Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+45
HCDTOM
Mišák
ježura
wortyr
richmonds
Janosik
trixy
freyp
colorado44
Martynez
Excalibur
jajirk
Luc2as
AJET0
jahed
pegy18
Laďa
Burberry
Raddy007
Geofree
Hhs23
krap
Trojan
mjrkk
Lázňator
Vasoj84
Kelt
Lucke
sz108
Drmax
ralff
Jaternička
karel granát
Thoor93
staříček
mirason
Siroko
MichalDJ
vn
DUKLIČKA
miramare83
Lufa
Jerryk01
hadas (admin)
MarkusHCD
49 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 31/3/2021, 19:48

Přesně , to je ono. Dík.

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=15

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 31/3/2021, 19:34

freyp napsal:Chlapy, prosim vás jak se jmenuje ta největší celosvětová databáze s hráči a jejich smlouvami a přestupy? Rad bych se mrknul jak to tam má právě Matěj, ale nemůžu si za boha vzpomenout. Je to v hokejové branži snad nejznámější web tak určitě budete vědět, úplně se mi to vykouřilo z hlavy.

Myslíš tohle?
https://www.eliteprospects.com/player/67576/matej-pekr
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 31/3/2021, 19:23

Chlapy, prosim vás jak se jmenuje ta největší celosvětová databáze s hráči a jejich smlouvami a přestupy? Rad bych se mrknul jak to tam má právě Matěj, ale nemůžu si za boha vzpomenout. Je to v hokejové branži snad nejznámější web tak určitě budete vědět, úplně se mi to vykouřilo z hlavy.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 31/3/2021, 13:18


To je podle mě další ultra blbost na hromadu všech těch "dobrejch" nápadů ze svazu. Svaz má zařídit kvalitní soutěže, klubům pomáhat se vzděláním trenérů a nastavit rovný dlouhodobý a stabilní podmínky a to je všechno. Zbytek už je na klubech, hráčích a šikovnejch lidech. Zase a jen dokola to podkopává soutěživost a přihrává "jistoty" vybranejm. Spádovost si přece kluby můžou domluvit samy, když to pro ně bude vzájemně výhodný, nikdo jim v tom nebrání ani teď...

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 31/3/2021, 13:12

Je taky dobře, že včera Zamazal mluvil o bourání HZS a stavbě nový CZ Loko arény. Čím víc se o tom bude mluvit, tím hůř se z toho bude couvat. Nová hala není zárukou Extraligy a dobrýho hokeje, ale věřím, že právě tohle Duklu nejvíc posune. Věřím, že se nabalí sponzoři a zvedne návštěvnost. Musíme doufat a věřit, že bude líp.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

vn, ralff, Lucke, FREDERIK, Vasoj84, Lufa, wortyr and like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 31/3/2021, 11:43

Geofree napsal:
richmonds napsal:ona obrátka z 3:1 je celkově hodně nezvyklá věc v kolektivních sportech. Třeba za celou historii NBA se to stalo snad jen 2x a nečekám, že v NHL to bude o moc víckrát...takže určitě fajn, jen to nemuselo zajít až tak daleko :-)

Nám ten Vsetín nějak nesedí, co si pamatuji...ale zase Litky nám v sezoně seděly, tak těžko říct. Fakt to chce jen nemít pocit, že je splněno

promiň, ale to je neskutečný blud o tom NBA, kde jsi na to přišel? Smile

nooo, chybička, měl jsem v hlavě 3:0, ze 3:1 se to stalo 13x

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 31/3/2021, 11:32


vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 31/3/2021, 10:51

richmonds napsal:ona obrátka z 3:1 je celkově hodně nezvyklá věc v kolektivních sportech. Třeba za celou historii NBA se to stalo snad jen 2x a nečekám, že v NHL to bude o moc víckrát...takže určitě fajn, jen to nemuselo zajít až tak daleko :-)

Nám ten Vsetín nějak nesedí, co si pamatuji...ale zase Litky nám v sezoně seděly, tak těžko říct. Fakt to chce jen nemít pocit, že je splněno

promiň, ale to je neskutečný blud o tom NBA, kde jsi na to přišel? Smile

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 31/3/2021, 10:24

Kdysi vyhozený a poté znovu přijatý Skořepa zatím předvádí, že stále patří jednoznačně k nejlepším hráčům Dukly. A konečně i Havránek ukázal své kvality. Trošku mi v něčem připomíná Ádu Zemana, tak snad bude v těch výkonech pokračovat.

AJET0

Posts : 223
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 31/3/2021, 09:35

Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK, sz108, Siroko and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 31/3/2021, 09:24

Lufa napsal:Litky mají ale dobrej tým, celkem divný že skončili po ZČ až 7. Jejich gólman toho dost pochytal.
9bodů za námi po ZČ to není tolik. A v novém roce měli formu určitě lepší než my. Podle mě hráli dost dobrej hokej, takže palec nahoru za otočku!!!

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 31/3/2021, 07:54

ona obrátka z 3:1 je celkově hodně nezvyklá věc v kolektivních sportech. Třeba za celou historii NBA se to stalo snad jen 2x a nečekám, že v NHL to bude o moc víckrát...takže určitě fajn, jen to nemuselo zajít až tak daleko :-)

Nám ten Vsetín nějak nesedí, co si pamatuji...ale zase Litky nám v sezoně seděly, tak těžko říct. Fakt to chce jen nemít pocit, že je splněno

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 31/3/2021, 07:37

Někdy je hranice mezi úspěchem a průserem opravdu tenká. V našem případě to byly 2 minuty.
Klukům patří poděkovat že se na to nevysrali a podařilo se jim to otočit.
Za mě je Vsetín hratelnější soupeř jak Poruba. Jedna má Porubu formu jako hrom a podle mě má i větší ambice než Vsetín.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

karel granát, FREDERIK, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/3/2021, 06:33

Mno tak hlavně, že oni mají mindrak fans UDH a my po postupu chodíme sledovat jejich fórum.
Celkově jsem rád, že tu máme dost objektivních fanoušků, co jmenovitě vyhazovali Bilčika, respektive napsali, že na to nemá a on zachránil dva 1000 procentní góly a zblokoval nejvíce střel, že by byl v Dukle od toho? 🤔
Pepa Skořápka vzpomenul na Diviše, Radek Hubáček šel do práce v duklacke mikině do práce a poslal vzkaz hráčům 😉👍 Jak jsem psal už stokrát to byla parta!!!
No každopádně ta letošní mě teda dost překvapila. Po pravdě nečekal jsem, že zvládneme už ten pátý zápas, po dvouch třetinách tomu nic nenasvědčovalo, tam souhlasím se synem svazu, že stačilo dát na 3-1 pro ně a bylo hotovo. Ale zaplať pánbůh jsme hráče nakopli my i oni těmi hlášky o dovolené a podobně.... jak je kritika důležitá.
Cagy se Skorapkou, nejlepší v bodování, Skořápka nejlepší střelec, na jendu stranu jsem rád a přeju jim to, ale na druhou stranu je něco špatně, aby to zase zachraňovali nejstarší frajeri a vlastně, nejde nám to lépe bez Cagyho? 🙈😀
Zhukov poslední tři zápasy excelentní.... z jejích kádru bych bral Holého a Miškáře.
Nicméně respekt patří i jim, nečekal jsem, že to bude takovéhle dramo a v podstatě všechny zápasy vyrovnané.

PS: Pro informátora kdo kam po sezoně půjde. Ať tady postoupí, nebo dostanou aspoň finále do 7 zápasu a pak ať jdou kdo bude chtít do pr.... 😉

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/3/2021, 23:42

Ja sleduju forum UDH jako takovej bonus, kdyz se nam dari a chci se pobavit. Vetsinou to nezklame😀 Ta jejich zoufalost a pokleslost me bavi (to jsem ale hajzl😉
A jak kdo tipuje semifinalove serie?
Moje tipy: Dukla-VS 4:2, KL-POR 4:2.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 30/3/2021, 23:07

Ten obrat je velké překvapení. Po tom čtvrtém zápase, už jsem to viděl hodně bledě. ...

Se Vsetínem to bude tvrdá bitva, kéž nám vydrží síly.

Sousedy neřešte. Loni po sezoně se nám posmívali, jak se nám rozpadá kádr a jim, že opory zůstávají. Jejich diskuzi nemá cenu sledovat. Starejme se o raději o sebe.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

hadas (admin), jahed, FREDERIK and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 30/3/2021, 22:30

Jestli je to pravda,že nám říkali, že jdeme na dovču, tak mě ten postup těší o to víc. Smile
https://hokej.cz/skorepa-po-skvelem-obratu-to-jsem-nezazil-nakoply-nas-jejich-narazky/5056145

A zmínka o Ríšovi potěšila. Potvrzuje to, že tenkrát si to jádro fakt sedlo.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, wortyr and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 30/3/2021, 21:49

Neuvěřitelnej obrat - neuvěřitelnej zážitek, dík!

karel granát

Posts : 119
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/3/2021, 21:33

Tak aspon uz vime na co byla ta forma na babovku 😃😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/3/2021, 21:28

Tady jsou zase prdy 😀👍

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 30/3/2021, 21:19

mjrkk napsal:Ted vsetin, co jsem se tak zbezne koukal na jejich fb, tak to vypada, jak solidni klub buranu.
Když je dáš do rovnítka s UDH tak jsou celkem v normálu Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/3/2021, 21:16

Ja bych zatim vubec neresil, kdo kde bude hrat pristi sezonu... Vystacim si s tim, ze jsme dnes definitivne odvratili velkej smutek a nezdar (vypadnuti se 7. ve ctvrtfinale). Ten tym me hrozne mile prekvapil, ze to v nem nakonec prece jen je, takze bych si pral, aby si jeste co nejvic zahrali a dosli co nejdal, nez se to po sezone rozpadne😕
Souper Vsetin - moc nam nesedi, ale s vykonem jako v poslednich zapasech to vidim tak 57:43:slight_smile: Ani nemyslim ze by byli tezsi nez LT. Hlavne pozor na Zemana a Brezinu, to bude podobny jako ted s Holym...


Naposledy upravil miramare83 dne 30/3/2021, 21:20, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 30/3/2021, 21:09

Teď jsem si přečetl fórum UDH , a to je pane počteníčko 🤣 To člověku hlava nebere co je tam chudáků nepřejícných  🤣 , ale na druhou stránku se nedivím , když oni budou celé roky hrát prales a kdoví jestli 🙄 No nic , soustřeďmese na sebe a v pátek nic nepodcenit a valit to play-off módu i nadále , Vsetín je určitě hratelný 👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 30/3/2021, 20:59

Přiznám se, že už jsem taky ztrácel víru. Jak se ukázalo, vždycky je potřeba doufat a věřit.
Díky kluci, že jste to takhle ubojovali.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jahed 30/3/2021, 20:47

Nikdy bych nevěřil, že budu mít takovou radost, když porazíme Litoměřice 4:3 na zápasy. Kluky naštěstí nastartoval Jiras a začali hrát jako chlapi. Ujčíkovi vyšel risk s odvoláním brankaře a dokázal mužstvo namotivovat, za což mu patří dík. Pepa, který hrál celou sezonu tak trochu za očekáváním, zabral v pravou chvíli a to
samé dnes platí o Havránkovi. Další dle mě důležitý faktor byl Vlasta Bilčík, který svojí obětavostí zachránil několik gólů a postupně začali blokovat střely i ostatní. Pokud se kluci nezblázní, že jsou mistři světa a nebudou zase vykřikovat do médií, že to dáme na 4 zápasy, abychom ušetřili síly, tak bych věřil, že i když se nám na Vsetín dlouhodobě nedaří, v postup do finále. Gratuluji k vítězství a na Vsetín si teda budu muset koupit nějakou tu virtuální vstupenku Very Happy

jahed

Posts : 12
Join date : 17. 04. 18

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 30/3/2021, 20:43

Pekra bych nevyhazoval, ale držet ho mi nedává smysl, kor jestli klapne exil a stavba. V tu chvíli to chce spíš šikovného trenéra z venku, co to umí s mladýma (k tomu samozřejmě ty mladé sehnat!) a budovat tým nový. Pořádný systém s nacvičenými přesuny mezi pozicemi ve třetině, ať lítají hráči i puk...
za zásluhy Čachotku a Pepu nechat, ať mají mladí vzor. Za tři roky už bude Pekr jako hráč out, prostě si chce vydělat a nám se ta úspora taky bude hodit.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mjrkk 30/3/2021, 20:37

Ted vsetin, co jsem se tak zbezne koukal na jejich fb, tak to vypada, jak solidni klub buranu.

mjrkk

Posts : 43
Join date : 14. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 30/3/2021, 20:22

Velká gratulace 💪 , perfektní výkon 👍 Kluci jak sú tak šťastný 🤣🤣🤣

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 30/3/2021, 20:20

Taky jsem to chtěl napsat s tim Matejem a drakama, ale nelajsnul jsem si to, preci jenom jsem se parkrat seredne minul 😀 .. ale jo, Sumperk na trhu jede. Radsi se ted soustredme sami na sebe a tohle resme az skonci sezona..

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 30/3/2021, 20:18

freyp napsal:Jinak, dovolím si i jednu negativnější zprávu, i když je tu samá radost. Oprávněně, Ale- Pekr po sezone do Sumperka- zdroj, sponzor draků..

S jeho odchodem se tak nejak pocita.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

vn and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/3/2021, 20:17

richmonds napsal:paradox je, že víc smutných než v Litoměřicích je v UDH...ale tak oni si zase něco najdou, že nás třeba VSE vyřadí, nebo Kladno,...holt když mají místo ledu koupaliště, co jim zbývá.

Co je to Trebic?, neni to predmesti Dukovan?

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 30/3/2021, 20:16

Jinak, dovolím si i jednu negativnější zprávu, i když je tu samá radost. Oprávněně, Ale- Pekr po sezone do Sumperka- zdroj, sponzor draků..

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 30/3/2021, 20:14

richmonds napsal:paradox je, že víc smutných než v Litoměřicích je v UDH...ale tak oni si zase něco najdou, že nás třeba VSE vyřadí, nebo Kladno,...holt když mají místo ledu koupaliště, co jim zbývá.

Tohle tema bych nechal byt. Pro nas uz absolutne bezpredmetny. 😉

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/3/2021, 20:14

richmonds napsal:paradox je, že víc smutných než v Litoměřicích je v UDH...ale tak oni si zase něco najdou, že nás třeba VSE vyřadí, nebo Kladno,...holt když mají místo ledu koupaliště, co jim zbývá.
Taky jsem se dival k nim na forum... Jejich mindrak uz dosahuje obludnych rozmeru😀


Naposledy upravil miramare83 dne 30/3/2021, 20:16, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 30/3/2021, 20:08

paradox je, že víc smutných než v Litoměřicích je v UDH...ale tak oni si zase něco najdou, že nás třeba VSE vyřadí, nebo Kladno,...holt když mají místo ledu koupaliště, co jim zbývá.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/3/2021, 20:00

Co moudryho napsat... Jooooooooooooooooo! 😝 Je to uleva. A obrat v serii (ale i v zapasech 5 a 6) je pro me skoro jak zazrak, to rikam uprimne. Chlapci ukazali ze to v nich je, ne ze ne, jen to chtelo hrat s vetsi bojovnosti a zodpovedne vzadu. To je vse. A se Vsetinem to bude ten samej recept na uspech. Takze hosi diky i za me, jste bojovnici do jednoho, ukazali jste to! Jde vam o Duklu, vsem, i tem co tu byli kritizovani👍 Po dnesku uz o tom nikdo nemuze pochybovat.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/3/2021, 19:49

Po cca prvních 10 minutách jsem si říkal, že takhle to nemůžeme dát. Jsem rád, že výkon šel jen nahoru.

Dneska v play - off módu a nedá se to srovnat se 2 zápasy v LIT. To byla katastrofa a doufám, že letos máme vybráno.

Snad vydrží forma gólmanovi, protože to by mohl být rozhodující faktor. No 2 dny oddech a je dobře, že začínáme doma.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

jahed likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/3/2021, 19:45

Jerryk01 napsal:Zajimavy bylo jak tam nekdo rikal, ze sme od pateho zapasu zacli hrat spise ze zabezpeceny obrany a hlavne ze Ujca zacal vyzadovat durazny hokej a srazeni se. Takze to neprepnuti na play off mod jsme tu kritizovali opravnene.

Přesně tak,konečně jsme snad nastoupili do vlaku s názvem p-o,žádná zbrklost,důraz,rozvaha

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Jerryk01 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 30/3/2021, 19:40

Zajimavy bylo jak tam nekdo rikal, ze sme od pateho zapasu zacli hrat spise ze zabezpeceny obrany a hlavne ze Ujca zacal vyzadovat durazny hokej a srazeni se. Takze to neprepnuti na play off mod jsme tu kritizovali opravnene.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/3/2021, 19:38

3x hura a slava...verim tomu, ze otocka tehle serie nas muze nakopnout i k dalsimu pusobeni v ramci play off

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Jerryk01 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/3/2021, 19:37

Klobouček pánové Cool ....tahle série jen ukázala, že ten poslední krok je vždycky těžkej....ruku na srdce, kdo za stavu 3:1 věřil, že to ještě dáme....já přiznávám, že já tomu už nevěřil....hráli jsme strašně....vůbec tam nebyla bojovnost, chuť po gólu...
ale pak zafungovali nejspíš naši veteráni, Čagy s Pepou....něco v kabině řekli a rázem to šlo...kluci se vzpamatovali na poslední chvíli....
zápas od zápasu jsme šli nahoru....a dnešní mač už bylo vidět to, co v play-off dělá výhry...jistota v kase, zodpovědnost každýho hráče, že nic neodflákne a hlavně bojovnost...takže hurá na Vsetín....těším se na souboj se švestkama...a taky vzhledem k tomu, že za ně válčí Břízka se Zemanem....
mohl by to být i hezčí hokej než s LTM...a hlavně jsem rád, že jsme se zbavili Výtiska...to je přesně hráč na play-off...ale chceš ho mít na svý straně...takovej zmrdík se hodí každýmu mančaftu....ne že bych tenhle způsob hry nějak schvaloval...vyloženě čeká na možnost někoho sestřelit....ale před bránu je k nezaplacení...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Jaternička, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 30/3/2021, 19:27

gratulace neskutečný, nemám slov konečně zahráli jako Dukla.

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 30/3/2021, 19:26

JInak absolutorium pro Žukova .

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Luc2as, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 30/3/2021, 19:25

Litky mají ale dobrej tým, celkem divný že skončili po ZČ až 7. Jejich gólman toho dost pochytal.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/3/2021, 19:24

Jerryk01 napsal:Litomerice nechteli nas, ja zase je, takze priste uz prosim nekoho jineho 🙂

Ale ty luxusní klobásky Razz

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/3/2021, 19:23

3x UF,ale je to tam!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30/3/2021, 19:21

Joooooo👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 30/3/2021, 19:17

Litomerice nechteli nas, ja zase je, takze priste uz prosim nekoho jineho 🙂

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 30/3/2021, 19:15

ale jako jo Very Happy
¨za mě super třetí třetina, v pohybu obrana i útok, tak bych si to přál pořád, ne to naše obvyklé postávání.

Kritika byla oprávněná, ty výkony byly hrůůůza. Dokázali se probrat, zabrat, i to štěstíčko bylo, takže zasloužený obrat série.
Jen to nebrat, že tímhle je splněno!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

jahed, FREDERIK, wortyr, Jerryk01 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/3/2021, 19:15

Nejhorsi na tom je ze nas ze sracek tahaji nejstarsi hraci Pepik a Cagy, musi se pridat ostatni Iles, Fronk..

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru