Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Laďa
Thoor93
Martynez
richmonds
wortyr
jajirk
Burberry
Falk HCD
Luc2as
Siroko
Excalibur
Duklacek
pegy18
Raddy007
MichalDJ
Lufa
Lázňator
FREDERIK
hadas (admin)
ondrej.n
Kelt
Jaternička
MarkusHCD
krap
colorado44
Kolja
DUKLIČKA
imbík
sarkafarka
karel granát
staříček
vn
sz108
ralff
HCDTOM
Vasoj84
miramare83
41 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/2/2022, 17:17

miramare83 napsal:Dneska jsem nejak tusil, ze to bude spatny. Za prvy, Usti hraje o hodne (momentalne asi o vic nez my), a za druhy kazda serie jednou skonci a tech vyher s Ustim v rade bylo uz fakt dost. Takze ani prekvapenej nejsem, ale stejne to stve.

Tak jako čekalo to hodně lidí i podle různých příspěvků na netu. Nicméně na naší hru se nedá dívat. Tam prostě není nic. Zápas s Třebíčí bude asi na dlouho můj poslední., protože tohle mi nestojí za ztrátu času ani té trochy peněz...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/2/2022, 17:17

Ostudnej výkon zas…ale co viď, vedení je spoko, tak kam se hnát

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 5/2/2022, 17:12

Dneska jsem nejak tusil, ze to bude spatny. Za prvy, Usti hraje o hodne (momentalne asi o vic nez my), a za druhy kazda serie jednou skonci a tech vyher s Ustim v rade bylo uz fakt dost. Takze ani prekvapenej nejsem, ale stejne to stve.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 5/2/2022, 16:59

Jojooooo a ještě si dovolte hráče chránit, vsak to jsou chuděrky a nikdo se jich nesmí dotknout, běda jak se o nich napíše něco zlého, tak šup do žaláře se mnou. Jsou to netáhla a když se vám podobné výkony líbí nic vám nebrání v tom tuto sebranku podporovat dál. Nemyslím klub jako celek Duklu, mám na mysli tenhle konkrétní anti mančaft. Až vypadne pár mániček a vyčistí se vzduch, zas bude líp. HCD oleeee

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/2/2022, 16:56

Báječná hra tvl... A to jsem dneska dal na Duklu, i když mě ten kurz na Ústí lákal...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/2/2022, 16:34

Podle me spis Lichanec dnes dostal volno, aby si dal voraz. Hral ted skoro kadej den.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/2/2022, 15:30

To se musel někdo zranit, a nebo jsme Lichance nechali v Olomouci.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/2/2022, 14:32

Ty vole Houška

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/2/2022, 12:11

imbík napsal:Koukáte někdo na holky? Docela bojovný hokej na ženský.

PS: Poslední věc k cagymu. Je tady "bohužel" nejlepší ve čtyřiceti letech. To není jeho chyba, ale těch ostatních a tak nevidím důvod to jemu stěžovat nebo vyčítat. On dokud tu bude hrát udělá maximum. Po postupu do ELH tu měl být někdo mladší a perspektivnější. Ale zase to v ELH sezóně stálo na něm a byl nejlepší v bodování týmu. No a za další čtyři roky se nic nezměnilo. On už nás do ELH nedostane, ale kdo teda z tohohle týmu jo? Nebo z mladých a prespektivnich? To mi tady zatím nikdo neodpověděl. Pokud si tohle neumíte přiznat není to chyba Cagyho a je těžké se o tom tady dohadovat.
Víc už se k tomu nebudu vracet, slibuju všem.

Ano, souhlasím. Teď mám pocit, že jsi mě pochopil. Nikdy nebyla kritika na něj. Spíš to, že se sem tahají hráči z postupové party a to cesta není. Přání otcem myšlenky trochu.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/2/2022, 10:41

Imbiku, tentokrát musím s tebou souhlasit.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 5/2/2022, 10:34

Pamatuješ na přispívatele Petra Procházku?

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Kuba likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/2/2022, 10:03

Koukáte někdo na holky? Docela bojovný hokej na ženský.

PS: Poslední věc k cagymu. Je tady "bohužel" nejlepší ve čtyřiceti letech. To není jeho chyba, ale těch ostatních a tak nevidím důvod to jemu stěžovat nebo vyčítat. On dokud tu bude hrát udělá maximum. Po postupu do ELH tu měl být někdo mladší a perspektivnější. Ale zase to v ELH sezóně stálo na něm a byl nejlepší v bodování týmu. No a za další čtyři roky se nic nezměnilo. On už nás do ELH nedostane, ale kdo teda z tohohle týmu jo? Nebo z mladých a prespektivnich? To mi tady zatím nikdo neodpověděl. Pokud si tohle neumíte přiznat není to chyba Cagyho a je těžké se o tom tady dohadovat.
Víc už se k tomu nebudu vracet, slibuju všem.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff, HCDTOM, FREDERIK, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 4/2/2022, 17:55

Slovo jednatele Bedřicha Ščerbana za prosinec a leden




https://www.youtube.com/watch?v=YFU484kC8o4&ab_channel=HCDuklaJihlava

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 4/2/2022, 17:47

Martynez: 
Tak pokud víš, tak tu dlouhodobě hájím například Wolfa, Houšku. Že to nevidíš je věc druhá. Chápu ale, že ne všem se může líbit mé mnohdy nekorektní vyjadřování. Já ale nechodím kolem horké kaše a pojmenuju ten problém, Duklu navštěvuju už přes 40 let:) Nejsem žádný Bedřichův přičmrda, abych musel vedení nebo kádru odkývat všechno. A člověk jenž finančně podporuje klub,si může dovolit kritizovat. Nebo se pravda v hájích Českých nenosí?

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 4/2/2022, 17:30

pegy18 napsal:Koncepce je asi taková že se tady budou vozit vyhaslý hvězdy alá Harkabus a Dráha

Umis taky neco jineho nez jen byt nespokojeny a nadavat? Posledni dobou tu od tebe nic jineho neni..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

jajirk and sarkafarka like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 4/2/2022, 13:16

Koncepce je asi taková že se tady budou vozit vyhaslý hvězdy alá Harkabus a Dráha

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/2/2022, 11:08

MichalDJ napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:
Jaternička napsal:Já chápu Imbíku, že jste s Čagym kamarádi. Chápu i to proč ho obhajuješ. A lidi co si myslí, že jednou ta 90 bude v nové hale vyvěšená pod stropem haly je určitě mnoho.
Ale co opravdu nechápu je kompulzivně obsedantní porucha, pořád to tady vytahovat jak ženská co pořád někomu něco vyčítá.


A že ty máš pořád potřebu reagovat zrovna na mě? Tak se na to vyser a je po problému ne 🤔😁


HCDTOm klasika, nečekal jsem od tebe pádný argumenty.

Já to napsaný měl, ale vzdávám to. Řeknu ti jen slovo koncepce a s tím spojený přínos těch starších pušek pro klub Dukla Jihlava. Pokud stačí šmrdlat tuhle ligu, tak přínosný je a ještě bude, ale do elh nás nedostane.

Jenze Scerban a spol zadnou koncepci nemaji a o tom to je
No já bych řekl, že nějakou koncepci BŠ má, jeho vize přece byla vybudovat v prvé řadě  náhradní ledovou plochu pro mladý , udržet u mladých ELH a vybudovat novou halu. A samozřejmě postup áčka do ELH. To se mu podařilo. Že se tam tým neudržel je druhá věc. To že ty s Imbíkem nevěříte v nový stadion neznamená, že se nebude stavět. Jakou jinou koncepci by sis představoval ?

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

jajirk and sarkafarka like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 4/2/2022, 09:28

Jaternička napsal:Přesně,stačilo říct:

jsme v bodě 0 a budujeme kádr směrem k ELH s výhledem do 5 let. Jenže ta komunikace směrem ven je hodně amatérská.

Lidi zlatí, někteří se mi tady zdáte i celkem rozumní. Řeči o perspektivním budování kádru s pětiletým výhledem na ELH tady na fórech poslouchám už minimálně dvacet let. To fakt musíme věřit kdejakejm nesmyslům, který nám nějaká "autorita" pořád opakuje? Kolik hráčů tady má ty perspektivní pětiletý smlouvy? Nikdo? Vždyť by to byl nesmysl.
To jako myslíte, že teď máme rozpočet 50 mega, ale protože šetříme na další roky, tak schválně utratíme jen deset a ten zbytek dáme do banky na úrok a použijeme je za tři roky, až ještě víc našetříme?
Asi vás zklamu, ale ne. Tipuji, že žijeme od vejplaty k vejplatě (obrazně) a doufáme, že sponzoři pošlou aspoň to, co slíbili.
Výhled do budoucna, jak to dělat, je potřeba mít pouze při práci s mládeží. Tam to můžeš urvat i srdcařsky.
Ale ve vztahu k A týmu musíš mít peníze. Viz. FC Vysočina a její velmi dobrá mládežnická základna, ale jakmile končilo PSJ, tak.....no však víme.
Takže: máme tu Třinec a ten má peníze a dělá to dobře. Pak je tu Sparta, ta má taky peníze, ale dělá to blbě.
Pak je tu třeba Kladno. To nemá peníze a tak je mezi posledníma a jestli nenavýší rozpočet, tak tam bude i další roky i kdyby to dělali stejně dobře jako ten Třinec. Ale pořád mají rozpočet násobně větší než my a všichni v Chance lize a proto tu extraligu hrají a budou hrát i za rok.
Naší jedinou rezervou není to, že tady máme hlupáky co tomu nerozumí, ale že neumíme ELH ufinancovat.


krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/2/2022, 08:47

A myslim ze fanousci by to urcite pochopili a klub by urcite podporili, spise nez kdyz ten ani nevedi co bude za mesic

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/2/2022, 08:42

Přesně,stačilo říct:

jsme v bodě 0 a budujeme kádr směrem k ELH s výhledem do 5 let. Jenže ta komunikace směrem ven je hodně amatérská.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/2/2022, 08:32

Tak jako souhlasim se vsim co jsi napsal. Me osobne by treba vubec nevadilo kdyby klub vystoupil s tim ze se setri a ze se budeme snazit postavit tym s vyhledem do budoucna, jenze komunikace smerem k fanouskum je jen v rovine dej penize a zadne info po nas nechtej. Ono stejne pokud se pristi rok uzavre extraliga tak je veskere koncepcni jednani k nicemu

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/2/2022, 08:23

Já bych tam nějaký směr viděl:

Jde se cestou šetření a neberou se sem hráči za přemrštěné sumy. Navíc ten postup je nemožný. Není ani tu ELH ke hrát a na příkladu Kladna je vidět, že ani s kým to není hrát.
Patrné je to i v chance lize. Vzhledem k sestupu jsou smlouvy vyšroubované k neakceptovatelným cifrám. Ale hlavně ani žádní pořádní hráči k mání nejsou.
Suma sumárum je lepší šetřit a zachránit juniorku a zkoušet každého kdo je k mání.
Proto to je tak to je. Stačí si to přiznat.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/2/2022, 08:02

Jaternička napsal:Stačí se přihlásit při výběrovém řízení na post jednatele a můžeš předvést svou vlastní koncepci.

Jsem rád, že Bedřich nesmyslně nerozhazuje peníze a, že šetříme a sezony co přijdou.
Prostě se nemůže vyhlásit veřejně, že teď o nic nehrajeme.
Mělo se na rovinu říct, že jsme ve fázi přebudovávání kádru s nějakým výhledem na sezony další.

Jen jsem reagoval na prispevek, konepce tu proste neni at uz jsou k tomu dovody jakekoliv, treba i ty financni

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

krap likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/2/2022, 07:59

Stačí se přihlásit při výběrovém řízení na post jednatele a můžeš předvést svou vlastní koncepci.

Jsem rád, že Bedřich nesmyslně nerozhazuje peníze a, že šetříme a sezony co přijdou.
Prostě se nemůže vyhlásit veřejně, že teď o nic nehrajeme.
Mělo se na rovinu říct, že jsme ve fázi přebudovávání kádru s nějakým výhledem na sezony další.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/2/2022, 07:55

HCDTOM napsal:
imbík napsal:
Jaternička napsal:Já chápu Imbíku, že jste s Čagym kamarádi. Chápu i to proč ho obhajuješ. A lidi co si myslí, že jednou ta 90 bude v nové hale vyvěšená pod stropem haly je určitě mnoho.
Ale co opravdu nechápu je kompulzivně obsedantní porucha, pořád to tady vytahovat jak ženská co pořád někomu něco vyčítá.


A že ty máš pořád potřebu reagovat zrovna na mě? Tak se na to vyser a je po problému ne 🤔😁


HCDTOm klasika, nečekal jsem od tebe pádný argumenty.

Já to napsaný měl, ale vzdávám to. Řeknu ti jen slovo koncepce a s tím spojený přínos těch starších pušek pro klub Dukla Jihlava. Pokud stačí šmrdlat tuhle ligu, tak přínosný je a ještě bude, ale do elh nás nedostane.

Jenze Scerban a spol zadnou koncepci nemaji a o tom to je

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/2/2022, 20:05

imbík napsal:
Jaternička napsal:Já chápu Imbíku, že jste s Čagym kamarádi. Chápu i to proč ho obhajuješ. A lidi co si myslí, že jednou ta 90 bude v nové hale vyvěšená pod stropem haly je určitě mnoho.
Ale co opravdu nechápu je kompulzivně obsedantní porucha, pořád to tady vytahovat jak ženská co pořád někomu něco vyčítá.


A že ty máš pořád potřebu reagovat zrovna na mě? Tak se na to vyser a je po problému ne 🤔😁


HCDTOm klasika, nečekal jsem od tebe pádný argumenty.

Já to napsaný měl, ale vzdávám to. Řeknu ti jen slovo koncepce a s tím spojený přínos těch starších pušek pro klub Dukla Jihlava. Pokud stačí šmrdlat tuhle ligu, tak přínosný je a ještě bude, ale do elh nás nedostane.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/2/2022, 19:49

[quote="Jaternička"]Já chápu Imbíku, že jste s Čagym kamarádi. Chápu i to proč ho obhajuješ. A lidi co si myslí, že jednou ta 90 bude v nové hale vyvěšená pod stropem haly je určitě mnoho.
Ale co opravdu nechápu je kompulzivně obsedantní porucha, pořád to tady vytahovat jak ženská co pořád někomu něco vyčítá.


A že ty máš pořád potřebu reagovat zrovna na mě? Tak se na to vyser a je po problému ne 🤔😁


HCDTOm klasika, nečekal jsem od tebe pádný argumenty.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/2/2022, 19:29

DUKLIČKA napsal:Trošku to tady odlehčime.

Čím jezdite? Myslím co mate za auto.

Já nejvíc na kole a miluju chůzi. Jinak octavia, ale chtěl bych si zkusit Teslu Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/2/2022, 19:12

Trošku to tady odlehčime.

Čím jezdite? Myslím co mate za auto.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 3/2/2022, 19:02

Prohánělo se tu v minulosti, a není to tak dávno, daleko lepších hráčů než je Čagy.. akorát se tomu nevěnovalo takové pozornosti, protože Čagy je samozřejmě ikona klubu. Tomu se nedá upřít. Všechna čest

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 3/2/2022, 18:31

Já chápu Imbíku, že jste s Čagym kamarádi. Chápu i to proč ho obhajuješ. A lidi co si myslí, že jednou ta 90 bude v nové hale vyvěšená pod stropem haly je určitě mnoho.
Ale co opravdu nechápu je kompulzivně obsedantní porucha, pořád to tady vytahovat jak ženská co pořád někomu něco vyčítá.



Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/2/2022, 16:37

imbík napsal:Záměrně píšu pravdu podpořenou větou..... čísla nelžou.
Protože jak už jsem v minulosti zjistil, tady se Cagy vesměs zmiňuje, jen když mu to nejde nebo udělá něco blbě. Případně jako legendě klubu se říká, že už není přínos pro klub. To mě za něj uráží, protože vůči někomu kdo věnoval vesměs  kariéru jednomu klubu, psát za monitorem, že už by měl skončit, aby mohli hrát mladí, kteří na to prostě nemají a nejsou lepší mi přijde nefér, aspoň vůči němu jo.
Párkrát jsi tady hokej NHL přirovnával k nějakým zápasům tady v Česku. Tak v NHL se k legendám klaní, vyvěšují dresy, sledují kde jakou statistiku, jen aby to bylo zajímavý. My tady máme úkaz, kterej si troufám tvrdit už z nás nikdo nezažije a stejně si na tom hledáme chyby a lepší kdyby tady už ani nebyl mi často přijde. To prostě nechápu a jak píšu přijde mi to dost nefér.
Já a i Cagy určitě by byl rád, kdyby tu byl nástupce a už to táhnul někdo jiný, vím, že právě o Andělovi si myslel, že to tady převezme. No a kde je Anděl a i další?

Rozumím, nepochopil jsi to. V pořádku Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/2/2022, 16:00

Záměrně píšu pravdu podpořenou větou..... čísla nelžou.
Protože jak už jsem v minulosti zjistil, tady se Cagy vesměs zmiňuje, jen když mu to nejde nebo udělá něco blbě. Případně jako legendě klubu se říká, že už není přínos pro klub. To mě za něj uráží, protože vůči někomu kdo věnoval vesměs kariéru jednomu klubu, psát za monitorem, že už by měl skončit, aby mohli hrát mladí, kteří na to prostě nemají a nejsou lepší mi přijde nefér, aspoň vůči němu jo.
Párkrát jsi tady hokej NHL přirovnával k nějakým zápasům tady v Česku. Tak v NHL se k legendám klaní, vyvěšují dresy, sledují kde jakou statistiku, jen aby to bylo zajímavý. My tady máme úkaz, kterej si troufám tvrdit už z nás nikdo nezažije a stejně si na tom hledáme chyby a lepší kdyby tady už ani nebyl mi často přijde. To prostě nechápu a jak píšu přijde mi to dost nefér.
Já a i Cagy určitě by byl rád, kdyby tu byl nástupce a už to táhnul někdo jiný, vím, že právě o Andělovi si myslel, že to tady převezme. No a kde je Anděl a i další?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 3/2/2022, 15:18

Je potřeba pochválit Adama Wolfa, který byl ze začátku sezony dosti kritizován (byť oprávněně), udělal opravdu velký progres a ukázal že kvality má a práce do budoucna s ním dává smysl,jak říkal Jaroš. Už nějaký ten pátek je jistější než Maxim.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 3/2/2022, 11:48

imbík napsal:Dal jsem přednost florbalu včera, ale dle záznamu a statistik jsou čtyřicátníci nejlepší na place, obzvlášť hráč, co už není přínos pro Duklu. Ve 24 utkáních třicet bodů a včera jedna plus tři.
Jinak ale souhlas, je to letos nemastné neslané. Chybí tam to navíc co měla postupová parta, nebo loňska v play off. Padat do střel mít náboj a chuť něco dokázat. Třeba to přepneme v play off zase, ale ono vlastně chceme to vůbec?

Tak ja jako fanda to chci urcite. Ja hrat v nasem dresu, tak na to prdim, jaky jsou vyhlidky nebo nevim co, a proste do toho jdu kazdej zapas po hlave, protoze me bavi vyhravat a neresil bych dal kam to nakonec povede. A to same ocekavam od hracu (aspon v play off:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 3/2/2022, 11:24

FREDERIK napsal:Hlavně se mi nelíbí jak se šachuje s hráči viz. Vláďa Houška, ale třeba takovej Harkabus i když nemá svůj dwn stejně musí být v základu a i na přesilovce, nic proto Harkymu, ale jeho nasazení je jak se mu chce a platit Fronka celu sezonu a před play off ho pustit a o informovanosti fanoušků ani nemluvím a nynější obrana to je výsměch předešlým obranám a bez jisté obrany se nedá v play off pomýšlet na velký úspěch

Nikdy jsem si nemyslel ze budu jeste rad vzpominat na Ficence, Malenu, Kalaba...

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 3/2/2022, 11:18

Hlavně se mi nelíbí jak se šachuje s hráči viz. Vláďa Houška, ale třeba takovej Harkabus i když nemá svůj dwn stejně musí být v základu a i na přesilovce, nic proto Harkymu, ale jeho nasazení je jak se mu chce a platit Fronka celu sezonu a před play off ho pustit a o informovanosti fanoušků ani nemluvím a nynější obrana to je výsměch předešlým obranám a bez jisté obrany se nedá v play off pomýšlet na velký úspěch

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/2/2022, 10:07

imbík napsal:Dal jsem přednost florbalu včera, ale dle záznamu a statistik jsou čtyřicátníci nejlepší na place, obzvlášť hráč, co už není přínos pro Duklu. Ve 24 utkáních třicet bodů a včera jedna plus tři.
Jinak ale souhlas, je to letos nemastné neslané. Chybí tam to navíc co měla postupová parta, nebo loňska v play off. Padat do střel mít náboj a chuť něco dokázat. Třeba to přepneme v play off zase, ale ono vlastně chceme to vůbec?

Chtěl jsem se zeptat, píšeš to záměrně nebo jsi opravdu nepochopil, jak je to s tím přínosem myšleno? Díky:-)

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 3/2/2022, 09:23

imbík napsal:Dal jsem přednost florbalu včera, ale dle záznamu a statistik jsou čtyřicátníci nejlepší na place, obzvlášť hráč, co už není přínos pro Duklu. Ve 24 utkáních třicet bodů a včera jedna plus tři.
Jinak ale souhlas, je to letos nemastné neslané. Chybí tam to navíc co měla postupová parta, nebo loňska v play off. Padat do střel mít náboj a chuť něco dokázat. Třeba to přepneme v play off zase, ale ono vlastně chceme to vůbec?

Mi fanousci to chceme, ale tim to konci, vedeni dalo dost jasne najevo ze letos o nic uz nejde, tomu i odpovida nasazeni hracu v zapase. Ja radeji zustal v praci, nejak ted nemam po te tiskovce po Trebici motivaci proc na ten hokej jet

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/2/2022, 09:20

Dal jsem přednost florbalu včera, ale dle záznamu a statistik jsou čtyřicátníci nejlepší na place, obzvlášť hráč, co už není přínos pro Duklu. Ve 24 utkáních třicet bodů a včera jedna plus tři.
Jinak ale souhlas, je to letos nemastné neslané. Chybí tam to navíc co měla postupová parta, nebo loňska v play off. Padat do střel mít náboj a chuť něco dokázat. Třeba to přepneme v play off zase, ale ono vlastně chceme to vůbec?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 2/2/2022, 23:07

Já bych ty "starý pušky" fakt už vyhodil! Takhle zabírat místo mladým. 🤣🤣🤣

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

imbík, Luc2as, colorado44, MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 2/2/2022, 20:12

Ubojované tři body, ale mančaft má na daleko lepší výkon, Kowalczyk by mohl občas použit to co má na krku, aby mu do něj nepršelo, viz naprosto nelogický icing v posledních minutách, kdy měl mraky času..
Zebry vůbec nekomentuji, pan Čech s kolegy nezklamal

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 2/2/2022, 20:08

Ve třetí třetině to mělo i šťávu. Výhra dobrá. Moc se mi líbila Brožova lajna a vůbec se mi nelíbil výkon pruhovaných pánů.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 2/2/2022, 20:06

Nakonec vysledek lepsi nez hra. Celkem vydreny 3 body, vyhral spis stastnejsi nez lepsi. Prvni dve tretiny stupen koukatelnosti pod nulou, to snad byl nejosklivejsi hokej v tyhle sezone... Pochvala hlavne nasim matadorum, ze zvedli prapor, a taky Wolfovi, kterej je ted daleko vetsi jistotou nez Maxim pred zranenim.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/2/2022, 20:00

Vzhledem ke schůzi SVJ jsem viděl pouze prvních patnáct a posledních pět minut,přijde mi to pořád stejné, díky alespoň za zvládnutý závěr

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/2/2022, 19:14

Ve druhé třetině, nebo alespoň v její druhé části, to celkem šlo. Jak pohyb, tak herní projev a byl z toho i ten gól . Na střely ve druhé třetině 10:3. Nebylo to rozhodně ideální, ale přecejen lepší než v té první třetině. Uvidíme na kterou třetinu navážeme teď.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 2/2/2022, 19:11

MarkusHCD napsal:
pegy18 napsal:Zeleňák už více zápasů mimo, informace z klubu zase nulová

Přitom při leštění sedadel za střídačkou vypadají s Láďou Houškou zdravě,možná líp jak Semiš se Zadrem
Stojím si za tím, že Semiš a hlavně Dráha jsou neskutečně marný ve hře.. a obecně je to ospalý, asi přišlo po sobotě uspokojení

Duklacek

Posts : 953
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 2/2/2022, 19:09

To že vypadají naší borci otravene a pak i naše hra , tak souhlas. 😉 Přidejte mi to , jakoby už se modlili , aby bylo po sezoně , stejně není o co hrát , myslím , že i ti kluci to cítí 😉🙄 A Viktor? Noucoment , viz. , věčné nestavějí Ladi Houšky  , to mi hlava nebere 🙄 Celkově cítím , že je u nás něco špatně 🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/2/2022, 18:22

Chybí nám rychlost. A jakmile nás soupeř přebrusluje, jakoby nás to nebavilo, působíme otráveně, odskakuje nám to a vypadá to tak, jak to vypadá.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 2/2/2022, 18:17

Chybi spravna energie a emoce. Mancaft pusobi (krome Cagyho), ze to jen musi odehrat, ne ze chce vyhrat. Houska jednoznacne nevyuzitej potencial, nechapu proc, fakt tam musi byt neco osobniho, a to je pekne pitomy... Jestli se nezlepsime, zas prohrajem.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru