Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
pegy18
DukloGono
dobry_lovec
jajirk
Laďa
Hedgehog
Duklacek
miramare83
Excalibur
ondrej.n
Raddy007
karel granát
wortyr
Mišák
staříček
Kuba
colorado44
Geofree
J4u8
Vasoj84
hadas (admin)
Luc2as
FREDERIK
vn
mirason
krap
Burberry
MarkusHCD
Thoor93
mjrkk
Jaternička
olin
Kelt
HCDTOM
Lufa
sz108
Martynez
Siroko
richmonds
ralff
imbík
DUKLIČKA
Lázňator
47 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2021, 18:00

Kde dává nová aréna vidinu lepšího hokeje? A lepší budoucnosti? Já fakt nechápu na co se v Jihlavě čeká a co si lidi od toho slibují. Nový zimák prostě nebude. A kdyby náhodou za 10 let byl tak co? Tak nás automaticky posune do ELH? Ač Jágra nemám rád, tak v tomhle to dělá dobře. Nikde nic neříká nevyhlašuje a rve to co to dá, hlava nehlava. My si tady furt říkáme teď to nejde a až bude zimák a podobný kraviny. Kladno postoupilo, zjistilo že nemá kde hrát a co? Jezdí 80 km do Chomutova a serou na to. My jsme tu loni řešili jestli postupovat nebo ne, tak ty co nechtěli postupovat tak to teď mají. Prohry s Prostějovem a ještě nekoukatelny hokej 🙆 a ten zimák v nedohlednu 👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/10/2021, 17:09

Pořádný obránci:

ty jsou v akci v Kauflandu nebo kde?

Tuhle soutěž nevalné úrovně hraje 18 týmů tzn zhruba 140 obránců. Už jen z tohoto je zjevné, že hraje každý kdo umí trochu bruslit.
Dobrých obránců je jako šafránu a ti jsou zase pod smlouvou nebo hrají jinde za lepší peníze. Nikdo lepší nepřijde.
Takže hrajeme s tím co máme. Taky letošní sezonu dost zkresluje divný los, kdy prvně hrajeme proti lepším týmům. Body se dělají hůř.

A hlavně v téhle žumpě se plácáme dvacet let vyjma dvou sezon. Je potřeba si přiznat, že nemůžeme měřit soupeře tím, že my jsme Dukla.
Realita je taková jaká je. Patříme k lepšímu průměru této soutěže.

Cesta ven je snad nová arena. Jinak se to plácání se na pořád stejném místě.
Škoda, že junioři a případně dorost má taky sestupovou sezonu. Byl by lepší čas je zapracovat do A týmu. Kdy jindy je vychovávat pro Duklu než teď?

Pár zkušených hráčů plus mladíci. Z tohoto můžeme v nové aréně těžit. Pokud se tak nestane půjdeme cestou Slavie Ústí atd.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 12/10/2021, 16:11

Siroko napsal:Ja teda nemam pocit, ze by se nemakalo nebo nechelo hrat. Evidentne je problem v herni pohode a hraje se casto v kreci. Pak nefunguje kombinace a odskakujou puky. To je podle me hlavni rozdil treba oproti Trebici, ktera hraje  na prvni pohled uvolnene.

Ja ten pocit mam. Nebo aspon v domacich zapasech. Sam Lichy v rozhovoru rekl, ze nejezdily nohy a ze se musi donutit makat... Kdyby hrali od zacatku jako ve 3. tretine, nerekl bych ani ň, to uz bojovali.
Ta krec je dalsi vec, ta je patrna taky. Zustava otazkou proc, a to fakt nevim. Nevim proc usmolena Trebic nebo Litomerice hraji uvolnene a Dukla je v kreci... To je k reseni trenerum.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 12/10/2021, 15:58

vn napsal:Celkove zklamani vsichni beci co prisli…jakoze Kaupilla, Kowalzyck a Niko měli nahradit Koláře, Krenželoka, Černého, Strejčka, Bukače??? To je prostě strašný oslabení vzadu… v tomhle vedení podle mě dělá totálně slepé. Vždyt ani jeden z nich snad ani neumí vystřelit, tedy pokud se nepočítá vyprášení kalhot prvního clonícího hráče soupeře…

Pritom treba Krenzeloka a Bukace je obzvlast skoda, kdyz jsou ted ve FM resp. Benatkach...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/10/2021, 15:20

Celkove zklamani vsichni beci co prisli…jakoze Kaupilla, Kowalzyck a Niko měli nahradit Koláře, Krenželoka, Černého, Strejčka, Bukače??? To je prostě strašný oslabení vzadu… v tomhle vedení podle mě dělá totálně slepé. Vždyt ani jeden z nich snad ani neumí vystřelit, tedy pokud se nepočítá vyprášení kalhot prvního clonícího hráče soupeře…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 12/10/2021, 11:58

Včerejší výkon strašidelný a né jenom včerejší 🙄 Nemá cenu mít růžové brýle , prostě obrana špatná a útok taky jalový 🙄😔 Zatím co jsem viděl , tak nebýt Maxe , nevím kolik by jsme měli výher 🙄 Pokud se neposílí minimálně o dva pořádný beky , tak bude zle. Celkový obraz hry se musí rapidně změnit , tohle je šílenost 🙄 Pokud s tím Bedřich s Ujčou něco neudělají , tak mám docela strach i o ten 10 flek , tak to prostě je !!!  Čistě můj názor !!! Jinak ten Kauppila , zatím velký zklamání!

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/10/2021, 11:48

Siroko napsal:Ja teda nemam pocit, ze by se nemakalo nebo nechelo hrat. Evidentne je problem v herni pohode a hraje se casto v kreci. Pak nefunguje kombinace a odskakujou puky. To je podle me hlavni rozdil treba oproti Trebici, ktera hraje  na prvni pohled uvolnene.

To je pravda. Ale ta obrana je prostě špatná. Rozehrávka nic. Z voleje pomalu netrefí puk. Z 10 nahození 9* zakázané uvolnění a tak dále.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 12/10/2021, 10:08

Ja teda nemam pocit, ze by se nemakalo nebo nechelo hrat. Evidentne je problem v herni pohode a hraje se casto v kreci. Pak nefunguje kombinace a odskakujou puky. To je podle me hlavni rozdil treba oproti Trebici, ktera hraje na prvni pohled uvolnene.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 12/10/2021, 01:26

HCDTOM napsal:Kluci, vy po těch hráčích chcete moc. Hrají chance ligu, už zapomeňte na kvalitní přesilovky. Oni za to nemůžou, kvalita není. Druhá liga nehrozí, ale to stejné platí i o elh. Aktuálně je Dukla zaseknuta v této lize a moc cest není.    Zastávám se hráčů, máte moc velké požadavky. Ano, roky touhle ligou pohrdám, to platí dál, ale hráči nemají extra prijmi a myslím, že většinou dělají maximum. S takovou optikou jsem se naučil chance ligu sledovat a je to přijatelnější, ale hodně mě štve, jak na tom Dukla je, to je jasný

A v Trebici nebo Litomericich chteji po hracich taky moc? Ze jsou bodove uplne jinde... Nebo je tam tak velky rozdil v hracsky kvalite? Nemyslim si ani jedno ani druhy, spis mam dojem ze to tyhle mancafty letos mnohem vic bavi, hrajou srdcem, a ze hry i z vysledku je to videt. Je to skoda, bojovat se da vzdycky, ale ten tym musi chtit, musi to mit v sobe.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/10/2021, 23:16

Upřímně, dneska jsem ráno kouknul na kurz a řekl si, že se ani někdo v Tipsportu zbláznil. Bohužel jsem nic nevsadil.
Během dne jsem měl dost práce a domů jsem dolezl cca 17:30 a než jsem vylezl ze sprchy, bylo to 0:2. Tak jsem raději šel v klidu na pivo a sledoval jen Livesport na telefonu.
Nechci být zlý prorok, ale cítím konec hokeje na nějaké slušné úrovni... Čagy se šetřil nebo zranění?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 11/10/2021, 22:20

Pro mě je to jediná kultůra na kterou mužu na vysocine jit.Tak ze v sobotu na znackach.


DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2021, 22:15

Kluci, vy po těch hráčích chcete moc. Hrají chance ligu, už zapomeňte na kvalitní přesilovky. Oni za to nemůžou, kvalita není. Druhá liga nehrozí, ale to stejné platí i o elh. Aktuálně je Dukla zaseknuta v této lize a moc cest není. Zastávám se hráčů, máte moc velké požadavky. Ano, roky touhle ligou pohrdám, to platí dál, ale hráči nemají extra prijmi a myslím, že většinou dělají maximum. S takovou optikou jsem se naučil chance ligu sledovat a je to přijatelnější, ale hodně mě štve, jak na tom Dukla je, to je jasný

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 11/10/2021, 21:39

imbík napsal:O hráčích se tu napsalo už dost, ale co trenéři? Však je to jak za Vlka teda s tím rozdílem, že odvolame gólmana klidně 7 minut do konce. Ale přišla nějaká změna v přesilovkách v útocích nebo podobně? Já si ničeho nevšiml.... Furt jedna dva tři občas čtyři.... žádný hráč prohozený. Nic mladíky posunout klidně do druhé lajny....nic

od Vlčáka jedna podstatná změna. On si na tenhle styl hokeje vybíral hráče, kteří prostě budou bojovat a přetlačovat se u manťáku. Bohužel se protočila co sezonu půlka týmu. Teď kopírujeme ten styl, ale jaksi na to nemáme zarputilé hráče.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/10/2021, 20:51

O hráčích se tu napsalo už dost, ale co trenéři? Však je to jak za Vlka teda s tím rozdílem, že odvolame gólmana klidně 7 minut do konce. Ale přišla nějaká změna v přesilovkách v útocích nebo podobně? Já si ničeho nevšiml.... Furt jedna dva tři občas čtyři.... žádný hráč prohozený. Nic mladíky posunout klidně do druhé lajny....nic

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2021, 20:45

Reci o 2.lize jsou prehnane nyni, ale na druhou stranu nevim kdo to tady potahne za par let az nebudou Cagy, Skorepa, Semis…ti co to maji tahnout tak hraji bez zajmu, maximalne v duchu, jdu si zkusit udelat nejakou klicku a zjistit co sam dokazu bez vetsiho zaujeti pro hru (Iles, Harky, Zadrazil), pak nasi mladi, kteri proste velkou budoucnost nemaji (Broz, Juda), nebo snad super posila z Litvinova Helt, ktera nedala jeste ani gol? Tak pak snad uz jen zarputilec Lichy?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/10/2021, 20:33

Po sobotní naději absolutně bezkrevný apatický "výkon" bez zájmu,který ani ve mně nevzbudil byť jen sebemenší emoce. Tímto tempem se suneme zpět do sezon po sestupu 04-05,kdy jsem chodil na hokej pouze ze zdvořilosti,principu a "lásky" k Dukle

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 11/10/2021, 20:32

že je to bída je fakt, ale asi bych to nedramatizoval. Samozřejmě líp by se to kousalo, kdyby byl už zimák napůl zbouraný a člověk to mohl brát jako údržbovou sezonu :-)
Prostějov má prostě taktiku zkusit dát alespoň o jeden gol víc než soupeř. Obranu mají děravou, zmatenou, ale když si nedovedeme přihrát a a pohybem se dostat do nějaké pozice, tak je to těžké. Ale s tím máme problémy už roky, takže budeme doufat, že zase někdy přijde alespoň to extrémní nasazení, které nás zázrakem dostane až do finále, či baráže. To v silách týmu je. Přehrávat nikoho nebudeme, ale ubojovat to můžou, to zase jo.
řádnou sezonu přetrpíme, a uvidíme, co v PO

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/10/2021, 20:20

Kelt napsal:Máme nakročeno do 2.ligy a ne že ne.

To už je zase přehnané, ale dobré to není. To nemá cenu si namlouvat.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/10/2021, 20:16

Ten začátek byl podceněnej a odfláknutej. Vůbec jsme nebruslili. A bylo to v našich silách. Pak už to byla hrozná křeč, v tý koncovce i smůla. Šance tam nějaké byly.

Hodit za hlavu a jde se dál.

Mezery v tý hře máme, chtělo by to nějakej střídavej start typu Werbik.



ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

imbík, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 11/10/2021, 20:15

Máme nakročeno do 2.ligy a ne že ne.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 11/10/2021, 20:11

Zapas blbec. Prvnich pet minut nase obrana delala asi komparz na natacenu filmu Hori, ma panenko 2, to byli fakt strasidelny. Prostejov hral v pohode a my v kreci. Jde se dal.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 11/10/2021, 20:05

Ja nevim co napsat.Proste hnus.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/10/2021, 20:01

vn napsal:To: MichalDJ Vsetin nebyl zadny meritko, byl nerozehranej, pocitali narozdil od nas s prvni kolem, zbytek bodu je spis zalezitos Zhukova nez toho, ze bychom neco hrali…

Jojo souhlas ve vsem, myslel jsem to taky tak

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/10/2021, 20:00

10 zápasové série tu byli ještě při staré dobré partě. A pak možná v sezoně po sestupu, ale tam jsme pak nehráli v play off. To je právě i o tom charakteru. Nechci kritizovat jmenovitě, ale někteří by se vážně měli zamyslet.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2021, 19:59

To: MichalDJ Vsetin nebyl zadny meritko, byl nerozehranej, pocitali narozdil od nas s prvni kolem, zbytek bodu je spis zalezitos Zhukova nez toho, ze bychom neco hrali…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 11/10/2021, 19:56

Od prostějovských je hezký že nás nechali dát čestnej gól. To se cení Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/10/2021, 19:55

Jenze krome Vsetina jsme tuzku hrali v kazdym zapase

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 11/10/2021, 19:53

Vetsi hnus a bezmoc jsem teda dlouho nevidel, nedali bysme gol ani do rana pri hre 8 na 3...
Navic Blaha je zrovna dneska jako Hasek v Naganu zejo...
No nic, uplne posranej zapas se proste nekdy prihodi, ted jde o to, aby zustalo u jednoho a nebyla z toho cela spatna serie, kdyz jsou pred nami papirove slabsi souperi. To by bylo zly. Uvidime jak pozitri v Usti...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2021, 19:47

Jsem vlastne rad, ze jsem dneska nemohl, byl bych jeste vic nakrknutej nez jsem doma. A zadny hajeni, ze se nedarilo, to jsem tu predloni cetl 3/4 sezony a jak to dopadlo… proste si nalijme cisteho vina, hrajeme tuzku…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/10/2021, 19:33

Nerekl bych odflaknuty, proste hrajeme na co mame

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/10/2021, 19:27

Dneska je to odfláknutý po všech stránkách. Suveréně nejhorší zápas. ...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 11/10/2021, 19:13

A proc Cagy chybi?
Dneska je to docela dulezitej zapas o ukotveni v prvni ctyrce nebo aspon sestce, a oni predvadi tohle...
Kde jsou ty casy, ze se udelala klidne 10 zapasova serie bez prohry. Tenhle tym nevyhraje ani 2x za sebou...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/10/2021, 19:04

Bez Cagyho tam není během přesilovky kloudná a finální nahrávka a to ani během pět na tři. Dneska si body nezasloužime.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 11/10/2021, 18:12

imbík napsal:Tohle je špatný. Loni se tu řešilo proč nepostupovat, že nám v Chance lize bude líp, kdy jako? 🤔

To je jednoduchy, az zacnou hrat jako loni Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 11/10/2021, 18:10

Kluci se asi lekli toho 4. mista, chteji radsi zpatky do poklidneho stredu tabulky..😅
Ne, ted vazne, ja to teda dneska (zaplatpanbuh) nemuzu videt, ale muze mi nekdo objasnit, proc jako venku vyhravame a doma je to takhle otresny? To by me fakt zajimalo...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/10/2021, 18:09

Tohle je špatný. Loni se tu řešilo proč nepostupovat, že nám v Chance lize bude líp, kdy jako? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/10/2021, 18:07

Soupeři nás přebruslují. A dneska fakt hodně. To je ten největší problém.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 11/10/2021, 18:05

Obrana neexistuje 0:2 je jeste mirnej vysledek prvni tretiny..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2021, 18:04

Kdyby nebylo Maxe ne to 4:0, to je strasnej hnus co hrajeme…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Luc2as, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/10/2021, 18:01

Na tohle nemam nervy, uz ani nejsem nasranej na hrace, ti hraji na co maji...ale na trenery, kteri urcuji sestavu a taktiku a na alibisticky vedeni, ktere je evidentne spokojeno, dneska to je zase pruchodak a navrch behem 4 tretin 3 trestna strileni

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/10/2021, 17:57

To jsou zase zmatky v tý obraně. Ufff.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 11/10/2021, 17:45

Dneska me napadlo, jestli a kolik golu nam asi da Jiras... Trvalo to 14 vterin 🙉

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/10/2021, 16:02

Výhra 4:1 a vzhledem k pondělí tipuju 845 lidí.

Goly: Harbakus Helt Lichanec a Pepa

Dneska koukám bohužel bez Čagyho
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 11/10/2021, 15:11

Tal jak dneska?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/10/2021, 14:30

Včera se mi líbila hlavně ta bojovnost a Max v brance, kterej pochytal, co mohl. 🙂

Dělá nám velkej problém, když soupeř rychle přistupuje. My pak nestíháme zpracovat puk a odehrát. Skáče nám to od hokejek a nejsme schopni si trochu nahrát. Včera ve třetí třetině to bylo hodně vidět. Ne, že bysme neměli fyzičku, ale prostě tenhle hokej nám moc nesedí. A hlavně ta obranná hra je pořád neuspořádaná, zbytečné zmatky. Kolikrát tam má bránící hráč puk za zádama a vůbec o tom neví.

Potřeba větší rychlost v kombinaci a větší pozor a víc na jistotu v obraně.

Snad si to teď na slabších soupeřích sedne 🙏🏻🙂
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2021, 19:55

Souhlasím. Herně je to nic moc, takové neurovnané, ale kluci makaji a padají po hubě, to se mi líbí. Maksim je prostě brankář jaký v Dukle dlouho nebyl.
Zatím jsme jediný kdo UDH sebral aspoň bod, po jejich 9 zápasech a s těmi silnými už hráli. To už je nějaké měřítko.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/10/2021, 19:54

Klobouk dolů před odchovanci,jsou v laufu,padají do střel po držkách,žerou led,snad jiim tradičně dojde persoální trust


Naposledy upravil MarkusHCD dne 9/10/2021, 19:59, celkově upraveno 2 krát

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/10/2021, 19:24

Abych jen neklel,mančaft se dnes KONEČNĚ kousl a ukázal charakter,v závěru to byli praví "Sabatoňáci" se vším všudy!S tím bráněním už to ale opravdu chce něco udělat,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/10/2021, 19:20

Uffff...nervy, ale neskutečná bojovnost v tom závěru. 3 body doma, Max. to pohlídal.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 9/10/2021, 19:18

6 na 3 to byli nervy a nakonec náš gól uf

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru