Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+42
Mišák
hcd
krap
olin
Martynez
Burberry
Duklacek
sarkafarka
Luc2as
ondrej.n
Kelt
Raddy007
Thoor93
Mazakis
karel granát
Lázňator
Excalibur
HCDTOM
MichalDJ
lojzavojza
FREDERIK
Siroko
ralff
hadas (admin)
Kolja
AJET0
sz108
Miroslav Tuna
colorado44
Hedgehog
Slezy77
Lufa
pegy18
Vasoj84
MarkusHCD
Jaternička
DUKLIČKA
staříček
vn
miramare83
imbík
Laďa
46 posters

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/2/2022, 15:48

Pustil jsem si jeste jednou vcerejsi kanonadu a koukam, ze snad u vsech 7 golu byl na lede ten jejich fousatej magor... To potesi. Treba jsme je trosku posadili na zadek a uz nebudou tak suvereni jako doted, to by se mohlo hodit.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/2/2022, 14:38

imbík napsal:Martina Sáblíková 🎩


Jj, o dost slavnejsi nez Lukas Sablik 😀

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Martynez likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/2/2022, 14:35

Martina Sáblíková 🎩


imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

ralff, DUKLIČKA and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 10/2/2022, 14:00

Včera naprosto super zápas, za mě nejlepší hráč Zhukov, protože v první třetině pochytal klíčové přesilovky 6 min. Byl jistý, nic z něj nevypadalo a celej tým hrál dobře, možná se i ta jistota na hráče přenesla a bylo to strašně fajn. škoda, že chodí tak málo lidí. Jinak co mám zprávy, tak by to s námi mohlo vypadat do budoucna celkem dobře, ne-li extraligově, ale samozř. bude záležet na víc věcech. Nejdůležitější bude držet spolu, nepomlouvat, táhnout za jeden provaz, bejt fér, aby nikdo jiný neměl záminku rozvíjet konspirační teorie atd. Jinak kotel včera, bylo vidět, kdo dělá na staďáku atmosféru a kdo je tam důležitej. klobouk dolů.

AJET0

Posts : 233
Join date : 16. 12. 19

karel granát, ralff, Kelt, DUKLIČKA, MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/2/2022, 12:23

Tak tak, český hokej ať si dělá co chce. Stejně každému jde jen o ten svůj píseček. Dukla je to o co tu běží.
Tu repre včera taky měl spasit Červenka kterému je 37 nebo kolik, čtyři roky nebyl v repre. 🙈 Duklu drží čtyřicátníci 🙈 to spíš vypadá, že bude hůř jenom.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 10/2/2022, 12:09

Chlapy k naší repre se nemá asi cenu moc vyjadřovat .Ruku na srdce , jestli někdo čekal , že by mohla být letos placka , tak je hooodne velký optimista. Prostě na to není , hráči nejsou , systém není a o trenerech se nemá smysl bavit 🙄 Pořád se skloňuje Červenka , ale ten to  nezachrání 🙄 V naší hře není nic , obětavost, bojovnost , hráč který by byl rozdílový , alespoň dvě lajny rozdílové , prostě nic 🙄 Uvidíme , je to začátek turnaje , ale moc nevěřím v nějakou změnu , myslím že je to i dost o trenerech , uvidíme 😉

Každopádně mě nejvíc zajímá naše Dukla a jenom se modlím a věřím , že navážou na včerejší super výkon a takhle dojedou základní část a v playoff , děj se vůle boží 😉😁👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Kelt and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/2/2022, 10:02

HCDTOM napsal:Gratulace Skořepovi, hattrick +A pěkný.
Repre teda... hráli jen pár minut ve správném tempu, ale byli jsme lepší. Fandím dal a myslím, že ten Guláš a Chlapík jet měli a ještě bych bral Láďu šmída, ikdyž byl po zranění, ale ta obrana vázla, spíš individuálně

Urcite, radsi bych tam videl srdcare Gulase, Chlapika (souhra s Repikem), ale i Bulire, Lakatose... Myslim ze by byli platnejsi nez napr. Sedlak, Hyka, Smejkal... Urcite by vic makali a chteli se predvest. Ale holt se musi respektovat nominace nejlepsiho trenera pod sluncem...

Pepa samozrejme zas ukazal jak je porad dulezitej, uz je nejlepsi strelec🙂 Hlavne at mu drzi zdravi, uz mel smuly dost. A at se od nej (a Cagyho) mladsi inspiruji a uci.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Luc2as, Kelt, DUKLIČKA, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/2/2022, 06:25

No a letos ty pauzy jsou a těch zraněných je možná ještě víc. Nevím no. Musí ty vyhodnotit někdo povolanejsi, ale nám to po pauze letos nikdy nešlo.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/2/2022, 06:19

Mládežníci by mohli dneska napodobit áčkaře a dovalit 6 bodů.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/2/2022, 06:14

Ty pauzy v hraní chtěli myslím sami kluby. Kolik to je let zpátky když jsme stabilně hráli bez 5-6 zraněných hráčů skoro celou sezonu ? Tenkrát na to trenéři nadávali že je málo odpočinku a není čas na regeneraci.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 10/2/2022, 05:00

Repre:
zápas všelijakej, lehce mi připomínal naši Duklu ve většině zápasu...šancí milion, Dáni poctivě brání, 2 situace a tečem 2:0...soupeř to vzadu zavře ještě víc a usilovněji a nezlomíme to...
nicméně co mě zaráží, tak jsem čekal, že na ně 3.třetinu vlítneme a vono nic...
fyzicky jsme úplně zahořeli, nevyhrávali jsme souboje, bez pohybu...přesilovky mizerný, statický....
no uvidíme jak to bude dál...ale výkon bez "drajvu" jak se říká...

Dukla:
Takhle bych si to představoval...nějaký chybky tam jsou...
ale pokud přistoupíš k zápasu poctivě a zodpovědně, jedeš souboje na 100% celej zápas, tak se ti to vrátí...
a padne ti tam nějaká šmudla, teč...u naší brány zase naopak...odrazí se to k našemu bekovi, ne k útočníkovi...
jak říkám, jdeš do zápasu bojovně, 100% nasazení, tak ti to ten hokej vrátí a máš to pověstný štěstí...
takže teď už jen takhle a hurá do P-O Smile

a jak se tak dívám...pegy ani nestačí reagovat Rolling Eyes
koupili jsme to od Litoměřic, nebo seš nasranej, že jsme vyhráli??...
trošku pokory by to chtělo...sklopit uši a občas zkusit ty "žoldácký hovada" pochválit...
protože včera tam nebyl jedinej chlap, co by to vypustil...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Kelt and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2022, 22:12

imbík napsal:Dneska jsem viděl jen první třetinu, ale už i ta mi přišla, že jsme hráli dobře, nasazení a chuť tam dneska byla. No a přijdu domů a koukám na výsledek a super. Nečekal jsem. Bylo vidět od začátku, že dneska kluci fakt chtěli. Dobrý výkon, tak snad po pauze zase nebudeme jak ponocný.
Stejně mi přijde, že na tuhle Chance ligu se zbytečně moc pauzíruje a když i starší hráči jako je Cagy říká že by radši hrál pořád, tak nechápu ty repre pauzy a podobně.... Dukle to letos určitě nevyhovuje.

Ja vim, že pár let, no pár, třeba 10 mozna vic let zpátky první liga neměla tyhle repre pauzy, logicky, nikdo v repre nebyl. A možná se úplně pletu, ale tenkrát se to řešilo, že byl Prospal v repre a Motor to řešili, že jsou oslabení. Takže to byla sezona 03/04 myslím

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2022, 21:54

Dneska jsem viděl jen první třetinu, ale už i ta mi přišla, že jsme hráli dobře, nasazení a chuť tam dneska byla. No a přijdu domů a koukám na výsledek a super. Nečekal jsem. Bylo vidět od začátku, že dneska kluci fakt chtěli. Dobrý výkon, tak snad po pauze zase nebudeme jak ponocný.
Stejně mi přijde, že na tuhle Chance ligu se zbytečně moc pauzíruje a když i starší hráči jako je Cagy říká že by radši hrál pořád, tak nechápu ty repre pauzy a podobně.... Dukle to letos určitě nevyhovuje.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2022, 21:50

Gratulace Skořepovi, hattrick +A pěkný.
Repre teda... hráli jen pár minut ve správném tempu, ale byli jsme lepší. Fandím dal a myslím, že ten Guláš a Chlapík jet měli a ještě bych bral Láďu šmída, ikdyž byl po zranění, ale ta obrana vázla, spíš individuálně

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 9/2/2022, 21:38

colorado44 napsal:Tvl a já to neviděl:(

Tak to je k nasrání😉

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/2/2022, 21:32

ralff napsal:Jo a dobrá náplast po tý dnešní reprezentační ostudě.  Odpoledne jsem viděl kousek zápasu mezi Švýcary a Rusy a docela by mě zajímalo, jak tyhle týmy chceme s takovým výkonem porazit. Mad

Copak chtit muzou porazit kazdyho, ale po dnesku jsem si skoro jistej, ze neporazi nikoho😀

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Luc2as and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/2/2022, 20:52

Jo a dobrá náplast po tý dnešní reprezentační ostudě. Odpoledne jsem viděl kousek zápasu mezi Švýcary a Rusy a docela by mě zajímalo, jak tyhle týmy chceme s takovým výkonem porazit. Mad
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/2/2022, 20:50

Dneska výborná práce ode všech.

Ukázalo se několik věcí. To, co jsem už říkal, že ten tým má mnohem na víc, než co obvykle předvádí. Krom toho bylo vidět, že hráči nechtěli připustit další debakl, a že tam byl i respekt před dominancí Litoměřic v poslední době. Takže do toho hráči šlapali od začátku do konce. A dobře bruslící Litoměřice přebruslili.

Odměnou byla šťastná sedmička na kontě s hatrikem Skořápky, kterému se to dneska asi prodraží. Very Happy

Tak hlavně pokračovat v tomto trendu i v dalších zápasech.

A všechna čest před Litoměřicema, který celou dobu hráli bruslivej kombinační hokej. Žádnej zanďour a beton.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 9/2/2022, 20:48

Nebe a dudy.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2022, 20:16

Dneska slušný výkon od všech!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/2/2022, 20:10

Joo todle joo, jak by rekl klasik. Dnes to klukum sedlo, porazit prvniho o sest golu je slusny... Myslim ze hodne pomohlo skvele ubraneny 4 min. oslabeni, to byl ten spravnej impuls. A taky podle me kluci citi, ze se vraci Maxova stara forma. Ten je po ty pauze jak vymenenej, mnohem jistejsi, a to muze hrat velkou roli. Na tento zapas si prosim vzpomenout, az zacne play off a cerpat z neho energii a inspiraci:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/2/2022, 20:07

Tak dneska po dlouhý, hooodně dlouhý době fakt koukatelnej hokej. Borci makali konečně celých 60 minut, naši obranu jsem nepoznával, nasazení jako v PO. Smile Tak dofám že to nebude jen nějaký výkřik do tmy.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 9/2/2022, 20:05

Tvl a já to neviděl:(

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 9/2/2022, 20:03

No myslel sem že asi dneska prohrajem ale ted čumím jako tele Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 9/2/2022, 19:59

Dnes diametrální herní projev 😉 Jak je to sakra možné? Ale každopádně , dnes nic jiného než chvála OBROVSKÁ 😉🤛 Co dělá psychika je neuvěřitelné , co pak borci předváděli , super 🤛 Gratulace , jen tak dál proboha 😉😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Luc2as, karel granát, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 9/2/2022, 19:57

Tak jak kritizuju, tak dnes velka pochvala pro vsechny a Maks play-of vykon

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

karel granát, ralff, FREDERIK, Vasoj84 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro lojzavojza 9/2/2022, 19:32

pegy18 napsal:
lojzavojza napsal:Tak jsem zvědavý jestli se tu zase dneska zjeví ten ubožák Pegy18, konspirační hubomlel, který umí jen kydat hnůj.... Nehledě na to, jak to dneska doapdne...
Řekni mi to na dalším hokeji do očí ty hrdino. Čekám na tebe v kotli. Jedna vlaštovka jaro nedělá a tyhle střeva chválit nehodlám. Až v baráži přejedou Kladno možná smeknu klobouk, a nechovej se jak ukřivděnej fracek

Co mi tady vyhrožuješ ty chudáčku? Pro mě jsi ubožák... nic víc a až dojedu na hokej, tak klidně... Tydle hrdinský kecy miluju, stejně jako ty tvoje neustálé kydy... Spíše ty by ses už mohl odhalit kdo teda jsi a kde tě v kotli najdu... rád bych si přiřadil ksicht...

lojzavojza

Posts : 7
Join date : 09. 02. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 9/2/2022, 19:27

lojzavojza napsal:Tak jsem zvědavý jestli se tu zase dneska zjeví ten ubožák Pegy18, konspirační hubomlel, který umí jen kydat hnůj.... Nehledě na to, jak to dneska doapdne...
Řekni mi to na dalším hokeji do očí ty hrdino. Čekám na tebe v kotli. Jedna vlaštovka jaro nedělá a tyhle střeva chválit nehodlám. Až v baráži přejedou Kladno možná smeknu klobouk, a nechovej se jak ukřivděnej fracek

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 9/2/2022, 19:27

Takhle ano , takhle ano , takhle ano 😉👍 Tohle je naše Dukla 😉👍💪🤛

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/2/2022, 19:20

Od posledni tretiny zapasu ve Vrchlabi mi pripada, ze se kluci naladili na nakej bojovnejsi level, s nadechem play off zapasu. Je videt, ze tam prece jen nejake rezervy jsou. Tak snad budeme cerit vody cim dal vic:) A uz bych zase rad videl v sestave Lichyho...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro lojzavojza 9/2/2022, 19:15

Tak jsem zvědavý jestli se tu zase dneska zjeví ten ubožák Pegy18, konspirační hubomlel, který umí jen kydat hnůj.... Nehledě na to, jak to dneska doapdne...

lojzavojza

Posts : 7
Join date : 09. 02. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 9/2/2022, 19:12

Jaternička napsal:Přesně tohle mě napadlo. Proč takhle nehrajme častěji.

K repre jen toto pod vedením nejlepšího trenéra všech dob a hrou líných hřáčů co nic neumí je bilance: 1 výhry po 60 minutách 1 výhra v prodloužení a 11 proher.

Dnes jak jsem koukal na ten náš antihohej, tak tam byl i skvělej záběr na Pešána-vypadal jako leklá ryba úplně 🤮😥

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/2/2022, 18:53

Přesně tohle mě napadlo. Proč takhle nehrajme častěji.

K repre jen toto pod vedením nejlepšího trenéra všech dob a hrou líných hřáčů co nic neumí je bilance: 1 výhry po 60 minutách 1 výhra v prodloužení a 11 proher.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 9/2/2022, 18:44

Tak tohle se mi pánové moooc líbí 👍 Krásné zvládnuté oslabení , agresivní přístup , žádné smrdlani si s tím ve vlastním pásmu , no a ještě pěkný šance  k tomu. 😉 , Kurna , , proč takhle nehrajeme na pořad. 😁 
Už je řasám 👍 Dneska zatím super 👍😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and Siroko like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2022, 17:29

Taky doufam, ze uz si to pohlidaji…ale vime jak je to s poslednim krokem…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/2/2022, 16:53

vn napsal:U těch juniorů to bude ještě zajímavé ty poslední zápasy…
Češi bez překvapení pro mě…

Tak snad s tím Litvínovem a Chomutovem už uhrají co potřebují. Navíc pro Chomutov to bude od pondělka pátý zápas..
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/2/2022, 16:47

vn napsal:U těch juniorů to bude ještě zajímavé ty poslední zápasy…
Češi bez překvapení pro mě…
Tak já doufám že z toho posledního dvojzápasu minimálně jednou sokolíci vyhrajou, to by jim stačilo ,se Zlínem mají lepší vzájemnou bilanci a PO si hokejově užijou Cool

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2022, 16:27

U těch juniorů to bude ještě zajímavé ty poslední zápasy…
Češi bez překvapení pro mě…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 9/2/2022, 16:26

Přehrávali nás silově nasazením i rychlostí a to na naše vyhaslí hvězdy stačilo , ani mě nebavilo našim fandit dokonce sem fandil dánům ,to je co říct no .

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2022, 16:22

No náhoda to není, ani to, že jediný střelec je Červenka, který tři roky nebyl v repre. 🙋‍�Ale mě to nijak nevadí je to tak jak to je

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 9/2/2022, 16:07

Obraz Českého hokeje , bohužel 🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 9/2/2022, 15:57

Ty vole to je hrozny

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/2/2022, 15:16

DUKLIČKA napsal:My uz nemame ani na Dansko?🥴

Nemame, uz par let. Vzdyt uz nas i parkrat klepli. Nemame ani extra tym a trenera uz vubec ne. Navic nam tezce ujel rychlovlak s modernim hokejem, takze naprava bude sahodlouha az nemozna. Hlavne ze byly zas titulky o nasi medaili... To je prvni vec - prestat si lhat do kapsy, uznat ze uz nic nejsme a od tohoto dna se pokusit odrazit. Na techto ZOH bohuzel 3x rupnem, stejne jak nekde na Karjale, a finito. Historickej vysledek...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/2/2022, 15:06

Skáče nám to po brankovišti. Bušíme do soupeřovy obrany a brankáře. Špatně vyhodíme ze své obranné třetiny, abysme si to pak v tlaku srazili do vlastní brány. Ve vlastní přesilovce darujeme soupeři trestné střílení a gól... ne to nemluvím od Dukle, to byla první třetina reprezentace proti Dánsku Shocked
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

hadas (admin), karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 9/2/2022, 14:57

My uz nemame ani na Dansko?🥴

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2022, 13:25

Jo? A právě proto odešlo nejvíce lidí právě do Litvínova? Zhukova, kdyby se nebouřili lidi tak jsme pustili Kladnu, které se v loňském play off k nám chovalo slušně řečeno pohrdavě, že nejsme soupeř? To je o penězích a ne hrdosti?
To mám na to jiný pohled. S Lichancem a kým koliv jiným v Olomouci nemám problém ty se o nám chovají slušně a je to vždycky nějaká pomoc za pomoc, ale Litvínov to mě fakt žere. Ten s námi vždycky vy ......

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 9/2/2022, 12:48

imbík napsal:Jako farma jsme pro ELH kluby dobrý. Nemáme hrdost a sebevědomí, takže s náma každej může vorat a diktovat si jak chce. Dáme šanci hráčům  který nikdo nechce a když se ukážou trošku ve světle, tak za mrzky peníz v lepším případě v horším zadarmo získají slušný kus, alespoň v poměru cena výkon.
Kdo by to byl řekl, že nejvíce v tomhle ohledu budem spolupracovat s Litvínovem 😁. Teda spíš on s námi. Od dob co tam odešel ten videocoach Vrábel kterému jsme mimo jiné taky dali šanci nejdříve my 😁 tam každý rok někoho od nás vezmou.

PS: Lichanec měl upřímnou a velkou radost z toho jeho gólu v Olomouci. Je vidět, že si toho váží, že tam může hrát.

To není o tom že nemáme hrdost a sebevědomí. To je o tom že nemáme prachy...

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

jajirk, Burberry and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/2/2022, 12:27

Ja myslim, ze ne. Olmik uz ho vzhledem k jejich pozici v tabulce nebude moc potrebovat a poustet ho uz by asi nebyl pro nas takovej vejvar jako v pripade Fronka.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 8/2/2022, 23:07

vn napsal:Tak zůstane tam Lichy po 15.2.? Kdo se vsadí? 😀

Ja citim v kostech ze jo... Letos budou velky problemy uz s postupem ze ctvrtfinale. Tym se furt oslabuje, a takovy zazrak jako loni s LTM se taky casto neopakuje.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/2/2022, 22:41

Tak zůstane tam Lichy po 15.2.? Kdo se vsadí? 😀

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru