Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 18/12/2019, 13:27

Ono je fajn, že hodně médií už zveřejnilo fotky zimákus novým názvem a oficiální zdroje klasicky nic Laughing Laughing Laughing

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 18/12/2019, 13:14

HADAS
ona je to pak asi spojitá nádoba s atmosférou. Lidi, co je ani ten hokej extra nebere prostě podlehli atmosféře a to je vtáhlo. Takže jak peníze dělají peníze, lidi dělají lidi = cítit tu sílu davu a být toho součástí(na tom vlastně vyrostla Kometa). Jenže takové lidi tam teď už vůbec nic netáhne protože jen kvůli dramatickému mači s Kadaní tam takový člověk nepůjde. Ono se to docela těžko popisuje, ale snad víš jak to myslím..

takže to je velká část problému, nejen hrou se odradilo fanoušky, na které by se pak nabalili diváci. Samotné diváky tam nedostaneš

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 18/12/2019, 12:44


kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/12/2019, 11:59

richmonds napsal:chybí ta radost, celkově zájem, emoce. Člověka dřív štvalo, že se zápas nedotáhl, ale většinou si mohl říct, že ten tým šlapal a byla za tím jen individuální chyba něčí nebo i trocha smůly. Letos je to prostě divné pro mě, možná v tom jsem sám. Spíš držím palce těm pár posledním vytrvalým, co tam chodí a snaží se fandit.

Mám to úplně stejně a kamarád, se kterým se o Dukle bavíme, to má podobně.
Proč myslíš, že nebylo ani 700 lidí? Protože přestávají chodit i Ti, co chodili za každé situace, když měli aspoň trochu čas.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/12/2019, 11:49

Ujo napsal:Kelt: nic proti.....ale: prohráli s Třebíči... přišlo o to min lidi na Kadaň, než by přišlo...pán s rodinou za mnou ve frontě v obchodě říkal, že šli uprostřed zápasu s Třebíčí domů, že se jim z toho udělalo špatně.. včera lidi vypínali i přenosy..i když nebyli na zimaku...  A za ten hnus co předvedli včera, bys chtěl aby přišli lidi za 110 na stání a za 140 na sezení a na hnusný pivo za 38? My masochisti přijdeme... Ale normální lidi bohužel ne

souhlasím. Já vím, že to Kelt myslí dobře, ale Dukla musí něco nabídnout, za dobrý pocit, že něco uděláš pro Duklu žádná masa nepřijde. Pro většinu je to normální produkt a kdyby to bylo jen 110 kč, s tím je spojeno x dalších nákladů. cyclops

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 18/12/2019, 11:20

Před chvilkou jsem jel okolo zimaku a už tam byla firma co měnila název zimaku. Tak to bude odtajneno dnes nebo zítra.
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 18/12/2019, 09:40

koukatelných bylo ca.10 minut ve druhé třetině, kdy ta hra fakt stála za to, a člověk by jim odpustil i to trápení v koncovce...celé jsem to také nedokoukal za stavu 3:1 z obav, že případné drama zápasu s Kadaní by mě mohlo totálně odradit od jihlavského hokeje...co jsem dnes zjistil, tak ono to nakonec drama i bylo.

Ale vyhrálo se, takže 3 body dobré, jen tomu u mě chybí ta radost, celkově zájem, emoce. Člověka dřív štvalo, že se zápas nedotáhl, ale většinou si mohl říct, že ten tým šlapal a byla za tím jen individuální chyba něčí nebo i trocha smůly. Letos je to prostě divné pro mě, možná v tom jsem sám. Spíš držím palce těm pár posledním vytrvalým, co tam chodí a snaží se fandit.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 18/12/2019, 09:16

Kelt: nic proti.....ale: prohráli s Třebíči... přišlo o to min lidi na Kadaň, než by přišlo...pán s rodinou za mnou ve frontě v obchodě říkal, že šli uprostřed zápasu s Třebíčí domů, že se jim z toho udělalo špatně.. včera lidi vypínali i přenosy..i když nebyli na zimaku... A za ten hnus co předvedli včera, bys chtěl aby přišli lidi za 110 na stání a za 140 na sezení a na hnusný pivo za 38? My masochisti přijdeme... Ale normální lidi bohužel ne

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 18/12/2019, 09:05

Lázňator: To se zeptej na Městě, proč ještě není a aby vůbec byl.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/12/2019, 08:59

Ale no tak neblaznete...vy opravdu věříte že se něco postaví?
Vždyť jsme v Jihlavě tady se nestaví skoro nic
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 18/12/2019, 05:47

Co ten novej sponzor sem někde četl že má bejt 16.12 odtajněnej a nic ten je jak pani Colombová

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/12/2019, 04:51

Jak řekl Nekvasil po zápase, že se mu na konci podlamovala kolena a málem spadl z lavice...
Takovej pocit mdlob mívám téměř každý letošní zápas, co sleduji Very Happy

Letos musíme být více trpěliví než roky předchozí a pomalu se blížit k zásadnímu momentu naší novodobé historie - a to je termín zahájení stavby nového stadionu....
Věřím, že až budeme hrát v nové hale, tak začne nová etapa naší Dukly...
Návštěvnost bude vyšší i na slabší mančafty(hokej třeba bude stát za ho.vno, ale aspoň budu v příjemném prostředí Very Happy).
Sponzorů taky bude více dle mého názoru....
Jen do té doby vydržet....a letos to vopravdu někdy není lehký Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/12/2019, 22:47

Kelt napsal:Pořád doufám, že se zvednem. Klukům by pomohla větší návštěvnost. Já vím, že je to kolikrát utrpení, a že si za to můžou sami, ale přece je v tom nenecháme.
Přijďte ve čtvrtek a fanděte, co to dá. Díky.
DUKLA NAVŽDY!

To máš pravdu, ale tohle se fakt nedá. Navíc já třeba teď úterý a čtvrtky fakt nemůžu. Co to je sakra za hrací dny?
No a pokud už jsem byl doma v sobotu, tak jsem měl úplně jiný program s rodinou. Dřív jsem kvůli hokeji zrušil kde co, ale teď? Mad
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/12/2019, 22:43

ocenuji hodnocení trenéru, po každém zápase je to objektivní, bez alibismu. To je taky důležítý krok k cestě nahoru, nebýt pokrytci. To je fajn přístup trenérů

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 17/12/2019, 22:42

Pořád doufám, že se zvednem. Klukům by pomohla větší návštěvnost. Já vím, že je to kolikrát utrpení, a že si za to můžou sami, ale přece je v tom nenecháme.
Přijďte ve čtvrtek a fanděte, co to dá. Díky.
DUKLA NAVŽDY!

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/12/2019, 22:32

ondrej.n, staříček: V pohodě, nemyslel jsem to špatně Wink Harkyho si všímám delší dobu a u něho je hodně vidět snaha to všechno prolomit.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 17/12/2019, 21:54

Vemte si ze dneska za Kadan kusko chlouba trefny (zmetek)
to je prostě kvalita.A my? Netrefíme ani prázdnou bránu.To je vrchol.Klukum nemám nic za zlý.Dneska jsme byli lepší Ale když to nejde tak to nejde..A dneska na hokej přišli jen ti skalní.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/12/2019, 21:52

Cap bude dobrej, pokud teda nezapadne....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 17/12/2019, 21:20

Tak pozor, já nikoho nekritizoval,eště sem ho bránil konstatováním reality podložené fakty.Druhá věc je,že v tom někdo vidí ironii..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 17/12/2019, 20:49

Chapeme vsichni ze se tu bavime o Kadani jako o rovnocennym souperi.. boze..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 17/12/2019, 20:36

No Kadan půl zápasu odehrála na jednou pětkou a měla veliké štěstí že to piskali takový kreteni.(myslím hlavni).Takovej pán Trefnej si spletl hokejku se sekeru.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/12/2019, 20:33

Čapíno jediný bek,který je schopný vyvézt puk a ještě kloudně nahrát,jen se obávám,aby se během 5-6 zápasů nepřizpůsobil naší "hře"

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 17/12/2019, 20:32

No to sem toho řek , myslel sem to ze srandy , tady každej člověka hned chytá za slovo Shocked

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/12/2019, 20:31

Mne proste prijde ze v utoku neni nikdo schopnej krome Fronka podavat stabilnejsi vykony...Andel ten je mrtvej, Skorapka po zraneni mimo, Cagy dnes krasny gol, ale taky mu to nelepi, Lichanec jen potvrzuje nas kvalitni scouting, Zeman vic nehraje nez hraje, Illes toho taky zatim moc neukazal...tak jako ceho se vlastne chytnout? Treneri to maji fakt tezky...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/12/2019, 20:29

sz108 napsal:Je to bída, co si budeme povídat...ale máme 3 body, to je jedinej klad dneška...
předkolo nás taky nejspíš nemine a tím to pro nás asi hasne pro letošní sezonu....
a ten systém, co nějaká hlava na svazu vymyslela, je totálně o ničem...to je fakt na medaili tohle!!!
když si představím, že ještě 3x budeme hrát s Kadaní a dokonce 4x s Ústím, tak na mě jdou mrákoty....
tahle spodní půlka je na nic úplně pro všechny zúčastněný....i do tý Kadaně by přišlo víc lidí, když by přijel Motor...ale ne...vono se tam 2x koukne ústí, sokolov a podobný hokejový bašty Very Happy

takže díky na svaz za 28 záživných mačů...no možná 4 s údolím nejsou až taková bída...ale jinak je to na nic...

No ale furt jsme na tom líp jak Prostějov...rozpočet taky asi nemají malej...a doma to nechat Sokolovu, to taky jde Very Happy

No,jo,ale právě tento systém prosazoval i Bedřich(to chudák netušil,že nás čekají tripy do Ústí,Kadaně a Sokolova)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/12/2019, 20:26

vn napsal:Harkyho bych taky nekritizoval, patri k tomu lepsimu co ted v utoku mame...

hm to je jen obrazek toho kde se prave nachazime Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/12/2019, 20:26

No,byla to prostě krása na pokračování,alespoň,že všechny body zůstaly doma,ale ten závěr?Jedna průnikovka,hráč Kodaně sám na gólmana,pak ta střela na teploměr...je na čem pracovat,ale to už říkám od září a světlo na konci tunelu nikde. Tak to hold protrpím až do konce,protože jednou Duklák,navždy Duklák!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/12/2019, 20:25

Harkyho bych taky nekritizoval, patri k tomu lepsimu co ted v utoku mame...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/12/2019, 20:24

Nahodou me tenhle system souteze prijde celkem dobry. Bohuzel je jen nase smula ze jsme lemplove a hrajeme horsi skupinu. Jete se teda z te spodni skupiny melo sestupovat to by bylo jeste lepsi
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/12/2019, 20:21

A já se těm hráčům nedivím, teď vážně, bez ironie. Když si tam představím sebe. Hraju hokej celý život, od mala vstávám na treninky, prazdniny mám letní přípravu. A pak? Hraju první ligu, lidi to nezajímá, já na elh nemám, jsem rád, že si aspoň nějakou korunu tim hokejem vydělám a prostě není lehký hledat motivaci do extra treninku, když chybí talent. Oni jsou možná lepší, než průměr tehle pseudo ligy, ale pořád tak daleko od ELH, že... Tady nikdo na ELH nemá a mít nebude, v tomhle směru to vlastně pochopit dokážu.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 17/12/2019, 20:17

ralff napsal:staříček, ondrej.n: Brzděte s tou kritikou Harkabuse. On má za posledních 7.kol 3+2, takže zase tak jalovej, jak se tady pořád předhazuje, není.  Na něm je i přes spálené šance vidět, že snaží a jde do toho zas a znova.
jj ten jedinej se mi zda ze se zvednul ustatni porad v utlumu...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/12/2019, 20:15

staříček, ondrej.n: Brzděte s tou kritikou Harkabuse. On má za posledních 7.kol 3+2, takže zase tak jalovej, jak se tady pořád předhazuje, není. Na něm je i přes spálené šance vidět, že snaží a jde do toho zas a znova.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 17/12/2019, 20:06

Je to bída, co si budeme povídat...ale máme 3 body, to je jedinej klad dneška...
předkolo nás taky nejspíš nemine a tím to pro nás asi hasne pro letošní sezonu....
a ten systém, co nějaká hlava na svazu vymyslela, je totálně o ničem...to je fakt na medaili tohle!!!
když si představím, že ještě 3x budeme hrát s Kadaní a dokonce 4x s Ústím, tak na mě jdou mrákoty....
tahle spodní půlka je na nic úplně pro všechny zúčastněný....i do tý Kadaně by přišlo víc lidí, když by přijel Motor...ale ne...vono se tam 2x koukne ústí, sokolov a podobný hokejový bašty Very Happy

takže díky na svaz za 28 záživných mačů...no možná 4 s údolím nejsou až taková bída...ale jinak je to na nic...

No ale furt jsme na tom líp jak Prostějov...rozpočet taky asi nemají malej...a doma to nechat Sokolovu, to taky jde Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/12/2019, 20:04

S odřenýma ušima 3 body s Kadaní... 647 diváků... Výhled na 28 neatraktivních zápasů. Nemám náladu to ani víc komentovat Crying or Very sad
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/12/2019, 19:54

Ty vole teda tohle je vazne dilo...Piegl ten nema ani na Brod, Puza taky tragedie, Holy to je podobna kapitola...Cap neCap, bez obrany to lepsi nebude...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 17/12/2019, 19:34

Zase mu nekřivděte, dyť dává fíka co 10 špílů.. Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 17/12/2019, 19:22

Harkabus dal gol stavte slavobránu Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 17/12/2019, 19:19

obavam se ze tyhle křeče se už nezbavime..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/12/2019, 19:04

Zacinam si myslet, ze je dobre, ze jsme v tehle casti souteze, protoze v te horni bychom delali jen ostudu.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 17/12/2019, 18:42

te´d dobrá fáze hry...což je špatná zpráva, protože když to najednou jde, znamená to jediné, že se těm líným chlapům prostě nechce většinou a předvádí, co předvádí...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/12/2019, 18:30

Je to na blití. Dneska jsem to za 10,5 kurz nezkusil affraid
Smutný pohled na tribuny i na hokej.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/12/2019, 18:26

Máme nejdražší hráče v lize a hrají tohle? To je platí Dukla "dvakrát", smlouvy a ještě odradili lidi, takže za vstupný téměř 0, když odečtu náklady na rozhodčí atak

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 17/12/2019, 18:12

No prosím a pak že to ti naši kluci do větších sra..., neposunou 🙄Zatím je mi tak trošku smutno,když už ani proti Kadani nejsme schopni diktovat tempo zápasu,tak už nevím proti komu jinymu

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/12/2019, 18:06

Jako a kdo by na tenhle hnus mel chodit???😡😡jedna sance za tretinu proti Kadani?wtf?!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 17/12/2019, 17:57

Janosik: já myslel, že tam oslavně tancuješ, však Vlk je pryč, co víc si přát? Very Happy

jako bral bych, že nám dá Kadaň gol z první střely(navíc mám pocit, že tam bylo nedovolené bránění jak sestřelili dojíždějícího obránce, ale časem prozkoumám video). Ale že bude mít Kadaň víc šancí dát gol než my, to je prostě smutné.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 17/12/2019, 17:47

Smutny pohled na proridle tribuny. Odhad 350-400 tech nejvernejsich. Z nasi skupiny 10 lidi, co chodila roky, jsem tu sam. Dopracovali jsme to do poradne prdele.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/12/2019, 17:20

Když to vidím tak nebude ani těch 400
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 17/12/2019, 17:07

tak zoufaly to nebude.. muj tip je švejkovych 729 😃

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/12/2019, 16:56

Tak dnes první zápas že série aezony Smile
Utkání v suchém triku usmolime výhru 3:2
Góly dají ostrostrelec Harkabus a Vasik Puzu.
Ten třetí si dají samy.
Dnešní vpravdě spektakulární tyjatr si nenechá ujít 421 zoufalcu/fajnsmekru/srdcaru.
Pro jistotu nahlásí se dvojnasobek ať nevypadame jak zoufalci
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/12/2019, 15:17

Jsem rád, že vedení není lhostejný současný stav, ale co znamená hostování? Že nám ho Hradec zase ukradne až si vzpomene?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru