Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 30/3/2020, 19:58

Tak jestli se tady spekulovalo že má jít Pekr do Vsetína tak po tom co tam vyházeli některý hráče tak si asi každej rozmyslí jestli tam pude , si teda myslím

Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 30/3/2020, 19:56

Přijdou na try outy Laďa Pospichal a Jaroslav Dvořák nebojte......

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/3/2020, 19:54

Ideální čas na přestavbu a omlazení kádru...
někteří hráči ukázali, že na to nemají(v několika případech ani nikdy neměli)...
věčně zraněný hráče bych taky poslal pryč....
všude bude bída o finance....firmy budou rády, že budou mít pro sebe, natož, aby dávaly na hokej...
takže času na scouting je mraky, chce to najít mladý kluky, co se chcou ukázat, co mají buldočí povahy...¨
a i kdyby měli za 2 roky odejít za lepším...tak proč ne....nemůžem čekat, že tady budou hrát celej život...
svoje si tady odmakaj a nebude to ani tolik stát....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/3/2020, 19:50


vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/3/2020, 19:43


To je od nich pěknej hnus v téhle situaci.
Na druhou stranu se krásně ukazuje, jak většina firem jede na dluh, firmy bez rezerv i přesto, že řada z nich měla několik let po sobě slušné zisky atd...
No, bude to zajímavé a snad to ve zdraví přežijem.

A jednu básničku do placu..

Potkal jsem Vám covida
a on mi hned povídá.
Já jsem virus z Wu-chanu,
do Tebe se dostanu.
Pak Ti v plicích bude zbývat,
kyslíku pár doušků
a bude Ti hovno platný,
že jsi nosil roušku.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/3/2020, 19:26

To Imbik

ted se asi ukaze kdo tu opravdu bude chtit zustat a bojovat za Duklu za situace jaka je. Sice vsechny kluby pujdou s penezi dolu ale my asi o neco vic nez v minule sezone.
A jeste s tim zoldakem. Tebou opevovany Hubacek taky stridal kluby nez prisel sem.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/3/2020, 19:20

To: imbik a jeden faktor navic k tomu, nemame v 1.lize Motor, kterej mel hracu na dva normalni tymy a k tomu jeste nekrestansky zaplacenych...

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2020, 19:18

Já nějakou rivalitu s UDH mám u zadele. Já jen píšu přirovnání jak je to vtipný. Vyhazujou se tu bojovníci typu hubase co by po hlavě skočil do každého puku a oplakavaj se tu zoldaci co jim je jedno jestli maj na dresu znak Dukly, Kladna, UDH atd....
To mi přijde absurdní. Pekr mi jinak nevadí jen zastávám názor, že bych ho nepřemlouval, obzvlášť ne v téhle době. Hokejistů bude jako maku. Všichni budou muset utáhnout opasky 😉

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2020, 19:13


imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/3/2020, 19:13

To Imbik:
to ze byl driv rival je stejne v dnesnim hokejovem svete uplne jedno a navic v nasem dresu uz ma vic utkani. Stejne tahle pseudo rivalita s provincnim klubem je smesna.

A hlavne asi nenajdes v soucasnem kadru lepsiho strelce nez je on. Pravda je ze se na to divam svym pohledem protoze mi jako hokejista sedi.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2020, 18:56

Tak jako na Hubase a Diviše bych se neptal o těch vím. Ale u Skořápky jsem si nebyl jistej. Měl neměl. Tuším, že se Semanem dali stejně gólů v té sezóně. Nebo plus minus podobně.
Je to jedno spíš jsem chtěl říct, že v 38 letech tu patřil k tahounum i dva roky po té co se měl vyhodit....
No a dneska se tu modlime, aby tu zůstal jeden z dřívějších největších rivalů 😀 Pekr
Však se nebojte situace bude taková, že si nikdo moc vybírat nebude a vydělají na tom kluby co neměly rozpočty 100 a více milionů. Protože jsou zvyklý žít skromně. Kdežto ty bohatší to budou mít sakra těžké.

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30/3/2020, 18:24

Popravdě se za Něj modlím.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/3/2020, 16:55

Dnes jsem v meste potkal Mateje tak to treba s tim odchodem nebude tak horky
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 30/3/2020, 11:19

Siroko napsal:Tak dneska uz asi ne, ale v ty extraligovy sezone na ni urcite Skorqpka mel. Jeste jsme si tehdy delali srandu, ze mozna behem sve prvni sezony v extralize v 36 letech by vyhral nejlepsiho novacka extraligy :-)

Jo, to jo. Proto jsem ho asi na seznamu neměl, ale trvdit nemůžu ani tak, ani tak. Každopádně jsem zvědavej, jak to bude vypadat všechno. Jak a kdy se začne, jestli letní příprava normálně nebo až na ledě cyclops

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/3/2020, 09:27

Tak dneska uz asi ne, ale v ty extraligovy sezone na ni urcite Skorqpka mel. Jeste jsme si tehdy delali srandu, ze mozna behem sve prvni sezony v extralize v 36 letech by vyhral nejlepsiho novacka extraligy :-)

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 29/3/2020, 22:44

imbík napsal:HCDTOM: Nebyl i on ve tvem výčtu tehdejších hráčů co se měli vyhodit? 🤔Už dvě sezóny zpět?
V klubovem určitě .....

Ty jo, to už nejsem schopny říct pale Ale byl tam Seman, Hubáček, Diviš a Zeman. Ty vím určitě Very Happy Very Happy Pak jeste Kajínek, Půža tuším. Hodně jich bylo, ale Skořepa nevím ty jo, ale všichni byli vzhledem k ELH a na tu skořepa rozhodně nemá.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/3/2020, 21:27

HCDTOM: Nebyl i on ve tvem výčtu tehdejších hráčů co se měli vyhodit? 🤔Už dvě sezóny zpět?
V klubovem určitě .....

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/3/2020, 19:43

Lufa: to je právě ten problém no. Pohrdalo se tu s těmi hráči co to vybojovali, nebo se to prisuzovalo omylu, obrovskému překvapení atd.. Respekt k těm hráčům minimální....
Přitom v té postupové sezóně člověk na 98 procent věděl, že pokud prohrávame o gól o dva, že to stejně otočíme. Pamatuju jak na df Motoru se psalo, že to není normální ta Jihlava, že se snad začíná hrát až kdYž prohravame. Furt se měli vyházet a přivést lepší hokejisté. Tak se tak stalo a teď máme za sebou nejhorší sezónu možná v historii klubu.
Takže nesouhlasím, že to bylo překvapko atd.... ten tým si za tím šel. Sebevědomě a nebojácně šel pro postup.
A hlavně co se teda za 3-4 sezóny změní, když minimálně na 3-4 sezóny tu nebudou cíle? ) To jako za 3-4 sezóny peníze a vše bude? Lidi neblaznete, buď se tu vše začne dělat pro postup nejlépe hned, anebo se alibisticky budeme pořád vymlouvat a omlouvat.
Samozřejmě za předpokladu, že se vyřeší hlavní otázka těchto dní. Koronavirus.... 🤔

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 28/3/2020, 18:23

vn napsal:Kdyz jste tu psali o tom kdo by mohl prijit, tak dobry kauf by byl myslim i tento hrac:
https://www.eliteprospects.com/player/85929/patrik-husak

Ještě přemluvit k návreatu https://www.eliteprospects.com/player/73186/tomas-jakes

a máme obrannou dvojici,která budí respekt už při čtení sestavy Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2020, 17:47

imbík napsal:Lufa: Řekni mi důvod proč tady 3-4 sezóny nebudou cíle? Na čem se rohle tvrzení zakládá?
Pokud jdeen o zimak je to jen výmluva a omluva, zimak se dělat nebude..... obzvlášť po téhle době a situaci....
Jednoduchý, nemáme tu hráče ani trenéry takových kvalit, co by mohli reálně myslet třeba na SF. Tři , čtyři hráči to rozhodně nemůžou utáhnout. A samozřejmě - peníze. To, že se před 3 lety podařilo postoupit, byla neskutečná klika a tenhle omyl se stává maximálně 1 x za 10 let Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/3/2020, 12:47

Kdyz jste tu psali o tom kdo by mohl prijit, tak dobry kauf by byl myslim i tento hrac:
https://www.eliteprospects.com/player/85929/patrik-husak

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 28/3/2020, 12:26

Ja bych byl strasne rad kdyby tu zustal chlubna..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/3/2020, 12:12

To: freyp tak asi 95% tech co nejsou na soupisce

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 28/3/2020, 09:48

Mě by teda zajímalo, kdy klub zveřejní první odchody.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/3/2020, 20:08

Ještěže zimáček nemá regule, jinak by nás ta banda z radnice šoupla tam, až by to bylo s CZ Loko velmi špatné Very Happy

Duklacek

Posts : 935
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/3/2020, 16:48

Tak na novej zimak jsem si nikdy nadeje nedelal. S pristupem zastupitelu jde spis o ten problem, aby tady za par let byl vubec nejakej funkcni zimak.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/3/2020, 12:21

kluci, novej zimák by nebyl ani tak, natož po téhle pandemii.. na to už se hází úplně všechno a bude hůř.
jinak šídlo, to je normální mimozemšťan :-)

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2020, 10:03

Lufa: Řekni mi důvod proč tady 3-4 sezóny nebudou cíle? Na čem se rohle tvrzení zakládá?
Pokud jde jen o zimak je to jen výmluva a omluva, zimak se dělat nebude..... obzvlášť po téhle době a situaci....

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/3/2020, 10:01

Právě tím, že spadnul JJ jsem klidnej, nic se uzavírat nebude. Jemu to nikdo neudělá 😉
Celkově v tomhle ohledu bylo letos jedno kdo z těch 4 by spadnul. Všichni měli jméno nebo vliv na samotný svaz a ELH. To třeba kdyby spadla Olomouc, nebo Vary tak to by bylo jedno těch je a bude..... ale tím, že letos ještě bylo reálné že spadne někdo z těch 4 tak se od toho ankonec dali ruce pryč.

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/3/2020, 05:21

imbík napsal:Lufa: Proč by tady 3-4 sezóny nebyly žádné cíle? Jestli je to narážka na zimak, tak to buď v klidu žádnej nebude.
Tak reálně - jaký cíle můžeme mít ? Hláška "chceme se dostat do PO" opravdu jako cíl neberu.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/3/2020, 01:12

Ujo napsal:HCDTOM: nevím, co tam bylo dál...ale uzavření je prostě demen.ni...uzavreni by byl konec českého hokeje jako takového Sad

Pokud to uzavřou a ještě to podpoří výmluvou na epidemii, tak pro mě hokej u nás skončil a to říkám naprosto vážně. Budu koukat na něco jiného, jezdit jinam atd...
Radost mám snad jen z toho, že můj oblíbený Detroit už 16 dní neprohrál.... affraid confused
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/3/2020, 20:54

Ujo napsal:HCDTOM: nevím, co tam bylo dál...ale uzavření je prostě demen.ni...uzavreni by byl konec českého hokeje jako takového Sad

Tak v prvni rade jde predevsim o penize.Pokud si to uzavreni pripravi a nebudou to sit horkou jehlou jako letos bozsky Jarda tak to uzavrou.
Nikomu z majitelu nejde o to vychovavat hrace ale vydelavat.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 26/3/2020, 20:34

HCDTOM: nevím, co tam bylo dál...ale uzavření je prostě demen.ni...uzavreni by byl konec českého hokeje jako takového Sad

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/3/2020, 19:23

Lufa: Proč by tady 3-4 sezóny nebyly žádné cíle? Jestli je to narážka na zimak, tak to buď v klidu žádnej nebude.

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 26/3/2020, 18:28

imbík napsal:Tím, že to depsal Cagy i Skořápka bych spíš lovil ve vodách toho Bitnerra a spol maximálně někoho kolem 29-32 let. Pokud to má být kádr konstruktivně stavěn na nějaký cíle.  
Cílě tady minimálně 3-4 roky nebudou žádný. A po této době bych se obával uzavření ELH.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 26/3/2020, 17:36

Tak zatím jsou jistí tito hráči:

Brankáři: Jan Brož, Ondřej Chaloupek, Filip Maláč

Obránci: Jakub Černohorský, Adam Dvořák, Daniel Kolář, Lukáš Mareš

Útočníci: Vítězslav Brož, Tomáš Čachotský, Jiří Fronk, Tomáš Harkabus, Kryštof Hrala, Jakub Illéš, Miroslav Juda, Peter Lichanec, Josef Skořepa.

S dalšími hráči se prej jedná...

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11809
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 26/3/2020, 16:06

Šmarjá Nouza, snad ani ne... máme dva velmi zkušené borce a toho bych sem opravdu netahal.. Golmani se dle mě měnit nebudou, spíš by to chtělo vyztužit tu obranu, klidně Szathmáry, takový bek, který si troufne na TS, to by byl kauf Very Happy Korkiakoski by byl dobrý úlovek..
A jsem rád za Lichance Smile

Duklacek

Posts : 935
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/3/2020, 15:21

Tím, že to depsal Cagy i Skořápka bych spíš lovil ve vodách toho Bitnerra a spol maximálně někoho kolem 29-32 let. Pokud to má být kádr konstruktivně stavěn na nějaký cíle.

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/3/2020, 14:39

Šídlo vyinkasuje od Bedřicha 1.2 milionu za hráčská práva,za což vyfasuje dres s č. 4 a kruh se uzavře Very Happy



MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 26/3/2020, 14:26

ty kráso, tak abychom se nedivili a šidlík nakonec nešel k nám Very Happy to by byl bizár...
Ale to není asi příliš reálný...šídlo má nosánek trošku nahoru, takže i kdybychom o něj zájem měli...tak by to nezkousl...
tak a teď k posilám, co by se mi pro příští sezonu líbily...je to s otazníkem, jak na tom budeme finančně, ale tihle hráči by se mi u nás zamlouvali:
Bittner, Wágner(Kadaň), Tomi, Korkiakoski(to je asi sc-fi, ale toho bych sem bral všema deseti), Račuk, Stloukal, Nouza(když ho v Prostějově vyvalili, tak takovej zkušenej chlap by se nám do přesilovky hodil) - to jsou jména do útoku, co by se mi zamlouvali...
Buchtela, Szathmáry, Ryzák, Žovinec - aspoň 2 z nich, kdyby se povedlo přivést do obrany, bylo by to fajn...
a do brankoviště bych viděl jako posilu jednoho z těhle 3 mladejch gólmanů: Pavlát(ten by se mi líbil nejvíc a je mladej, tak by ho sem mohl Jaroš táhnout), Neužil(na to, že chytal v Kadani, tak má slušný čísla), Žajdlík...

nemůžeme mít všechny, ale z tohohle seznamu bych já osobně vybíral...
dopředu potřebujeme šikovnost v kombinaci s důrazem - takže bych preferoval Wágner, Bittner to jsou velcí chlapi a Nouza+Korkiakoski to je zase šikovnost a dobrá střela...
dozadu potřebujeme kila a chytrýho beka - takže Ryzák + Szathmary(do přesilovky nejlepší bek v chance lize)
a do brány Pavláta...ten by se mohl točit s Brožem....

ale to jsou všechno jen zbožná přání...vůbec netuším, jak současná situace zamává s naším rozpočtem na příští rok a co si budeme moci dovolit...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 26/3/2020, 11:14

hadas (admin) napsal:

Zase brekot do novin? Uvědomuje si ten chlapec, kolik dalších OSVČ mimo sport nemá teď jistotu příjmů?
Jinak je od něj hezké, že zrušení smlouvy ze strany HK z jasných důvodů napadá a chce solidaritu a na druhé straně se vysral na Duklu, když s ním počítala a měl platnou smlouvu a ještě má tu drzost budit dojem, že od něj chtěl Béďa prachy přímo a ještě něco navíc. Pokud vím, tak jednal s klubem a pokud ho klub tak chtěl, proč ho od Dukly normálně nevykoupil? Aha, já zapomněl, on tady nechtěl být a Vítkovice o něj stály, ale zadarmo... cheers

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10747

Mě na tom asi nejvíc překvapuje, že Šidlík složil Vítkovicím celou částku. Kdyby ho opravdu chtěly, tak mohly říct "1,2 mil. je hodně, za to tě nekoupíme, ale když dáš ze svého 600 tisíc, tak 600 tisíc dáme my". Takže jak říkáš, řekly si, proč nezkusit zadarmo hráče, který je na hraně mezi extraligou a pralesem. Pak ho vyměnily s Hradcem a Hradec o něj už nestojí. Chápu Šidlíka, že je zklamaný, ale prostě není tak dobrý. Kdyby dobrý byl, tak jakmile by skončil v Hradci, tak má laso z jiných klubů v extralize.

Excalibur

Posts : 486
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/3/2020, 10:19


Zase brekot do novin? Uvědomuje si ten chlapec, kolik dalších OSVČ mimo sport nemá teď jistotu příjmů?
Jinak je od něj hezké, že zrušení smlouvy ze strany HK z jasných důvodů napadá a chce solidaritu a na druhé straně se vysral na Duklu, když s ním počítala a měl platnou smlouvu a ještě má tu drzost budit dojem, že od něj chtěl Béďa prachy přímo a ještě něco navíc. Pokud vím, tak jednal s klubem a pokud ho klub tak chtěl, proč ho od Dukly normálně nevykoupil? Aha, já zapomněl, on tady nechtěl být a Vítkovice o něj stály, ale zadarmo... cheers

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10747
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/3/2020, 21:53

[quote="MarkusHCD"]
DUKLIČKA napsal:Treba 20.Jen me zaujalo kolik je tam Jihlavaku.Ze si to ve svejch leosnich 50 vubec nepamatuju.😷

A právě Ivan Padělek byl společně s Romanem Kaděrou jedním z hlavních strůjců vítkovické záchrany v sezóně 1999-2000

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/3/2020, 21:45

imbík napsal:Kaděra, oba Padělci, Zápotočny, Melenovský..... slušný.

O chvíli pozdwji ještě Fíca

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/3/2020, 21:14

Kaděra, oba Padělci, Zápotočny, Melenovský..... slušný.

imbík

Posts : 3427
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/3/2020, 20:43

DUKLIČKA napsal:Treba 20.Jen me zaujalo kolik je tam Jihlavaku.Ze si to ve svejch leosnich 50 vubec nepamatuju.😷

V té době jsme s Vítkovicemi čile kooperovali, v Dukle hráli např. Petr Hubáček,Zbyňa Irgl,Tomášek,Rosťa Olesz,Aleš Tomášek,o chvíli později Lukáš Chmelíř

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/3/2020, 19:44

Treba 20.Jen me zaujalo kolik je tam Jihlavaku.Ze si to ve svejch leosnich 50 vubec nepamatuju.😷

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru