023, 21:10

Já dneska vyrazil osobně a musím říct, že zas asi na čas naposledy. Takhle slabou hru od nás jsem nečekal…nahrávka na 2 metry to je pro nás sprosté slovo, přesilovky ty už jsou jen k smíchu, jsme slaboučký jak papír a 90% soubojů prohrajeme, střelba od beků v zápase od modré byla snad dneska jen jednou od Dundáčka a nejvíc jsem zklamanej, že ten mladej tým ani nebí schopen se bruslařsky UDH vyrovnat. Za celý zápas jsme měli tak 3 větší šance…ne, takhle se opravdu nedá vyhrávat.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

hadas (admin), Excalibur, staříček and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 21:10

Excalibur napsal:S našima přesilovkama trenéři těžko něco udělají, protože hráči si nedají rychlou a přesnou nahrávku. Před koncem zápasu tam Krajč při přesilovce dostane nahrávku, zpracuje, protihráč 1 metr od něj a on to po zpracování puku narve přímo do něj. To už jsem si říkal, že to má co dělat s inteligencí.

Tak o Krajčovi jsem tu už psal vícekrát že jeho post místo Ovečkina nechápu má problém vůbec vystřelit. Štefančik to samé. Hned v e druhém střídání sám mezi kruhy a místo střelby to někomu nahrál na brusle a nebylo z toho vůbec nic.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/11/2023, 21:07

Máme tak špatný hráče, že předvádíme tuhle hrůzu? Podle mě ne.
Kde je nějaká zodpovědnost trenérů za hru, za přesilovky, za výsledky?

Ujčík ven, než budem v ještě větším průseru. Týmy ze spodku tabulky teď hrajou líp.
Jestli nedojde ke změně, budem hrát o udržení. Můžeš se mi Koljo zase smát, podle mě to moc k smíchu není.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/11/2023, 21:06

Vzkaz pro trenery : Kdyz davate obrance na presilovku tak na leve strane pravaka a na prave levaka a ne jako dneska strejcka levaka na levo !!!!!!! Takhle nevystreli z voleje ani nahodou!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Excalibur and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/11/2023, 20:57

Duklacek napsal:Mně teda přijde, že to spíš hrajeme přes střelbu/rádoby střelbu z kruhů, než že by byli beci nějací dělostřelci. Ale to je asi je jedno, že jsou otřesné je fakt.
Ale to co předvádí není střelba. To co dělají je mizernej tahák, kterej je dobrej když chceš rychle zakončit nebo na tečování. Jenže to by při tom nesmělo být pětivteřinový zpracování puku a na to tečování někdo musí být před golmanem. Kurva to je přece každýmu - teda kromě Ujčíka - přece jasný . Mad

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/11/2023, 20:56

S našima přesilovkama trenéři těžko něco udělají, protože hráči si nedají rychlou a přesnou nahrávku. Před koncem zápasu tam Krajč při přesilovce dostane nahrávku, zpracuje, protihráč 1 metr od něj a on to po zpracování puku narve přímo do něj. To už jsem si říkal, že to má co dělat s inteligencí.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/11/2023, 20:51

imbík napsal:No, tak nevím. Od začátku zápasu bylo jasný že nedáme gól. Nebo to někdo viděl jinak? Beci od modrý netrefí bránu. A v předu nikdo nic slibného nevymyslí. Dnes nebylo jak dát gól nevxbavim si jednou slušnou šanci.

Viděl jsem to stejně. Po necelých 5 minutách jsem vsadil, že padnou méně než 4 góly...

Víc to nebudu komentovat. Zase si od toho odpočinu...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 1/11/2023, 20:50

Mně teda přijde, že to spíš hrajeme přes střelbu/rádoby střelbu z kruhů, než že by byli beci nějací dělostřelci. Ale to je asi je jedno, že jsou otřesné je fakt.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 20:43

Duklacek napsal:Když už jsou tématem trenéři. Máme k dnešku nějakých cca 73 přesilovek. Z nich dvě využité a jeden inkasovaný gól. Úspěšnost nějakých závratných 2.5 procent...
Co dělá videtrenér? K čemu ho máme? Co dělá asistent trenéra? Dnes už to byl takový zmar, že tu přesilovku snad hráli všichni. A někdo tu říkal, že beci netrefí bránu. Kolikrát náš bek při přesilovce vystřelí? Asi tak jednou za zápas, možná méně.

To jsem říkal já a to kecáš, vystřelí ale buď je to tahák do prostřed brány a nebo to letí půl metru vedle.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 1/11/2023, 20:38

Když už jsou tématem trenéři. Máme k dnešku nějakých cca 73 přesilovek. Z nich dvě využité a jeden inkasovaný gól. Úspěšnost nějakých závratných 2.5 procent...
Co dělá videtrenér? K čemu ho máme? Co dělá asistent trenéra? Dnes už to byl takový zmar, že tu přesilovku snad hráli všichni. A někdo tu říkal, že beci netrefí bránu. Kolikrát náš bek při přesilovce vystřelí? Asi tak jednou za zápas, možná méně.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/11/2023, 20:35

Náhodou v té poslední přesilovce před koncem zápasu, tam bylo dokonce jedno nahození na golmana, kdyby toho bylo víc mohl by konečně chytit Mičán rýmu z toho průvanu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 20:24

Já teda nejsem zastáncem vyhazovu trenéra hrajou to hráči. Faktem, ale je, že ty přesilovky se vůbec nemění. Ale vůbec tam není nic nového žádné zjednodušení nic. Když to nejde tak jednoduše vystřelit a jít to do branky nějak dotlačit nebo něco nic no. Kéž by aspoň člověk věděl, že ten tým je mladej a potřebuje si to sednout, ale zatím v těch přesilovkách není žádný posun.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 1/11/2023, 20:21

imbík napsal:Ještě,  že to nevidí Jarda Holík tohle. Zapotili se to UDHACKO aspoň? Taky mi tam dneska chyběla šťáva a nějaký situace že bych viděl, že fakt chtějí vyhrát nevím no. Docela zklamání.

Je to tak. Nestoji to za moc. A souhlasim i, ze hrajeme pod moznosti. Jsou to takovy stojaty nezazivny vody a docela by me zajimalo, co by potencialni zmena trenera prinesla. Ale to se asi nedovime...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 20:01

Ještě, že to nevidí Jarda Holík tohle. Zapotili se to UDHACKO aspoň? Taky mi tam dneska chyběla šťáva a nějaký situace že bych viděl, že fakt chtějí vyhrát nevím no. Docela zklamání.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/11/2023, 19:59

MichalDJ napsal:Vim ze se mnou asi nebudete souhlasit, ale prijde mi ze Ujcik uz tomu nema moc co dat. Od zacatku sezony vazne jakakoliv souhra a zmena zadna

Přesně tohle si říkám celej zápas. Je jasný že tahle sezona je údržbová . Ale pokud se chce Ščerban ohánět tím že se hraje pro fanoušky, měl by něco udělat pro to aby se na to dalo alespoň trochu koukat. Nevím co se stalo ale je to fakt k zblití. Chodí vůbec ti hráči na nějaký trenink ? Působí dojmem že vůbec neví kde se ocitli a co tam mají dělat. Jako chápu že nemáme hráče na kombinační hru ale aspoň v přesilovkách by to mohlo někdy vypadat že fakt hrajeme přesilovku. Tvl, jak ještě hůř musíme hrát aby nastala nějaká změna. Vždyť tam není bojovnost ani chuť hrát. Evil or Very Mad

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 1/11/2023, 19:58

Tvl. mit uspesnost presilovek alespon prumer, kterej je v soutezi, tak jsme asi tak druhy.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/11/2023, 19:57

No, tak nevím. Od začátku zápasu bylo jasný že nedáme gól. Nebo to někdo viděl jinak? Beci od modrý netrefí bránu. A v předu nikdo nic slibného nevymyslí. Dnes nebylo jak dát gól nevxbavim si jednou slušnou šanci.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/11/2023, 19:54

Hrajeme za svýma možnostma. Přesilovky tam už to jde za trenéry. Hráče na to máme, ale když to nejsme schopni trefit, nahrát, zpracovat, tak to je těžký.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

karel granát and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/11/2023, 19:53

Stejné chyby, stejné výsledky.

Zmar
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/11/2023, 19:52

MichalDJ napsal:Vim ze se mnou asi nebudete souhlasit, ale prijde mi ze Ujcik uz tomu nema moc co dat. Od zacatku sezony vazne jakakoliv souhra a zmena zadna

Ten? Ten mel bejt v prdeli uz davno!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 1/11/2023, 19:52

Hnus! S takovejma neumetelama prohrat... Bohuzel nase presilovky jsou porad parodie, je neuveritelny a uz i neomluvitelny, jak dlouho je hrajem blbe... Nedame si elementarni nahravku. Je to jak kdyz kluci hrajou spolu poprvy... Neuveritelny:( No a i hra 5 na 5 dneska slaba, Trebic silnejsi na puku a v soubojich (tim to taky vyhrali). Je to skoda, ten mancaft podle jmen ma myslim na vic nez takovou matlanici. Dnes uz nebylo ani moc sanci... Takhle se vyhravat neda.


Naposledy upravil miramare83 dne 1/11/2023, 20:01, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru