Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
pegy18
DukloGono
dobry_lovec
jajirk
Laďa
Hedgehog
Duklacek
miramare83
Excalibur
ondrej.n
Raddy007
karel granát
wortyr
Mišák
staříček
Kuba
colorado44
Geofree
J4u8
Vasoj84
hadas (admin)
Luc2as
FREDERIK
vn
mirason
krap
Burberry
MarkusHCD
Thoor93
mjrkk
Jaternička
olin
Kelt
HCDTOM
Lufa
sz108
Martynez
Siroko
richmonds
ralff
imbík
DUKLIČKA
Lázňator
47 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 05.11.21 13:04

Jj odteď tak 500 lidí na zápas

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 05.11.21 12:46

No nic, tak jak vidno se ani s permicí na hokej po dnešku už nedostanu, fraška jménem covid pokračuje…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 05.11.21 10:57

Lufa napsal:Tak jsem byl dokonce velkej opimista s tím rozpočtem,  tady se dá dočíst, že bylo na ELH 19 miliónů.
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10298
Těch 5 mega od kraje asi nelze moc počítat, protože na městě seděla banda vemen a  přijali to tuším až někdy po baráži.


Až na to, že to je rozpočet na základní odměny hráčům. 😉 Což jsem v mém komentáři zmínil. Takže tohle vůbec neberu jako směrodatné číslo.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 05.11.21 8:25

Vasoj84 napsal:Sorry Bedřichu , ale tímhle nám huby nezavreš 😔 Tohle má být výpomoc nebo respektive posila , hmmm 🙄🤮 No nic , tak ho pěkně Vítkovicím rozehrajeme aspoň 🤣🤣🤣🤮

Věc se má tak ,že prostě pokud nebudeme střílet od boku a zkoušet cizince, není odkud brát.

Pokud chcete obránce který, v klidu rychle přesně konstruktivně rozehraje pod tlakem nezmatkuje plní si obranné povinnosti, tak se stačí podívat každou noc na NHL. Tam takový jsou.

Uvědomte si konečně už jednou, že český hokej je v situaci kdy produkuje kvantitu nikoliv kvalitu.
Proto taky nikdo extra nepřijde.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 05.11.21 7:08

Tak jsem byl dokonce velkej opimista s tím rozpočtem,  tady se dá dočíst, že bylo na ELH 19 miliónů.
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10298
Těch 5 mega od kraje asi nelze moc počítat, protože na městě seděla banda vemen a  přijali to tuším až někdy po baráži.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 05.11.21 6:08

Sorry Bedřichu , ale tímhle nám huby nezavreš 😔 Tohle má být výpomoc nebo respektive posila , hmmm 🙄🤮 No nic , tak ho pěkně Vítkovicím rozehrajeme aspoň 🤣🤣🤣🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 04.11.21 23:57

Výpomoc na jeden zápas. Potřebujem 2 zkušený obránce aspoň na hostování.
To jsme jako nevěděli, že do juniorky nebudeme moct šáhnout?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 04.11.21 21:35

Koukám, že tu máme pokus o posilu do obrany. Tomáš Machů z Vítkovic https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=12715 Za Šumperk 5 asistencí, tak snad úplně marnej nebude.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 04.11.21 19:45

No tak to tedy bylo rozhodně více. Jsem přesvědčen, že minimálně 40 mega jsme tehdy měli, Béďa vždycky zveřejní jen rozpočet na základní odměny hráčům, ale jen tak namátkou příjem za vstupné (bez prodeje reklamních předmětů atd jsme inkasovali přes 15 mega, deset mega od BPA, 5 mega Kraj je třicet mega, kde jsou sponzoři, město a právě reklamní předměty, prodej tuším Škarka, nebo Kořenáře...?
Přesto nepopírám, že jsme měli nejmenší rozpočet, ano měli, ale určitě ta díra nebyla dvacet mega. Rozhodně ne.
A i kdyby, tak můj příspěvek byl o tom, že se dá dělat hokej i s menším obnosem peněz. Ale musí se přemýšlet jak a kam peníze investovat a kam je můžeme dát. Ne, že přivedeme Hamilla, Rabitta, místo, aby jsme provedli tehdy volného Nahodila například.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 04.11.21 18:53

Ta sparta ma obranu jak my 🙂

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 04.11.21 18:30

No jestli se nepletu tak to bylo právě necelých 30 mil.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 04.11.21 17:23

imbík napsal:No tak minimálně jeden ne moc bohatý klub tu ELH stabilně hraje a rozhodně nedělá ostudu. Dokonce si pamatuji jak jsme se tam ve frontě na pivo bavili a sami domácí fanoušci říkali, tak za rok zase naviděnou. Nikdo tenkrát nepočítal, že dva týmy z první ligy postoupí do ELH. Ten tým je Olomouc.
Já jsem teda přesvědčen, že ten hokej dělat jde i s menším rozpočtem jako protipól bohatého klubu dávám za příklad Spartu, co tam se protočilo peněz a hvězd a nic, výsledek žádný.    

Před dvěma roky měla Olomouc rozpočet cca 55 milionů, to byl spodek rozpočtů ELH klubů.
Víš, kolik měla cca Dukla v extralize? Ptám se, nevím to. Ale jestli třeba 25-30 tak to by byl sakra rozdíl. Jestli máš 150 a nebo 130 to nehraje tak velkou roli, ale u těch "malých" částek je to problém.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 04.11.21 14:00

No je to o penezich, ale jeto i o tom s tema penezma umet nakladat, ja si treba myslim ze po tom poslednim sestupu se penize co jsme meli uplne prosustrovali...natahali sese m hraci ale tym to urcite nebyl...mi tu chlapa na shaneni penez prece mame, je to Kristek, nerikam ze nic nesehnal, ale staci to tak akorat na tuhle ligu...taky mam obavy, jak Bedrich nema koule na ty zakulisni boje, aby nas taky nevysachovali ti zakulisni hraci v ty dotaci u NSA na stadion

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 04.11.21 13:06

No tak minimálně jeden ne moc bohatý klub tu ELH stabilně hraje a rozhodně nedělá ostudu. Dokonce si pamatuji jak jsme se tam ve frontě na pivo bavili a sami domácí fanoušci říkali, tak za rok zase naviděnou. Nikdo tenkrát nepočítal, že dva týmy z první ligy postoupí do ELH. Ten tým je Olomouc.
Já jsem teda přesvědčen, že ten hokej dělat jde i s menším rozpočtem jako protipól bohatého klubu dávám za příklad Spartu, co tam se protočilo peněz a hvězd a nic, výsledek žádný.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 04.11.21 10:13

HCDTOM napsal:
krap napsal:
HCDTOM napsal:Já nechci zase kalit vodu, ale 6 místo je cíl? Nezlobte se na mě, ale opravdu je tohle pro případné sponzory přitažlivé? Sakra, loni finále a proč vždycky Dukla po relativne úspěchu šlape na brzdu?? Já neznám sponzora, který bude uneseny z 6 místa totálně nepopulární ligy. Jak mediální, tak návštěvou. Řeči čísel, já jako spozor budu viděný jednou týdně cca 1200 lidmi ani ne. Jakou částku takovému klubu dá? Odpovězte si sami  Smile

Běžný sponzor Dukly je nadšenec do hokeje, nevrátí se mu nic.
A nebo je to finanční analfabet, protože za stejné peníze osloví násobně víc lidí, než naším sponzoringem.
Ale jelikož umí peníze vydělat, tak to analfabet nebude, takže platí ta první možnost. A za to mu patří dík.

Tam jsem mířil, říkáš přesně  a bohužel to nás do elh nedostane. ( ach ta baráž...).

Sorry, bude to delší.
Tvoje názory se mi dlouhodobě líbí, ale baráž bych do toho už netahal Very Happy Spadli bychom za rok stejně.
Hele, my ten hokej děláme dobře, stejně jako spousta dalších 'chudejch' klubů.
Ale to nejdůležitější, co nám i jim chybí, jsou jen peníze. Nic jinýho tě v ELH neudrží. Dostat se tam může shodou šťastnejch okolností skoro kdokoliv, ale nevydrží tam, pokud nemá na zaplacení hráčů, kteří na tu extraligu mají.
Já jsem na hokej začal chodit od roku cca 1980 a zažil jsem skvělý časy a partu lidí, která tam chodila. Bylo to super.
Ale popravdě,dnes už od nás ELH nečekám. Žádná dlouhodobá koncepce, jádro týmu, stadion a pětiletkové výhledy, jak je nám předkládáno, nefungují. Nebo spíš takhle: fungují, když máš i dost peněz.
Spoustě lidem se to nebude líbit, ale je to tak. Žádnej klub, kterej má finančně na ELH, nehraje dlouhodobě prales. Každej se tam dřív nebo později dostal a až peníze došly, sestoupil (ZNO, VSE, CHOM, SLA, UNL..) Všude to dělali dobře, ale bez peněz to nestačí.
A jsme u jádra pudla. Máme ve vedení fajn člověka, kterýmu asi vděčíme za to, že tady hokej máme a pracuje velmi slušně a hospodárně. Nedělá podrazy, dodržuje co slíbí. To je skvělý a mám ho docela rád.
Ale bylo by dobrý si po těch letech přiznat, že peníze na ELH sehnat neumí a proto ji nehrajeme. To není žádná tragedie, to je fakt.
Proto taky se tady po každý prohře nehroutím a neposílám hráče do fabriky. Uvědomuju si realitu, jaká je. Jasně že můžeme hrát líp, víc bojovat a bla bla já nevím co ještě. Ale ve vztahu k ELH je to nepodstatný. Pro nás je teď tahle liga akorát.
Jistou nadějí je, že tenhle dlouhodobej stav se může příchodem movitýho mecenáše z roku na rok úplně změnit. V kterýmkoliv klubu.







krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

HCDTOM, FREDERIK, Hedgehog, colorado44, DUKLIČKA, Lufa and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 03.11.21 18:37

krap napsal:
HCDTOM napsal:Já nechci zase kalit vodu, ale 6 místo je cíl? Nezlobte se na mě, ale opravdu je tohle pro případné sponzory přitažlivé? Sakra, loni finále a proč vždycky Dukla po relativne úspěchu šlape na brzdu?? Já neznám sponzora, který bude uneseny z 6 místa totálně nepopulární ligy. Jak mediální, tak návštěvou. Řeči čísel, já jako spozor budu viděný jednou týdně cca 1200 lidmi ani ne. Jakou částku takovému klubu dá? Odpovězte si sami  Smile

Běžný sponzor Dukly je nadšenec do hokeje, nevrátí se mu nic.
A nebo je to finanční analfabet, protože za stejné peníze osloví násobně víc lidí, než naším sponzoringem.
Ale jelikož umí peníze vydělat, tak to analfabet nebude, takže platí ta první možnost. A za to mu patří dík.

Tam jsem mířil, říkáš přesně a bohužel to nás do elh nedostane. ( ach ta baráž...).

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 03.11.21 18:28

HCDTOM napsal:Já nechci zase kalit vodu, ale 6 místo je cíl? Nezlobte se na mě, ale opravdu je tohle pro případné sponzory přitažlivé? Sakra, loni finále a proč vždycky Dukla po relativne úspěchu šlape na brzdu?? Já neznám sponzora, který bude uneseny z 6 místa totálně nepopulární ligy. Jak mediální, tak návštěvou. Řeči čísel, já jako spozor budu viděný jednou týdně cca 1200 lidmi ani ne. Jakou částku takovému klubu dá? Odpovězte si sami  Smile

Běžný sponzor Dukly je nadšenec do hokeje, nevrátí se mu nic.
A nebo je to finanční analfabet, protože za stejné peníze osloví násobně víc lidí, než naším sponzoringem.
Ale jelikož umí peníze vydělat, tak to analfabet nebude, takže platí ta první možnost. A za to mu patří dík.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Lufa and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 03.11.21 18:16

Já nechci zase kalit vodu, ale 6 místo je cíl? Nezlobte se na mě, ale opravdu je tohle pro případné sponzory přitažlivé? Sakra, loni finále a proč vždycky Dukla po relativne úspěchu šlape na brzdu?? Já neznám sponzora, který bude uneseny z 6 místa totálně nepopulární ligy. Jak mediální, tak návštěvou. Řeči čísel, já jako spozor budu viděný jednou týdně cca 1200 lidmi ani ne. Jakou částku takovému klubu dá? Odpovězte si sami Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 02.11.21 21:15

Ve spolku to nadšení sice opadnulo. I tak ale patří všem uznání - kde jinde dali fanoušci klubu na takový úrovni 1,5mega.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

imbík, vn, MichalDJ and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 02.11.21 20:22

Nas cil je byt do 6. mista? To jako vazne po sezone kdy jsme do posledniho zapasu bojovali o postup?…jasne to neni na boj o postup uplne, ale treba aspon do 3. Fleku by mel byt nas cil…
Co se tyka placeni prispevku pro spolek, mam to stejne, uz jsem na to kluky ze spolku upozornoval…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 02.11.21 15:52

imbík napsal:No ono to všechno se vším je takové zvláštní. Hráčský trh je přebráný a do Vsetína chodí posila za posilou

kdo chce, reseni najde, kdo nechce, hleda vymluvy, treba na nechodici fanousky

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 02.11.21 15:38

No ono to všechno se vším je takové zvláštní. Hráčský trh je přebráný a do Vsetína chodí posila za posilou

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 02.11.21 13:16

jajirk napsal:Ahoj! Předpokládám, že tady mezi náma je dost členů Spolku fanoušků Dukly. Co říkáte na jeho současnou (ne)činnost? Na netu poslední bankovní výpis a pokladní kniha z listopadu 2020. Platby příspěvků nikdo nepřipomíná. Za sebe můžu říct, že ani nevím, kdy jsem ho platil naposledy a určitě nejsem jediný. Mluvil jsem o tom v dlouhém rozhovoru s p.Krutišem (vloni v prosinci), sliboval nový systém placení, větší aktivitu spolku a ono se za rok nestalo nic. Kde jsou plány být silným partnerem Dukly??? Nějak to vyšumělo - z mého pohledu. Bohužel!

No já mám jako trvalý příkaz na účtu...jinak se vším ostatním souhlas, plány byly veliké, chtělo se kapitálové vstoupit do Dukly, ale kde nic tu nic

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 02.11.21 13:15

ralff napsal:Včera bylo na youtube Dukly zveřejněno: Slovo jednatele Bedřicha Ščerbana za první třetinou základní části: https://www.youtube.com/watch?v=9dip2yzHG2g

Video bylo zveřejněno před 22 hodinami. Na strankách Dukly nic, na facebooku nic, na twitteru  taky žadná upoutávka. Ale na úbytek fanoušků na stadionu si stěžujeme. Aby ne, když s nima takhle komunikujeme.  

Tak on pan Lysý má hodně práce čmuchat a pročítat zdejší fórum a pak obesílat fanoušky emailema, jak to že si dovoluji kritizovat...pak není čas dělat svoji práci pořádně

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 02.11.21 13:03

Ahoj! Předpokládám, že tady mezi náma je dost členů Spolku fanoušků Dukly. Co říkáte na jeho současnou (ne)činnost? Na netu poslední bankovní výpis a pokladní kniha z listopadu 2020. Platby příspěvků nikdo nepřipomíná. Za sebe můžu říct, že ani nevím, kdy jsem ho platil naposledy a určitě nejsem jediný. Mluvil jsem o tom v dlouhém rozhovoru s p.Krutišem (vloni v prosinci), sliboval nový systém placení, větší aktivitu spolku a ono se za rok nestalo nic. Kde jsou plány být silným partnerem Dukly??? Nějak to vyšumělo - z mého pohledu. Bohužel!

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 02.11.21 13:01

Včera bylo na youtube Dukly zveřejněno: Slovo jednatele Bedřicha Ščerbana za první třetinou základní části: https://www.youtube.com/watch?v=9dip2yzHG2g

Video bylo zveřejněno před 22 hodinami. Na strankách Dukly nic, na facebooku nic, na twitteru taky žadná upoutávka. Ale na úbytek fanoušků na stadionu si stěžujeme. Aby ne, když s nima takhle komunikujeme.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 02.11.21 12:41

Nó je tady vidět že jsou dušičky Diskuzní fórum - Stránka 3 1f600


DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31.10.21 19:05

Díval jsem se na sestřih ze zápasu Sparty. Ten první gól dostal Žukov mezi betony, tam si to mohl pohlídat. Všimnul jsem si i u nás, že mu to mezi betony dost propadá.

Ten druhej gól byl po obtočení hráče Plzně kolem branky, komentátor mu to sice pěkně hodil na hlavu, ale s tímhle nemohl nic moc dělat, hráč Plzně úplně nebráněnej.

Třetí branka mu nějak proskočila kolem tyčky. Spíš smolná branka. Měl jsem pocit, že to tam i trochu tečoval bránící hráč.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31.10.21 18:17

Ono ve Spartě chytat to je jak tady v Dukle. Obraná hra týmů prach bídná. Nicméně dneska ani jisté zákroky neměl. Je potřeba ho poslat ještě do Hradce a pak třeba do Zlína. Ať pendluje.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31.10.21 18:15

Je pravda, že Žukov měl teď pár zápasů, kdy mu tam napadalo i to co mohl chytit. Ale ona Sparta taky není moc ve formě. Odvolali Maxe a stejně dostali další dvě branky.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 31.10.21 18:01

No Sparta má smůlu , když mu to zrovna moc nejde , ale na druhou stranu je to dobře aspon nám ho nebudou nikam tahat Diskuzní fórum - Stránka 3 1f600 Diskuzní fórum - Stránka 3 1f600 Diskuzní fórum - Stránka 3 1f600

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 31.10.21 17:37

Ten Žukov teda má formu.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31.10.21 14:26

Tak jedna věc je, že máme žalostnou obranu a chce to posílit, urgentně posílit, druhá věc, že bychom měli Duklu podporovat a chodit! Ať už včera v Kadani nebo na domácích zápasech vídám furt ty stejné tváře, většina cestu na stadion najde až v play off

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31.10.21 14:21

Duklacek napsal:Pánové, kdo nekoukáte nebo jste nebyli na místě, výsledky jsou zkreslující, poslední dobou nehrajeme dobře.. včera to bylo na místě takový ospalý, za stavu 2:2 jsme tam zívali, dali jsme z ničeho gól na 2:3, tisíc chyb ve hře, totální absence beka na přesilovce🙈prostě žádná sláva, žádná šance za šancí, jediné plus jsou stoupající výkony Helta

Já souhlasím, i přes výhry ta předváděná hra nevypadá moc dobře. Ale uvědomme si, proti komu jsme hráli poslední zápasy a jakej hokej tito soupeři hráli. Havířov, Frýdek , Benátky, Kolín, Šumperk, Kadaň. Víc jak polovina týmů Chance ligy spoléhá na bourací hokej ... rychlý pohyb, napadání rozehrávky, brejky. My tam máme techničtější hráče, kteří chtějí hrát kombinační hokej (snažíme se to kolikrát možná až zbytečně dohrát do prázdné)...a pokud jim to soupeř neustále nabourává, tak se není čemu divit, že ti hráči jsou otrávení, nebaví je to. A ta hra vypadá, tak jak vypadá.

Bohužel letos tomuhle stylu proti nám pomáháme ne zrovna pevnou obranou, přes kterou ty brejky projdou.

Každopádně pokud ten hokej má být opravdu slušný a koukatelný musí hrát slušně oba týmy.

Teď bude hodně času odpočinout a potrénovat ... do Vsetína až za týden a Poruba pak přijde zase až 15.listopadu. Tak uvidíme Wink
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 31.10.21 11:10

Hrajem na prd, to je jasný. Na druhou stranu si říkám, jestli su tady ještě na fóru fanoušků Dukly. To jako nebudem chodit a začnem, až budem hrát Extraligu? To už jsme fakt jenom fanoušci úspěchu?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 31.10.21 10:38

Obávám se že tu porážku nám budou chtít vrátit ,což je logické , ale ta realita aby nebyla dost krutá. Začíná jim to tam pěkně padat.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 31.10.21 9:34

Tak ted tyden pauza, a potom se nam ve Vsetine vyjevi realita Very Happy

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31.10.21 8:19

Pánové, kdo nekoukáte nebo jste nebyli na místě, výsledky jsou zkreslující, poslední dobou nehrajeme dobře.. včera to bylo na místě takový ospalý, za stavu 2:2 jsme tam zívali, dali jsme z ničeho gól na 2:3, tisíc chyb ve hře, totální absence beka na přesilovce🙈prostě žádná sláva, žádná šance za šancí, jediné plus jsou stoupající výkony Helta

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

ralff, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 31.10.21 7:26

Lázňator napsal:Název článku:
PÁTÁ VÝHRA V ŘADĚ, ALE PO TĚŽKÉ BITVĚ! DUKLA ZVÍTĚZILA V KADANI.

A pak si přečteš počet střel 9:46 jojo těžká bitva ,to by mně zajímalo jak vypadá lehká

Ale bitva to fakt byla, protoze Kadan z tech par strel dala 2 goly... A my definitivne rozhodli az ke konci zapasu. Takze nadpis je podle me namiste. Ja jsem ale neco podobnyho cekal, budme radi, ze to bylo bez blamaze a vezeme 3 body...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 31.10.21 6:32

No a mozna taky ne protoze cina je tak slaba ze ji mozna na oh startovat v hokeji

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30.10.21 23:36

Ano, ale jen díky pořadatelství OH.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30.10.21 23:30

imbík napsal:Hele nelíbí. Když pominu, že jsme z devíti střel dostali dva góly od defacto amatérské Kadaně tak se mi nelíbí, že jsme se báli o výsledek po 46 střelách ku devíti a vůbec má takový tým právo na profesionální hokej? Devět střel za šedesát minut. To je jak kdyby Čína nastoupila proti Kanadě 🙆 nevím no není divu, že český hokej je v prdeli.

Tak Čína proti Kanadě možná i nastoupí ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30.10.21 23:27

Hokej byla absolutní sračka k nekoukání a dali jsme nakonec 5 branek totálně marné Kadani. V tabulce je to fajn, ale já na tyhle sračky chodit nebudu sorry jako...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30.10.21 23:26

Hele nelíbí. Když pominu, že jsme z devíti střel dostali dva góly od defacto amatérské Kadaně tak se mi nelíbí, že jsme se báli o výsledek po 46 střelách ku devíti a vůbec má takový tým právo na profesionální hokej? Devět střel za šedesát minut. To je jak kdyby Čína nastoupila proti Kanadě 🙆 nevím no není divu, že český hokej je v prdeli.

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 30.10.21 21:14

Název článku:
PÁTÁ VÝHRA V ŘADĚ, ALE PO TĚŽKÉ BITVĚ! DUKLA ZVÍTĚZILA V KADANI.

A pak si přečteš počet střel 9:46 jojo těžká bitva ,to by mně zajímalo jak vypadá lehká

Lázňator

Posts : 657
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30.10.21 21:09

To se ti jako libi nabo nelibi?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30.10.21 21:06

Ty střely na bránu

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30.10.21 21:04

Mě? V čem?

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30.10.21 20:51

Teď ti nerozumím?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30.10.21 20:50

Vážně střely na branku 9-46? 🤔😁

imbík

Posts : 3444
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru