Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+32
Hedgehog
Kelt
Vasoj84
Thoor93
HCDTOM
ondrej.n
krap
Mazakis
hk
karel granát
Kolja
MichalDJ
sta
Laďa
jajirk
wortyr
Jaternička
Lázňator
Hhs23
DUKLIČKA
Excalibur
Siroko
staříček
hcd
imbík
FREDERIK
vn
tomassinho
ralff
hadas (admin)
Duklacek
Lufa
36 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/4/2024, 18:06

Přesně tak, navíc s Litvínovem až do letoška neměl nikdy nic společného. Ale už se vzdávám to vysvětlovat. Uvidíme jak to vůbec bude.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/4/2024, 17:46

Kočí tady rozhodně nebyl jen půjčený, měl tu normálně smlouvu. Naopak měl do Chezy jen střídavý start.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/4/2024, 17:39

No mě přijde logický, pokud jim ten hráč patří a měl vcelku povedený play off jak Kočí tak Strejček,tak pokud potřebuješ zaplacnout místo v sestavě nebo si toho hráče stáhneš na zkoušku pro další sezónu, tak to zkrátka uděláš. Co je na tom divného?

Nevím proč se furt divíš,že někdo kdo je sem jen půjčený v případě potřeby zase odejde.

V tom je to naprosto logický a kolik ten hráč pak toho odehraje jinde je věc jiná.

Dokud nám ti hráči nebudou patřit,tak pořád si s náma ty kluby ElH budou dělat co chtějí.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 1/4/2024, 16:50

DUKLIČKA napsal:Tak co? Jak jste se dneska zmrskaly bando 😀

Asi dobre, jsem tak nejak na pripity

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/4/2024, 16:45

Tak co? Jak jste se dneska zmrskaly bando 😀

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/4/2024, 12:28

Jaternička napsal:Pokud patří Kočí Cheze,tak nevím čemu se pořád divíte a hledáte v tom nějaký podraz že strany Vrábela. Vždyť je to to naprosto logický krok.

V čem je to logické ? Když se podívám na soupisku Litvínova prave teď, tak kolik je v jejich obraně odchovanců nebo mladých českých hráčů. A když furt tady tvrdíš, že se něco svádí na Vrábela. Zeptej se strejdy kdo vymyslel stáhnutí na 4krat pět minut ? 🤔🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 1/4/2024, 12:17

Kde je psano, ze Koci patri Cheze? On s tim klubem nemel nikdy nic spolecneho, krome toho, ze tam byl od nas pujcenej na par startu.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/4/2024, 09:23

Pokud patří Kočí Cheze,tak nevím čemu se pořád divíte a hledáte v tom nějaký podraz že strany Vrábela. Vždyť je to to naprosto logický krok.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hcd 31/3/2024, 22:55

Proč myslíte, že ten Šik je jasnej?

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 31/3/2024, 19:06

No Kočí by mě štval teda Sad po odchodu Strejčka tu obranu táhl…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/3/2024, 15:45

Kočího je škoda. Ale nedá se nic dělat, bude potřeba přivést obránce, ale aby tam byla trochu kvalita a to nebude snadný.

Šikovi to tuto sezonu moc nevyšlo, sice dobrý pohyb, ale produktivita nic moc a pořád na marodce. Ale ono to jde ruku v ruce.

Uvidíme, koho se podaří přivést...

ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/3/2024, 14:10


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/3/2024, 14:02

Šik byl jasný dávno. Kočí by zapadal do Vrábeloviny. Tudíž sebrat nechat ho chvilku hrát postupně z nej udělat 8 beka a pak Litak Sokolov a podobný nesmysly.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31/3/2024, 11:18

Aha, hráči už dávají na sociální sítě loučení. Neměl by to nejdřív zveřejnit klub? Každopádně už oficiálně, Šik taky odchází

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin) and staříček like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31/3/2024, 10:54

Strejček, Ozols a Kočí by měli být naprostá priorita na udržení. Dundy a Bilča nás fakt nikam neposunou. Když takhle mladý perspektivní obránce odejde, tak očekávám, že máme náhradu.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 31/3/2024, 09:46

Excalibur napsal:
Duklacek napsal:Fabien Kočí na sociálních sítích poděkoval Dukle. Neznamená to doufám nějaké loučení? Nebo tady nemá smlouvu?

To by pro mě bylo nepříjemný překvapení, ale je fakt, že mu končí smlouva:

https://www.eliteprospects.com/team/1163/hc-dukla-jihlava
Myslím, že patří bohužel Litvínovu. A svými výkony si určitě řekl minimálně o zkoušku do EL.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 31/3/2024, 08:23

Duklacek napsal:Fabien Kočí na sociálních sítích poděkoval Dukle. Neznamená to doufám nějaké loučení? Nebo tady nemá smlouvu?

To by pro mě bylo nepříjemný překvapení, ale je fakt, že mu končí smlouva:

https://www.eliteprospects.com/team/1163/hc-dukla-jihlava

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31/3/2024, 06:35

Fabien Kočí na sociálních sítích poděkoval Dukle. Neznamená to doufám nějaké loučení? Nebo tady nemá smlouvu?

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/3/2024, 20:16

imbík napsal:Husty, mě to teda nepřekvapilo a věřil jsem, že Liťak do finále ani nechce, ale nevsadil jsem ani korunu radši 😉😁

Proto to dávám za drobný, ale hcp jsem chtěl zkusit ještě -2.0, tam byl kurz přes 5.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2024, 20:00

Husty, mě to teda nepřekvapilo a věřil jsem, že Liťak do finále ani nechce, ale nevsadil jsem ani korunu radši 😉😁

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/3/2024, 19:50

imbík napsal:A ty jsi čekal něco jiného ? Však to bylo jasné, co by Litoměřice ve finále hledaly 🤔

Přesně. Škoda, že to bylo 0:4 po dvou. Mohlo to klapnout :-)
Diskuzní fórum - Stránka 9 Obr-zek-2024-03-30-194957743
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/3/2024, 18:35

sta napsal:Přátelé, já se raději zdržím všech komentářů a mám jeden návrh. Co takhle vyhodit termín a zajít společně na pivo, když je po sezoně?

Já jsem pro

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2024, 18:12

A ty jsi čekal něco jiného ? Však to bylo jasné, co by Litoměřice ve finále hledaly 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/3/2024, 18:09

Tak jsem se chvilku dival na sedmej zapas Litomerice vs. Zlin a Litky totalne jalovy. Uz je to 0:4 a pravdepodobne nas ceka traskave finale Vsetin - Zlin.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/3/2024, 21:19

Termín ? A kde?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty sta

Příspěvek pro sta 28/3/2024, 20:05

Přátelé, já se raději zdržím všech komentářů a mám jeden návrh. Co takhle vyhodit termín a zajít společně na pivo, když je po sezoně?

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

imbík, staříček, DUKLIČKA and AJET0 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 28/3/2024, 15:28

imbík napsal:Já si spíše pamatuju jak nás potom v roce 2004 bylo v Budějovicích 2000 cca a pak plný led po druhem zápase. Ta euforie kolem té baráže je vlastně i pouto které vzniklo mezi mnou a Duklou a trvá do dnes. Nikdy nezapomenu když jsme pak v Jihlavě na třetí zapas přišli ve 4 hodiny l zimaku otevřeli se dveře a všichni utíkali k zabaradli. O rozbrusleni už se fandilo a vyhrávali Vimperaci. To mám zážitek na cely život.

Podle mně má na baráž 2004 v Budějovicích největší památku borec, co po druhém vyhraném zápasu u nich na konci přelézal plexisklo, že půjde na led a spadl přímo na hlavu a pěkně si jí rozčísnul.😃

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 28/3/2024, 15:05

Tak ten sedmej zápas sem taky viděl osobně ,stál sem v rohu u brány jelikož moje místo nad modrou bylo obsazený a světe div se najednou koukám jak blbec vedle mě stojí Jarda Holíků ,jestli tenkrát nesměl už na vipku ,jak sme prohrávali tak si odplivl a šel asi domů já vydržel až do konce a byl sem pěkně nasranej.......

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/3/2024, 14:28

Excalibur napsal:Já četl rozhovor buď s T. Svobodou nebo majitelem Znojma (už nevím) a ten říkal, že mají nabídku na odkoupení licence pro 1. ligu, že to zvažují. Pak jsem četl, že o prodeji uvažuje B tým Pardubic. A včera jsem četl rozhovor s Koukalem a tomu prý majitel Kolína říkal, že sami neví, co bude.
No minulej rok se vyjadroval i nekdo z Litomeric, ze po konci projektu Dukla je ta liga pro ne dlouhodobe financne neudrzitelna a udajne jim ma nejakej budouci zajemce o ligu ted na oplatku prispivat do rozpoctu a pak to prevezme.
Tech klubu v druhe lize se zajmem o 1. ligu je celkem dost, tak uvidime jaky zmeny nastanou.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 28/3/2024, 13:09

Já četl rozhovor buď s T. Svobodou nebo majitelem Znojma (už nevím) a ten říkal, že mají nabídku na odkoupení licence pro 1. ligu, že to zvažují. Pak jsem četl, že o prodeji uvažuje B tým Pardubic. A včera jsem četl rozhovor s Koukalem a tomu prý majitel Kolína říkal, že sami neví, co bude.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 28/3/2024, 12:18

wortyr napsal:
Siroko napsal:
Hhs23 napsal:Dnes přesně před 25 lety začala baráž se Znojemem a naše méně úspěšná část historie. Obrazově na čt4 sport BBV před 25 lety
Je az neuveritelny, jaky si clovek pamatuje z te serie nektery detajly. No nejvetsi sok tehdy byl, kdyz jsem prisel na zimak a minimalne pulka byla obsazena fanousky Znojma.

To mi ani nepřipomínej... my tehdy jeli s tátou a na zimák jsme se nedostali... cestou domů jsme poslouchali rádio a tam bylo slyšel v pozadí jen Znojemáky a chlápek říkal, že domácí nemají odpověď na pokřik "Kde máte kotel?" a že spousta lidí před zimákem prodávala vstupenky hostům.

A pak sedmej zápas, ten jsem bohužel viděl osobně Sad .
Sedmej zápas byl největší hnus co jsem kdy viděl. Ve Znojmě byly najednou prachy a euforie v celým městě. Pamatuji na vtipnej pokřik: znojemský slepice a napodobeniny toho jejich orla. No a už má křídla přistřižený a kdoví jak to tam s hokejem dopadne.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 28/3/2024, 11:57

Siroko napsal:
Hhs23 napsal:Dnes přesně před 25 lety začala baráž se Znojemem a naše méně úspěšná část historie. Obrazově na čt4 sport BBV před 25 lety
Je az neuveritelny, jaky si clovek pamatuje z te serie nektery detajly. No nejvetsi sok tehdy byl, kdyz jsem prisel na zimak a minimalne pulka byla obsazena fanousky Znojma.

To mi ani nepřipomínej... my tehdy jeli s tátou a na zimák jsme se nedostali... cestou domů jsme poslouchali rádio a tam bylo slyšel v pozadí jen Znojemáky a chlápek říkal, že domácí nemají odpověď na pokřik "Kde máte kotel?" a že spousta lidí před zimákem prodávala vstupenky hostům.

A pak sedmej zápas, ten jsem bohužel viděl osobně Sad .

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/3/2024, 10:55

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/3/2024, 10:22

Já si spíše pamatuju jak nás potom v roce 2004 bylo v Budějovicích 2000 cca a pak plný led po druhem zápase. Ta euforie kolem té baráže je vlastně i pouto které vzniklo mezi mnou a Duklou a trvá do dnes. Nikdy nezapomenu když jsme pak v Jihlavě na třetí zapas přišli ve 4 hodiny l zimaku otevřeli se dveře a všichni utíkali k zabaradli. O rozbrusleni už se fandilo a vyhrávali Vimperaci. To mám zážitek na cely život.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2024, 09:52

Tenkrát to bylo celý divný, mluvilo se i o tom že na to pár hráčů schválně sralo protože už měli domluvenou štaci právě ve Znojmě.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 28/3/2024, 09:49


Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/3/2024, 09:48

Jestli si dobře pamatuju tak někomu z tehdejší  Dukly  se hodně vytýkalo že si z toho udělal dobrej kšefta  a mraky lupenů prodal do Znojma.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 28/3/2024, 09:42

To máš pravdu stál jsem na špičkách za mantinel a zíral kolik je tam lidí ze Znojma. Jak to že to tak vykoupili vzpomenete si někdo?

Hhs23

Posts : 140
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/3/2024, 09:26

Hhs23 napsal:Dnes přesně před 25 lety začala baráž se Znojemem a naše méně úspěšná část historie. Obrazově na čt4 sport BBV před 25 lety
Je az neuveritelny, jaky si clovek pamatuje z te serie nektery detajly. No nejvetsi sok tehdy byl, kdyz jsem prisel na zimak a minimalne pulka byla obsazena fanousky Znojma.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 28/3/2024, 09:05

Dnes přesně před 25 lety začala baráž se Znojemem a naše méně úspěšná část historie. Obrazově na čt4 sport BBV před 25 lety

Hhs23

Posts : 140
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/3/2024, 21:05

ralff napsal:
vn napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri  roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.

Tak porazit Duklu je pro ně primární cíl pro celou sezonu…

Dominovali hlavně proto, že jsme začli rekonstrukci a začal útlum. Jsem zvědav co předvedou oni až budou hrát v azylu. Mimochodem, po jejich rekonstrukci se u nich sníží kapacita z 5000 na 2500 a jen na sezení.  Chvála Bohu, že se to u nás dělá, tak jak se to dělá, ta stavba.
To že snížili kapacitu na polovinu mě taky dost překvapilo. Asi, jako fanouška, by mě to přestalo zajímat když by mi bylo jasný, že hrát Chl bez možnosti baráže ,je maximum co u svého týmu uvidím. Crying or Very sad

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/3/2024, 19:02

No myslím si ze to s nima zamava vic nez s nama.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/3/2024, 18:42

ralff napsal:
vn napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri  roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.

Tak porazit Duklu je pro ně primární cíl pro celou sezonu…

Dominovali hlavně proto, že jsme začli rekonstrukci a začal útlum. Jsem zvědav co předvedou oni až budou hrát v azylu. Mimochodem, po jejich rekonstrukci se u nich sníží kapacita z 5000 na 2500 a jen na sezení.  Chvála Bohu, že se to u nás dělá, tak jak se to dělá, ta stavba.
Odpovídá to jejich ambicím Very Happy

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 27/3/2024, 18:02

vn napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri  roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.

Tak porazit Duklu je pro ně primární cíl pro celou sezonu…

Dominovali hlavně proto, že jsme začli rekonstrukci a začal útlum. Jsem zvědav co předvedou oni až budou hrát v azylu. Mimochodem, po jejich rekonstrukci se u nich sníží kapacita z 5000 na 2500 a jen na sezení. Chvála Bohu, že se to u nás dělá, tak jak se to dělá, ta stavba.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

vn, FREDERIK, jajirk and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/3/2024, 16:57

Z toho vyjádření pana Pokorného je hezky vidět, že jejich dva primární cíle jsou vždy udržet ligu a porazit Jihlavu. Ve zbytku zápasů mají prázdný stadion a nikoho to nezajímá. Navíc každé play off shoří jak sirky. Ale tak hlavně, že nad námi doslova dominovali, to je hlavní.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/3/2024, 16:27


vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

karel granát and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/3/2024, 15:35

DUKLIČKA napsal:Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri  roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.
Dominovat můžou jak chtějí ale kromě loňský sezóny mraky let vždycky skončili až za náma. Jsou to křupky

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/3/2024, 15:21

DUKLIČKA napsal:Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri  roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.

Tak porazit Duklu je pro ně primární cíl pro celou sezonu…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/3/2024, 13:43

Tak u odchovanci končí Pokorný s Barvirem zajimave . A taky prej za posledni tri roky s námi jednoznačně dominovali. No hlavne aby přežili ty dva roky v M.B a V.M. a Náměšti a kdoví kde jeste.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 27/3/2024, 11:26

staříček napsal:Tak mi to připadá ,že i kluby začínají být nenažraný, za chvíli jestli ty ceny budou stoupat se jim na to lidi vyprdnou .

Ty nenažraný kluby musejí nějak vydělat na provoz. Kdyby měli na Kladně hráči v průměru 100 tisíc měsíčně (ono to bude spíš 150-200 Smile), tak to je 1,2 mega na hráče za rok, cca 25 hráčů, to je nějakých 30 mega jen na platech pro hráče. Plus trenéři, management, údržbáři, náklady na stadion...Celkově je tuším Kladno nákladově na nějakých 80 mega za rok.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru