Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+45
HCDTOM
Mišák
ježura
wortyr
richmonds
Janosik
trixy
freyp
colorado44
Martynez
Excalibur
jajirk
Luc2as
AJET0
jahed
pegy18
Laďa
Burberry
Raddy007
Geofree
Hhs23
krap
Trojan
mjrkk
Lázňator
Vasoj84
Kelt
Lucke
sz108
Drmax
ralff
Jaternička
karel granát
Thoor93
staříček
mirason
Siroko
MichalDJ
vn
DUKLIČKA
miramare83
Lufa
Jerryk01
hadas (admin)
MarkusHCD
49 posters

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty pro Duklička

Příspěvek pro staříček 12/3/2021, 18:31

Nediv se trenér to ponich vyžaduje Very Happy Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 463
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/3/2021, 18:27

Já koukám na dutohlavce a musim uznat ze po lede se umi valet prikladne.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 12/3/2021, 18:16

Kdo máte Tipáč,zkuste (jako já recesista) špíl Detva-Miškolc,zlaté Kadaně...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 12/3/2021, 17:11

Přesně o tomhle mluvil BŠ při našem postupu, že sezona s baráží je dlouhá, takže dobří hráči jsou na další sezonu přebraní a pokud se podaří postoupit týmu z CHL , tak prakticky nemá možnost sehnat někoho pořádnýho a musí čekat na "odpad" z přípravy.

Lufa

Posts : 1196
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 12/3/2021, 16:49

Vy zas řádíte vy dva 🤣 asi budem muset svolat komisi, aby definitivně změřila kdo ho má delšího😆 ne nic ve zlym, aspon je sranda 😉

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2021, 13:33

Hele hledat to nebudu za to mi to nestojí, ale nestalo se to prvé co jsi otočil.
Ale doslova jsi napsal, kde by ty hráče vzali? Tohle spojení si pamatuji....
Ale jak píšu už parkrat jsi takhle otočil ať už s prodanou baráži ( na starém fóru) pak s uzavřenou soutěži, nejdříve jsi obhajoval uzavření elh a uděláni amatérské soutěže z Chance, následně jsi otočil, že by byla nejlepší baráž ( což profi soutěž proti amatérské je demagogie samo o sobě) a teď tohle...
Mě je to jedno ať si sem píše každý kdo chce co chce, ale těžko se s lidmi jako diskutovat, když si nestojí za názorem a tvrdí pokaždé to co se hodí....

Ale jinak sám pises, že v první sezóně nesezenes hráče na Extraligu. No vidíš a Motor měl ještě tu výhodu, že věděl od začátku dubna, že jí hrát bude. Tudíž oproti Dukle o měsíc dřív a nezměnili to protože to nebylo tak nákladné. Najednou se najdou hráči i peníze, dobrá blbost. GULAS normálně má platnou smlouvu v Plzni i na příští rok. A půjde.
No a ty bys schvaloval, aby postupujici vítěz Chance ligy se dozvěděl o příslušnosti v ELH na konci dubna, kdy přestupní termín je 1 května a baráže končí většinou kolem 25. Tudíž je nereálné sehnat někoho kdo to trošku umí. I proto by byl lepší přímý postup, sestup a to nemluvím o ferovosti a podobných kulisarnach co český sport nabízí....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/3/2021, 07:46

imbík napsal:To je mi pane otočení, před Vánoci ses tu hádal do krve, kde by ten Motor ty hráče asi vzal a jako ani ne po roce najednou ti hráči budou jo? To samé pro Zlín....
Achjo proč tomuhle nemůžu uvěřit a je čím dál jasnější, že uzavřený soutěže do českého sportu nepatří...
Normálně se na to vysrali, aby ušetřili, když o nic nešlo, plus ještě ani lidi nebyli na zimaku, takže ten tlak nebyl takový. Být normální sezóna, tak to Motor vyměnil i s trenerama a valili to... oni peníze na rozdíl od nás mají. To zase tvrdím já celou dobu a ty ses hádal, že ne. Že ty hráče nemají kde vzít, tak uvidíš v září jaký kádr tam bude, srovnáme ho s letošním.....
Není to pravda, já říkal, že si seženou na hostování, to tak vždycky je, ale nikdo jim nepustí na přestup, že těch hráčů je málo, kteří mají kvalitu ns elh.  A myslím, že to tak bylo. Máš pravdu, že kdyby se padalo, tak jich seženou na hostování víc,  ale první sezónu na přestup těžko. Co jsem tak pochopil, tak právě díky tomu, že se napadalo, tak tohle nedělali. Jinak jsem četl rozhovor s majitelem Madety a ten byl nas*** že prohrávaji a je jedno,  že se nepadá, tlak tam je. Motor to prostě podcenil a pak už to tak nevymenis v průběhu. To se musi před sezónou a ne dávat šanci těm, kteří vybojovali. To udělal Padělek v roce 2005 taky a elh ostuda. Bš to udělal líp a vyměnil co šlo. A ostuda to rozhodně nebyla, i když výsledek stejný. Pad dolů a paralyzovani klubu. Všichni ví, že rok se musivydržet a pak už to jde. Sponzoři i samotní hráči přijdou radši do etablovaneho klubu. Motor má štěstí a elh díky covidu udrží a bude to dobrý elh tým v budoucnu

EDIT admin: opravena citace

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2021, 06:20

To je mi pane otočení, před Vánoci ses tu hádal do krve, kde by ten Motor ty hráče asi vzal a jako ani ne po roce najednou ti hráči budou jo? To samé pro Zlín....
Achjo proč tomuhle nemůžu uvěřit a je čím dál jasnější, že uzavřený soutěže do českého sportu nepatří...
Normálně se na to vysrali, aby ušetřili, když o nic nešlo, plus ještě ani lidi nebyli na zimaku, takže ten tlak nebyl takový. Být normální sezóna, tak to Motor vyměnil i s trenerama a valili to... oni peníze na rozdíl od nás mají. To zase tvrdím já celou dobu a ty ses hádal, že ne. Že ty hráče nemají kde vzít, tak uvidíš v září jaký kádr tam bude, srovnáme ho s letošním.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/3/2021, 21:48

Ale výsledky zatím zajímavé jak v extralize tak v chance. Sokolov udělal Litky, Vsetín s Ústím po 80.minutách hry 1:1 a pak výhra Vsetína na nájezdy. Poruba s Prostějovem taky v prodloužení.

V extralize na pokraji vyřazení Plzeň, Karlovy Vary debakl...
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2021, 21:43

imbík napsal:Naivní je ten, kdo věří tomu blabolu, že chtěli dát šanci těm kdo si to vybojovali kdyby hrozil sestup je tam 12 lidí jiných ....To zase Vinny v tomhle naivní není ve Sportu naznačil, že chtěl v listopadu posílit, vedení nemělo zájem. Proč taky.když o nic nešlo. V září je tam 12 nových hráčů 😉

Ano, druhou sezonu už pochopí, že prvoligoví hráči na to nemají, tak je vyměni. Myslíš, že kdyby to Dukla udržela, tak zůstane Seman a tihle? Já si to nemyslím. A ono lehký to nebude, hráčů moc není. To taky říkám pořád. Motor chtěl i letos, ale ne hostování, o to tam šlo, Když se napadalo, to nepopírám. Sehnat hráče na přestup, aby měl kvalitu není sranda. Možná teď ten Guláš, že už mu ty peníze vplzni nedají se říká

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2021, 20:40

Jaternička napsal:To hadas:

Tak když už víš, že to prohraješ tak proč se snažit? Je jedno jestli prohraješ o 3 nebo 7 branek.

A ještě si na to Live pořádně naložit. To mi neříkejte, že tohle oni nedělají. By museli bejt blbý.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2021, 20:34

To hadas:

Tak když už víš, že to prohraješ tak proč se snažit? Je jedno jestli prohraješ o 3 nebo 7 branek.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 11/3/2021, 19:56

To teda

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2021, 19:17

KV to je degradace hokeje... Dostat za necelých 5 minut 6 branek, to se jen tak nevidí.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/3/2021, 18:26

Tak Prospal dal sanci mladym a jeste tak ziskal ranking pro hodnoceni akademii, podle ktereho se budou rozdelovat prachy a vubec pocitat, zda klub ma ci nema narok na to akademii mit...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2021, 18:07

Minimálně Gulas Mertl, Senkerik ty už jsou jisti a jsou veřejným tajemstvím, dále by měl tam jít Pech 😉
Takže ať mi nikdo netvrdí, že nejsou hráči nebo, že nejsou peníze 🙈😀
Uzavřená soutěž je totální blbost.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2021, 17:24

imbík napsal:Naivní je ten, kdo věří tomu blabolu, že chtěli dát šanci těm kdo si to vybojovali kdyby hrozil sestup je tam 12 lidí jiných ....To zase Vinny v tomhle naivní není ve Sportu naznačil, že chtěl v listopadu posílit, vedení nemělo zájem. Proč taky.když o nic nešlo. V září je tam 12 nových hráčů 😉

Gulaš s Mertlem to tam rozproudí cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 11/3/2021, 16:29

Taky si myslím, že kdyby se letos sestupovalo tak v ČB celkem bez problémů vymění minimálně třetinu hráčů. Proč ale zbytečně vyhazovat peníze o který jde především ??

Lufa

Posts : 1196
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2021, 16:09

Naivní je ten, kdo věří tomu blabolu, že chtěli dát šanci těm kdo si to vybojovali kdyby hrozil sestup je tam 12 lidí jiných ....To zase Vinny v tomhle naivní není ve Sportu naznačil, že chtěl v listopadu posílit, vedení nemělo zájem. Proč taky.když o nic nešlo. V září je tam 12 nových hráčů 😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2021, 14:57

Prospal v bomby k tyči totálně naivní. Když už lidé pochopí, že chance liga je o parník jinde, než elh poslední místo i vzhledem k automatickému postupu bylo jasné. Musí ty hráče prostě vyměnit a snaha kdo si to vybojoval ať hraje he k h***. To BŠ udělal dobře, mít víc peněz mohl to vyměnit víc. Škoda. Každopádně Prospal se mi líbí v tom nadšení pro hokej, to je super

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 11/3/2021, 12:02

Přesně. V současný době už je do toho projektu zapojeno takových subjektů, že není jen tak možný, aby to někdo shodil. Navíc je to akce města, tak se snad sakra dokážou shodnout, když už na to bylo vynaloženo tolik melcků.

Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2021, 11:11

Admine: Jak vyberu soukromou zprávu? Díky..

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/3/2021, 11:11

Kelt a spol: Ale bežtě už s tím pesimismem... Fórum tam snad není jedinné v té radě.  Stavba stadionu je neodkladná, jednak se těch příprav udělalo už hodně, a stálo to hodně peněz. Pokud by to někdo chtěl shodit, mělo by mu být předem dáno navědomí, že za to ponese plnou zdopovědnost.  A ozývat by se měli i fanoušci, hlavně vy co jste z Jihlavy a z blízkého regionu a  ukázat, že zájem je a tlačit.    

Už je to hodně rozjeté, a já osobně věřím, že se to dotáhne. Musí, protože současný stadion, už výjimku nedostane.  "Hodit do toho vidle" už teď bude pro kohokoli hodně těžké. Bez ohledu na na blbý řeči v médiích.


Naposledy upravil ralff dne 11/3/2021, 12:42, celkově upraveno 2 krát
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK, Vasoj84 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 11/3/2021, 09:29

Když včera říkali, že fotbalová Plzeň jde do karantény kvůli Covidu, tak jsem si vzpomněl na poslední rozhovor s Nekvasilem. Říkal, že hráči budou mít teď 2x dlouhé volno a že se Covidu moc nebojí, že většina hráčů už to měla. To sice jo, ale už někdy na podzim a teď tu řádí Brigita. Stačí, aby to přitáhl jeden a v kabině se to šíří celkem rychle. Dnes ráno Salfickej říkal, že třeba Pardubice jedou kvůli tomu ve speciálním režimu už tři týdny. Já jen, aby se to tady na play-off nepodcenilo.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/3/2021, 08:13

Cim vice se blizi stavba, tim vic tomu tak nejak prestavam verit, Hnilicka je asi zatim nejjistejsi zdroj, kraj tezko rict v jaky je financni kondici ale v tyhle dobe nevim jak moc si muzou vyskakovat a Jihlava to je evergreen, tam nakonec do celyho projektu hodi vidle koalicni partner Forum Jihlava, takze to dopadne jako vzdy...

MichalDJ

Posts : 1012
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 10/3/2021, 22:50

vn: Hnilička dá 300, věřím tomu, že by kraj přesvědčili na 200 a politici z Jihlavy do toho hodíjou vidle? Proč se tomu vůbec nedivím. Tohle je snad možný jenom v Jihlavě. Když se nebude stavět, tak se zimák musí zavřít. Konec Dukly a hokeje v Jihlavě? To by mě zabilo.

Kelt

Posts : 366
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/3/2021, 19:08

Jerryk01 napsal:Ted jsem teprv zaznamenal, ze Jirka Riha, ktery byl jeden z hlavnich strujcu naseho postupu hraje za Slavii. Tak snad uz je zravotne ok, protoze nedavno se psalo ze ma nejake zdravotni trable. Teda jestli si to nepletu s nejakym jinym Rihou....

Je to on
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 10/3/2021, 19:03

Ted jsem teprv zaznamenal, ze Jirka Riha, ktery byl jeden z hlavnich strujcu naseho postupu hraje za Slavii. Tak snad uz je zravotne ok, protoze nedavno se psalo ze ma nejake zdravotni trable. Teda jestli si to nepletu s nejakym jinym Rihou....

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 10/3/2021, 18:55

Lucke napsal:
MichalDJ napsal:Tvl, na kartickach se pan Lysy uvadi jako vedouci tymu Very Happy kam se ten kluk jeste nevetre
Vždyť on vedoucí týmu je. Nevím co je na tom špatného, že se angažuje. Myslím, že ani netušíme, co práce tam zastane. Naopak můžeme být rádi, že tam je někdo, kdo veškerej svůj čas věnuje skoro jen Dukle.

Zas tak bych to nepřeháněl....veškerej čas Dukle rozhodně nevěnuje....a to že je to jeho zaměstnání a v pracovní době pracuje, to je samozřejmý....
a pokud se nemýlím, tak jakožto vedoucí týmu by měl obstarávat veškerý administrativní a personální věci okolo zápasu...takže ten chybějící lékař na zápase s Prostějovem jde na jeho triko....
ale nechci střílet do vlastních řad...mým názorem je, že svou práci nedělá dle mých standardů....ale zas tak strašný to taky není...
takže ho přetrpím, nicméně Zdenda Drla byl rozhodně sympatičtější vedoucí....
nevíte, co s ním?? že na stránkách dukly není v žádný pozici...takže už u nás asi vůbec nepůsobí asi co??

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/3/2021, 18:16

K HMA:
ten výstřižek je z pátečních kravích rozhledů( JL) a byl to jediný negativní názor. Toliko k objektivitě.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 10/3/2021, 14:28

MichalDJ napsal:Tvl, na kartickach se pan Lysy uvadi jako vedouci tymu Very Happy kam se ten kluk jeste nevetre
Vždyť on vedoucí týmu je. Nevím co je na tom špatného, že se angažuje. Myslím, že ani netušíme, co práce tam zastane. Naopak můžeme být rádi, že tam je někdo, kdo veškerej svůj čas věnuje skoro jen Dukle.

Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty sz 108

Příspěvek pro staříček 10/3/2021, 14:02

Docela sem si fajn početl , jen tak dál mě nějaký romány nevadí Very Happy Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 463
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2021, 12:23

vn napsal:Tady můžete diskutovat k HMA, ostatně si tam žádají názor veřejnosti:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1896463423836507&id=246492558833610&preview_rid=1898224203660429
Tak tam  ani diskutovat nebudu. Na vytočení mi stačí málo , takže bych ty kokoty ohánějící se neustálou potřebou nových chodníků hned poslal do řiti a asi by to moc neprospělo věci. Rolling Eyes Je mi na blití z těhle politických kreatur.

Lufa

Posts : 1196
Join date : 13. 02. 20

Luc2as, vn, Lázňator and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 10/3/2021, 09:02

Tady můžete diskutovat k HMA, ostatně si tam žádají názor veřejnosti:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1896463423836507&id=246492558833610&preview_rid=1898224203660429

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 10/3/2021, 08:28

Tvl, na kartickach se pan Lysy uvadi jako vedouci tymu Very Happy kam se ten kluk jeste nevetre

MichalDJ

Posts : 1012
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2021, 05:48

Drmax napsal:Bohužel Mandy s tím má problém,psal jsem to zde 13/11/2020 ještě než mu přišli na pozitivní test .Velká škoda ,začínalo se mu celkem dařit v Pardubicích.2-4 roky stop znamená ,že má téměř po kariéře.

A když jsi to věděl, nebo víš. To jako fetoval jako zbytek týmu, nebo si pichnul něco podpůrného na výkony? Mě je jen záhadou, že ELH takové věci neřeší. Nejdřív Čáslava, Kousal do toho se tam pár lidí oběsilo a teď Mandát doping a vedení soutěže v pohodě, valime to dál.....
Dokážete si představit kdyby tenhle borec se dostal na MS do repre a zjistitli mu tohle po finále MS? Ztráta medaile i umístění, to by ho národ a zbytek kabiny miloval...
Nevěřím, že je to v Pardubicích náhoda.... Tronda s Marozsem tam přitáhli zvyky který se evidentně dodržují 😀

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 10/3/2021, 04:41

Já si také dovolím zhodnotit základní část...
2.místo je supr, kdyby mně to někdo řekl před začátkem sezony, tak to beru všema deseti....mohlo být i první, ale po novém roce přišel pokles formy a o první flek jsme přišli, nicméně druhé místo je dobrý základ do play-off....
hra mužstva se mně líbila většinou, samozřejmě byly tam nějaké výpadky, často jsme se přizpůsobili hře soupeře(hlavně v zápasech s týmy ze spodku tabulky) a nemělo to takový "drajv" jako zápasy se soupeři naší úrovně....byli jsme aktivní, nápadití v útočném pásmu, napadali jsme...doufám, že nám to tam začne zase padat v přesilovkách - tady vidím jasný důvod poklesu efektivnosti přesilovek a to je zranění
D. Krenželoka....ten to dobře řídil od modrý....tak snad se najde někdo další, aby nám zase šlapaly...pro play-off budou speciální týmy alfa a omega úspěchu...
Zhukov se dle mých předpokladů ukazuje jako kvalitní gólman, takže opět doufám, že jeho forma bude v play-off ještě gradovat....
a ještě k zápasu v Třebíči...pokud se takto budeme prezentovat v P-O, budu max. spokojen....makat, dřít a ještě jim pořádně naložit...
z UDH se opět začínají stávat ti staří dobří vylízanci...no je vidět rukopis trenéra, Dolníček byl vždycky mantinel...
při působení trenéra Nováka se mi jevili celkem sympaticky...hráli se ctí....ale teď jsou zpátky ty jejich ubohý provokace, válení se po ledě...Dolníčkova škola no...

a k play off....letos se na něj těším dost, loni nebylo dá se říct žádný...teď nezlenivět za těch pár dní, dobře potrénovat a sérii(ať už je to s kýmkoliv) začít svědomitě a krůček po krůčku se pokusit urvat postup...
já jen doufám, že to vše proběhne regulérně...mám obavy, aby se z toho nestala habaďůra ve stylu "Kladno musí do extraligy, abychom ji mohli uzavřít"....no snad budou mé obavy liché a bude vše sportovní cestou....aby to po předkole neodpískali a kladno šup do extraligy Very Happy

Teď jsem sledoval NHL....Carolina - Nashville....bylo tam pár diváků(nevím kolik, jak mají ty počty omezený)...a těch pár lidí tomu dalo nádech takový normálnosti, když se radovali po góle, plácali si...po vítězství v prodloužení tam takovej malej klučina hopsal radostí...bylo to příjemný vidět po tom půlroce sledování všech sportovních akcí s prázdnými tribunami, jak si to ti lidi užívají....bohužel tady u nás v to nelze ani doufat.... No

omlouvám se případně za dlouhý příspěvek, poslední dobu jsem neměl moc čas přispívat, tak jsem delší období shrnul do jednoho "románu"....

komu se to nechce číst, tak stačí tahle poslední věta Laughing

DUKLA DO TOHO!!!

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2021, 18:04

Rozhovory s hráči a Nekvasilem super. Koho považujete za favorita play off a všechno Duklu!!!
Tohle se mi líbí, sebevědomí a patřičná odvaha a vnímání, že tahle sezóna je celkem dobře rozehrana ( i když ve mě pořád hlodá cervicek, že nejsme první a těm Kauflandům jsme to zbytečně ulehčili) 🙈

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Jaternička, FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Drmax 9/3/2021, 18:00

Bohužel Mandy s tím má problém,psal jsem to zde 13/11/2020 ještě než mu přišli na pozitivní test .Velká škoda ,začínalo se mu celkem dařit v Pardubicích.2-4 roky stop znamená ,že má téměř po kariéře.

Drmax

Posts : 7
Join date : 27. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/3/2021, 17:09

Ad. Mandát. " „Udělili jsme trest, který může být ještě snížen na základě hráčovy obhajoby, ale je zřejmé, že pod dva roky už se dostat nemůže,“ řekl Ujčík pro ČTK.

https://www.hokej.cz/problem-pro-mandata-i-druhy-vzorek-byl-pozitivni-za-doping-mu-hrozi-vysoky-trest/5055645
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2021, 17:05

Jaternička napsal:Nehledejte za vším nějakou levárnu nebo důvody proč by něco nešlo atd.
Nehledam, jen nevěřím něčemu co nejdrive bylo desetkrát slibeno a 30 krát zrušeno, protože ......
Až budou bagry kopat základy možná začnu věřit....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2021, 17:01

Jinak co se týče Mandáta, tak jsem rád, že není spojován s Duklou nějaký čas. Chyby dělá každý, ale mít dva pozitivní vzorky na doping v týmu kde už dva hráči byli chyceni, že šňupou, tak to není náhoda.
A v 25 letech riskovat, že si takhle zničí kariéru to mi nepřijde dvakrát šťastné. Samozřejmě nevím jak to vše bylo, ale není náhodné, že v týmu kde se bere kokain se pak obejvi pozitivní test na doping...

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/3/2021, 16:56

imbík napsal:Mno na mě to působí jako berlička jak pak říct, nejde to sorry jako, nepomohl stát ani kraj.....
A nebo to taky zafunguje obráceně. Když jim přiklepnou prachy z agentury i z kraje, tak už bude tuplem těžký po těch všech investicích couvnout.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/3/2021, 16:46

Nehledejte za vším nějakou levárnu nebo důvody proč by něco nešlo atd.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2021, 16:43

Mno na mě to působí jako berlička jak pak říct, nejde to sorry jako, nepomohl stát ani kraj.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/3/2021, 16:39

Docela mě překvapilo že město může dát 600 mega, to je slušný.

Lufa

Posts : 1196
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/3/2021, 14:50

Doufám, že se teda dopočítají: https://www.facebook.com/horackaarena/

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 9/3/2021, 14:45

Nepostup Vsetina a Poruby by pro me bylo hodne velky prekvapeni, takze prvni dve ctvrtfinalove dvojice jsou dost pravdepodobne. Naopak serie Litomerice vs Sokolov a Trebic vs Slavia vylozene favorita nemaji.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 9/3/2021, 14:40

Za mě za ukončená 34kola všem hráčům, trenérům i celému vedení veliká jednička!

karel granát

Posts : 118
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 19 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru