Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 12/3/2020, 20:21

Já zase slyšel že končí Jiras s Toljou, a co je na tom pravdy taky nevim . Každej z nas tu tvrdí něco jinyho, tak buď chce byt někdo zajímavej, nebo nás čeká to co každej rok, nic neřešící hordy odchodů a příchodů.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:19

sz108
přímo hodnotit tě nebudu, holt ti nebylo dáno něco navíc oproti bakterii Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:17

richmonds napsal:
hadas (admin) napsal:Jaký scifi? Se podívej, co se děje po světě a hlavně v Itálii. Nebo myslíš, že v USA taková opatření dělají z plezíru? Poslechni si a přečti  co říkají přední epidemiologové po světě i u nás.

S tou chřipkou už je to fakt úsměvný. Příznaky při lehkém průběhu jsou podobné s chřipkou a tam ta podobnost končí. Velké procento je s komplikacemi nejen u starších lidí a vyžaduje plicní ventilaci. Proč myslíš, že to v té Itálii nezvládají? Ano, mají starší populaci než u nás, ale ta opatření nedělají z legrace...

nech to být hele, on to bere "mě se nic nestane a umře pár starších lidí, no a co"...a když mezi těmi starými budou jeho rodiče, které nakazil on, tak si prostě zanadává na Babiše a všechny okolo. Takových je bohužel docela hodně.

ty seš dobrej chytrák Very Happy pokud jsi zvyklý, že lidé okolo tebe házejí chyby na jiné, tak se obklopuješ špatnými lidmi a možná i mezi ně patříš....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 20:13

Tobi napsal:Mně se líbí, jak se zdejší fórum dělí na dvě skupiny lidí, ti co řeší virus a ti co řeší kádr 😂😂

já řeším oboje, takže ke kádru chci jen říct, že naši páni hokejisti mají představu, že budou brát dál svých 8 pětek měsíčně a ještě je všichni musí plácat po ramenou. ale ono těch destinací, kde jim to za tyhle výkony dají, dost ubývá.
jako poslední je asi ten prostějov, ale tam bude tím pádem tlačenice.

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:12

hadas (admin) napsal:Jaký scifi? Se podívej, co se děje po světě a hlavně v Itálii. Nebo myslíš, že v USA taková opatření dělají z plezíru? Poslechni si a přečti  co říkají přední epidemiologové po světě i u nás.

S tou chřipkou už je to fakt úsměvný. Příznaky při lehkém průběhu jsou podobné s chřipkou a tam ta podobnost končí. Velké procento je s komplikacemi nejen u starších lidí a vyžaduje plicní ventilaci. Proč myslíš, že to v té Itálii nezvládají? Ano, mají starší populaci než u nás, ale ta opatření nedělají z legrace...

nech to být hele, on to bere "mě se nic nestane a umře pár starších lidí, no a co"...a když mezi těmi starými budou jeho rodiče, které nakazil on, tak si prostě zanadává na Babiše a všechny okolo. Takových je bohužel docela hodně.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:10

Tobi napsal:Mně se líbí, jak se zdejší fórum dělí na dvě skupiny lidí, ti co řeší virus a ti co řeší kádr 😂😂

víc se dočteš o viru než o kádru dukly a pohybech v něm. to je prostě fakt, na který jsme zvyklí za ty sezony...a spekulovat či "vyhazovat" hráče nemá smysl. Prostě prachy nebyly a bude jich ještě míň, takže kdo čeká náplast na tuhle sezonu, nakazil se virem bezdůvodného optimismu :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 20:10

Jaký scifi? Se podívej, co se děje po světě a hlavně v Itálii. Nebo myslíš, že v USA taková opatření dělají z plezíru? Poslechni si a přečti co říkají přední epidemiologové po světě i u nás.

S tou chřipkou už je to fakt úsměvný. Příznaky při lehkém průběhu jsou podobné s chřipkou a tam ta podobnost končí. Velké procento je s komplikacemi nejen u starších lidí a vyžaduje plicní ventilaci. Proč myslíš, že to v té Itálii nezvládají? Ano, mají starší populaci než u nás, ale ta opatření nedělají z legrace...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:09

Ještě, abych to uvedl na pravou míru....
Tím svým předchozím příspěvkem neříkám, že ukončení všech sport. akcí je špatně...
Souhlasím s tím a jelikož i já mám prarodiče, tak hlavně kvůli nim a lidem v jejich věku je to správné rozhodnutí...
vždyť je to jen sport, ten má být pro zábavu...a ne to hrát jen tak z povinnosti....

Ale formulace většiny zpráv a článků na netu jsou zbytečně vyšponovaná a jen podkuřují tu všeobecnou paniku a nájezdy na obchoďáky, abych měl doma metrák mouky Very Happy


Naposledy upravil sz108 dne 12/3/2020, 20:12, celkově upraveno 1 krát

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 20:08

hadas (admin) napsal:Jaký teatrální gesta? Jasně, vykašlat se na to a nechat to zajít daleko jako v Itálii. Včera bylo pozdě. A ty dementy, co odjeli do Itálie i přes všechny varování a informace, ty by patřilo vylískat a nechat je to všechno zaplatit.
Dnes v IT zatím 189 mrtvých a potvrzených nakažení přes 2500... Tady přece nejde o to to zastavit, ale zpomalit. Ono na omezení MHD může klidně dojít.

asi mluvíme každý jinou řečí, ale kde píšu, že to máme nechat dojít daleko, jak v Itálii? Naopak s těma turistama s Tebou souhlasím. no pokud necháme armády lidí se mačkat v metrech nebo nákupních centrech, tak rušení nějakých tréninků o 25-30 lidech je pro mě, sorry, jen gesto(tj. ne krok k nápravě, ale jenom gesto)

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 12/3/2020, 20:07

Mně se líbí, jak se zdejší fórum dělí na dvě skupiny lidí, ti co řeší virus a ti co řeší kádr 😂😂

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:05

hadas (admin) napsal:
richmonds napsal:s tím MHD to nevidím reálně, prioritně chtějí aby lidi makali a platili daně. Jenže člověk, který se do práce nedostane makat nebude, když nebude makat, nebude platit ani ty daně,...takže tohle udělají jen v případě, že se smíří s uzavřením firem.

To je sice pravda, ale záleží právě na tom, jak se to u nás rozjede. Pokud hodně, tak stejně lidé nebudou pracovat, protože budou nemocní a pokud se to rozjede opravdu hodně, tak budou JIP kolabovat a lidi umírat. Pak se bude řešit, jestli zachránit 70 letého nebo 30 letého člověka. Realita z IT...

Já ti nevím, co čteš za sci-fi, nebo kdo tě nabušil takovými apokalyptickými scénaři....
normální zdravej člověk ani nepozná, že nějakej koronavirus má....vyleží to s tím, že má skřipajznu a je to...
komplikace nastávají u lidí pokročilého věku, či u lidí s oslabenou imunitou jinou nemocí, nebo nějakou rakovinou...
ale tohle přesně platí i pro chřipku...pokud ji dostane člověk 70+, nebo někdo s rakovinou, tak je to taky dost komplikovaný...
takže já bych to tak černě neviděl...jakože JIPky budou kolabovat atd....
ano, asi pár lidí umře, ale to se stává i v časech chřipkových epidemií...
Jen mně prostě přijde, že se to celý zbytečně nafukuje...ta hysterie a panika je přehnaná a zbytečná....

zaráží mě ale jedna věc...uzavřeme spoustu hraničních přechodů, budem to hlídat na pár vybranejch....pomalu sem nikoho nepustíme z ciziny...a letiště frčí dál...to je paradoxní...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 12/3/2020, 20:00

vn napsal:Nevim no, podle me spekulace...ja zase slysel, ze nepodepsal ani Zeman, protoze dostal nabidku o 30.000 nizsi,tech spekulaci je hodne...

Adam zakotví v dobře placeném přístavu pro ztroskotance s názvem Jestřábi Prostějov,alespoň tam by mně tak nějak pasoval

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/3/2020, 19:49

Nevim no, podle me spekulace...ja zase slysel, ze nepodepsal ani Zeman, protoze dostal nabidku o 30.000 nizsi,tech spekulaci je hodne...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 19:45

Hadas
jen říkám, zákaz MHD = přiznání"je to v háji, konečná", a takhle je to potřeba brát. Když se to stane, je ten správný čas pořádně panikařit.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 19:26

richmonds napsal:s tím MHD to nevidím reálně, prioritně chtějí aby lidi makali a platili daně. Jenže člověk, který se do práce nedostane makat nebude, když nebude makat, nebude platit ani ty daně,...takže tohle udělají jen v případě, že se smíří s uzavřením firem.

To je sice pravda, ale záleží právě na tom, jak se to u nás rozjede. Pokud hodně, tak stejně lidé nebudou pracovat, protože budou nemocní a pokud se to rozjede opravdu hodně, tak budou JIP kolabovat a lidi umírat. Pak se bude řešit, jestli zachránit 70 letého nebo 30 letého člověka. Realita z IT...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/3/2020, 19:25

Znovu se ptam.Kde to berete ze tady konci?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 12/3/2020, 19:24

Pekr měl zůstat. Žoldáky, kterým to střílí si musí klub hýčkat. Jen idiot může napsat, že to máme stavět na zdravém jádru. S týmem Mirků Dušínu se to nikam nedotáhne. Ještě na Pekra budeme vzpomínat, jestli opravdu odejde. Stejně jako to s odstupem času píšeme o Hubáčkovi, Březinovi, Semanovi ..... ZAse bude 10 nových hokejsitů a hokej o hovně. A další sezonu znova. A budou se pořádat tiskovky a tom, jak máme vyrovnaný rozpoče atd. Ale nikdo už nenapíše kolik je rozpočet na A tým , kolik donesl pan Kristek, kolik dalo CZ Loko atd. Je to absolutní fraška poslední dobou. Návštěvy jsou toho důkazem. A ruku na srdce :Kolik lidí opravdu nyní Dukal zajímá? Pár skalních co chodí nebo diskutují????

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 12/3/2020, 19:23

Nojo, pristi rok uz bez naseho nejlepsiho strelce, jsem zvedav jak se s tim popasujou chlapaci... Ale to nebude jen Matej, to budou zase tak 2 formace.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 19:19

s tím MHD to nevidím reálně, prioritně chtějí aby lidi makali a platili daně. Jenže člověk, který se do práce nedostane makat nebude, když nebude makat, nebude platit ani ty daně,...takže tohle udělají jen v případě, že se smíří s uzavřením firem.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 19:17

Jaký teatrální gesta? Jasně, vykašlat se na to a nechat to zajít daleko jako v Itálii. Včera bylo pozdě. A ty dementy, co odjeli do Itálie i přes všechny varování a informace, ty by patřilo vylískat a nechat je to všechno zaplatit.
Dnes v IT zatím 189 mrtvých a potvrzených nakažení přes 2500... Tady přece nejde o to to zastavit, ale zpomalit. Ono na omezení MHD může klidně dojít.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 19:00

Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...

sorry, jestli to vyzní útočně, ale poslední dny se mi zdá, že jsme národ Epidemiologů Very Happy se  upřímně divím, že tento genialni narod si nežije v absolutním blahobytu... ? :-) vždyť takhle by každý mohl jít vydělat jmění na burzu v  přesné předpovědi budoucího.
rad se budu za 19dni mylit a budu se klidne omlouvat na vsechny strany...

tak pravděpodobně se nezmýlíš, ale mluvit téměř s jistotou, co bude za 3 týdny bych se neodvažoval nikdy
tak to bylo rychlejsi nez prognozy a nejsem Epidemiolog....

jojo panika dělá své, tak se dělají teatrální gesta. trénovat se nemůže, ale v praze jezdit metrem joo.. Mad

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 12/3/2020, 18:55

My teď budeme muset sakra šetřit,protože ta potvora těžce zamává s ekonomikou,tedy i se sponzory,kteří se po letošní veleúspěšné sezoně jistě porvou o to,sponzorovat Duklu. Proto bych se nedivil,že Mates (možná) odchází. Ale na každém konci je hezké,že něco nového začíná

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 18:03

agenti už prohrabují odpadkové koše a těší se na další super kšefty s duklou :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/3/2020, 17:21

Kde to pisou ze odchazi?
Nebo to je zase jedna pani povidala.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 12/3/2020, 17:07

Jestli Pekr odchází, tak za mě je to velká škoda a oslabení. Jinak sezona byla letost zoufalá. Snad bude mít pan Sčerban příští sezonu šťastnější ruku při skládání kádru:)

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 17:07

Tak to asi nikdo nepostoupi je nás 16 a je to.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 12/3/2020, 16:43

Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...

sorry, jestli to vyzní útočně, ale poslední dny se mi zdá, že jsme národ Epidemiologů Very Happy se  upřímně divím, že tento genialni narod si nežije v absolutním blahobytu... ? :-) vždyť takhle by každý mohl jít vydělat jmění na burzu v  přesné předpovědi budoucího.
rad se budu za 19dni mylit a budu se klidne omlouvat na vsechny strany...

tak pravděpodobně se nezmýlíš, ale mluvit téměř s jistotou, co bude za 3 týdny bych se neodvažoval nikdy
tak to bylo rychlejsi nez prognozy a nejsem Epidemiolog....
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/3/2020, 16:42

Je zrušeny i play off druhý ligy..Tak buď nepostoupi nikdo nebo nám sem plesknou další 3 týmy jako vítěze skupin. Protože je jasné že už se dal hrát nebude
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 15:37

Jinak pro Budějky to má velké plus. Už teď můžou skládat tým na ELH a to bude skara znát, než kdyby to řešily na konci dubna. Už teď můžou přemlouvat a hledat hráče.....

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 15:23

Geofree to jo ta super parta ta tam byla, to bylo vidět v každém utkání...... no uvidíme, teď nás to minimálně 5 měsíců trápit nemusí.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 12/3/2020, 15:12

Jestli se nepletu, tak letos to je vůbec nejhorší úmístění v celé historii Dukly. Je dobře, že ta ostuda konečně skončila.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 14:33

imbík napsal:Jaternicka: Tak hlavně, že víš, že Matěj je super do kabiny Very Happy Důvody jsem psal, je to můj názor a tím bych to uzavřel...

nechal bych si všechny kluky, vytvořili super partu a měli nakročeno na velký úspěch... a když ne na něj tak v kabině vládla pohoda a to je hlavní

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 14:31

Hmm, tak Pekra je škoda. Na prales nadstandardní hokejista. Tak nás zase bude srát u nějakého ze soupeřů... bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/3/2020, 14:29

Jaternička napsal:Za mě je rozhodně škoda že Matej odejde. Odehrál tady dobrý zápasy a navíc je to i super kluk do kabiny.
Ale my si tu necháme hráče typu Zeman.
To že se na Matěje nahaze špína to je holt národní sport. A ohánět se zoldaky to je v dnešním sportu hodně směšný argument.
Hráčů co odehrají jako Cagy x sezón v jednom klubu je jako šafránu

souhlas

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 14:27

Jaternicka: Tak hlavně, že víš, že Matěj je super do kabiny Very Happy Důvody jsem psal, je to můj názor a tím bych to uzavřel...

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/3/2020, 14:25

Za mě je rozhodně škoda že Matej odejde. Odehrál tady dobrý zápasy a navíc je to i super kluk do kabiny.
Ale my si tu necháme hráče typu Zeman.
To že se na Matěje nahaze špína to je holt národní sport. A ohánět se zoldaky to je v dnešním sportu hodně směšný argument.
Hráčů co odehrají jako Cagy x sezón v jednom klubu je jako šafránu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 14:20

imbík napsal:Gratulace do Budějovic s současné chvíli jediné možné řešení.

Gratuluji Motoru k postupu, obzvláště Kobsonovi s Quakem :-) za ty roky si ho za ten fanatismus zasloužili.
Pro nás razítko na ostudnou sezonu Crying or Very sad
Jinak celá Poletínova lajna to bylo málo muziky za hodně peněz

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 13:44

divně o ELH přišli, divně k ní přišli...takže je to asi šul nul.

S tím, jak si ji zasloužili nevím. Ano, vyhráli základní část, ale PO je PO. Přeci jen, první nejsou poprvé a přesto byli pořád tady...ale samozřejmě, po všech stránkách mají k ELH nejblíž z téhle ligy. Že si ji fakt zaslouží budou muset ukázat příští sezonu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/3/2020, 13:09

Aspoň zapadne ostuda Dukly Jihlavy, kterou tito hráči připravili. Motor si to zaslouží.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 12/3/2020, 13:06

K Pekrovi, celá lajna byla hrozná, a je možné, že dva z té lajny půjdou...
Snad příští rok lepší časy, do Budějovic gratulaci, zasloužené.

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 12:56

Gratulace do Budějovic s současné chvíli jediné možné řešení.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 12/3/2020, 12:54

dle ocekavani.. aspon jsem si uzil to nejlepsi z cely sezony na onlinu a to byl posledni zapas posledni tretina a hlavne jeji zaver...

Tez gratulace do Budejic, jen to fakt nezazili jako fanousci na lede a tomu se nic nevyrovna..


Naposledy upravil Luc2as dne 12/3/2020, 13:04, celkově upraveno 1 krát
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Karlos 12/3/2020, 12:53

Sezóna ukončena........

Karlos

Posts : 11
Join date : 10. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 12:52

DUKLIČKA napsal:A kde jstevto vzali ze konci?

Chance liga pro letošní sezónu končí. 👀 Do Extraligy se tak vrací HC Motor ,který s velkým náskokem ovládl základní část druhé nejvyšší soutěže.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 12:48

Krap: Tak ho můžeš začít přemlouvat ať zůstane. Nebo já nevím jako, si vem co prošel už klubů. Nikde nevydrží dyl jak dva roky. Tak co, jak říkám jestli chce ať jde. Žoldáků jezdí v pralese spousta....

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 12/3/2020, 12:45

imbík napsal:😀 to bych nečekal....
No a k Pekrovi? Jako možná to řeknu trochu hnusně, ale takových žoldáků jezdí plnej prales. My potřebujeme stavět na zdravém jádru a dravem mladí. Něco jako Slávka a Přerov letos. Pekr loni nebyl špatnej letos za ty peníze drahej.... 😉 Takže pokud chce jít ať jde.

Nesouhlasím. Jeden z našich nejlepších.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/3/2020, 12:42

A kde jstevto vzali ze konci?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kuba 12/3/2020, 12:38

imbík napsal:😀 to bych nečekal....
No a k Pekrovi? Jako možná to řeknu trochu hnusně, ale takových žoldáků jezdí plnej prales. My potřebujeme stavět na zdravém jádru a dravem mladí. Něco jako Slávka a Přerov letos. Pekr loni nebyl špatnej letos za ty peníze drahej.... 😉 Takže pokud chce jít ať jde.

Letos mu to tolik nešlo ale takové hodnocení je trochu nepatřičné. Je druhý v bodování, nejvíc gólů. Často jeden z toho mála co bojovali. Takto bych ho fakt nenazýval.

Kuba

Posts : 21
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 12/3/2020, 12:33

krap napsal:De facto je konec, tak si dovolím hodnocení pro fanoušky:
Sezónu jsme začali velmi dobře, bohužel vinou zdravotních problémů a nedůraznou střelbou ze slotu jsme se dostali do výsledkových problémů. Po výměně trenérů jsem z mužstva cítil zdravé odhodlání, což se potvrdilo.
Závěrečnou část, až na několik začátků zápasů, jsme zvládli velmi dobře, uhájili jsme deváté místo a práce trenérů a hráčů směřovala k  play-off.  
Na ledě Poruby jsme byli lepším týmem a po zásluze si odvážíme jedno vítězství. Cítil jsem, že můžeme dojít daleko, tým měl kvalitu a byl připraven bojovat o mety nejvyšší.
Bohužel, následující události jsme nebyli schopni ovlivnit, zdraví je samozřejmě přednější.
Za mužstvem stojím a již nyní usilovně pracujeme na přípravě nové sezóny.

No a tady jsem si napsal hodnocení, jak to letos bylo doopravdy:
https://www.youtube.com/watch?v=P1vuf-_3WbI
Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 12:28

😀 to bych nečekal....
No a k Pekrovi? Jako možná to řeknu trochu hnusně, ale takových žoldáků jezdí plnej prales. My potřebujeme stavět na zdravém jádru a dravem mladí. Něco jako Slávka a Přerov letos. Pekr loni nebyl špatnej letos za ty peníze drahej.... 😉 Takže pokud chce jít ať jde.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru