Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 18:08

Tak v první třetině zatím žádný překvápko, vše podle očekávání. Klasika jak v bráně tak i v útoku.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:04

vn napsal:To: kancler nemame...

sice to zase schytám, ale budiž...nikým neatakový hráč to před golmanem tečuje(golman šel k ledu, tak tu teč měl)..obránce stojí, kouká, ale akce žádná. Nemá puk, nemá hráče(asi považuje za vrcholný výkon, že si za ty prachy oblékl dres Dukly), takže ten samý hráč doráží...sorry, vlastně všichni super jen ten golman stojí za prd a práce obránců znamená bránit golmanovi ve výhledu, nic víc dělat nemají

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 29/2/2020, 18:03

vn napsal:To: kancler nemame...
Já vím a vím to už dlouho. Very Happy Very Happy Very Happy

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 18:02

To: kancler nemame...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 29/2/2020, 18:01

A máme tead golmana nebo ne? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 17:58

Na to se neda koukat...jestli chteji treneri videt jak vypada aktivni hra na puku, kterou pry chceme hrat, tak to je presne to co hraje UDH...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 29/2/2020, 17:55

prosím Vás vyřiďte tomu Marymu, že to byl ofsajd naprosto jasnej před tím trestným střílením. proto se tam naši rozčilovali po právu

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 16:25

s tou mládeží a budoucnostmi A týmu je to asi těžké. Přeci jen týmy, které si fakt někoho chtějí vychovávat, do té mládeže(a farem)sypou víc peněz než my do A-týmu. Berme to tak, my tady děláme odchovance z lokálních zdrojů, ty top týmy si mladé stahují z celé republiky. Tomu nemůžeš konkurovat, natož doufat, že ti mladí potáhnou v budoucnu tým. Sem tam se někdo objeví, jenže ten pravý objev odejde...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 16:25

Jako dorost to aspon otocil, ale presne jak pises, kdyz Scervan rekne, ze to delame dobre, tak se mi otvira kudla v kapse...to je proste ta jeho nulova seberflexe.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 29/2/2020, 14:28

Ale podle Ščerbana to tady prej dělají dobře protože máme Chlubnu☺😁

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 13:38

Ta mladez Dukly to je vazne dilo, tihle jestli ma byt budoucnost Dukly, tak to s nama bude hodne spatny...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 29/2/2020, 13:06

imbík napsal:HCDTOM: Jen taková malá, přesto důležitá vsuvka. Pce-Jih a Vary-Litvinov byly úplně dva odlišné zápasy. Zatím co Dukla měla v posledním kole postup jistý. Vary- Litvínov nikoliv. Přesto si troufnu tvrdit, že fraškou se dá nazvat jen ten duel Varů. Dopadlo to přesně jak mělo. Na zápase PCe- Dukla jsem byl. Kdybys tam byl taky nikdy to nebudeš porovnávat. Ti kluci tam nechali vše. Mimo jiné hrálo se tam i 14 dní předtím a v plné polní se Svobodou v bráně jsme prohráli 2-3, nebo 2-4 teď nevím. V tomhle posledním zápase jsme nenasadili zraněné hráče u kterých by to mohlo znamenat ohrožení další aktivní kariéry. To, že zpochybňuješ zranění a únavu hráčů je vidět, že jsi v takové situaci nikdy sám nebyl....ale mě to nepřekvapuje. Tys neměl úctu k Hubáčkům a spol takže neuznavas ani to, že od půlky baráže jich spousta hrála pod injekcemi a se zraněným. Nevidím důvod proč by ti hráči nenastoupili do zápasu ve kterým pro ně už nic nešlo  jediný zápas v baráži, který mohli odehrát v klidu. To by byli sami proti sobě  takže kdyby jen trochu mohli určitě by šli hrát.
A vůbec. O zápase Vary Litvínov se psalo dost a pořád se to vytahuje i v médiích. Že by se podobně mluvilo a psalo i o zápasu Dukly v Pce jsem si nevšiml a nikdy neviděl, kdyžtak mi dej sem důkaz. Když ty v tom vidíš podobnost 😉

asi se špatně vyjadřuju. Narážím jen na to, že to nikdy nebude úplně spravedlivé. Ani to nejde. prostě Vary si řeknou no jo, nehráli ani v plné sestavě, svoboda nechytal atd... a už to berou, že to není spravedlivé. Já neříkám, že to byla fraška, já to vlastně ani nesrovnávám ve smyslu "fraškovitosti" Very Happy Hodnotím typy závěrů sezony, že vždyck budou z něčího pohledu spekulace. Nevážil si Hubáčka? a kdy? Já to hodnotím hokejově, ty zase k hráčům přilneš nějak osobnostně. Loni jsme byli první i bez Hubáčka, pak přišlo Kladno kde hraje 68 a Pleky, kteří proste tolik prevysuji chance ligu, že se to neuhrálo. A neuhrálo by se to ani s Hubáčkem a spol to si myslím já. Baráž neřeším.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 12:47

HCDTOM: Jen taková malá, přesto důležitá vsuvka. Pce-Jih a Vary-Litvinov byly úplně dva odlišné zápasy. Zatím co Dukla měla v posledním kole postup jistý. Vary- Litvínov nikoliv. Přesto si troufnu tvrdit, že fraškou se dá nazvat jen ten duel Varů. Dopadlo to přesně jak mělo. Na zápase PCe- Dukla jsem byl. Kdybys tam byl taky nikdy to nebudeš porovnávat. Ti kluci tam nechali vše. Mimo jiné hrálo se tam i 14 dní předtím a v plné polní se Svobodou v bráně jsme prohráli 2-3, nebo 2-4 teď nevím. V tomhle posledním zápase jsme nenasadili zraněné hráče u kterých by to mohlo znamenat ohrožení další aktivní kariéry. To, že zpochybňuješ zranění a únavu hráčů je vidět, že jsi v takové situaci nikdy sám nebyl....ale mě to nepřekvapuje. Tys neměl úctu k Hubáčkům a spol takže neuznavas ani to, že od půlky baráže jich spousta hrála pod injekcemi a se zraněným. Nevidím důvod proč by ti hráči nenastoupili do zápasu ve kterým pro ně už nic nešlo jediný zápas v baráži, který mohli odehrát v klidu. To by byli sami proti sobě takže kdyby jen trochu mohli určitě by šli hrát.
A vůbec. O zápase Vary Litvínov se psalo dost a pořád se to vytahuje i v médiích. Že by se podobně mluvilo a psalo i o zápasu Dukly v Pce jsem si nevšiml a nikdy neviděl, kdyžtak mi dej sem důkaz. Když ty v tom vidíš podobnost 😉

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 12:42

t


Naposledy upravil Lufa dne 29/2/2020, 16:09, celkově upraveno 1 krát

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 29/2/2020, 12:40

richmonds napsal:Sparta měla v sezoně víc porážek v řadě, takže v téhle situaci, kdy to tam je samá hvězda, ale do týmu mají daleko....to bych se výsledku nedivil. To je prostě normální...Kladnu šlo o víc, šlo za tím víc. Za tímhle výsledkem nic není. Už od Kladna jednu latu letos dostali...
KVA-LIT byl jiný příběh, se nedá srovnávat.

asi jo, ale i tak, tyhle vysledky proste vyvolávaji diskusi no, mozna zbytecnou, to nevím.. Ale zajimavé to je, ten souboj o sestup. Uvidime no, zase sebe asi tipnu Kladno pád dolů

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 12:27

Sparta měla v sezoně víc porážek v řadě, takže v téhle situaci, kdy to tam je samá hvězda, ale do týmu mají daleko....to bych se výsledku nedivil. To je prostě normální...Kladnu šlo o víc, šlo za tím víc. Za tímhle výsledkem nic není. Už od Kladna jednu latu letos dostali...
KVA-LIT byl jiný příběh, se nedá srovnávat.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 29/2/2020, 11:40

imbík napsal:HcDTOM: To neřešim jenom já, o tom se píše i po 2 letech v deníku Sport: Článek jsem sem dal nedávno. To, že ty tyhle argumenty a názory prehlizis je jiná věc. Já tu říkám svůj názor.....  uzavření soutěže? Nebo stáří hráči? Proč Duklu táhnou Cagy se Skořapkou? Litvínov táhnou Hubl s Lukešem? Pardubky táhne Vondrka s Rolinkem, Kladno táhne Jágr s Vampolou? 😀 Není chyba v tom, že mladý prostě nemají výkonnost? Však se podívej u nás na Anděla se Zemanem....... místo, aby to tady táhli.. obzvlášť když hrajou v dolní polovině tak paberkuji a vezou se za hráči co jim je 38 😀. Proč by měli končit, když jsou pořád lepší než ti mladí?  

Ale to já nepřehlížím, ale já tim chteli rict, že neexistuje způsob, kdyby takové spekulace nevznikal. Viz teď Sparta Kladno. A říkám, že se mi libí, že jsi tu Spartu zminil. Tohle přesně vzniká, kdy Kladno body nutně potrebuje body... Prostě všechno má něco. Ta baráž přinaší to s těmi vary, stejně tak Dukla v PCE, kdy se na to prostě už nevyhecuje ikdyby sebe víc chtěla. Už jen to, že nehraje v plné palbě, kdyby šlo o postup, tak rozhodně Svoboda chytal a přitom se dušoval, jak už nemohl a zranění. atd... Já neříkám, že měl chytat, ale jde o to, že nic neni spravedlivé absolutne no

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 11:32

HcDTOM: To neřešim jenom já, o tom se píše i po 2 letech v deníku Sport: Článek jsem sem dal nedávno. To, že ty tyhle argumenty a názory prehlizis je jiná věc. Já tu říkám svůj názor..... uzavření soutěže? Nebo stáří hráči? Proč Duklu táhnou Cagy se Skořapkou? Litvínov táhnou Hubl s Lukešem? Pardubky táhne Vondrka s Rolinkem, Kladno táhne Jágr s Vampolou? 😀 Není chyba v tom, že mladý prostě nemají výkonnost? Však se podívej u nás na Anděla se Zemanem....... místo, aby to tady táhli.. obzvlášť když hrajou v dolní polovině tak paberkuji a vezou se za hráči co jim je 38 😀. Proč by měli končit, když jsou pořád lepší než ti mladí?

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 29/2/2020, 11:19

imbík napsal:SZ 108: tak jako takhle. Já jsem jeden z těch co si naivně nemyslí, že ve fotbale je špína a hokej je křišťálové čistý. Takže ano dohodnuté zápasy, tlaky manažerů a jednatelů jednotlivých klubů. Teď vylezlo na povrch, že Libor Zábranský schání peníze po mafiánsku..... 😀  vůbec bych se nedivil kdyby se po mafiansku jednalo i mezi kluby..... ono uzavření ELH mělo taky náznaky jisté mafiánštiny.... naštěstí do toho zavrtal deník Sport a připravovanou špínu zarazil.
Ale zrovna zápas Kladno- Sparta to prostě byla ostuda Sparty..... nepředvedli vůbec nic. To je paaradox no. Kluby které přeplaci hráče a pak taková ostuda....
Závěr bude dobrej, já bych si i přál, aby se rozhodovalo v posledním kole mezi Litvinovem a Kladnem to by byla sranda. 😀 Kéž by třeba Litvínovu stačil bod a Kladnu dva, kdoví jak by to dopadlo? 😀 a jaký by na to byl kurz....

Tohle přináší ten přímý sestup, přeplácení starých hráčů. Prostě všechno má něco... Vím, že ty tady pořád řešíš Litvínov a Vary, že se dohodli, dokonce to tvrdíš s jistotou. A jsem rád, že férově takhle koukáš i na Spartu s Kladnem. A celkově, ty týmy mají výkonnosti obrat o 180 stupnu. No daří se jim

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 10:54

SZ 108: tak jako takhle. Já jsem jeden z těch co si naivně nemyslí, že ve fotbale je špína a hokej je křišťálové čistý. Takže ano dohodnuté zápasy, tlaky manažerů a jednatelů jednotlivých klubů. Teď vylezlo na povrch, že Libor Zábranský schání peníze po mafiánsku..... 😀 vůbec bych se nedivil kdyby se po mafiansku jednalo i mezi kluby..... ono uzavření ELH mělo taky náznaky jisté mafiánštiny.... naštěstí do toho zavrtal deník Sport a připravovanou špínu zarazil.
Ale zrovna zápas Kladno- Sparta to prostě byla ostuda Sparty..... nepředvedli vůbec nic. To je paaradox no. Kluby které přeplaci hráče a pak taková ostuda....
Závěr bude dobrej, já bych si i přál, aby se rozhodovalo v posledním kole mezi Litvinovem a Kladnem to by byla sranda. 😀 Kéž by třeba Litvínovu stačil bod a Kladnu dva, kdoví jak by to dopadlo? 😀 a jaký by na to byl kurz....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 10:18

Známý fandí Pardubicím, říkal jsem mu že jestli bude Litvínov zachráněnej a Kladno bude mít pořád šanci, vsadím se že Kladno vyhraje.
Jak se letos sešly 4 mančafty ve hře o udržení tak to má náboj a je sledovanost. Když si vzpomenu na to jak jsme tam hráli mi, kdy suveréně poslední Litvínov hrál poslední měsíc už na pohodu protože se připravoval na baráž ...

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 09:29

Ja fakt doufam, ze to nevyjde tak, ze zas Kladno s Litvinovem bude hrat nejakou komedii v poslednim zapase...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/2/2020, 08:54

imbík napsal:Richmonds: Souhlas ve všech bodech. ELH má neskutečný grady. Narvaný zimaky a je jedno jestli hraje 13-14 nebo první s druhým. A zápasy maj neskutečný náboj. I když vystoupení včerejší Sparty na Kladně to byla slušná ostuda.

Tak vono se to nabízelo...Hořava jakožto starej kladeňák na střídačce Sparty vyšel huaweiovi vstříc...
Spartu ty body až tak nepotřebuje, pro Kladno je to otázka bytí a nebytí...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/2/2020, 22:06

Richmonds: Souhlas ve všech bodech. ELH má neskutečný grady. Narvaný zimaky a je jedno jestli hraje 13-14 nebo první s druhým. A zápasy maj neskutečný náboj. I když vystoupení včerejší Sparty na Kladně to byla slušná ostuda.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/2/2020, 20:41

To: richminds ano, ma to radny naboj a o byti a nebyti v extralize a myslim rozhodne naprosto minimalni rozdil treba jen jednoho bodu, coz je mazec celkem.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/2/2020, 20:38

Taky jsem si říkal, zda je to myšleno, aby se stadionu dožil Čagy jako hráč, nebo prostě jen dožil...to druhé je reálnější jak je mladší než většina z nás...

Jinak, sice je jasné, že se to letos sešlo a nemusí to být každý rok, jak není vyloženě nejslabší tým v ELH, ale ten přímý sestup je super věc. Ty zápasy mají náboj, velkou úroveň...tohle nebylo ani za baráží, fakt se na to dá koukat...myslím, že to musí bít do očí i zarputilé zastánce uzavření(což samozřejmě jejich názor nezmění, jim nejde o lidi a úroveň ligy).

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 28/2/2020, 20:37

Taky bych přál Cagymu, aby se dočkal nového stadionu a aby si v něm i kdyby jeden zápas,ale zahrál 😉👍 Protože, Čagy je prostě jedna z Jihlavských legend 👍💪🤛

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 28/2/2020, 20:37

Taky bych přál Cagymu, aby se dočkal nového stadionu a aby si v něm i kdyby jeden zápas,ale zahrál 😉👍 Protože, Čagy je prostě jedna z Jihlavských legend 👍💪🤛

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/2/2020, 20:16

vn napsal:To: kelt ja bych si pral, aby se tu Cagy dockal noveho zimaku!
To je hezký že mu přeješ aby se dožil stovky Very Happy

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/2/2020, 19:42

Výborná zpráva, král nekomčí!! Ať žije král!!

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/2/2020, 18:30

To: kelt ja bych si pral, aby se tu Cagy dockal noveho zimaku!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/2/2020, 18:28

Čagi 2 plus 1, to je super. Doufám, že podepíšem i Skořápku, snad ho zase nebudem pokládat za zbytečnýho. Plus samozřejmě Matěj Pekr.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/2/2020, 15:34

Vn: My tady gólmana měli, prodali jsme ho. Už to napovidalo o cilech v sezóně.... zbytečná debata.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/2/2020, 12:17

Kluci, neřešte to. Brož je na tu první ligu obstojný, hvězda to nikdy nebyla a nebude. Ale uplně levej taky není. Každý víme, že jde o prachy, tohle já umím pochopit. Mě s*** úplně jiný věci. Od Brože nečkám nic extra, v předkole se bude víc bránit, tak to půjde. Na ELH to není, protože Motor to nepustí letos nikomu. Navíc... kdo jiný tam vlastně chce postoupit? Když to vemu kolem a kolem, tak z chance ligy na to nikdo jiný není absolutně připravený.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/2/2020, 09:51

To: Lufa ted si me pobavil 😃😃 kazdopadne proste Broz neni dlluhodobe schopen potvrzovat nejakou formu a to je problem...ale treba se na play off zavre do sebe a bude z nej druhej Sugi 😃
Za me je ale taky velkej problem, ze jsem golmana neprivedli, protoze to je proste alfa a omega uspechu...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/2/2020, 09:42

vn napsal:To: Lufa no ja dneska koukal chvili na to UDH a pak na najezdy a Jekel capá fakt dobre!
To je rozdíl minulý a současný Dukly. Tady se v minulosti vždycky stavělo na kvalitě v bráně a velký důraz v obraně. Aby se ušetřilo tak se tam teď dal odchovanec kterej chytí jen to, co ho trefí. Ne chytí ale vyrazí. Ale zas je potřeba ho vyzdvihnou v případě nájezdů. Ty sleduje bravurně pohledem.... až za brankovou čáru. Pak se podívá na lapačku nebo mezi betony a evidentně nechápe jak to do tý brány mohlo projít.
A jakej já byl ještě před rokem a půl optimista ...

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/2/2020, 09:10

To: imbik a Kubalik!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/2/2020, 06:17

Pasta!!

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 27/2/2020, 22:41

Asi takhle. .. 11 z 12 UDH vyhráli...pokud postoupí.. tak jim budu přát u Litoměřic... Samozřejmě pokud budeme 9 a oni 10...

Pokud se postoupí přes Porubu....tak je stejne pak asi konečná, ať půjdeme na kohokoliv....jestli budou hrát jako včera první třetinu...

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/2/2020, 21:19

To: Lufa no ja dneska koukal chvili na to UDH a pak na najezdy a Jekel capá fakt dobre!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/2/2020, 21:02

Já teda osobně v sobotu v body nevěřím. Naši hrajou těžkopádně, zásadní rozdíl vidím v brance a myslím, že UDH víc chtějí vyhrát, berou to daleko víc prestižně.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/2/2020, 20:35

Kelt napsal:Jsou rozjetý, body od nich by byly v naší situaci skoro zázrak. Takže musíme vyhrát ostatní zápasy. To při naší skvělý formě bude hodně těžký.


To dáme,Jirko,zase tak černě bych to neviděl!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/2/2020, 20:32

Jsou rozjetý, body od nich by byly v naší situaci skoro zázrak. Takže musíme vyhrát ostatní zápasy. To při naší skvělý formě bude hodně těžký.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/2/2020, 20:28

MarkusHCD napsal:
ondrej.n napsal:A UDH s největší pravděpodobností taky..

Nevím,jeslti věkem neměknu,ale já to těm klukům z údolí i přál(rozhodně víc jak přepláceným odpadlíkům z Prostějova nebo farmě Třince). Poslední dvě sezony je na nich vidět,že hrají hokej pro radost a na zápasy s nimi se dá koukat( ne, jako Mičkův systém 0-1-4)

přesně, já se bál tohle na Duklácký forum napsat Very Happy Ale máš pravdu, snaží se slušně Exclamation

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/2/2020, 20:26

vn napsal:No ja dneska pral Frydku teda...takhle to o 9.flek bude jeste boj...

Budou to sice nervy drásající domácí mače s Benclemi a Sokolovem,ale věřím,že to urveme a z Ústí snad taky neodjedeme s prázdnou, v sobotu je to s otazníkem,ale tam bychom mohli využít euforie domácích a vyškolit je 1:2 Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/2/2020, 20:23

ondrej.n napsal:A UDH s největší pravděpodobností taky..

Nevím,jeslti věkem neměknu,ale já to těm klukům z údolí i přál(rozhodně víc jak přepláceným odpadlíkům z Prostějova nebo farmě Třince). Poslední dvě sezony je na nich vidět,že hrají hokej pro radost a na zápasy s nimi se dá koukat( ne, jako Mičkův systém 0-1-4)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/2/2020, 20:21

No ja dneska pral Frydku teda...takhle to o 9.flek bude jeste boj...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/2/2020, 20:16

A UDH s největší pravděpodobností taky..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/2/2020, 20:14

A jsme tam,volejte sláva a tři dny se radujte!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru