Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 20/4/2020, 19:16

Sláva Shocked třeba se příští rok dočkáme rozhovoru s p. Kristkem Very Happy teda jestli u nás ještě bude dělat...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 20/4/2020, 17:32

Velmi dlouho plánovaný rozhovor s Petrem Jarošem. Konečně na webu Dukla. Že to ale trvalo tak aspoň rok.




https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11836


Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/4/2020, 09:04


DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 19/4/2020, 23:56

Fakt dobrej rozhovor pro sportovce a jejich rodiče k doporučení

sz108 napsal:https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/220411058090111/

Velmi zajímavé povídání nejen o hokeji, co se týká i příspěvků, které jsem psal níže...
Kdo má čas, nechť si poslechne, rozhodně to stojí za to Smile
S p. Jelínkem se v dost věcech shoduji a podepsal bych to!!

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 19/4/2020, 23:11

Bedo? 😃 https://www.eliteprospects.com/player/28114/petr-kafka
Ten borec skoro ani nebyl trestanej...za 37 zapasu ve Frydku 12 trestnych minut

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/4/2020, 13:07

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441294653-hyde-park-civilizace/220411058090111/

Velmi zajímavé povídání nejen o hokeji, co se týká i příspěvků, které jsem psal níže...
Kdo má čas, nechť si poslechne, rozhodně to stojí za to Smile
S p. Jelínkem se v dost věcech shoduji a podepsal bych to!!

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/4/2020, 09:19

To Jaternička:

Já bych jako větší problém viděl samotný přístup hráčů k tréninkům, k celkovému zaujetí pro to něco dokázat(cílevědomost a zarputilost jim dle mého názoru chybí) - možná jim křivdím, to by mě mrzelo a předem se těm, co se jich to netýká omlouvám...samozřejmě netýká se to všech a jsou světlé vyjímky, ale co tak sleduju u dnešních kluků 15-20let...tak ten přístup k tomu stát se ať už profi sportovcem, nebo těm co to nevyjde, tak se obecně v životě stát úspěšným člověkem a něčeho dosáhnout je laxní a bez zájmu....
dalším problémem je vměšování rodičů do práce trenérů...v dnešní době chce mít každý doma Jágra a pokud jejich ratolest hraje třeba třetí brázdu, tak jim to nevoní a tlačí na klub, realizační tým, jak je možný, že mladej nehraje první lajnu atd...to by se taky nemělo dít...
Pak až bych hledal problém u trenérů...trenér ty kluky jen vede, dělá nějakou taktiku, rozestavení....ale nikdy nedonutí ty kluky zůstat dýl po tréninku, večer si doma ještě přidat...to musí sami chtít, z jejich strany musí být zájem udělat něco navíc, aby byli nejlepší....
Přece jenom, když si vezmu příklad u nás...vystřídalo se u mládeže několik trenérů za posledních třeba 5 let...a je to furt stejný a nevěřím tomu, že vždycky se to dá hodit na trenéra...ten pes je zakopanej někde jinde si myslím...
Třeba se mýlím, ale tohle je můj pohled na věc...
A když zmiňuješ tu Třebíč...taky u nich nevidím žádnýho hráče, co by se nějak vyjímečně za posledních pár let prosadil na úrovni aspoň extraligy...tam nikdo ani tomu Chlubnovi nekonkuruje...
Na Chlubnu pasuje to, co zmiňuji v předchozích větách...ten ty věci navíc dělá, jde si za svým cílem a je to poznat...protože v 17-ti hraje ligu....a rozhodně nebyl letos do počtu Smile

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/4/2020, 08:14

To sz:

to mas samozrejme pravdu. A prave u nas se tenhle problem ukazuje jeste zavaznejsi nez jinde. Nechapu jak my jako klub nejsme schopny produkovat 2-3 hrace za sezonu jako je Chlubna. Problem asi bude u mladeze a jejich vysledku co jsou uz nekolik let naprosto tristni a vysledky za to nikdo nenese.

I ta vysmyvana Trebic je schopna vychovat vice hracu nez my..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/4/2020, 19:58

Mladí by se rozhodně měli ukazovat a přebírat role tahounů...přísnější měřítko u nás snese snad jen Chlubna, ale ten tady bohužel asi hrát dlouho nebude...dokonce bych se divil, kdyby tady byl ještě příští sezonu...
Nutno dodat, že tenhle problém není jen u nás....pokud se podíváme okolo sebe, ale i do extraligy...všude to táhnou chlapi 30 a vejš...a pokud se nějakej kluk okolo 18-20let ukáže, tak frrr do ameriky a v drtivé většině se pak vrací v 25-ti s nepořízenou a horko těžko se pak chytá zpátky v extralize...
Nevím jestli jim to nedochází a vidí se v NHL, nebo je ukecá agent...ale musí si uvědomit, že jestli je u nás talent...tak v zámoří je takovejch kluků 60....a tam začíná ta pravá dřina teprve....tam na ně nikdo nebere ohledy, že jsou talentovaný kluci z ČR....
Když se podíváš za posledních 5 let, kolik takových odešlo a dokázali se prosadit...tak se mně vybaví snad jen Pastrňák(ten šel ještě k tomu z Finska), možná ještě Hronek(ten to ale v Detroitu taky maže všelijak)....
A to je vzhledem k počtu našich mladejch, co začínali v juniorkách(AHL, OHL, ECHL), nebo tam ještě pořád jsou dost mizerný číslo....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/4/2020, 19:41

A samozřejmě co je pro tým důležitější. Góly při 5 na 5 a plus mínus, což píšou, že byl taky nejlepší. Takže je to bez komentáře......
Dukla má v tomhle velké štěstí, že takový hráč tady pořád je a nehraje někde ve Zlíně ještě teď.....

imbík

Posts : 3428
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/4/2020, 19:34

Chápu jak to myslíš, ale to samé jsem tu psal o plus mínus při Pekrovi. Bylo mi vpaleno, že v ELH měli - 17 a bla bla bla porovnání s neporovnatelnymi.
Já zse jen chtěl říct, že Duklu už by měli táhnout mladíci, ale není romu tak. Táhnou to pořád Cagy se Skořápkou.

imbík

Posts : 3428
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/4/2020, 19:10

imbík napsal:Pokud byl Čachotský na ledě Dukla svého soupeře přestřílela.... no .... kde jsou Anděl a Zeman? Perspektivní hráči? 😉🤔

Jako přestřílela zní dobře a naoko to vypadá, že to je něco echt Very Happy
Jenže pak si člověk uvědomí, že jsme přestříleli Sokolov, Ústí, Bencle, Kadaň a to už není tak růžový....
Že jsme soupeře přestříleli, když byl na ledě ten a ten...tenhle údaj platí u 90% hráčů bych řekl(to nevím, jen tak hádám....ale dle poměru střel v zápasech - 42:17 atp. je to pravděpodobný)

Nicméně to není nic proti Čagymu...alfa a omega našeho úspěchu, nebýt jeho tak je tahle sezona úplnej propadák...
a děsím se dne, kdy ukončí kariéru a jeho místo tahouna Dukly bude muset zaujmout někdo jiný...

Jen mě ta formulace rozesmála....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/4/2020, 10:20

Pokud byl Čachotský na ledě Dukla svého soupeře přestřílela.... no .... kde jsou Anděl a Zeman? Perspektivní hráči? 😉🤔

imbík

Posts : 3428
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/4/2020, 10:07

Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/4/2020, 09:46

To Excalibur:
Jak v pralese za Motor? Tomu nerozumím...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 18/4/2020, 09:24

Bartošák:
Mohl jsem jít do Českých Budějovic. Po rozhovorech s Vencou Prospalem (trenér Motoru) i Peťou Kváčou (do Třince, působil v Třinci jako gólman číslo dvě, přišel z Budějovic) jsem měl za to, že by to byla ideální štace v Česku. Ale nakonec jsem zvolil raději únik od všeho, co se za ten rok stalo.

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/1351848-hokej-me-zase-bavi-fanousci-ve-svedsku-chteji-abych-se-vratil-rika-bartosak.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez

To by bylo docela vtipný, kdyby mu Jaroš u nás pomáhal zpátky a on pak chytal v pralese za Motor.

Excalibur

Posts : 486
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/4/2020, 20:19

olin napsal:
MarkusHCD napsal:
pegy18 napsal:Už mám taky těch keců dost ... Pokud ta troska čte místní forum, vyzývám tedy pana Tomance alias Hermanna Göringa k tomu, aby se situaci postavil čelem a ne jako ufňukaná fiflena!! Bylo by dobre zopakovat činy z dob minulých, vyhazet politiky z oken a pročistit tu sebranku jeden do jednoho. AŤ ŽIJE DUKLA !!!


Kroť emoce,akorát si naběhneš...


Mě někdo přirovnat k nacistickému zločinci,konám. Obsahově mi jsou příspvky diskutujících putna

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty co napsal tak strašnýho? je málo korektní? prvně zařvat do skříně a pak něco říct?...neserte mě do hajzlu

Příspěvek pro olin 17/4/2020, 20:14

MarkusHCD napsal:
pegy18 napsal:Už mám taky těch keců dost ... Pokud ta troska čte místní forum, vyzývám tedy pana Tomance alias Hermanna Göringa k tomu, aby se situaci postavil čelem a ne jako ufňukaná fiflena!! Bylo by dobre zopakovat činy z dob minulých, vyhazet politiky z oken a pročistit tu sebranku jeden do jednoho. AŤ ŽIJE DUKLA !!!


Kroť emoce,akorát si naběhneš...


olin

Posts : 29
Join date : 11. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 17/4/2020, 19:06

Lufa napsal:
vn napsal:Treba svetlo na konci tunelu nasi mladeze...jak je tady ale udrzet?Sad https://www.hokej.cz/fantasticka-jizda-duklaku-byla-to-proste-radost-libuje-si-kouc-dzurik/5048066
Tak si říkám - jaké výsledky by  s deváťákama dosáhnul Ujčík ? Rolling Eyes

Nechápu tu souvislost a to přirovnání.... Mad
Srovnáváš jabka s hruškama...
prostě čirý hádání a naprosto nemůžeš vědět, jak by to vypadalo...
stejný jako kdybych napsal: Jaké výsledky by s Kadaní dosáhnul Tortorella?? Rolling Eyes

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 17/4/2020, 18:57

Myslím si, že ne.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 17/4/2020, 13:41

Lufa napsal:
vn napsal:Treba svetlo na konci tunelu nasi mladeze...jak je tady ale udrzet?Sad https://www.hokej.cz/fantasticka-jizda-duklaku-byla-to-proste-radost-libuje-si-kouc-dzurik/5048066
Tak si říkám - jaké výsledky by  s deváťákama dosáhnul Ujčík ? Rolling Eyes
Teď to myslíš jak? Že Ujčík by s nimi takových úspěchů nedosáhl?

Excalibur

Posts : 486
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 17/4/2020, 08:07

vn napsal:Treba svetlo na konci tunelu nasi mladeze...jak je tady ale udrzet?Sad https://www.hokej.cz/fantasticka-jizda-duklaku-byla-to-proste-radost-libuje-si-kouc-dzurik/5048066
Tak si říkám - jaké výsledky by s deváťákama dosáhnul Ujčík ? Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 17/4/2020, 08:05

Fakt to vypadá parádně. Kdyby tohle vyšlo, bylo by to úžasný. Celkem i rozumný vysvětlení proč mít halu tam kde je.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/4/2020, 22:17

Treba svetlo na konci tunelu nasi mladeze...jak je tady ale udrzet?Sad https://www.hokej.cz/fantasticka-jizda-duklaku-byla-to-proste-radost-libuje-si-kouc-dzurik/5048066

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/4/2020, 21:52


imbík

Posts : 3428
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 16/4/2020, 17:38

pegy18 napsal:Už mám taky těch keců dost ... Pokud ta troska čte místní forum, vyzývám tedy pana Tomance alias Hermanna Göringa k tomu, aby se situaci postavil čelem a ne jako ufňukaná fiflena!! Bylo by dobre zopakovat činy z dob minulých, vyhazet politiky z oken a pročistit tu sebranku jeden do jednoho. AŤ ŽIJE DUKLA !!!


Kroť emoce,akorát si naběhneš...


MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 16/4/2020, 14:26

Už mám taky těch keců dost ... Pokud ta troska čte místní forum, vyzývám tedy pana Tomance alias ******* ****** k tomu, aby se situaci postavil čelem a ne jako ufňukaná fiflena!! Bylo by dobre zopakovat činy z dob minulých, vyhazet politiky z oken a pročistit tu sebranku jeden do jednoho. AŤ ŽIJE DUKLA !!!


Naposledy upravil pegy18 dne 16/4/2020, 18:05, celkově upraveno 1 krát

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 16/4/2020, 13:35

Od počátku existence Fóra jsem tvrdil, že jsou to jihlavské VV a tomuto projektu dával pramalé šance na delší působení na politické scéně. Ta podobnost s veverkami je silně podobná

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 16/4/2020, 12:54

Když nemůžeš dosáhnout svojeho cíle, nevíš kudy kam, tak začneš vytahovat něco ze soukromí ? - no to může jen ču*ák. U Tomance mě to nepřekvapuje.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/4/2020, 12:35

Proste Tomanec je velka slabina celeho Fora a jde mu jen o vlastni zajmy...tak to bylo, je a bude...

vn

Posts : 1696
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 16/4/2020, 11:18

Občas mi naivně vytane na mysli, že lidé, kteří mají sebevědomí reprezentovat, jsou slušní, vzdělaní, morálně na výši. Pak se objeví kreatura v podobě Tomance a já vystřízlivím Smile
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 16/4/2020, 10:18

To ondrej.n:
Si snad čekal něco jiného? To je tak, když z takové "pipiny" uděláš primátorku a pak se divíš... Ty bláboly asi ani nemá cenu komentovat.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 16/4/2020, 09:59

https://www.obcasnik.eu/tomanec-forum-nase-hnuti-uz-nema-primatorku/

Nechci sem tahat politiku, ale proč má tenhle, s prominutím hlupák, neustálé tendence k něčemu se sáhodlouze vyjadřovat, přestože je k tomu naprosto nekompetentní, nemá absolutně žádnou sebereflexi (pravopisné chyby, z formulace vět nelze vyčíst co má autor na mysli, co chce vyjádřit, slohem podprůměrná práce na úrovni 2. stupně ZŠ) a nemá v sobě špetku slušnosti (z jeho vyjádření přímo čiší chuť propírat soukromí)?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 16/4/2020, 09:47

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/4/2020, 09:41

Nová hala za městem by dávala smysl, že by se nemuselo nikam stěhovat. To teprve budou více náklady 😉 opravit střechu proti tomu by byl čajiček a ještě bys nebuzeroval lidi kolem hokeje.
Ale to už je pase. Za A by se to neskutečně protáhlo a za B jak píšete už se na tuhle akci vynaložilo tolik peněz, že už to nepůjde zpátky k jinému návrhu.
Na druhou stranu, já teda pořád nevěřím, že něco bude......

imbík

Posts : 3428
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 15/4/2020, 20:38

Což je dle mě i docela silnej argument na krajské a celostátní orgány v souvislosti se spolufinancováním. Von zřejmě Beke nějaký verbální přísliby (dle vyjádření v tom článku) zřejmě má, ale dokud to není na papíře, nelze to brát jako fakt.
Btw, to je reakce na markuse😊
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 15/4/2020, 20:38

Tak ono parkovani se da vyresit tim parkovistem na Havaji. Dat slevu na vstupnem ci jizdence MHD a je castecne vyreseny problem s parkovanim
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 15/4/2020, 20:28

No, když tak počítám jen výdaje spojené se stávající akcí (baj oko)-soutěž a věci kolem ní -cca 15 mega, výkup Posilky 20 mega, projekt cca 65 mega,navíc letos předpokládané výdaje spojené s dopracováním studie v objemu cca 20 mega,to máme plus mínus 120 míčů (asi 15 procent do současné odhadované elkové ceny, a to se ještě nezbořila ani cihla).Roční rozpočet města je +- miliarda,tudíž už teď se utratilo asi 120 mega,což činí cca 15 procent celkového ročního rozpočtu města. Je pravda,že kdysi už mělo město i stavební povolení,ale jaké náklady na to tehdy (v porovnání s ročním rozpočtem města) vynaložilo?Tento rozjetý vlak už nebude jen tak lehce možné stopnout

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 15/4/2020, 20:24

Jako mě by fakt zajímaly argumentace (věcná) zastánců výstavby nové haly mimo město. Náklady by byly v konečném důsledku spíš vyšší než nižší (rekonstrukce stávajícího stadionu+výstavba nové haly+zřejmě ztrátový provoz 3!! led. ploch). Ale rád se nechám poučit.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/4/2020, 20:18

Jezdim po dalnici kazdy den. I ted. A kdyz vidim jak litaji po dalnici chytry izolace-chytry střechy-chytry zaklady-chytry pricky a chytry nevim co tak bych nemel strach ze by neco prosaklo ven. 😊

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/4/2020, 20:09

To je taky pravda... Já se budu těšit, že to klapne a půjde to podle plánu. Pokud ano, tak hluboce smeknu před vedením, které tedy vůbec nemusím...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 15/4/2020, 20:04

Když to vezmeš z jedný strany zimáku park, z druhý pivovar, z třetí polytechnika a ze čtvrtý částečně Sokol a jen málo domů v Tyršově, a to je ještě mezi nimi zimáček.Tady bych problém neviděl. Co se týče parkování, mně se naopak jeví výhodou dojet mhd, po zápase můžu na pivko..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 15/4/2020, 19:57

hadas (admin) napsal:
ondrej.n napsal:Jo aha, on je vlastně z Ano, i když to je v komunální politice celkem jedno kdo za koho kope. Já tedy nepreferuju žádnou stranu nebo hnutí, ale jedinou výhodu nové haly na okraji města vidím v tom, že by se Dukla a ostatní, co využívají stávající stadion, nemuseli na 2-3 roky stěhovat.

Já tu aktuální polohu, pokud se to povede postavit, vnímám dobře, ale když se na to podívám z druhé strany, tak bydlet bych tam nechtěl. Teď tam byl relativní klid, ale koncerty apod.. to bude asi větší nápor na hluk atd..


Koncerty navštěvuji pravidelně,ty nové haly jsou stavěné (limity hluku),že prakticky už před vchodem muziku vycházející z haly prakticky neslyšíš

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 15/4/2020, 19:54

Parkování v bezprostředním okolí ZS velký problém, na druhou stranu,,když jednu na koncert do Práglu, taky končím na Opatově či Chodově,dále MHD a z Havaje není k HZS daleko). ale to parkoviště má taky omezenou kapacitu. Dojíždějící ve směru od Brna můžou zatím bezplatně parkovat u Tesca,rovněž u Kaufu a Hyperky je místa zatím dost

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/4/2020, 19:17

ondrej.n napsal:Jo aha, on je vlastně z Ano, i když to je v komunální politice celkem jedno kdo za koho kope. Já tedy nepreferuju žádnou stranu nebo hnutí, ale jedinou výhodu nové haly na okraji města vidím v tom, že by se Dukla a ostatní, co využívají stávající stadion, nemuseli na 2-3 roky stěhovat.

Já tu aktuální polohu, pokud se to povede postavit, vnímám dobře, ale když se na to podívám z druhé strany, tak bydlet bych tam nechtěl. Teď tam byl relativní klid, ale koncerty apod.. to bude asi větší nápor na hluk atd..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 15/4/2020, 19:09

Jo aha, on je vlastně z Ano, i když to je v komunální politice celkem jedno kdo za koho kope. Já tedy nepreferuju žádnou stranu nebo hnutí, ale jedinou výhodu nové haly na okraji města vidím v tom, že by se Dukla a ostatní, co využívají stávající stadion, nemuseli na 2-3 roky stěhovat.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 15/4/2020, 18:17

Jak jsem psal uz driv Popelka a jini lide v ANO maji vlastni zajem to postavit jinde z ryze osobnich pohnutek.

A na demolici HZS se uz v ramci vyrizeni formalit pracuje

Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/4/2020, 17:14

ondrej.n napsal:Mě zaujalo stanovisko Popelky, samozřejmě by mi nevadilo postavit halu za městem, tak jak mi nevadí postavit novou na místě stávající. Jen by mě zajímalo, co by si pan radní za ODS představoval udělat s tou stávající, což už ve svém vyjádření nepíše..

Prosím Tě, vždyť tenhle kašpar se ztrapnil už tolika věcmi... Toho snad nemůže brát vážně už nikdo.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 15/4/2020, 17:09

Mě zaujalo stanovisko Popelky, samozřejmě by mi nevadilo postavit halu za městem, tak jak mi nevadí postavit novou na místě stávající. Jen by mě zajímalo, co by si pan radní za ODS představoval udělat s tou stávající, což už ve svém vyjádření nepíše..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru