Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/9/2019, 22:34

Já tam byl..... víte co je nejhorší, že výsledek mě ani tak nese.e, je to spíš smutný pohled, sezóna o ničem a ještě zošklivena všem věrným fandům, co Duklu podporovali i před postupem do ELH a během těch totalnich ho.en co jsme tu museli přetrpět.... no nic, 19 října naviděnou s těmi co vyrazí do UDH..... 😉
PS: Slušně dneska oba brankáři, Michajlov snad ješte o kousek lepší než Niklas....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 18/9/2019, 22:16

Je otázka, jestli máme tak špatnej tým nebo dobrej, kterej ale hraje špatně. Můj názor, že b je správně.
Jenom jsem si myslel, že tenhle tým bude zdobit bojovnost, že nám právě bojovnost bude vyhrávat zápasy. Zatím to tam nevidím. Doufám, že jen zatím.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/9/2019, 21:55

Je potřeba vyhrát následující zápas o 6 bodů a bude dobře! A jak by řekl starej Aušus kdysi-dali jsme poslední gól, tak se na to dá navázat 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/9/2019, 21:52

Hrůza no, ale my jsme jen trenéři - netrenéři, tak to asi byl super zápas Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 21:51

To hodnocení asi raději nebudu hodnotit, páč bych si musel dát ban sám sobě Twisted Evil
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 21:50

Tak to se asi Zeman díval na tabletu na jiný zápas
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Zeman k zápasu

Příspěvek pro Chytry Clovek 18/9/2019, 21:37

František Zeman (HC Dukla Jihlava): „Do první třetiny jsme nevstoupili špatně, pak jsme ale udělali dvě chyby a domácí je potrestali. Od 21. minuty jsme předváděli daleko lepší hokej než slávisté, jen bez gólového efektu. Hráli jsme na krásu, což nás stálo zápas.“


Takže sice jsme prohráli na střely první třetinu 16:5, ale podle zemana jsme do ní nevstoupili špatně a udělali jen dvě chyby.... A umřeli jsme na krásu :-D  Ten fakt perlí, to musela být nádhera ten náš výkon... a proč tedy takový nebyl i v té první třetině????

Já bych to zemane nazval spíš ostudou, že jsme se stali letos prvním týmem v této lize, který Slávii přenechal všechny body. Taky jsme dokázali hrát vyrovnaně s Kadaní nebo Ústím, to se taky moc týmům letos zatím nepoštěstilo, většinou jim dávají 7 a více gólů.....
Ale jen pozor, ať se to nedostane k hráčům, mohli by začít být ve stresu a přestali by pak hrát na krásu....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty jaternička

Příspěvek pro staříček 18/9/2019, 21:32

Dej pozor at Ti nepraskne jelito Laughing Laughing

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Dle očekávání

Příspěvek pro Chytry Clovek 18/9/2019, 21:19

Je to trošku dle očekávání, ikdyž jsem si tak nějak myslel (přál), aby se tyto nejslabší týmy poráželi.... Bohužel letos to je a bude bída. Jsem zvědavý na návštěvu proti Litoměřicím... zatím návštěvy odpovídají předváděné hře a chování vedení.
I v poslední sezoně byl začátek špatný, ale tam byly aspoň jména v kádru, takže člověk tak nějak tušil, že se to prostě nějak otočit musí.... tady nevím no.....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 21:15

A až naserete mě, tak Vám to tady taky zruším cheers affraid Laughing

Litoměřice v sobotu asi s díky vynechám.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 21:14

staříček napsal:Tak vidím, že to byl od Pohla jen slepý výstřel do vzduchu, jak uchlácholit fanoušky a skutek utek Neutral Neutral

Takovy kecy jsou jen porad dokola..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 18/9/2019, 21:10

vn napsal:To Ryben: vsak mysleno ironicky 😃

Jasný, jen jsem chtel rict, co se tam delo tehdy, bylo fakt maso..... a ted, kdyz tam jsou cajove dychanky, tak to vadi.

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 18/9/2019, 21:01

Tak vidím, že to byl od Pohla jen slepý výstřel do vzduchu, jak uchlácholit fanoušky a skutek utek Neutral Neutral

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/9/2019, 20:59

To Ryben: vsak mysleno ironicky 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 20:56

Admin napsal:
Lázňator napsal:výsledek podle očekávání sem teda zvědav co se bude dít až přijede Motor

Bude hladovej :-) Benátky pěkně. Ze dvou zápasů s Duklou a Motorem 4 body... To je slušný.

Škoda našich spálených šancí. Jinak Švéd zachytal docela slušně.

jo presne pokud bych hledal nejake pozitivum tak snad jen vykon Nicka..ostatni se tam sli jen vyprdet
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 20:55

Lázňator napsal:výsledek podle očekávání sem teda zvědav co se bude dít až přijede Motor

Bude hladovej :-) Benátky pěkně. Ze dvou zápasů s Duklou a Motorem 4 body... To je slušný.

Škoda našich spálených šancí. Jinak Švéd zachytal docela slušně.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 18/9/2019, 20:53

vn napsal:Jsem rád, že je zrušeno ofiko forum, přeci jen naše nespokojenost s dnešním výsledkem by v hráčích jen prohlubovala zbytečný stres!!!

Jen nekecej, před pár lety jsme to tam dokázali slušně rozjet, to ještě když byl u vesla mladej Aušus. A tehdy nás nikdo nerušil a nezakazoval a co si budeme řikat kolikrát to bylo pěkně vostrý. To teď to forum už byl sjezd lehkých kritiků v rámci pokroku :-)

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/9/2019, 20:41

Jsem rád, že je zrušeno ofiko forum, přeci jen naše nespokojenost s dnešním výsledkem by v hráčích jen prohlubovala zbytečný stres!!!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 18/9/2019, 20:37

výsledek podle očekávání sem teda zvědav co se bude dít až přijede Motor

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 20:36

To zase budou pozapasove kecy...
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 20:35

Tak se přiznám. Měl jsem dneska ze srandy na tiketu výhru Kadaně a výhru Slavie o 2. Neměl jsem bejt hamoun a dát jen neprohru Kadaně a výhru Slavie.

Co víc k tomu říct? Snad jen to, že Benátky se nezdají...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 18:14

To Beny:
Měl bys to mít v emailu...

Také jsem dneska zvědav, jak to venku zvládneme.

EDIT: zatím tedy nic moc.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Beny 18/9/2019, 17:27

Zdravím, také jsem poslední roky fórum jen pročítal, než aktivně přispíval ale tohle mě celkem namíchlo, vypnout fórum jen tak ze dne na den a až po pár dnech vydat nic neříkající prohlášení? Zvláštní přístup k fandům poslední dobou. Také bych poprosil o vyjádření pana lysého, je-li to možné.

Beny

Posts : 6
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 18/9/2019, 17:16

Ještě jednou se k tomuto tématu vyjádřím a doufám ,že naposled. Já mám takové tušení že je to práce Emila, možná se mýlím. Cool Cool Ps. Sem zvědavej jak si to dneska na Slávce po kritice Pohla vezmou k srdci.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 16:19

Tak hlavně aby něco vybrali a začalo se něco dít... Very Happy
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 16:17

Jo nová ochranka Smile skupina typku sedících na parapetu bud vedle bufetu nebo shopu a čumí do mobilu to se vyplatí..
Článek k hzs
https://m.jihlavskadrbna.cz/zpravy/spolecnost/9607-nova-multifunkcni-hala-v-jihlave-porota-hodnotila-sest-navrhu-vysledky-budou-v-rijnu.html
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 15:30

Je to tady
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11269

Komu se tam nechce, kopíruji sem. Jinak se tam mluví o zpřísnění. Stejně je to nesmysl. To se dá zadministrovat celkem snadno. Když se tedy chce :-)

Počínaje úvodním zápasem Chance Ligy 2019/2020 byla provedena decentní přeměna klubového webu. Její součástí je i uzavření diskuzního fora Dukly na základě rozhodnutí klubového vedení. Od nové sezony platí také aktualizovaný Návštěvní řád Horáckého zimního stadionu. Změn doznala také pořadatelská služba, která upozorňuje na porušování Návštěvního řádu. Po zkušenostech z loňské sezony, zejména při zápasech proti Vsetínu, Třebíči a Kladnu, byl sektor hostí přesunut do ochozu C dolu v rohu za brankou.
Se vstupem do nové sezony byla spuštěna „upgradovaná“ verze klubového webu. Vedle modernějšího designu je jednou ze změn i uživatelsky příjemné nastavení pro mobilní telefony a podobná zařízení. Obsahově je web takřka nezměněn s výjimkou probíhajících úprav v sekci „Mládež“ a s ukončením činnosti diskuzního fóra.

K tomu došlo z několika důvodů:
Zpřísnění legislativy na ochranu osobních údajů (GDPR)
Komplikovaná administrativa
Klesající počet diskutujících a jejich přesun na sociální sítě (návštěvnost webu Dukly neodráží návštěvnost pouze a jen diskuzního fora)

Za uzavřením diskuzního fora v žádném případě není snaha klubu o potlačení jakékoliv diskuze. Hlavním záměrem je přesunout diskuze na dostupnější sociální sítě nebo na neoficiální diskuze mimo hlavičku klubového webu.

Na webu www.hcdukla.cz je možné využít například sekci Ptejte se, kde jednatel klubu a další lidé z klubového vedení pravidelně odpovídají na dotazy fanoušků/návštěvníků.

Novinkou na prvním domácím zápase byla účast nepřehlédnutelných „mužů v černém“. Skupina pořadatelů procházela stadion a upozorňovala na porušování Návštěvního řádu. Jeho porušování, například v podobě kouření uvnitř HZS, nebude tolerováno. Pokud pomineme, že jde o přestupek proti daným pravidlům, je nutné zohlednit, že jde o uzavřenou budovu s velkým výskytem dětí i fakt, že může dojít ke vzniku požáru a velkému obecnému ohrožení.

Jsme jeden tým a jedeme v tom spolu, buďme k sobě ohleduplní!
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 18/9/2019, 15:26

ofiko vyjádření jsem nenašel, ale pokud se opravdu odvolává na GDPR, tak je to nesmysl, přeci jen platí od 05/2018 takže kdyby to byl problém, forum by už víc jak rok nefungovalo, toliko z formálního hlediska...k hráčům se ty informace donesou ať to bude napsané kdekoliv, takže to bych také nebral. Pořád si myslím, že za tím bude hlavně město, respektive politici, kterým se nepozdává, že na městském majetku si někdo může dovolit je veřejně kritizovat(někdy fakt nevhodně, to si přiznejme). Jenže tohle Dukla samozřejmě přiznat ani nemůže, takže je snazší dělat z fanoušků blbce

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 14:00

Dneska jsem měl ráno takovou myšlenu, že bych taky jel raději ven na Slavii, ale představa 150 km tam a 150 km zpět na Prahu z ČB, to by mě asi mrsklo. Stačilo včera 2x 2h na D2 a D1...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 18/9/2019, 13:14

Taky mě vrtá hlavou za jaké mimořádné hráče jsme těch 8 Mega utratili a že by ten kádr byl nějak širokej tak to teda nebyl, vždyť věčně hrál v útoku Půža.Chápu že jsme vše vsadili na postup ale nějak se mi to nezdá...

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/9/2019, 13:13

Tak hráči nebo GDPR? Možná máme mezi hokejisty mnoho odborníků na GDPR, to nevíme Smile a pak by to sedělo, všechno je možný Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 13:08

Hlavne ze jen u nas se vedeni ohani GDPR ale u jinych tymu to neresi...hm zajimave a dost chaby argument na uzavreni DF
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2019, 12:41

Já to vyjádření četl až teď. Jak teď nechodím na ofiko. web, tak si nevšimnu :-)

Na GDPR se koukám dneska svede úplně cokoliv. Komplikovaná administrativa je taky dost slabý argument.

Jinak to celkem chápu, ale pokud nechtěli potlačit diskuzi, stačilo to napsat jasně a stručně, dát odkazy na FB, případně toto neoficiální fórum a bylo vyřešeno. Mohla se klidně přesunout třeba i část historie příspěvků apod. Mohli se tady registrovat snadno lidé, kteří měli jako jediný zdroj právě DF na oficiálních stránkách.

No a jak tady někdo psal, jde to hodně proti tomu vyjádření na FB Spolku...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/9/2019, 12:33

Je to smutný pohled, ale nějak to pro mě není novinka, už od té baráže nemám z Dukly dobrý pocit, to píšu dlouhodobě. Jak píše Janošík, myslet si, že zvýšením vstupného na první ligu se srovná deficit oproti loňsku, kdy vlastně náhodou ty peníze byly, náhodou říkám proto, že takhle se peníze nezískávají systematicky, to byla ohledně Škarka jen taková výhoda do rozpočtu, ale ne koncepční a dlouhodobé získání peněz. Sponzoři jdou pryč, což se nikdo divit nemůže. 1200 lidí je asi taky nepřesvědčí. Ale tohle jsou jen slova, fakta se ukaží, třeba jsme jen citlivky a přijde na Liťáky 3000 lidi a Dukla vydělá. Smile Třeba sezona bude mít úspěch, což je teda pro mě postup, zbytek je dost jedno no. Ale co je pro vedení úspěch, to nevím.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 18/9/2019, 12:01

Taky přispěji trochou do mlýna. Mě se nelíbí plno věcí, ale za tu dobu si člověk tak nějak zvykne. Letos jsem si poprvé po 10 letech nekoupil permanentku a nelituji toho. Zápasy si už budu jenom vybírat. Nějak mě ten špičkovej produkt přestal lákat, což neznamená, že nebudu fandit.
Asi všichni víte, že mým největším trnem v oku je trenér. Pořád si nejenom já myslím, ale stále více a více lidí, že už by tu neměl být a místo přenechat někomu perspektivnějšímu. Myslel jsem si, že po prvních 5 výhrách z 5 kol letošní sezony mu Béďa prodlouží smlouvu na doživotí za skvělý start sezony. Škoda, nepovedlo se.
Ale to co se děje teď poslední dobou, nechápu. To jako fanoušek musí zalepit neschopnost vedení potažmo pana Kristka sehnat sponzory? Kde je to slibované zlepšení při oznámení jeho příchodu? Opravdu si vedení myslí, že výpadek 8 milionů získá zvýšením ceny vstupného?  Proč tento krok posvětil i Spolek fanoušků, který se mi zdá, že se pasoval do role mluvčího nás všech, když přitom je to obyčejný sponzor? To si nikdo neumí spočítat, že tento krok více peněz nepřinese ba naopak? Když tomu připočítáme nejlepší občerstvení za skvělé ceny a super zázemí, tak se to celé promítne na návštěvách. Teď toho můžeme být svědky. Pohled na prázdné tribuny bolí.
Ale co mě nadzvedlo nejvíce je zrušení DF. Ani ne tak znemožnění psát na oficiální stránky, ale vyjádření.
Nedivím se Tomášovi, že si nepřeje jeho koment z FB Spolku nikde zveřejnit. Absolutně to popírá vyjádření Bédi na oficiálních stránkách, kde je to zdůvodněno kvůli GDPR. Z tohoto příkladu si můžu odvodit jediné, že nic není křišťálově čisté a neustále se nám fanouškům lže.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 18/9/2019, 11:41

To tu máme v Dukle takové hvězdy, že si přejí zavření Fora, to s te to páni hokejisti dopracovali. Když jim tohle vedení Dukly trpí, tak to jde s Duklou pěkně s kopce. Píšu to hlavně proto,že se hráči k tomuto foru mohou nějakým způsobem dostat, takže Páni hokejisti , žádné SUPERHVĚZDY nejste abyste si takhle vyskakovali, to sou jen hloupé výmluvy , že hrajete prd. Každý kdo odvede špatnou práci musí čekat kritiku, kdo to nesnese nemá na tom místě co pohledávat. Taková je prostě těd doba. Ps. To mě tak naštvalo , že sem to sem musel napsat Evil or Very Mad Evil or Very Mad

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/9/2019, 10:06

richmonds napsal:dlouhé roky jsem už na forum nepsal, ale četl...a docela často měl chuť něco napsat :-) Kdyby mi někdo poslal to vyjádření o uzavření fora, byl bych rád...

mas to ve zprave
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 18/9/2019, 09:24

dlouhé roky jsem už na forum nepsal, ale četl...a docela často měl chuť něco napsat :-) Kdyby mi někdo poslal to vyjádření o uzavření fora, byl bych rád...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 18/9/2019, 07:43

Zdravím
Na forum jsem poslední dobou už moc nepsal, ale když už je tu i Geofree, tak se taky vymáčku, jak to je se mnou.
Mě Šcerban ukončil již před loňskou sezonou a loni jsem byl na hokeji 2x. To tažení proti fanouškům prostě začalo po sestupu a já za represe odmítám platit.
Jen mi hlava nebere, jestli si Ščerban uvědomuje co dělá. Jestli dá letos spolek k půl mega, tak se může klidně stát, že fanoušci budou největší sponzor a on se k nim chová takhle. To teda fakt nechápu. Navíc, když se člověk podívá na led, tak u modrý chybí pulka sponzoru a jeden kruh má prázdnej. Tudíž o nějakých manažerských úspěších nemůže být vůbec řeči.
Myslím si, že by si měli strůjci spolku položit otázku, jestli je tento systém, sypání peněz do černý díry bez možnosti jakéhokoliv vlivu na chod klubu, funkční. Proto jsem se taky do projektu odmítl zapojit. Kdyby si spolek vynutil řekněme transformaci Dukly na akciovku no a za svoje příspěvky pak získával akcie a tím pádem i vliv na chod, dávalo by mi to větší smysl.
Takže když to shrnu, kdybych byl členem spolku, měl koupenou permici a pak přišel na stadion a šel si koupit pivo a klobásu, tak bych musel nutně nabít dojmu, ne že mi někdo plivnul do ksichtu, ale že se mi tam někdo rovnou vyzvracel.

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/9/2019, 06:50

To Geofree: Přesně jak říkáš, který po sobě nejen úklidi, ale budou fandit slušně, nepiskat, nikoho neurážet a hlavně budou se vším kolem Dukly souhlasit.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/9/2019, 23:28

To Geofree: Mne v tom textu od T. Lyseho zaujalo to jak pise, ze byl jednim
Z fanousku...no asi tedy rychle zapomina! Ale tem slintum o tom jak se ho hraci ptaji, kdy bude uz zrusene forum neverim, to me pobavilo 😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 17/9/2019, 23:25

a ještě jeden poznatek: klobouk dolů jak Dukla dokázala po té postupové senzaci zničit vztah s fanoušky: 1) chování k vlastním kotelníkům otřesné 2) chování k hostujícímu takyfanouškovskému dobytku jako Kladno skvělé, ty mohli dělat co chtěli 3) vyhrožování podáním TO vlastním fanouškům za projevení názoru na DF 4) no a nakonec zrušení DF
Ale na velkoklub si hrajou dobře a taky mají ten tajný marketingový plán Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 17/9/2019, 22:57

pojem údržbová sezona.. já už nevím co vím oficiálně nebo neoficiálně, ale tyhle pojmy zaváděl právě Bedřich, když před lety vykřikoval, že teď to budou udrzbove sezony, kdy se postaví zimák a za 5 let pak půjdeme na postup (a vlastně jsme nějak tak 7. rokem postoupili nakonec akorat zimak zamrzl).
Mno ve vztahu k fanouškům je vtipné, že když člověk bude chtít vědět nějaké drby tak se musí skamarádit s Lysým nebo Drlou a psat jim s prosbou.. oni pak ve své velikosti rozhodnou jestli jste ten komu to napíšou..

Resume: na Duklu občas pojedu, ale odmítám jakkoliv fandit, ať si tam zhýčkaní hráči a vedení seženou vlastní fanoušky

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/9/2019, 22:49

geofree: hezký Laughing možná kdyby DF bylo, tak s Benclema není ani bod Very Happy Já myslím, že takhle je to stejně lepší, můžeme si tady povídat stejně jako na oficiálním, které bylo, ale co když si nějaký hráč najde i tohle forum? To bude průšvih teprve Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 17/9/2019, 22:44

že sami hráči požadují zrušení fora, protože je to může ovlivňovat.. Very Happy mno já dost sleduji NHL a hlavně ChicagoBlackhawks a tedy i oficialni klubové chaty (diskuze) a tam to neprve jede.. Takovýmu Seabrookovi tam dávají takovou čočku a všichni by ho nejradši vyštvali.. Ale ani Kane nebo Toews nejsou chráněni. Ale tak co oni jsou proti naším prvoligovým hvězdičkám, ty musejí být jako v bavlnce

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 17/9/2019, 22:37

díky za zaslání odkazu na nové forum. Zrušení oficialniho fora je prasárna a plivnutí do tváře nám fanouškům.
Forum jsem sledoval vlastně skoro přesně 20 let. Pamatuji si jména RTD, Wally, Ryben, EvaS..to webovky a vůbec internet fungovaly na kliku, ale bylo super, že komunita fanoušku žije spolu. Nyní ho ruší.. z toho sepsal Lysý mě zaujalo několik věcí

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/9/2019, 21:59

Míra Svoboda 💪

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/9/2019, 21:56

No jeden nejmenovaný fanoušek Motoru mi napsal, že to na něj působí jako kopanec do za.ku fanoušků a že ho to překvapuje kort u nás, jako by se celé budování vztahů mezi klubem a fans splachli do ha.... během pár chvilek.... Takže asi tak 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 17/9/2019, 21:26

Ahoj.
Na Duklu budu chodit, kdykoliv to půjde. Je to můj milovanej hokejovej klub, kterej si podporu nás fanoušků zaslouží, bez ohledu na všechno.
Pokud jde o tým, nevím, jestli se nám podaří lepší výsledek jak minulou sezónu. Určitě ale mám z týmu lepší pocit.
Kéž by to kluci dokázali, že jsou skvělej tým.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 17/9/2019, 20:13

Ralff: souhlasim s tebou uzavrit forum behem prvniho zapasu a bez aviza je prinejmensim dost nestastne.
Prave daval rozhovor po zapase Mira Svoboda rikal ze takovou partu zazil naposled vJihlave.
Tak to se moc hezky posloucha.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru