Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+45
HCDTOM
Mišák
ježura
wortyr
richmonds
Janosik
trixy
freyp
colorado44
Martynez
Excalibur
jajirk
Luc2as
AJET0
jahed
pegy18
Laďa
Burberry
Raddy007
Geofree
Hhs23
krap
Trojan
mjrkk
Lázňator
Vasoj84
Kelt
Lucke
sz108
Drmax
ralff
Jaternička
karel granát
Thoor93
staříček
mirason
Siroko
MichalDJ
vn
DUKLIČKA
miramare83
Lufa
Jerryk01
hadas (admin)
MarkusHCD
49 posters

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 28/3/2021, 16:57

Lufa napsal:
Excalibur napsal:
imbík napsal:Za to nám chybí Mácha a Krenželok 🙈😀.
Být náma tak vzkážu okej jak chcete, ale my jsme nezačali.... a mydlil bych ty juniroy jejich... když Výtisk může vše.....
Tak je fakt, že kdyby třeba Bilčík vyřadil Miškáře ze hry, tak by naše šance stouply. Smile

Borci, kolik jste úmyslně vyřadili soupeřů ze hry  v nějakém sportu ?? Tohle není PS ...
Já to myslel spíš ironicky. Úmyslný zranění je největší hnus. Na druhou stranu nám Výtisk na některé zápasy vyřadil Zadra, Čagyho a Máchu. Prakticky nejlepší útočníky.

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2021, 16:55

Excalibur napsal:
imbík napsal:Za to nám chybí Mácha a Krenželok 🙈😀.
Být náma tak vzkážu okej jak chcete, ale my jsme nezačali.... a mydlil bych ty juniroy jejich... když Výtisk může vše.....
Tak je fakt, že kdyby třeba Bilčík vyřadil Miškáře ze hry, tak by naše šance stouply. Smile

Borci, kolik jste úmyslně vyřadili soupeřů ze hry v nějakém sportu ?? Tohle není PS ...

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 28/3/2021, 16:45

imbík napsal:Za to nám chybí Mácha a Krenželok 🙈😀.
Být náma tak vzkážu okej jak chcete, ale my jsme nezačali.... a mydlil bych ty juniroy jejich... když Výtisk může vše.....
Tak je fakt, že kdyby třeba Bilčík vyřadil Miškáře ze hry, tak by naše šance stouply. Smile

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 28/3/2021, 16:30

Tak co dáme je

Lázňator

Posts : 662
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/3/2021, 16:05

Za to nám chybí Mácha a Krenželok 🙈😀.
Být náma tak vzkážu okej jak chcete, ale my jsme nezačali.... a mydlil bych ty juniroy jejich... když Výtisk může vše.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/3/2021, 16:00

Výtisk bez trestu? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 28/3/2021, 15:42

Jiras i Čagy dnes na soupisce. Mácha chybí... tak uvidíme. Hlavně to hlídat vzadu a dávat si taky pozor na Výtiska.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/3/2021, 12:54

Dnes doufám ve výhru. Ale hlavně musíme makat a rvát se za Duklu. Jinak to nepůjde.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/3/2021, 12:14

freyp napsal:Musíme to urvat a v úterý jsme v bedně taky 😀

Ajo, to mě nenapadlo ;D
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 28/3/2021, 12:09

Musíme to urvat a v úterý jsme v bedně taky 😀

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 28/3/2021, 12:08

No pořád lepší než my, my jak sme v televizi tak je stoho darda Smile Smile

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/3/2021, 11:45

Tak na ČT Sport je dneska Vsetín. To mě poser záda z vejšky...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2021, 11:01

Jerryk01 napsal:Na me to dela dojem, ze to chteni Litomeric je porad vetsi nez to nase. Nemuzu si pomoct.
Tak Litky určitě chtějí hodně, nikdy se ještě do SF nedostali a letos tu šanci mají fakt velkou. Kádr dravců na to mají.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/3/2021, 10:47

Kdo dnes vyhraje ten postoupí. A ať nejsem alibista, tak přidám i tip a jsem na tom poctivě stejně jako kluci. Myslím, že dneska prohra. A jak říká kapitán klubu s ambicemi na postup prostě bude dovolena...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 28/3/2021, 10:41

Na me to dela dojem, ze to chteni Litomeric je porad vetsi nez to nase. Nemuzu si pomoct.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2021, 10:22

Popravdě, ač se řadím k optimistům, neumím si moc představit že ještě Litky vyřadíme. Je sice hezký, že máme optický tlak a dáme si milion nahrávek u nich v pásmu ale každý jejich rychlý protiútok těžce smrdí gólem. A oni ho většinou dají. V osobní soubojích taky zaostáváme. Fyzicky jsou na tom opravdu líp.
Obranu máme takovou že ji vlastně nemáme a to je v PO docela zásadní problém.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 28/3/2021, 09:50

Ale zacinaj byt panacci po tech vyhrach trochu namachrovani, vcetne trenera Bruka, toho by se mozna dalo vyuzit, pokud nasi jeste maji "moral" jit tomu naproti:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/3/2021, 09:49

Tak jako snad i oni sami berou v potaz, že vypadnutí s Litakem by byla fakt ostuda.... To, že to nelepi je věc jedna, ale to, že si Miskar a spol jezdí do protiútoku jak nůž máslem není o tom jestli to lepí nebo ne... Přeci lépe bránit nebo být dostatečně důrazný před vlastní bránou můžu být i když to nelepi. Nechci malovat čerta na zeď, ale mám divnej pocit dneska. To je fakt hrůza bát se, že vypadneme s Litakem....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/3/2021, 09:11

imbík napsal:Máte pravdu chlapi, divné to je. Myslím, že i Skořápka tím svým proslovem potvrdil, že je dobře, že fanoušci kritizují, aspoň je to nakoplo.... Takže i to, že jim někdo nevěřil splnilo svůj účel. Že se přes to někdo neumí přenést a bere to jako útok sám na sebe je věc druhá. Myslím, že nidko z fanoušků si nepřeje, aby sezóna skončila v co nejkratší době, přesto, že kolikrát napíše opačný názor.... 😉
No, Skořepu chápu, ale rozhodně neukázali, že na to mají. S**** se s litakama to za prvé a za druhé že na to mají ukáží případným postupem do elh. Ne, jednou povedou třetinou doma proti Litkam.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2021, 22:57

Máte pravdu chlapi, divné to je. Myslím, že i Skořápka tím svým proslovem potvrdil, že je dobře, že fanoušci kritizují, aspoň je to nakoplo.... Takže i to, že jim někdo nevěřil splnilo svůj účel. Že se přes to někdo neumí přenést a bere to jako útok sám na sebe je věc druhá. Myslím, že nidko z fanoušků si nepřeje, aby sezóna skončila v co nejkratší době, přesto, že kolikrát napíše opačný názor.... 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn, HCDTOM, Vasoj84, Jerryk01 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 27/3/2021, 22:47

Jerryk01 napsal:Geofree: Presne tak. Taky mi to pripada ze Lysy si tam jede nejaky svuj osobni boj. Absolutni neprofesional. Krom toho kdyz je vedouci tymu tak at se stara o administrativu u tymu a jiny veci a nesere se do fanousku. Tim ze si z toho Scerban dela rodinny podnik u me ztraci kredit.

Taky tomu moc nerozumím, každopádně je to úplně špatně celé. I kdybys stokrát měl jinej názor, tak klub / firma / kdokoliv musí působit vstřícně a ne nepřístupně, a vůbec tu nejde o nějakou "pravdu", protože lidi maj a budou mít jiný názory a jiný náhled. Přitom vím, že je Tomáš taky letitej fanda, hodně lidí ho zná, na klubu mu záleží... ale prostě ne každej asi dokáže se odosobnit a netahat odlišnej názor do tý profesionální roviny - což je přesně chyba typu "nebudu to číst, nebudu sem psát..."... ne každej prostě může dělat všechno, když na to tu buňku nemáš...

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

maggycc likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 27/3/2021, 22:30

Geofree: Presne tak. Taky mi to pripada ze Lysy si tam jede nejaky svuj osobni boj. Absolutni neprofesional. Krom toho kdyz je vedouci tymu tak at se stara o administrativu u tymu a jiny veci a nesere se do fanousku. Tim ze si z toho Scerban dela rodinny podnik u me ztraci kredit.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Geofree and maggycc like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/3/2021, 21:38

imbík napsal:Taky mě ta forma zaujala 😀 tuším, že to bude nějaký pověstný artefakt... jako když narodak na MS měl třeba slona...
Hlavně ať se k nám zítra přikloní štěstí taky a odkloni zranění. Dle vyjádření klubu na fb jsme na zákroky Výtiska poukázali, tak uvidíme jestli to k něčemu bude. Počítám, že spíš ne. Svaz přeci nedělá nic špatně....

a kde si to četl kamaráde? já, co tam koukám, tak Lysý tam jede svojí dlouhodobou válku proti vlastním fanouškům, jak jim nefandí, jak jim nevěří, vlastně jim přejí neúspěch... nemyslím si, že by to v normálním klubu bylo možné, aby marketingovej manager šel proti vlastním fandům. ale tak proto jsme tam, kde jsme za těch pár let po postupu...

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Jerryk01 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 27/3/2021, 20:01

Ta forma na bábovku je od toho , že se tam s ní dělá bordel 😀😀. Jak jsou pri oslavách v kabině po zapase oslavné choraly, tak někdy slouží k tomu jako hudební nástroj, někdo holí klepe o poličky,zem, a pak tam je ta zmíněná forma😀

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2021, 19:53

Taky mě ta forma zaujala 😀 tuším, že to bude nějaký pověstný artefakt... jako když narodak na MS měl třeba slona...
Hlavně ať se k nám zítra přikloní štěstí taky a odkloni zranění. Dle vyjádření klubu na fb jsme na zákroky Výtiska poukázali, tak uvidíme jestli to k něčemu bude. Počítám, že spíš ne. Svaz přeci nedělá nic špatně....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 27/3/2021, 19:30

Proč mají hráči v kabině pověšenou formu na bábovku

Lázňator

Posts : 662
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/3/2021, 19:11

imbík napsal:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/393693/vampola-odmitl-podat-jagrovi-ruku-omluvil-se-narazel-na-vek-legendy.html
Z Vampiho bude nakonec grazl 😀 ale, že Jágr tam někomu málem usekl ruce to se neřeší, hlavně, že Vampola jim nepodal ruce 😀😀😀 tady je to fakt komedie.


To jsou komedianti v tom Kladne, loni ho prosili aby jim pomohl udrzet extraligu a dneska z nej delaji darebaka

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/3/2021, 18:49

Excalibur napsal:No včera jsme sice bojovali, ale lepší jsme nebyli. Důležitý bude, jestli budou hrát marodi Čagy s Máchou. A nevím, jestli Jiras dostal automaticky trest na 1 zápas nebo může hrát...Kdyby chyběli všichni 3, tak si myslím, že nemáme moc velkou šanci.

Pokud to byl jeho první vyšší trest,měl by hrát,pokud už v sezoně jednu desítku dostal,měl by zítra sedět. Ale to platilo kdysi

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 27/3/2021, 18:42

No včera jsme sice bojovali, ale lepší jsme nebyli. Důležitý bude, jestli budou hrát marodi Čagy s Máchou. A nevím, jestli Jiras dostal automaticky trest na 1 zápas nebo může hrát...Kdyby chyběli všichni 3, tak si myslím, že nemáme moc velkou šanci.

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/3/2021, 18:40

freyp napsal:Něco mi říká, že to zítra bude na ledě 3.svetova 😀

Tak hlavně aby Výtisk zase někoho neposlal do špitálu.


Naposledy upravil hadas (admin) dne 27/3/2021, 18:52, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 27/3/2021, 18:39

Něco mi říká, že to zítra bude na ledě 3.svetova 😀

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2021, 18:35

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/393693/vampola-odmitl-podat-jagrovi-ruku-omluvil-se-narazel-na-vek-legendy.html
Z Vampiho bude nakonec grazl 😀 ale, že Jágr tam někomu málem usekl ruce to se neřeší, hlavně, že Vampola jim nepodal ruce 😀😀😀 tady je to fakt komedie.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/3/2021, 18:19

Tak stat je jasnej, bud 300 milionu nebo nic...mesto max 650, ale nejsem si jiste ze kraj da treba aspon taky tech 300, protoze o vic jak 25% se to asi nezlevni podle vseho.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/3/2021, 18:14

Excalibur napsal:Stejně je sranda, že původní verze rekonstrukce neprošla, protože byla drahá a to stála něco přes 600 mega. Smile

Tak tohle v podstatě ještě není rozpočet. Do toho je ještě hodně daleko. Myslím si, že se to ještě dost změní a oseká.
Pak bude záležet na podpoře státu a kraje..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 27/3/2021, 18:04

Stejně je sranda, že původní verze rekonstrukce neprošla, protože byla drahá a to stála něco přes 600 mega. Smile

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 27/3/2021, 15:10


Občasnik je potřeba brát s rezervou. On se vždycky snaží přijít s nějakou senzací. Tady hned zkraje vyhodí cifru a až pak vysvětluje, že se počítá s dalšíma variantama, jak by ta stavba byla levnější... Podle mě to je i taktika nasadit vyšší cifru, aby pak bylo kam zlevnit.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/3/2021, 15:00

To VN:

tak těch 1,5 je nějaká maximální částka. Reálná bude asi někde jinde. Není důvod pro dráhu na střeše a podobné věci. Takže ty náklady půjdou níž. Vzhledem k tomu,že je potřeba ještě část rozkrást tak bych to viděl něco přes miliardu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 27/3/2021, 12:57

Hadas: me taky 7 a taky uz jsem tam byl. Ale nevim jestli na obouch zapasech. Ale nejake zablesky mam dodnes 🙂

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/3/2021, 11:01

miramare83 napsal:Takova smula, mne teprv tahlo na 8 a bylo mi to este uplne jedno a asi za rok uz jsem to zacal sledovat a fandit Dukle... Skoda:) At zije archiv!

Mám to podobně. Mně táhlo na 7. Se strejdou jsem na hokej chodil, ale zajímal mě spíš párek v rohlíku a limonáda v bufetu na "vrátnici" cheers cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/3/2021, 10:55

Takova smula, mne teprv tahlo na 8 a bylo mi to este uplne jedno a asi za rok uz jsem to zacal sledovat a fandit Dukle... Skoda:) At zije archiv!

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/3/2021, 10:30

HCDTOM napsal:Včera to  bylo 30 let od posledního titulu Dukly. 26.3. 1991.

Člověk tenkrát ty tituly bral jako samozřejmost, jakýkoliv jiný umístění bylo braný jako neúspěch. Na ten poslední zápas si vzpomínám - v Litvínově a po první třetině už bylo rozhodnuto - tuším 5:0 a nakonec 7:0 Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/3/2021, 10:20

Včera to bylo 30 let od posledního titulu Dukly. 26.3. 1991.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/3/2021, 09:47

Jestli si vzpominate, tak presne takhle Jiras nakopl zapas v EHL se Spartou, kdyz za spartanskou brankou sroloval dva spartany...jinak to vypada ze Lysy po vecerech predcita hracum nase komentare a vede si statistiky, kolik jich je pozitivni a kolik negativnich, kolik jich prijde po viteznem zapase a kolik po prohranem...A Pepiku mi vam vsichni moc fandime, ale prote nekdy ty emoce musi ven

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/3/2021, 08:43

imbík napsal:A teď si vemte, že tohle hovado co má vydelano trefuje a likviduje hráče z poloamaterske soutěže co chodí makat? Jj to opravdu by mělo velkou logiku.

PS: Jestli tenhle zákrok nepošle Dukla na DK tak jsme sami proti sobě....
To jo. To by byla uz jenom nase blbost. Je potreba se branit, jak na lede, tak oficialne. Jinak je to bez sance a jeste je ten mancaft za blbce... Navic zrovna my, s Ujcou a s funkci kterou zastava...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2021, 08:29

A teď si vemte, že tohle hovado co má vydelano trefuje a likviduje hráče z poloamaterske soutěže co chodí makat? Jj to opravdu by mělo velkou logiku.

PS: Jestli tenhle zákrok nepošle Dukla na DK tak jsme sami proti sobě....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/3/2021, 08:13

Hlavně Výtisk musel moc dobře vědět co dělá a taky jak to dopadne. Borec co odehraje tolik zápasů to prostě ví.
Škoda,že jeho hra je tak záludná,že to odnášejí protivníci. Jinak za obětavost klobouk dolů. Jenže co je to platný ,když pak provede nějakou prasárnu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Geofree and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 27/3/2021, 08:08

Za mě jednoznačný loket , ruka nahoře a jeste k tomu mířený na hlavu 🤮 Už je prostě potřeba , aby po tom vypatlanci Vytiskovi někdo skočil a zeřezal ho do bezvědomí 😤 Co on předvádí kokot , tohle jestli má být projekt Dukla tak svazu a všem vyznavačům tohohle nesmyslného projektu vážně tleskám 👏👏👏🤮🤮🤮 , takhle posílat hráče na marodku umí asi jen (Dukla) Litoměřice 🤮 Ale jo , když teda tihle starý nikde nechtěný Vymázla mají pomáhat mladým se rozvíjet a podobný kecy, tak pak Ámen s námi 😁🤮😤

PS: kurva Vlasto serezej už toho zmrda a nebojte se ho , kdyby se oholil tak vypadá jako puberťaček 😁😁😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

DUKLIČKA and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/3/2021, 01:29

Geofree napsal:

netroufám si posoudit z toho záběru, jestli loket, ale každopádně útok na hlavu - to je jednoznačný

Kvalita na hovno, ale řekni mi, kde by asi tady měl loket? Nejde o puk, pěkně pravé koleno a loket nahoru. To je likvidační zákrok dementa, který místo hraní trefuje hráče.
Diskuzní fórum - Stránka 5 Image

Nicméně je dobře, že "vzkazy" mají vliv Very Happy
Pepa Skořepa:
A těch komentářů, které k nám dojdou, jako že nemakáme nebo na to prdíme.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Geofree and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 5 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru