Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/3/2020, 06:52

Tady to máte, a jinak a vámi souhlasim. Ke konci soutěže jsem se těšil na každé kolo kvůli bojům o sestup.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 6/3/2020, 22:21

Tak na kladně by si měli hlavně uvědomit, že pro dobro českého hokeje je zavřít extraligu od příští sezony.

Já sem to zprvu kladnu přál, hráli v extralize sympaticky. Ale za ty kecy Jágra o uzavírání soutěže a že vůbec nejde o kladno, sem rád že padaj.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 21:35

Martynez napsal:Me se treba konec zakladni casti moc libil, az na ty vary.. jinak myslim ze lepsi jak baraz, plny stadiony, nejistota do posledniho kola a ve finale kladno dolu.. pecka 😀

nějaká forma play out by tomu asi slušela, třeba poslední 3-4 týmy. Aby si to rozdaly mezi sebou.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 21:33

myslím, že Kladno ostudu neudělalo. Zabila je ta šňůra proher..
Uvidíme, jak se Jágr udrží na uzdě při hodnocení, jestli se opře do nepřejících davů, nebo se omezí jen na to, že měli tým bez zkušeností a strašně málo peněz - z čehož obviní systém a zopakuje svůj revoluční nápad, že firmy musí dávat peníze profi sportovcům povinně..

teď je čeká výpadek víc jak 10mega, o některé hráče jejich je zájem, jenže hokej není fotbal, takže jen oslabí, ale díru v rozpočtu to nezalepí..

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/3/2020, 21:31

Me se treba konec zakladni casti moc libil, az na ty vary.. jinak myslim ze lepsi jak baraz, plny stadiony, nejistota do posledniho kola a ve finale kladno dolu.. pecka 😀

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/3/2020, 21:18

Takže Jarda. Dalo se čekát.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 21:13

imbík napsal:HCDTOM 😀 No já nemám problém přiznat, že jsem věřil, že Jardu nikdo spadnout nenechá. A nevěřil jsem, že dnešní zápas se bude opravdu hrát kdo z koho.
Ale jak říkám jA nemám problém přiznat to co jsem říkal. Narozdíl od těch co nejdříve něco tvrdí a píšou a pak otočí názory a nebo tvrdí, že to nikdy neřekli. Viz ty a uzavřena soutěž po sleze zase tvrdit že baráž byla nejlepší, nebo prohlášení o prodané baráži a pak napsání, že jsi to nikdy nenapsal ... 😀 zajímavé když pak chceš abych já tady něco přiznával 😀
Ale ok, já nemám problém. Věřil jsem, že Kladno spadnout nenechají a jsem přesvědčen, že pokud by sport  v tom nezačal stourat, tak dneska jsme se dívali na zápas s dvouma juniorkama a max 1500 diváků 😀😉 Takže zase tak moc jsem se nespletl. Kdoví jestli na Kladně taky někdo vytáhne téma prodaná baráž lépe řečeno Extraliga..... 😉

Nikdy v životě jsem nenapsal nic o prodané barazi ! rozhodně bych tohle slovo nepouzil.
Ohledně uzavreni, vim o cem mluvis. Ale tam se jednalo o to, že uzavření ELH je lepší než přimy sestup. Ale celkove ze model baraz 2+2 je ideal.

Pokud najdes, neco jineho, tak mi to posli a já se omluvím, ale rozhodně si toho nejsem vedom a s tou barazi jsem si téměř jistý, že jsem tohle konkretní  slovo nikdy nenapsal.

Hádat se nechci, tak sorry, že jsem na tebe "zaútočil", já vím, jak jsi to myslel a bylo to špičkování. Naopak budme radi, že kazdy muze spadnout a neni to s Jagrem tak jak se zdá. Pozitivni pro hokej. Opoustim tohle tema a soustredim se na Duklu. vyhlasuju ELH mír, hm? Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 21:00

HCDTOM 😀 No já nemám problém přiznat, že jsem věřil, že Jardu nikdo spadnout nenechá. A nevěřil jsem, že dnešní zápas se bude opravdu hrát kdo z koho.
Ale jak říkám jA nemám problém přiznat to co jsem říkal. Narozdíl od těch co nejdříve něco tvrdí a píšou a pak otočí názory a nebo tvrdí, že to nikdy neřekli. Viz ty a uzavřena soutěž po sleze zase tvrdit že baráž byla nejlepší, nebo prohlášení o prodané baráži a pak napsání, že jsi to nikdy nenapsal ... 😀 zajímavé když pak chceš abych já tady něco přiznával 😀
Ale ok, já nemám problém. Věřil jsem, že Kladno spadnout nenechají a jsem přesvědčen, že pokud by sport v tom nezačal stourat, tak dneska jsme se dívali na zápas s dvouma juniorkama a max 1500 diváků 😀😉 Takže zase tak moc jsem se nespletl. Kdoví jestli na Kladně taky někdo vytáhne téma prodaná baráž lépe řečeno Extraliga..... 😉

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 6/3/2020, 20:48

kladno teda neskutečně tlačený sudími celou sezonu, ale spravedlnost (i když teda až v posledním zápase) zvítězila! Smile teď bych to po sezoně uzavřel, ať můžou týmy v extralize pošetřit peníze

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 20:48

HCDTOM napsal:Imbik: spíš uznej, že si tady prohlašoval, jak Kladno rozhodně nemůže spadnout a v březnu nám řekneš, jak jsi měl pravdu.

Naštěsti se to nepotvrdilo, a nebudu lhát já to Kladnu v průběhu sezony přál, udržet, aby dokázali, že chance liga tým to udržet může... ale spis se ukazalo, že přímy sestup je blbost a budou se týmy točit.


btw: ukončí Jágr karieru? Question Question

I já myslel,že to Poldi udrží, Jardu už bych ovšem v soutěžním zápasu fakt vidět nechtěl,protože to,co předváděl loni, už nebylo důstojné jeho jména a to mu budou o dva roky víc. Uvidíme,jak se s nastolenou situací popasuje,jisté je,že Kopřivovou se Šafářovou už v našem sky boxu společně neuvidíme. Jim sezona skončila,pro nás teprve začíná,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 20:43

N hlavně kouknete kdo dával za Litvajz góly.... Hubl, Lukeš 😀 ctyricatnici 😉 Za Pardubky Rolinek dával pojistku, vážně je potřeba aby hráli v česku mladí?

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 20:43

Ujo napsal:HCD Tom.. já jim to taky přál, aby tam zůstali...a v tuto chvíli bych si přál, aby to bylo na dva dolů...Kladno i Litvajz za ty sra  .ky o uzavírání extraligy!!

Tak to souhlas na 100 %

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 6/3/2020, 20:42

HCD Tom.. já jim to taky přál, aby tam zůstali...a v tuto chvíli bych si přál, aby to bylo na dva dolů...Kladno i Litvajz za ty sra .ky o uzavírání extraligy!!

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/3/2020, 20:40

No necekal jsem to aspon je videt ze se rozhodlo na lede
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 20:37

Imbik: spíš uznej, že si tady prohlašoval, jak Kladno rozhodně nemůže spadnout a v březnu nám řekneš, jak jsi měl pravdu.

Naštěsti se to nepotvrdilo, a nebudu lhát já to Kladnu v průběhu sezony přál, udržet, aby dokázali, že chance liga tým to udržet může... ale spis se ukazalo, že přímy sestup je blbost a budou se týmy točit.

btw: ukončí Jágr karieru? Question Question


Naposledy upravil HCDTOM dne 6/3/2020, 20:41, celkově upraveno 1 krát

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 20:35

imbík napsal:Karma je naštěstí spravedlivá..... uzavřete ELH prosím 😉 Jarda si to přál....

Nech bejt, jsou schopný to zavřít a o jednoho nebo 2 rozšířit.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Imbik

Příspěvek pro Ujo 6/3/2020, 20:32

Ty toho Jarouška nejlepšího nenecháš a nenecháš být, tytyty, styd se za sebe!!! Smile

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 20:31

Za to breceni o uzavirani za to breceni u rozhodcich jak v ELH tak s nama.. ano preju mu to..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 20:30

ondrej.n napsal:Musím říct, že jsem to chladnu přál asi nejvíc skrzevá nejpičusovější fandy u nás.

Od září tudíž na hokej opět v helmách,házeči monočlánků jsou zpět!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 6/3/2020, 20:30

Abychom se ještě nedivili...Jarda dá Jardahattrick za 2 minuty...

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 20:29

Karma je naštěstí spravedlivá..... uzavřete ELH prosím 😉 Jarda si to přál....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 6/3/2020, 20:29

Musím říct, že jsem to chladnu přál asi nejvíc skrzevá nejpičusovější fandy u nás.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/3/2020, 20:28

Jardo vitej zpet!!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 20:15

Alespoň,že Zetor hraje fér,rozdá všem

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 20:11

HCDTOM napsal:snad to pardubky uhrají, at je to sakra o hokeji. žádné finty a p*** do toho. A pak si to 2 zaslouzi ferove a jeden spadne, to mi prijde jako ideal

Hotové vyřízené. 4:2 už neotočí, tomu nevěřím.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 20:11

je hotovo.. Mueme privitat ubrecence pana huaweii u rozhodcich pristi sezonu u nas..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 20:03

snad to pardubky uhrají, at je to sakra o hokeji. žádné finty a p*** do toho. A pak si to 2 zaslouzi ferove a jeden spadne, to mi prijde jako ideal

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 19:59

richmonds napsal:
Siroko napsal:Zajimavy je, ze Litvinov s Kladnem dokazali uspesne zpozdit jejich zapas oproti Komete s Pardubicema o 14 minut behem prvnich dvou tretin. To mi nikdo nevymluvi, ze to neni taktickej zamer.

tohle bylo hodně očekávané, že si to zařídí...jak to dělají ví asi ti, co koukají na O2...prostě ten prostor pro taktizování tam byl a oni se dokáží domluvit, jak ho případně využít...

Perníkoff vyloupí Olíny a Jirka s Jardou si to můžou rozdat do úplného rozhodnutí a u toho si můžou notovat https://www.youtube.com/watch?v=wpiby_qrUUM

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 19:54

Siroko napsal:Zajimavy je, ze Litvinov s Kladnem dokazali uspesne zpozdit jejich zapas oproti Komete s Pardubicema o 14 minut behem prvnich dvou tretin. To mi nikdo nevymluvi, ze to neni taktickej zamer.

tohle bylo hodně očekávané, že si to zařídí...jak to dělají ví asi ti, co koukají na O2...prostě ten prostor pro taktizování tam byl a oni se dokáží domluvit, jak ho případně využít...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 19:53

Kelt napsal:MarkusHCD: Dorost má teď těžký zápasy, v tý čtyřce se asi neudržíjou. Pak už to bude vo hubu, doufám, že se budou počítat nahraný body. Kdyby se šlo od nuly, tak je to v hajzlu. Nevíš, jak to je? Vím, že padá 6 týmů, ale jak je to s těma bodama, to nevím.

Mančafty na 5-12 místě hrají play dowwn na 2 vítězné zápasy, poražení jdou do...za Třebíčí

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/3/2020, 19:50

To: kelt tam se hraje v podstate play out o udrzeni...normalne serie jako v play off

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 6/3/2020, 19:47

Zajimavy je, ze Litvinov s Kladnem dokazali uspesne zpozdit jejich zapas oproti Komete s Pardubicema o 14 minut behem prvnich dvou tretin. To mi nikdo nevymluvi, ze to neni taktickej zamer.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 6/3/2020, 19:45

MarkusHCD: Dorost má teď těžký zápasy, v tý čtyřce se asi neudržíjou. Pak už to bude vo hubu, doufám, že se budou počítat nahraný body. Kdyby se šlo od nuly, tak je to v hajzlu. Nevíš, jak to je? Vím, že padá 6 týmů, ale jak je to s těma bodama, to nevím.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 19:29

Pardubky si za tím jdou, jestli tohle nasazení a bruslení vydrží celý zápas, tak klobouk dolů, kéž bychom podobné viděli i tady od nás...

Brno na to nekašle, ale přijde mi, že Plekanec tu motivační řeč pronesl v anglině, takže mu rozuměl jen Mueller a jezdí jako čert, skoro to vypadá, že nesleze z ledu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 19:06

Dorost si začíná zahrávat s ohněm

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 18:51

hadas (admin) napsal:To Luc2as:
No, někde to je i pod 30k. Ale to celkem jedno. V takových částkách pravidelně nejedu Smile
taky ne ale je standard +-
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 18:49

To Luc2as:
No, někde to je i pod 30k. Ale to celkem jedno. V takových částkách pravidelně nejedu Smile
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 18:45

hadas (admin) napsal:
Luc2as napsal:
hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

Tipsport omezuje sázky. Někdy i individuálně... Zvlášť, když dáváš sólo příležitost na tiket. Jako bylo dřív třeba 3 AKU na tenis a podobně. Já teď třeba Litvínov v kurzu 1,6 můžu dát max. 22 200

live sazky byvaji stropovany kolem 40-50k  vyjimky vic...

Na otočku Komety bych teď mohl dát jen 9340 a na Pardubice 17 200 affraid affraid
krat kurz rovna se ten strop co jsem psal kolem 40k to je strop ne sazky ale vyhry u live..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 18:44

hadas (admin) napsal:
Luc2as napsal:
hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

Tipsport omezuje sázky. Někdy i individuálně... Zvlášť, když dáváš sólo příležitost na tiket. Jako bylo dřív třeba 3 AKU na tenis a podobně. Já teď třeba Litvínov v kurzu 1,6 můžu dát max. 22 200

live sazky byvaji stropovany kolem 40-50k  vyjimky vic...

Na otočku Komety bych teď mohl dát jen 9340 a na Pardubice 17 200 affraid affraid

Aha aha, diky za info Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 18:42

Luc2as napsal:
hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

Tipsport omezuje sázky. Někdy i individuálně... Zvlášť, když dáváš sólo příležitost na tiket. Jako bylo dřív třeba 3 AKU na tenis a podobně. Já teď třeba Litvínov v kurzu 1,6 můžu dát max. 22 200

live sazky byvaji stropovany kolem 40-50k  vyjimky vic...

Na otočku Komety bych teď mohl dát jen 9340 a na Pardubice 17 200 affraid affraid
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 18:37

hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

Tipsport omezuje sázky. Někdy i individuálně... Zvlášť, když dáváš sólo příležitost na tiket. Jako bylo dřív třeba 3 AKU na tenis a podobně. Já teď třeba Litvínov v kurzu 1,6 můžu dát max. 22 200

live sazky byvaji stropovany kolem 40-50k vyjimky vic...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 18:33

HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

Tipsport omezuje sázky. Někdy i individuálně... Zvlášť, když dáváš sólo příležitost na tiket. Jako bylo dřív třeba 3 AKU na tenis a podobně. Já teď třeba Litvínov v kurzu 1,6 můžu dát max. 22 200
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 17:53

hadas (admin) napsal:Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor

jak to funguje? To si nemůžeš vsadit kolik chces penez?

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2020, 17:50

Tak jsem si dneska něco málo vsadil, ale Litvínov - Kladno jsem vynechal. Tam je to vo hubu Smile

Teď tam borec dal 3000 na 0:0 za kurz 15. Víc ho to prý nepustilo drunken jocolor
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 17:47

Litvínov. Pce neco v Brne uhraji. A Jarda jágr dá vítezny gol proti Litvinovu

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 17:37

Pardubice, nebo Litvínov.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/3/2020, 17:24

Takže jak. Já říkám Kladno.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/3/2020, 17:17

Vsak i z jinych sportu je prece nekolikrat videt obrovsky progres tymu co postoupili o ligu vyse.
A proc by jim to melo byt ztizeno kdyz si to sportovni cestou vybojuje?
Proc se porad ma branit tym ktery je v sezone nejhorsi ?

Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 17:15

richmonds napsal:HCDTOM
vybojoval...zrovna nedávno se tu řešila ta bojovná remíza KVA-LIT, takže ano, můžeš to dávat jako názorný příklad bojovnosti a zásluhy tam být, ale já to vidím trochu jinak.

Však jo, někdo spadne, bude nahrazen jiným..a každý má možnost si ten postup vybojovat, ať už jako nováček nebo navrátivší se tým. Přímý sestup je poprvé, uvidíme jak se to osvědčí nebo ne, odsuzovat to předem je možná přehnaná obava.

Souhlasím, že je to nové a uvidime, ve výsledku je to jedno, je to jen hokej. Takže opravdu jen taková diskuse. A je zajimavý ty nazory sledovat. Třeba jak jsi teď zminil ty KVA -LIT. V kontextu teto sezony se to vlastne paradoxne muze i zdat "mene zavadne". Kdyz to vemu tedy na potencial moznosti domluvenych zapasů. Už jsem to tady psal z pohledu matematiky. Sance neco domluvit v barazi o 4 tymech, kdy padaji 2. Je velice nizka, ted beru v absolutni hodnotne na pocet zapasu s timto potencialem máme 2-3 zápasy? maximalne. Na druhé strane máme 52 kol. To je uplne diametralne odlisna prilezitost. Hypoteticky.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 17:05

HCDTOM
vybojoval...zrovna nedávno se tu řešila ta bojovná remíza KVA-LIT, takže ano, můžeš to dávat jako názorný příklad bojovnosti a zásluhy tam být, ale já to vidím trochu jinak.

Však jo, někdo spadne, bude nahrazen jiným..a každý má možnost si ten postup vybojovat, ať už jako nováček nebo navrátivší se tým. Přímý sestup je poprvé, uvidíme jak se to osvědčí nebo ne, odsuzovat to předem je možná přehnaná obava.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru