Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Laďa
Thoor93
Martynez
richmonds
wortyr
jajirk
Burberry
Falk HCD
Luc2as
Siroko
Excalibur
Duklacek
pegy18
Raddy007
MichalDJ
Lufa
Lázňator
FREDERIK
hadas (admin)
ondrej.n
Kelt
Jaternička
MarkusHCD
krap
colorado44
Kolja
DUKLIČKA
imbík
sarkafarka
karel granát
staříček
vn
sz108
ralff
HCDTOM
Vasoj84
miramare83
41 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 14/1/2022, 20:30

imbík napsal:Jo, nehledejte za vším senzaci a konspirace. 😱 To je normální, že Pardubky dají i Třinci šestku, ale s Kladnem vždycky spolehlivě ztratí aspoň bod. 😃

Presne tak... Navic dneska, jestli nekdo kouka, totalni rozhodcovsky kabaret, jak tlacej Kladnu...
Ale co, hlavne zitra neco urvat v Porube.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/1/2022, 19:47

Jo, nehledejte za vším senzaci a konspirace. 😱 To je normální, že Pardubky dají i Třinci šestku, ale s Kladnem vždycky spolehlivě ztratí aspoň bod. 😃

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 14/1/2022, 19:39

Lepsi Dedek z Pardubic nez dedek z Kladna😝

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 14/1/2022, 19:34

Nehledejte za vším senzaci Smile

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 14/1/2022, 19:02

Jojo u juniorů se to vyvíjí výborně...ještě zejtra urvat Vítkovice a mohli bychom se posunout mimo červený pozice Smile
Zato v Pardubicích to vypadá na pěknou frašku...nechci vyvolávat nějaký konspirace...ale tohle zatím nevypadá úplně košer....
z 5 střel 2 góly...
ale už je sníženo...tak doufejme, že Dědek real to nechá dohrát dle veškerých předpokladů...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sarkafarka 14/1/2022, 18:55

To vypadá na pěknou trapárnu u polokobyl......

sarkafarka

Posts : 32
Join date : 08. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 14/1/2022, 17:30

Litvínov doma prdnul i s Havecem a naši junci vedou. Pojďme!!!

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 14/1/2022, 17:03

Naštěstí karanténa jen stravitelných 5 dní...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 14/1/2022, 16:36

Takže prvni od nás to dostane Harky ten byl k Jonákovi tak nějak nejblíž.🙂

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Siroko likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 14/1/2022, 14:07

Mám menší dotaz, jestli někdo z vlastní zkušenosti ví, za jakých podmínek je možná účast na oněch legendárních prohlídkách našeho svatostánku? Rád bych tam vzal člena rodiny, ale není očkován

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 14/1/2022, 06:26

Z dvojzápasu junků by to chtělo urvat alespoň 5 bodů, jak hráli chlapci s Varama nebo Plzní ukázali že na to mají.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

vn and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 13/1/2022, 19:13

GLOSA: Když se z olympijského odhalení stane „nenominace“:  https://www.sport.cz/clanek/nazory-komentare-glosa-kdyz-se-z-olympijskeho-odhaleni-stane-nenominace-3053533  

Vystihnul to pěkně.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Raddy007 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 13/1/2022, 19:09

Na ten dorost je radost se dívat👍

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/1/2022, 19:01

Přišlo 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 13/1/2022, 18:46

to imbík:

Poslal jsem ti soukromou zprávu s tím mailem. Přišlo ti něco?

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/1/2022, 16:17

Některý týmy z toho můžou jen těžit a to si piš, že jakmile to trochu půjde bude tlak, aby se nesestupovalo 😉
ale ono není divu, za neúspěchy repre prý může, že už není komunismus a na oh nám stačí uhrát čtvrtfinále, aby Pešan neodešel.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 13/1/2022, 15:37

Zacinam mit docela obavy aby omikron nakonec neposral jak ELH tak Chance...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/1/2022, 12:41

Jo vím pro sz se jedná o jiný email. Dík za info
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/1/2022, 12:33

Email přijde od klubu, ale já mluvil o emailu pro SZ, aby věděl jak to probíhá ten začátek.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/1/2022, 09:01

imbík napsal:
sz108 napsal:Je to doma!...
Dnes to po delší době mělo náboj a v některých fázích i slušnou úroveň...
Jiříček Říhů to zas lehce neunesl  Rolling Eyes ...asi ho sere, jak tady hrál dobře a od tý doby všude kam přijde do nové "rodiny", tak mu to úplně nejde...


Otázka mimo hokej:
Na ty prohlídky stadionu je nutnost prokazovat se očkováním, či prodělaným covidem??

Máš e-mail? Napsal bych ti info, ale nerad bych, aby se toho veřejně někdo chytl

Prosím tě z jakého emailu přijde to potvrzení o prohlídce? Z klubu nebo z toho esport? Nerad bych abych propásnul prohlídku jen protože jsem si nevšimnul. Mám na emailu spoustu spamu ze zdejšího fora Smile
Dík
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 13/1/2022, 06:29

Tak ono bodovat s těma posledníma bude čím dál víc těžší, těm dole tak nějak dochází že  už jsou v hodně velkým průseru. Ta vyrovnanost mezi 9-14 týmem jsou jen 3 body.
Ale ty Litky fakt valí famózně.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 13/1/2022, 00:22

Dnesni vysledek muze kluky, verim, hodne povzbudit. Max sice zase dostal 4 goly, v obrane zase byly nedorazy, ale presto herni dojem byl dost dobrej. Hlavne vysoka bojovnost, dobry brusleni (az na jednu pasaz v druhy tretine). Vsetin tezkej souper, dat mu 6 kusu se pocita. A este spousta zahozenych sanci... Bylo citit ze i jim o to hodne slo, frustrovanej Jonak apod... Tim lip ze jsme to zvladli. Melo to uz nadech play off, akorat tam to asi nebude tak zivelny, i kdyz uvidime...
Jinak vypada to ze trebicskymu zazraku (narozdil od LTM) trochu dochazi stava, jsem zvedav jestli udrzi aktualni pozici...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn, colorado44 and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 13/1/2022, 00:11

pegy18 napsal:Velice solidně dnes Adam Rutar bravo, a ofenzíva taky šlapala, Zadražil by mohl maximálně zametat chodníky s jeho přístupem. A Eliáš tam dělá co?

Zadra se mi taky uz dyl moc nelibi, prijde mi, jako ze casto hleda co ma vlastne hrat, svou pozici nebo roli. S Eliasem ale nesouhlasim - nic neodflakne, navic nejlepsi v + - z celyho tymu (+10), ten asi bude vedet co kde delat... A neco se obcas nepovede kazdymu.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 12/1/2022, 22:52

Velice solidně dnes Adam Rutar bravo, a ofenzíva taky šlapala, Zadražil by mohl maximálně zametat chodníky s jeho přístupem. A Eliáš tam dělá co?

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 12/1/2022, 22:49

Konečně se rvali jak koně takové zapasy chci vídat na vlastní oči stále díky borci

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 12/1/2022, 22:23

Dneska ten zápas měl všechno co měl mít. Bylo vidět, že ti kluci chtějí. Líbilo se mi nasazení...závěrečná bitka už byla takovou třešničkou na dortu.

Chtělo by to větší jistotu na hokejkách, protože jak nám to trochu nesedne a poskočí, tak jsou z toho hned zmatky, a to jak v obraně tak v útoku. Těch spálenejch tutovek bylo dneska hodně a zmatků před Maxem taky.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

colorado44 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 12/1/2022, 21:27

Dneska super zápas a náš supervýkon a zde se řeší stále dokola věk!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

colorado44 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/1/2022, 21:16

Jinak ke dnešku, velká spokojenost. Jediný nedostatek ta obraná hra a zbytečné chyby. Vsetín nehrál nic a dál čtyři góly. 😱 A přesně Harky výborně. Tak jak jsem ho kritizoval, tak dneska bych ho označil za MVP dnešního zápasu. Když už ty pruhovaný vemena mu nedokázali dát pět plus ok, tak si ho pěkně vytáhl. Výborný krok pro tým, pecka 😉 útok se mi fakt líbí, dokážeme někdy hrát pěkně a ve velké rychlosti, škoda těch darovaných gólů to do play off moc dobré není.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff, FREDERIK, colorado44, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/1/2022, 21:06

Harky díky👍👍👍👍👍👍

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/1/2022, 21:04

😁 Pasta a Vrána rozhodně nešli do zahraničí kvůli tomu, že nedostali šanci ani v první lize. Oni odešli ještě v juniorském věku, aby se zocelili a připravili na NHL, protože tady to stálo za .... Ne kvůli nedostatku prostoru.
Přesně jak psal SZ dneska ti mladí nemají ani ùctu ani pokoru. Dřív mladej, nosil pití seděl někde v rohu a pokud něco podělal tak dostal za uši pěkně od těch starších. Dneska starší něco vytkne mladšímu a ten si myslí něco o Cu.... A ko.... Přece mi tady nebude nikdo říkat co a jak mám dělat 😉 dřív by dostal pár facek a byl klid.
Naštěstí trenéři staví ty, kteří hrajou dobře a mají na to. Jiříček taky hraje, ale on si to odehraje 😉 a zaslouží. Cagymu tady taky nikdo neumetal cestičku a pamatuju si ho v postupové sezóně ve čtvrté lajně vedle Finka a Cmunta a už tehdy dal nějaké góly. Ale pozici jakou má teď si musel vybudovat. To snad nikdo nezpochybni.

Spíš co ty cizinci v ELH to je v pořádku? Pro český hokej? Hradec, Kladno, Kometa?? To je přínos v čem jako??

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/1/2022, 20:51

sz108 napsal:Je to doma!...
Dnes to po delší době mělo náboj a v některých fázích i slušnou úroveň...
Jiříček Říhů to zas lehce neunesl  Rolling Eyes ...asi ho sere, jak tady hrál dobře a od tý doby všude kam přijde do nové "rodiny", tak mu to úplně nejde...


Otázka mimo hokej:
Na ty prohlídky stadionu je nutnost prokazovat se očkováním, či prodělaným covidem??

Máš e-mail? Napsal bych ti info, ale nerad bych, aby se toho veřejně někdo chytl


Naposledy upravil imbík dne 12/1/2022, 21:04, celkově upraveno 1 krát

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/1/2022, 20:27

sz108 napsal:to HCDTOM:

Já vím, jak to v podstatě myslíš...obehrávat ty hráče, dokud se dají nějak formovat....protože stejně jednou hrát budou...
jako něco na tom je...
Ale já ti budu oponovat a mám na tento názor...
Nechme hrát ty nejlepší, bez ohledu na věk...
a použiju tvýho Karla Smile
až ti staří hráči skončí, Karlovi bude třeba 25...pokud na to má, ať hraje...pokud ne...dejme tam zase toho 20-ti letýho kluka...
těch hráčů, co vychází z juniorek je spousta...chybu vidím v tom, že týmů je moc...tudíž je hráčů potřeba moc...
zúžit ligy -  jak ELH, tak Chance ligu...ELH 10 - možná i 12 by se sneslo...
Chance liga taky 10 - max 12....a zbytek nazdar....
a vono by to i ty mladý naučilo trochu dřít, když by viděli, že těch míst není zas až tolik...

Míň klubu, souhlasím. Asi to nevyřešíme, ale jedno vím jistě, že takhle staří hráči v Dukle cesta není. A myslím si, že kdyby se někteří mladí dostali do áčka v elh i chance lize, tak budou lepší i na msj. Budou odolnejsi psychicky, pod tlakem na výsledky...Třeba i to přiláká další děti do hokeje. Příklad Jiricek, který hraje v elh a msj byl výborný. Ale uznávám, že on je výjimka. Pasta, vrana atd šli do zahraničí protože nedostali příležitost ani V té první lize.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/1/2022, 20:14

to HCDTOM:

Já vím, jak to v podstatě myslíš...obehrávat ty hráče, dokud se dají nějak formovat....protože stejně jednou hrát budou...
jako něco na tom je...
Ale já ti budu oponovat a mám na tento názor...
Nechme hrát ty nejlepší, bez ohledu na věk...
a použiju tvýho Karla Smile
až ti staří hráči skončí, Karlovi bude třeba 25...pokud na to má, ať hraje...pokud ne...dejme tam zase toho 20-ti letýho kluka...
těch hráčů, co vychází z juniorek je spousta...chybu vidím v tom, že týmů je moc...tudíž je hráčů potřeba moc...
zúžit ligy - jak ELH, tak Chance ligu...ELH 10 - možná i 12 by se sneslo...
Chance liga taky 10 - max 12....a zbytek nazdar....
a vono by to i ty mladý naučilo trochu dřít, když by viděli, že těch míst není zas až tolik...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

HCDTOM likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/1/2022, 20:04

Je to doma!...
Dnes to po delší době mělo náboj a v některých fázích i slušnou úroveň...
Jiříček Říhů to zas lehce neunesl Rolling Eyes ...asi ho sere, jak tady hrál dobře a od tý doby všude kam přijde do nové "rodiny", tak mu to úplně nejde...


Otázka mimo hokej:
Na ty prohlídky stadionu je nutnost prokazovat se očkováním, či prodělaným covidem??

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 12/1/2022, 20:02

Tak to byl mazec dneska hahahahha

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/1/2022, 20:01

sz108 napsal:to HCDTOM:

Právě kvůli tomu přístupu, jakej zastáváš ty, je ten náš hokej tak v prdeli...
Nezlob se na mě, ale to neustálý umetání cestičky mladejm..."Je mladej, tak ho nechte hrát"...
takhle to nikdy nefungovalo a fungovat nemůže...ti mladí mají být hladoví, ukázat, že na to mají...a ne aby ty posty v áčku dostali zadarmo...
v NHL, potažmo všude po světě hrajou ty elitní soutěže kluci, kteří na to mají a ne proto, že je jim 20...ale jsou tak dobří, že prostě trenér chce mít takový hráče v mužstvu....pro jeho dovednosti, ne pro jeho věk...
vždyť si to vem i z vlastního pohledu...když člověk dostane něco zadarmo, tak si toho rozhodně neváží tolik jako když si něco svým vlastním přičiněním a schopnostmi získá...

nemůžeš mít nikdy jistotu, že když tomu mladýmu dáš šanci na úkor staršího hráče, že ti důvěru splatí...
nenaplní svůj potenciál, uteče za lepším...to všechno může nastat...
a prosazování někoho na nějaký představě, že mladej jednou snad možná bude ten tým táhnout...
Hraje prostě ten, kdo je lepší a nazdar...ať mu je 40 a nebo 20....

a k zápasu...dnes se mi to líbí, nepolevit hlavně....
jinak nechápu u druhýho gólu, jak Eliáš může takhle otevřít prostor před bránou a jet vstříc hráči za bránou....to jsem naprosto nepochopil...

Ja souhlasím. To víš, že to taky tak vnímám, jenže ti starší skončí brzy, a co potom. Ten úpadek hokeje přijde respektive se nezastaví, bude to horší. A teď je otázka jak moc horší. Vezmu si hráče jménem karel, teď je mu 20 let, nedostane šanci ( i tu umetenou), ok v pořádku. Jenže ten stejný karel stejně jednou v českém hokeji bude, z logiky věci. Protože staří skončí a na Karla přijde řada. Tak je lepší pro hokej mít Karla, který už nakoukl, než bez zkušenosti. Chance liga by měla k tomu sloužit. Třeba tu soupisku víc mixovat. V elh ať hrají nejlepší. Opakuji, není to ideál ale určitá možnost snížit už tak jistý pokles hokeje.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 12/1/2022, 20:01

Mělo to mouchy, mělo to hrozný chyby vzadu.. ale i tak to byl VÝBORNÝ výkon, opravdu se na to dobře koukalo, kluci bojovali, super! S dnešním výkonem bych se play off vůbec nebál, bude záležet, jestli to dokážeme zopakovat.
Tak jako jsem Harkyho kritizoval, tak ukázal zápal a dobře tam na konci toho šulina Jonáka sesekal

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

karel granát, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 12/1/2022, 19:58

Dobře Harkabus

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/1/2022, 19:10

to HCDTOM:

Právě kvůli tomu přístupu, jakej zastáváš ty, je ten náš hokej tak v prdeli...
Nezlob se na mě, ale to neustálý umetání cestičky mladejm..."Je mladej, tak ho nechte hrát"...
takhle to nikdy nefungovalo a fungovat nemůže...ti mladí mají být hladoví, ukázat, že na to mají...a ne aby ty posty v áčku dostali zadarmo...
v NHL, potažmo všude po světě hrajou ty elitní soutěže kluci, kteří na to mají a ne proto, že je jim 20...ale jsou tak dobří, že prostě trenér chce mít takový hráče v mužstvu....pro jeho dovednosti, ne pro jeho věk...
vždyť si to vem i z vlastního pohledu...když člověk dostane něco zadarmo, tak si toho rozhodně neváží tolik jako když si něco svým vlastním přičiněním a schopnostmi získá...

nemůžeš mít nikdy jistotu, že když tomu mladýmu dáš šanci na úkor staršího hráče, že ti důvěru splatí...
nenaplní svůj potenciál, uteče za lepším...to všechno může nastat...
a prosazování někoho na nějaký představě, že mladej jednou snad možná bude ten tým táhnout...
Hraje prostě ten, kdo je lepší a nazdar...ať mu je 40 a nebo 20....

a k zápasu...dnes se mi to líbí, nepolevit hlavně....
jinak nechápu u druhýho gólu, jak Eliáš může takhle otevřít prostor před bránou a jet vstříc hráči za bránou....to jsem naprosto nepochopil...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

jajirk, Burberry and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 12/1/2022, 18:42

Dráha je prostě hroznej..

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/1/2022, 18:22

Cagy tu dvacet let nebude, ale jen dnes za první třetinu na něj faul, samostatný nájezd, přihrávka na gól 😉. Pech s Gulašem tu taky dvacet let nebudou a jsou nejlepší tak hrajou a díky nim není Motor v prdeli jako loni, oni ani Cagy nemůžou za to, že mladý nejsou dobrý.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn, jajirk and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 12/1/2022, 18:14

Já taky nechápu proč ho tam pořád cpe bojí se vytřelit a ani přihrávky mu nejdou.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 12/1/2022, 18:09

Ze se Havran nestydi, davat takovej gol. Malek si chtel dat asi puvodne vlastence, ale rozhodl se nam to trochu ztizit :-)

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 12/1/2022, 17:43

staříček napsal:Akdy bude hrát ten rusák ??
Vzhledem k tomu, že už ty víza atd má dobu vyřízené, tak čert ví… Nějaká informovanost nulová, koncepce obrany nulová..
A nejvíc nechápu smysl Harkyho na přesilovce

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 12/1/2022, 16:58

ralff napsal:Koukám, že za Duklu dneska v obraně z Olomouce Adam Rutar. Tak uvidíme, žádná sranda to dneska nebude.

Zajimalo by me, jestli nakej tym Chance ligy protocil v tyhle sezone vic obrancu nez my...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

karel granát and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/1/2022, 16:47

imbík napsal:Njn do doby než se vymění komplet vedení a vůbec organizace českého hokeje, tak mi je českej hokej ukradnej. Jediný co mě zajímá je Dukla. A i v Dukle vidím, že nikdo tomu nedává to co ti starší a lepší nejsou už vůbec. Tudíž je kravina, aby dostávali víc placu a třeba legenda klubu notabene s lepší výkonosti seděla jen kvůli tomu, že je to přínos pro hokej. Stejně pokud se zde objeví kluk který aspoň trochu za něco stojí, tak jedna dvě sezóny zvedne krovky a je pryč v lepším případě za pár korun (které rozhodně nepokrejou náklady do něj ložené) a v horším zadarmo. Viz Anděl, Chlubna.  Čísla nelžou jsi vždycky říkal, tak se toho nedrž jen když se to hodí 😉. Kadaň s mladým kádrem už skončila, Benátky jsou na sestup a zbytek týmů tam má zkušené borce, kteří ve většině případů jsou v bodování před těmi mladými a to i v Litoměřicích, který se dávají za příklad 😉
Sám chceš chodit na pěkný hokej, už vidím jak budeš chodit, když mladý budou dostávat nálože a budeš trpělivě čekat až jim to začne jít a půlka ti pak zdrhne za lepším 😉

Však jo. Čagy tady bude ještě 20 let, Dukla nebude přece řešit budoucnost, když je ve hře top 6 umístění v chance lize. To je pro klub velice důležitý.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 12/1/2022, 16:46

Akdy bude hrát ten rusák ??

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 12/1/2022, 16:27

Koukám, že za Duklu dneska v obraně z Olomouce Adam Rutar. Tak uvidíme, žádná sranda to dneska nebude.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 12/1/2022, 16:25

jajirk napsal:
HCDTOM napsal:

Ale my tohle přece neřešili. Nikdo tady nepsal, že jsou starší horší, naopak, ale že hokeji nic nepřinese tenhle trend. Plus řeč byla primárně o první lize, že tady mají být mladí.
Mají....jenže oni prostě nejsou. A bude hůř.
Snad aspoň letos proběhne plánované zúžení.
A nejsme v tom sami:
https://www.idnes.cz/hokej/evropske-ligy/hokej-svycarska-liga-koronavirus.A220111_220513_evropa_ald

Hlavně, aby nezačalo zas nějaký přerušování a odkládání zápasů kvůli kovidu. Jinak se toho v mžiku chytne Zlín i Kladno a znova se to rozšíší, s argumentem nedohrané soutěže. Snad v tom omikron nenadělá další bordel.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

HCDTOM likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru