Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
pegy18
DukloGono
dobry_lovec
jajirk
Laďa
Hedgehog
Duklacek
miramare83
Excalibur
ondrej.n
Raddy007
karel granát
wortyr
Mišák
staříček
Kuba
colorado44
Geofree
J4u8
Vasoj84
hadas (admin)
Luc2as
FREDERIK
vn
mirason
krap
Burberry
MarkusHCD
Thoor93
mjrkk
Jaternička
olin
Kelt
HCDTOM
Lufa
sz108
Martynez
Siroko
richmonds
ralff
imbík
DUKLIČKA
Lázňator
47 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/10/2021, 18:57

Konečně parádně sehraný signál Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/10/2021, 18:21

Dokud nezlepšíme obrannou hru (komplexně), lepší to nebude

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/10/2021, 18:08

Jak je důležité míti Semínka,poslední dobou druhý Horst Siegl nebo Radek Drulák

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty jako že jdou do zápasu s tím že si říkají njesem na extraligu a i tady jsem za odměnu, takže když se prohraje, je to v cajku..ty vole si děláš prdel?

Příspěvek pro olin 9/10/2021, 17:52

krap napsal:Asi takhle, v naší lize ti hráči vědí, že jim to moc nejde a hokejově díru do světa neudělají.
Ale to nikomu nedává právo, aby na ně sprostě řval. A to ani když si zaplatil.

olin

Posts : 29
Join date : 11. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 9/10/2021, 17:30

To je strasna holomajzna

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2021, 14:03

😁
Pepa Skořepa 👏 vítej.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 9/10/2021, 10:25

Asi takhle, v naší lize ti hráči vědí, že jim to moc nejde a hokejově díru do světa neudělají.
Ale to nikomu nedává právo, aby na ně sprostě řval. A to ani když si zaplatil.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/10/2021, 10:24

ralff napsal:Tak jak to vidíte dneska v tom Sokolově? Chtělo by to naplno bodovat.

Deváté místno není nic moc, byť od třetího místa nás dělí jen 3 body a máme zápas k dobru oproti pěti soupeřům nad náma.

Dneska je to netipovatelny. Sokolov umi zahrat skvele, i dost vyhoret, my tak trochu taky... Ale s Trebici se prohralo, takze aspon 2 body by se mely dovezt.
100% za 3 body a po dobrem vykonu to bude chtit v pondeli, doma uz se nesmi dal ztracet!

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/10/2021, 10:12

Tak jak to vidíte dneska v tom Sokolově? Chtělo by to naplno bodovat.

Deváté místno není nic moc, byť od třetího místa nás dělí jen 3 body a máme zápas k dobru oproti pěti soupeřům nad náma.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/10/2021, 10:04

Tak za střídačky jsem chodil i letos jsem tam byl. A nevím co zrovna pan Fronk slyšel nebo neslyšel, ale nevymyká se to z toho co se říká kdekoliv jinde. Akorát je to víc slyšet.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 9/10/2021, 08:18

Ok,za střídačkama jsem nikdy neseděl,tak nevím, co tam chodí za lidi. Ale jsou to profíci a měli by taky něco zkousnout, navíc hrajou za Duklu a tady byli fanoušci vždycky víc náročnější než jinde. Trošku mi to připomíná situaci nějaký ten rok zpátky, kdy borci nezvládali tlak při domácích zápasech a hráli líp venku jak doma. Takovou kritiku bych spíš bral třeba od Čagyho než od týpka,co je tu chvíli a se svými výkony a nasazením pomalu na hraně sestavy.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 8/10/2021, 12:31

Přesně, někdy je to fakt silný kafe. Každej si občas zanadává, nebo to tady vypíše na fórum Laughing , ale mělo by to mít určitý hranice. To co tam ti lidi někdy předváděj je ubohý. Nehledě na to, jak jim by se líbilo, kdyby nad nima v práci při blbým dni stálo 5 borců a z 10 metrů na ně řvali sprostý urážky, jak dělaj tu práci na ***** a jaký jsou to *****. Určitě by zamakali víc a šáhli by si do svědomí.... sunny

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2021, 11:44

Tak ono to pro ty hráče je někdy naprd no. Vem si, že jim tam za střídačku sedí ženský většinou i s dětmi. Tak ono poslouchat, že táta je debil a podobně asi se jich to dotýká. Já taky na hokeji nadávám, ale nikdy bych jim za střídačky nadávat nešel a dokážu si představit co tam v emocích padá za slova.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/10/2021, 11:20

Laďa napsal:Mně zaujal rozhovor Fronka a jeho nářek vůči fanouškům.Co tady dokázal,že těch pár lidí,co chodí,posílá domů?Že se lidem nelíbí předváděná hra a nasazení některých borců,tak na to má snad platící fanoušek nárok,na nějakou tu kriritku.Nebo ne?

Na jeho obranu musim rict, ze nekteri ty lidi co chodej nahoru za stridacky je opravdu kolikrat na pres hubu. Sam jsem tam chodil a radeji zmenil sektor, protoze to se nedalo...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 8/10/2021, 11:17

Mně zaujal rozhovor Fronka a jeho nářek vůči fanouškům.Co tady dokázal,že těch pár lidí,co chodí,posílá domů?Že se lidem nelíbí předváděná hra a nasazení některých borců,tak na to má snad platící fanoušek nárok,na nějakou tu kriritku.Nebo ne?

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2021, 06:46

Jinak Růža by šel zachraňovat Zlín za 250 000 😁 měsíčně. To musel klub odmítnout, že si to nemůže dovolit. To ho v té Kadani platí jako kdo?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/10/2021, 18:42

DUKLIČKA napsal:Včera mě zaujal Šťovíček zřejmě bratranec Pavlase.


Jj tohle bohužel podporují ty amatérské výkony sudích.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/10/2021, 16:44

Včera mě zaujal Šťovíček zřejmě bratranec Pavlase.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/10/2021, 08:21

Shrnul bych včerejsek po mírném uklidnění:
- naše obraná hra silena (celyho tymu)
- z beku snese prisnejsi meritko jen Mareš
- Kolář byl náš nejhorší obránce včera, je vidět že nehraje
- (Ne)faul Mareše před koncem byl pěkný dárek pro UDH
- za naší hru je 1 bod luxusní, když jsme v součtu odehráli slušně jen tak 18 minut
- v nájezdech jsme nepředvedli nic
- v útoku pořád spousta borců úplně mimo

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Kelt likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/10/2021, 06:27

Hrát v první třetině do stavu 2:0 , t.j  asi 8 minut, ve druhé třetině dát první střelu na bránu asi 15 vteřin před koncem - myslím střelu, ne nějaký nahození na který gólman nemusí mít ani chrániče - je podle mě veřejný bruslení.  Až většina třetí třetiny snesla z naší strany parametry hokeje. Někomu to může stačit ke skotačení radostí a Imbík by na takový zápasy chodil pořád ale já jsem krapet náročnější, takže za mě rozhodně ne.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin) and HCDTOM like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/10/2021, 23:20

Jo ještě mě pobavilo, když UDH fanoušci v pozici lídra Chance ligy přijedou na derby a první dva pokřiky z jejich strany jsou Zdravíme Cigánov a Dukla za.ebana jeee 😁 to jsem si říkal, že to je fakt prales se vším všudy.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), Jaternička and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 6/10/2021, 23:07

Fronk první viditelný zápas, to musí jít hodně nahoru, potenciál má úplně jinde. To stejný s Illéšem a Harkym, mají to být tahouni, Helt zatim ukazuje, proč asi není v extralize🙈milé překvapení je Brožík, dobře se kouká na Havrana, nehezky na celou obranu. Mareš s Nikem jediný použitelný, i když Niko už spáchal několik kiksů. Proč má Antti ale zakázáno střílet?

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/10/2021, 22:07

Žehrá se tu na obranu, ale jen se podívejte na branky co jsme dostali. Ve dvou případech nedůsledné pokrytí najíždějících hráčů kdy my jsme líný na krok.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 6/10/2021, 21:59

Ta obrana, to jedna velká katastrofa, Kolář taky vůbec nepomohl. Přísnější měřítko snesou jenom Mareš a Niko. Ale odchody jsme nahradili, jak bylo řečeno panem Ščerbanem.
Výborně jsme odehrálii jenom zápasy proti Vsetínu a Slávii. Není to málo, Antone Pavloviiči?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/10/2021, 21:39

Otázka přece zní jinak, přijde tady někomu reálný, že z téhle pseudo ligy může někdo postoupit do elh? Snižující úroveň tenhle ligy uzavírá soutěž sama od sebe a nepotřebujeme na to ani svaz. Dukla musí zabrat a to ne na ledě, ale v managementu !! Po 20 letech sehnat sponzora a sehnat hráče. To je bohužel těžší a těžší, protože český hokej nemá dostatek hráčů na dvě profi ligy. Já už nezmiňuji tu baráž, ale osobně cítím pár posledních let, kdy je šance se do elh dostat. Nůžky se rozšiřuji a je to teď nebo nikdy. To jsou aktuální problémy, ne prohra s třebíči, která se do elh nemá už vůbec žádnou šanci dostat do elh. Chance liga je černá díra na peníze a zhoršující se kvalita se určitě měnit jen tak nebude

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/10/2021, 21:32

Od úvodního hvizdu Třebíč živější,rychlejší,důraznější.Po dvou gólech víceméně z ničeho přišla klasika aneb nemůže se nic stát, z čehož pramenil gól na 1:2 (lajdáctví u prken). Prapodivný odraz před gólem na 2:2 pak naplno odstartoval náš zmar,následovalo několik daalších "vražd" v obraně a jen silou vůle dotažení mače k plichtě,pak už to byl vabank,ale Třebíč si prostě druhý bod zasloužila. Naše obrana je jeden velký chaos bez systému,o založení útoku vůbec nediskutuji. Pomalu,spíš rychle by měla končit doba hájení.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

colorado44, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/10/2021, 21:31

Nebýt ralfa, tak bych si myslel, že jsem byl na jiným zápase. Veřejné bruslení 🙆🙆😁 borci tam asi moc nechodí, z takovéhleho tempa by se jim pěkně motala škeble.

Za mě první třetina to do toho blbého odrazu od mantinelu bylo naše. Druhá byla lepší Třebíč jednoznačně. Třetí byla naše a nebýt dalšího odrazu od našeho beka, plus neumětelů v pruhovaném (Lukáš Květoň další příklad jak během roku se stát z aktivního hráče rozhodčím ) tak jsme tu mluvili jinak.
Za mě krom výsledku spokojenost. Hokej se mi líbil a přesně na takový zápas bych příště šel znova.  
Kolář teda dneska posila rozhodně nebyl, ale ok dejme mu čas. Brožík paráda. A Fronk uvidíme jestli dokáže zopakovat, dneska konečně dobrej zápas od něj.


Naposledy upravil imbík dne 6/10/2021, 21:35, celkově upraveno 1 krát

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/10/2021, 21:04

Lufa napsal:Tak třebíčáci musejí být nasraný že ztratili bod. Silně mi to připomíná předloňskou sezonu. To taky na ledě bylo v podání našich celou sezonu veřejný bruslení.


Do ideálu to má hodně daleko. Ta obrana tam má okna a tam se bude muset ještě hodně máknout.

Na Třebíči bylo vidět, že jsou v laufu, věří si a lepí jim to. Zatím nejlepší soupeř, se kterým jsme hráli letos.

Ale veřejný bruslení to zase z naší strany nebylo. A rozhodně ne to, co bylo předloni... Hodně nás srazila ta minela ve vlastní přesilovce a vyrovnání Třebíče, kterou to naopak nakoplo. Pak nám dobu trvalo, než jsme chytli tempo. Ale kluci ukázali skvělou bojovnost a dvakrát to srovnali a udrželi i to oslabení v prodloužení. Nájezdy to už byla loterie.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK, colorado44 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/10/2021, 20:53

Tak třebíčáci musejí být nasraný že ztratili bod. Silně mi to připomíná předloňskou sezonu. To taky na ledě bylo v podání našich celou sezonu veřejný bruslení.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/10/2021, 20:13

Ten Kauppila ma zakaz strilet?

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/10/2021, 20:04

miramare83 napsal:Tech golu dostavame nak moc... 12 golu za posl. 3 zapasy (z toho 2 domaci), je proste moc. To se musi zlepsit, jinak se letos neuhraje nic zvlastniho.

V tý obraně jsou pořád díry. Dneska první dva góly Třebíče jasně za obranou.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 6/10/2021, 19:55

Čagy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/10/2021, 19:44

Tech golu dostavame nak moc... 12 golu za posl. 3 zapasy (z toho 2 domaci), je proste moc. To se musi zlepsit, jinak se letos neuhraje nic zvlastniho.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/10/2021, 19:19

Musím uznat že takhle zahrát třetinu to chce kumšt.

Třebíč ve všem lepší. My předvádíme trapný výkon na úrovni hobiku z Jenikova.

Kdyby někteří lidi nebyli napsaný v zápise o utkání ani si jich nevšimnu.

V druhé třetině jsme měli jen Čagyho šanci. Jinak nic
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 6/10/2021, 19:08

Už se těším na místní slunickare jak budou vykládat ze je vlastně všechno v pořádku, Třebíč jasně lepší a mužem být rádi že je to o gól, nejen obrana ale.cely bránění je tragédie, tohle nemá s hokejem.nic společnýho, za druhou třetinu jsme vystřelili 3x z to 2x to sotva doletělo k brance

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/10/2021, 16:15

Směr Jihlava 👍

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/10/2021, 13:18

A jeje tak to si budou nárokovat Fronka nebo někoho takového.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/10/2021, 11:21

Dneska proti Třebíči s Danielem Kolářem v obraně 😉👍
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/10/2021, 08:11

Lázňator napsal:Tak kolik hráčů Brna dneska nastoupí za udh aby splnili prvni cíl sezony a to porazit Duklu

Myslim ze dneska bude hrat i Mueller Very Happy
Kazdopadne to chce na plnej plyn, za Duklu, navazat na vyhru v Praze. Je to dulezitej zapas, je treba je porazit, jeste by si zacli myslet ze muzou letos skoncit pred nama..Wink

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/10/2021, 08:05

Lázňator napsal:Tak kolik hráčů Brna dneska nastoupí za udh aby splnili prvni cíl sezony a to porazit Duklu
Kromě třetího gólmana a kustoda to bude asi komplet Kometa. Akorát je otázkou jak moc si UDH pomůže vzhledem k tomu jak se Brnu letos daří.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 6/10/2021, 07:06

Tak kolik hráčů Brna dneska nastoupí za udh aby splnili prvni cíl sezony a to porazit Duklu

Lázňator

Posts : 659
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/10/2021, 21:07

imbík napsal:Tak on ten charakter v tom hraje velkou roli právě. Ale o tom už jsem tu psal několikrát. Lepší hokejisté tu vydrží rok, maximálně dva a pak zdrhnou jinam, dneska dres Dukly zítra Vsetína když my dají víc.
Starší borci jako Čagy to hraje srdcem a právě charakterem, není jim to jedno jak to s Duklou bude. Proto mě pění a penilo krev když tu Hubáčkum a Semanum bylo vyčítáno, že neudrželi ELH přitom oni si tu vytrhly nohy z prdele, aby se to udrželo. Nemohli za to, že vedení nesehnalo prostředky nebo posily jako třeba Motor na letošní sezónu rozdílové hráče pro ten první rok. Hráli maximum možného a bohužel to nestačilo, ale oni to svědomí měli čisté. Protože jejich charakter jim říkal, že to není jedno jak to dopadne a bylo to v nich v každém utkání nechat vše. Zbytek pak přišel viděl a utekl hned jak to šlo... Lepší hokejisté 😉
Semišovi se tu někteří smáli co je to jako za posilu 35 letej pardál,no a on pokračuje ve výkonech při kterých tu končil. Dává góly a pere se v každém utkání 😉 Zatím nejlepší posila z příchozích (Zhukova nepočítám, ten tu byl loni)
Tyhle poznámky jdou možná za mnou a tak se vyjadřim . Já se nikdy nesmál hubackovi ani semanovi, udělali pro Duklu hodně, včetně postupu, ale na elh neměli a nemají. Myslím, že Seman je ok jen pro první ligu, ale to je snad, doufám málo pro Duklu. Já bych ji rád viděl etablovanou v elh a to vím, že Seman není posila. To je motani se v kruhu, jenže prvoligovým. A přesně tyhle signály vedení, jako že přivedou Semena mi ukazují, že elh nebude. Protože nikdo nedokáže pres léto vyměnit celý tým. Což by se tento aktuální musel, ale i tak pochybuji, že by letos někdo z téhle ligy mohl porazit předposledního. Dukla si to po*** sama tu elh. PS. Vůbec tady není kritika Semena, jen názor na jeho hokejový potenciál a přínos pro Duklu Jihlava jako tým s ambicemi být v elh. Seman je mi lidsky hodně sympatický, Hubas taky, ale já to rozlišuju prostě jen

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

colorado44 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/10/2021, 19:35

Tak on ten charakter v tom hraje velkou roli právě. Ale o tom už jsem tu psal několikrát. Lepší hokejisté tu vydrží rok, maximálně dva a pak zdrhnou jinam, dneska dres Dukly zítra Vsetína když my dají víc.
Starší borci jako Čagy to hraje srdcem a právě charakterem, není jim to jedno jak to s Duklou bude. Proto mě pění a penilo krev když tu Hubáčkum a Semanum bylo vyčítáno, že neudrželi ELH přitom oni si tu vytrhly nohy z prdele, aby se to udrželo. Nemohli za to, že vedení nesehnalo prostředky nebo posily jako třeba Motor na letošní sezónu rozdílové hráče pro ten první rok. Hráli maximum možného a bohužel to nestačilo, ale oni to svědomí měli čisté. Protože jejich charakter jim říkal, že to není jedno jak to dopadne a bylo to v nich v každém utkání nechat vše. Zbytek pak přišel viděl a utekl hned jak to šlo... Lepší hokejisté 😉
Semišovi se tu někteří smáli co je to jako za posilu 35 letej pardál,no a on pokračuje ve výkonech při kterých tu končil. Dává góly a pere se v každém utkání 😉 Zatím nejlepší posila z příchozích (Zhukova nepočítám, ten tu byl loni)

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/10/2021, 16:32

starším kusům má chybět rychlost, ale vynahrazují to silou, zkušeností a klidem, díky čemuž by měli dělat na ledě lepší rozhodnutí.

Když jsem byl svišť já, tak jsem slýchal od kmetů "seš mladej, tak běhej". A o tom to asi je, mladí by měli vynikat rychlostí, vytrvalostí a nadšeným nasazením, JENŽE mi tak nějak přijde, že to tak prostě není. Nemluvím jen o Dukle, ale obecně prostě ti mladí v těchto ohledech navrch nemají(čest výjimkám). Ale to jsme už probírali nějaký měsíc zpět, že jim asi v duchu stačí odkroutit si trénink a "mají tím splněno". Necítí potřebu n sobě makat aby něčeho dosáhli.
Velký podíl na tom má ta nízká konkurence (moc, ale FAKT MOC týmů napříč soutěžemi, mladými počínaje), takže hraje kdo má ruce nohy.

takže, už aby vyskočil z rakve Skořápka

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 4/10/2021, 12:27

Kelt napsal:Ta výhra bude těma krásnejma dresama. Měli bysme si je nechat na celou sezónu. Smile
Velká pochvala Semišovi. Jak je to možný, že nejstarší hráči jsou ti nejlepší?

Treba proto ze jsou jeste charakterove jini nez dnesni mladi kluci a vic hraji srdickem? A mozna se ten hokej v drivejsich dobach i lip naucili, ale do toho tak nevidim.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 2/10/2021, 22:55

Ta výhra bude těma krásnejma dresama. Měli bysme si je nechat na celou sezónu. Smile
Velká pochvala Semišovi. Jak je to možný, že nejstarší hráči jsou ti nejlepší?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/10/2021, 21:23

Souhlasím s imbíkem, že po střede asi byla bouřka. Výsledek dneska pěknej, 3:7 nečekané. Přesto si rýpnu, pasáž od prvního gólu Slavie až asi do půlky třetí třetiny měla k ideálu daleko. Ve druhé třetině byla spousta vyložených šancí, které je potřeba dávat. První gól Slavie, byla zase minela v obraně. Slavia pak do toho začala šlapat a to nám nadělalo problémy. Ale jo, chvála Bohu za tři body.

A hlavně dneska pochvala pro dorost a junky.Tam je potřeba každý bod.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/10/2021, 20:14

Takže výsledek nečekaný, jednoznačně. Před zápasem bych bral jakýkoliv bod. Výhru tři sedm jsem vážně nečekal. Seman další dva góly a dvě asistence 😁 někteří zdejší objektivní fandové budou mít jistě radost.
Po středě asi byla v kabině bouřka, protože tohle nechápu takový obrat ve výkonu.
No ve středu to bude zajímavý hodně. UDH je v laufu.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, ralff and Jaternička like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2021, 19:51

Hlavně,aby se střelecky chytil i Harbakus!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2021, 19:49

Vida,nakonec i ten poslední gól bude zřejmě náš,rozstříleno zodpovědně,vzhůru na lídra,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru