Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+45
HCDTOM
Mišák
ježura
wortyr
richmonds
Janosik
trixy
freyp
colorado44
Martynez
Excalibur
jajirk
Luc2as
AJET0
jahed
pegy18
Laďa
Burberry
Raddy007
Geofree
Hhs23
krap
Trojan
mjrkk
Lázňator
Vasoj84
Kelt
Lucke
sz108
Drmax
ralff
Jaternička
karel granát
Thoor93
staříček
mirason
Siroko
MichalDJ
vn
DUKLIČKA
miramare83
Lufa
Jerryk01
hadas (admin)
MarkusHCD
49 posters

Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/3/2021, 16:05

Ale hovno, kdyby Svoboda chytal za kádrem tehdejší teď nevím třeba Frýdku tak by došli leda do pr....
Letos taky Vítkovice nespasil nijak extra, prostě když nemáš kádr neudělaš nic. Samozřejmě dobrý gólman základ je to jo, ale ne 80 procent postupu.
Vemte si Zhukova, letos zatím nejlepší gólman co za nás nastoupil a v sobotu s tim taky udělal houby.

Mě na tom nejvíc sejri fakt, že z kluků co to tady vybojovali (často za hranou sebeobětovani) se nakonec udělali antihokejiste, kteří na to neměli a patří vyházet, přitom před tím a ani po tom se tu protocilo jmen a nikdo nic nedokázal. Bilcik a spol jsou lepmplove zatím co Pekr, Dostálek, Tůma, Bezúch jsou hvězdy co vypadli v semifinále 1-4 no výborně, zatleskejme jim v stoje.

No nic, dneska výhra jinak bude zle.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 23/3/2021, 14:34

pegy18 napsal:Ono je taky problém a jaký tu jsou obměny kádru! Smile
Zajímalo by me co si o tom myslite vy. Asi není moc košér jit do kazde sezony z poloviny jineho kádru a takto porad dokola. Nikdy se to takhle nestmelí.
Takový je prostě dnes hokej....a nejen on.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 23/3/2021, 13:49

Ono je taky problém a jaký tu jsou obměny kádru! Smile
Zajímalo by me co si o tom myslite vy. Asi není moc košér jit do kazde sezony z poloviny jineho kádru a takto porad dokola. Nikdy se to takhle nestmelí.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 23/3/2021, 13:48

Jaternička napsal:Už zase postupová parta.  To je pořád dokola.  Když ti borci z postupové party byli nebo jsou tak dobří proč nehráli nebo nehrají stabilně v ELH. Ok Mira Svoboda a někdo další???

Navíc srovnávat postup s těma dalšíma sezonama je jen účelový tak aby to pěkně vypadalo jak ta postupová parta byl extra dream team.

Při postupu si to prostě sedlo a navíc ten tým se utvářel dlouho. To není otázka jedné sezóny.  Stejně jako tehdy postoupivší Kladno.



A prave ten Mira byl pres 80% uspechu. Bez nej by ten tym mohl delat co chtel. Mel fazonu jak blazen a pochytal neskutecny veci.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/3/2021, 13:30

Už zase postupová parta. To je pořád dokola. Když ti borci z postupové party byli nebo jsou tak dobří proč nehráli nebo nehrají stabilně v ELH. Ok Mira Svoboda a někdo další???

Navíc srovnávat postup s těma dalšíma sezonama je jen účelový tak aby to pěkně vypadalo jak ta postupová parta byl extra dream team.

Při postupu si to prostě sedlo a navíc ten tým se utvářel dlouho. To není otázka jedné sezóny. Stejně jako tehdy postoupivší Kladno.


Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 23/3/2021, 12:52

Uz me po tech poslednich nemastnych neslanych letech opustila vira ze bude lip, a moc tomu nepridaly ani ty dva predchozi zapasy, takze ani moc od tech dvou zapasu v Litkach neocekavam, muzou me jen prekvapit

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/3/2021, 12:25

Já se v tom nevyznam už. Pises tu, že hráči na ELH neměli, přitom oni tam hráli důstojnou roli, svoje maximum a rozhodně lépe než o dost bohatší Motor 😉 A od té doby jsme ELH nehráli, takže Bilčik teda nemá na co, na ELH, nebo na letošní sezónu??? KDYŽ jsi psal, Bilčik na to nemá?
Od té doby lepší hokejisté jen dokázali vypadnout 1-4 na zápasy s Kladnem což je ostuda....
Uvidíme už dnes co další parta ????

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 23/3/2021, 12:00

Tak sem zvědav ,jestli si dneska vezmou tu disciplínu k srdci, a konečně se probudí , hraje se přeci play of.

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 23/3/2021, 07:38

imbík napsal:To netvrdím, ale já je hájil, bránil hned po tom jejich vyhazovu, odchodu. Ono je nejlepší po 4 letech napsat, že už by na to neměli. No neměli no. Ale já je tu hájil 3 roky v kuse. A výsledky následujících týmů po nich mi dávají za pravdu. Tys volal po lepších hokejistech, hned po sestupu jsi je tu měl i dle tebe a výsledek? 1-4 na zápasy s Kladnem a pak kdo za něco stál utekl za lepšími prachy. Takže v tomhle jsem měl pravdu...
A i v postupové sezóně jsme měli mix šikovných, obětavých a pracovitych hráčů do kádru. V obraně třeba Říha, Kajinek, Sidlik, Dundacek, Szathmary, Bilcik, Kalab, Dobrovolný (ten většinu nehrál)   V útoku Cagy, Zeman, Seman. Jiranek Duras Jergl, Hubacek, Divis Březina, v každé lajně byl technický hráč a hráč obětavý hrabnout zpátky padnout do rány atd.... poprat se. Pak jsme tu měli lepší hokejisty a zapomněli jsme na to, že s Kladnem budem těžko vyhrávat zápasy 6-5 místo třeba 2-1,1-0 jako při postupu.
Mám obavy ze stejného scénáře jako dva roky zpátky, taky mi přijde, že play off mód nepřišel....
Ale neměli na elh. Proto odešli. Ikdyby na krásno zase postoupili, tak zase spadli, protože celý tým nevymenis. Tak se zkouší jiní no...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 22/3/2021, 21:35

Vasoj84 napsal:To jako vážně s tím Joshuou?😮 To by, nebylo vůbec špatný 👍😉
Jo, mel by hrat. Je sice myslim taky po zraneni, ale chce to trochu oziveni, ja bych rad videl i Eliase, Judu...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/3/2021, 21:34

To netvrdím, ale já je hájil, bránil hned po tom jejich vyhazovu, odchodu. Ono je nejlepší po 4 letech napsat, že už by na to neměli. No neměli no. Ale já je tu hájil 3 roky v kuse. A výsledky následujících týmů po nich mi dávají za pravdu. Tys volal po lepších hokejistech, hned po sestupu jsi je tu měl i dle tebe a výsledek? 1-4 na zápasy s Kladnem a pak kdo za něco stál utekl za lepšími prachy. Takže v tomhle jsem měl pravdu...
A i v postupové sezóně jsme měli mix šikovných, obětavých a pracovitych hráčů do kádru. V obraně třeba Říha, Kajinek, Sidlik, Dundacek, Szathmary, Bilcik, Kalab, Dobrovolný (ten většinu nehrál) V útoku Cagy, Zeman, Seman. Jiranek Duras Jergl, Hubacek, Divis Březina, v každé lajně byl technický hráč a hráč obětavý hrabnout zpátky padnout do rány atd.... poprat se. Pak jsme tu měli lepší hokejisty a zapomněli jsme na to, že s Kladnem budem těžko vyhrávat zápasy 6-5 místo třeba 2-1,1-0 jako při postupu.
Mám obavy ze stejného scénáře jako dva roky zpátky, taky mi přijde, že play off mód nepřišel....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 22/3/2021, 19:46

To jako vážně s tím Joshuou?😮 To by, nebylo vůbec špatný 👍😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 22/3/2021, 18:37

Zitra bude misto Zadrazila nejspis Joshua.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 22/3/2021, 15:53

imbík napsal:No k tomu co se tady píše asi není co dodat. Naštěstí na to teď nemám moc čas, takže kdo chce to chápe co jsem psal kdo ne si to přebere tak jak potřebuje...fauly, Bilčîk

PS: když se tu píše, že Bilčik na to nikdy neměl, tak jen tak pro pořádek. Od rozprášení postupové party jsme se nedostali dál než do semifinále... to jsou prostě fakta 😉 Lepší hokejisté možná, ale na play off vždycky byli potřeba spíše bojovníci a obětavost... což se od postupu tu složit zatím nepovedlo a bojím se, že tenhle tým to taky není. Ale snad se ještě něco změní.

Jo, ale už prijmi faktor času, o to jde. Tahat sem tyhle hráče je úplně na hlavu. Viz repre asi taky nepomůže naganska generace. Nikdo semanovi atd neupira zásluhy, ale už je to dávno. Na elh neměli, nic špatného na tom není. Každý máme limity, hokejiste taky 😊 a teď už je úplně pase po tolika letech by fakt víc neuhráli

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/3/2021, 15:46

No k tomu co se tady píše asi není co dodat. Naštěstí na to teď nemám moc čas, takže kdo chce to chápe co jsem psal kdo ne si to přebere tak jak potřebuje...fauly, Bilčîk

PS: když se tu píše, že Bilčik na to nikdy neměl, tak jen tak pro pořádek. Od rozprášení postupové party jsme se nedostali dál než do semifinále... to jsou prostě fakta 😉 Lepší hokejisté možná, ale na play off vždycky byli potřeba spíše bojovníci a obětavost... což se od postupu tu složit zatím nepovedlo a bojím se, že tenhle tým to taky není. Ale snad se ještě něco změní.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 22/3/2021, 15:30

pegy18 napsal:Ještě k tomu sekání. Za sekání se nepovažuje nadzvedávání , - to jest řekněme sekání, ale zespoda nahoru. Využívá se to v soubojích 1V1 , či u mantinelu.
Silnější slabšímu bouchne zespodu do klacku a slabší ztratí puk. To faul není. Nemůže se pouze shora pohybem dolů, to je klasická sekera za dvojku. Smile Kdyby to někoho zajímalo, jakože vidím, že to je oblíbené téma, co je, co není faul apod, ČSLH pořádá i semináře.

Kdyby někdo chtěl přesně...

PRAVIDLO 159 – SEKÁNÍ
DEFINICE: Hráč švihne holí drženou jednou nebo oběma rukama do jakékoli části soupeřova těla nebo výstroje. Pro uložení trestu není nutné, aby
zasáhl soupeře.
i. Poklepání na hůl protihráče vedoucího puk není považováno za sekání,
pokud je omezeno na zásahy do hole pouze se záměrem pokusit se,
aby soupeř ztratil držení puku. Silný úder, zejména pokud tím dojde
ke zlomení soupeřovy nebo vlastní hole, je považován za sekání.
ii. Hráči, který sekne soupeře, bude uložen menší trest.
iii. Hráči, který bezohledně ohrozí soupeře sekáním, bude uložen buď větší trest a automatický osobní trest do konce utkání, anebo trest ve hře.
iv. Hráči, který se rozmáchne holí proti soupeři v průběhu šarvátky, bude
uložen buď větší trest a automatický osobní trest do konce utkání,
anebo trest ve hře.
v. Hráči, který švihne holí prudce po puku na ledě nebo ve vzduchu
s úmyslem zastrašit protihráče, bude uložen menší trest.
vi. Hráči, který zvedne hůl mezi soupeřovy nohy, aby zasáhl soupeře
do rozkroku, bude uložen buď větší trest a automatický osobní trest
do konce utkání, anebo trest ve hře.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 22/3/2021, 14:42

Ještě k tomu sekání. Za sekání se nepovažuje nadzvedávání , - to jest řekněme sekání, ale zespoda nahoru. Využívá se to v soubojích 1V1 , či u mantinelu.
Silnější slabšímu bouchne zespodu do klacku a slabší ztratí puk. To faul není. Nemůže se pouze shora pohybem dolů, to je klasická sekera za dvojku. Smile Kdyby to někoho zajímalo, jakože vidím, že to je oblíbené téma, co je, co není faul apod, ČSLH pořádá i semináře.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 22/3/2021, 13:45

Nevím no, za mě Bilčík je zase hráč, který je přesně vhodným typem pro play off...je potřeba nějaký bijec taky a pokud se vyhne zbytečným faulům, tak proč ne...nehledejte zase chyby v jednotlivcích proboha...od dob Přemka Dubna je to každoroční problém...Byl to Ficenc, pak Malena, Kuchyňa, pak Dobras atd...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 22/3/2021, 13:37

Uz jsem to psal vcera, proc misto Eliase hraje Bilcik, ktery nestiha, neumi nahrat ani vystrelit a hrace od puku neodstavi, nekdo psal ze potrebujeme nekoho kdo zajisti poradek, ale nejak jsme si nevsiml ze by to Bilcik plnil a to ze jednou za 50 zapasu shodi rukavice a pokusi se nekoho zrezat, tak to sorry ale to na zarazeni do sestavy nestaci...misto aby hral mladej prubojnej bek kterej nam tu muze zustat, zlepsovat se a rust v kvalitniho beka, tak nasadime hrace ktery uz je par let za zenitem

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

HCDTOM, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 22/3/2021, 13:25

HCDTOM napsal:Ze by na to Bilčík neměl? To není možný, je přece z postupové party 😂😂 Bilčík na to neměl už ani tenkrát..
Spíš bych rád, aby ty zápasy nebyly takový hnus a lidi to bavilo o to přece jde 😊

Souhlas s oběma body. Včera jsem si spravil chuť na zápase Třinec - Kometa. To bylo moc pěkný. Snad to nějak umlátíme. U druhého zápasu jsem čekal, že k tomu přistoupíme úplně jinak.
Přišlo mi to spíš takhle.

Po zápase křičí trenér na hráče:
"Říkal jsem, abyste hráli jako nikdy předtím, a ne jako byste nikdy předtím nehráli!"
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

HCDTOM, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 22/3/2021, 13:10

Ze by na to Bilčík neměl? To není možný, je přece z postupové party 😂😂 Bilčík na to neměl už ani tenkrát.. nejsem po bitvě generál, psal jsem to hned. Jinak si opravdu nemyslím, že by nás měli vyřadit. Máme lepší tým, oni mají ty tři útočníky,kteří umí dát gól, to rozhodně. Zítra nase výhra, hokejisty máme lepší i gólmana. Myslím, že ta prohra bude paradoxně prospěšná. Úplně v klidu se můžeme vracet za stavu 3:1, to já jim zase věřím. Spíš bych rád, aby ty zápasy nebyly takový hnus a lidi to bavilo o to přece jde 😊

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 22/3/2021, 12:57

To: AJETO na tom je spatne to, ze je to proste proti pravidlum a seknuti do hole je proste seknuti jako kazde jine.. ale souhlasim, ze bylo prehlizeno c ruznych drzeni apod.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 21/3/2021, 19:06

Včera jsem kromě toho faulu Dundáčka prostě žádný neviděl. Nevím co je špatnýho na tom, že hráč sekne druhýho do hokejky, když třeba dojíždí hráče a snaží se mu zkomplikovat hru. Nebo já nevím co ještě. Tohle to podle mě včera dost ovlivnilo. Nemám z našich pocit, že na to serou, ale oni Litky nejsou žádní nazdárci, sou to mladí rychlí kluci, takže ti pochopitelně vysunutým forchekingem by nadělali problém každému. Předpokládám, že s tím na nás vyrukují i u nich. Bude to o tom nikoho se nedotýkat:D , hokejkou jen puku, hrát tvrdě a chytře a ukáže se zda na to máme nebo ne a jestli a kdo je perspektivní a kdo ne.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2021, 18:52

Přesně tak, je to prostě mimo nějaký pěkný hokej. Vlastně sudí kolikrát znemožňují nějaký pěkný hokej. Pak hlavně, že se vyloučí, že borec střídal na střídačku soupeře 😀 to je hrozný prohřešek

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/3/2021, 18:45

imbík: Třetí třetinu jsem včera vůbec neviděl, takže pískání tam neposoudím. Ale naprosto s tebou souhlasím, že způsob pískání v téhle lize je mizerný. Hlavně, že se tady mají vychovávat mladí hráči a místo hokeje je učíme faulovat, pak přijdou do reprezentace dvacítek a diví se, že imrvére zahřívají trestnou.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2021, 18:40

No spoustu hloupých faulů jsme udělali o tom žádná, ale já prostě tomu posuzování tady u nás nerozumím. Pak je z toho taková matlana. Veškerý hakování a sekání se nechává být, nějaká technická hra je u nás znemoznena ( ktom včera, to jsme šli ven hned), v NHL borec jede sám na kasu, drobnej háček, nebo sekera a okamžitě nájezd... kdežto u nás se tady furt kvedla a šermuje, pak přijedou sudí jako včera a jsme furt venku, protože to co prošlo včera, dneska už neprojde....
Tím nesvadim včerejší prohru na sudí, to vůbec, ale neumím se v posuzování faulů v českém prostředí orientovat....
No a my se prostě musíme srovnat jinak dopadneme jako před dvěma lety. A to kdoví jestli se do semifinále dohrabeme s takovýmhle přístupem.....🙈

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty AJET0

Příspěvek pro AJET0 21/3/2021, 17:45

Mě teda včera přišlo hlavně strašně přísné vylučování těch našich ve 3. třetině. Ne že bych byl nějakej uplakánek, vždycky se to snažím vidět objektivně, ale klepneš protihráče do hokejky a jdeš, to je prostě reflex, kterej nevím jestli je možný se odnaučit. Prostě přišlo mi to dost přísný vůči nám. Oni nás taky včera oproti tomu prvnímu zápasu napadali hodně nahoře, čímž nám narušovali založení útoku, takže jsme vlastně nevěděli co hrát. Ale tak snad je dáme, ale chtělo by to trochu víc pokory. Po tom rozhovoru s Fronkem po prvním zápase jsem si říkal, abysme neurazili hokejové štěstí. Tak doufejme, že jim trenéři vysvětlí zač je toho loket.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

jahed and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/3/2021, 16:42

Bilčíka v takových zápasech potřebujeme. On si svoji práci odvede. Není nijak ofenzivní, ale budí respekt. Pokud tam má soupeř hráče typu Výtisk, je potřeba mít někoho, kdo případně zjedná respekt. Ikdyž letost se toho nebojí ani Jiránek a Harkabus.  

Že Litoměřice přejedeme 4:0 na zápasy, to jsme snad nikdo neočekával. První chyba byl gól na 2:1 těsně před koncem prvního zápasu, druhá chyba ta haluz zkraje toho včerejšího. Navíc po prohře dost přitvrdili.  Další chyba je naše zbytečně technická překombinovaná hra, předržování puků, zbytečné přihrávky, eliminované jejich rychlým přístupem.  Na druhou stranu, oni ten zápas včera udělali ze tří využitých přesilovek. Byl to včera zápas blbec, kterej je potřeba hodit za hlavu, jít dál...je to play-off...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

jahed and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 21/3/2021, 16:33

Včera se to vážně nezvládlo , bohužel Crying or Very sad , nicméně je potřeba to hodit za hlavu a připravit se zodpovědně na úterý a středu 👍 V play-off se prostě nedá hrát s tolika vyloučenými a takhle laxně , to je sebevražda a hlavně musí kluci víc maknou a dát do toho víc srdíčka no 😉 Osobně se divím proč nehraje třeba takovej Chlup , Juda , rozhodně bych je dál do jedné lajny s Čermákem nebo Brožem , vždyť se to takhle hrálo a ti kluci nehráli vůbec zle , naopak😉👍 To samý ten Eliáš , proč nehraje? Pokud není zraněný tak to vážně nechápu 😤 Rozhodně lepší jak Vlasta Bilčík , nic proti němu , je to bojovník , ale příde mi , že občas silně zaostává a to ve všem 😔 Kdyby aspoň ta střelba od něho byla , ale ani ta tam prostě není , bohužel Crying or Very sad Uvidíme, uvidíme , ale pokud kluci nepridaji a to hodně , tak přes ně nepřejdou ani omylem , jak tu někdo psal , že nemá strach o to že by jsme přes Litky neměli projít 😔🙄 Já ten strach teda mám 😔🙄 Litky nejsou žádní nazdarci , mají tam spoustu dobrých borců !!!
Sorry za sloh 😁
HCDolééé I love you💛I love you

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 21/3/2021, 16:30

I když po včerejšku o tom silně pochybuji

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 21/3/2021, 16:29

Sem nasrat po včerejšku eště mně to neopustilo. Ale já nevím dáme je vůbec. Už vím DÁME JE

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 21/3/2021, 16:16

Včera se to vážně nezvládlo , bohužel Crying or Very sad

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2021, 15:23

A mě se zrovna zdálo v pátek, že Havránek hrál dobře...

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 21/3/2021, 15:13

Jako sorry, ale přijde mi že některý hráči v základu na to nemají, Viz Bilčík,apod. Tím nechci hráče shodit či spíš poukázat na to, že nevím proč zatím Eliáš nedostal šanci, to samé Chlubna, myslím že namísto Havránka by udělal větší rozruch. Jo jasně, Havránek je téma který se už tady řešilo, a nechci být jako ostatní a tvrdit že je lempl a netáhlo, když ho neznám osobně, ale bohužel mi to také tak přijde .

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jahed 21/3/2021, 13:30

Naši hráči se bojí a nechtějí se zranit, ale tak se v play off hrát nedá ani proti Horní Dolní. Naopak se pak série zbytečně prodlužuje a přicházejí zranění. Bojíme se Marcela a Výtiska a necháme se mlátit, k čemuž tentokráte výrazně přispěl rozhodčí, který věčné hákování a sekání Litoměřic nepískal, např. krosček Zadražilovi do zad pod vestu. Pokud bude rozhodčí důsledně pískat většinu faulů Litoměřic, my se přestaneme bát a naopak také občas někoho narazíme na mantinel a zkusíme párkrát za zápas domlátit puk do branky i s brankařem, věřím, že sérii zvládneme. Obávám se ale, že máme spíše technické hráče a tvrdá hra nám moc nevoní, což se v dlouhodobé části může ztratit, ale v play off to vyplave a rozhoduje. Litoměřice to vědí a hrají hráče a ne puk, což je potřeba jim u nich vrátit, jinak je to konečná.

jahed

Posts : 12
Join date : 17. 04. 18

ralff, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2021, 08:56

Je to jiný typ beka.
Nicméně už v sezoně jsem psal, že na play off se Cagy se Skořepou připraví, když jim to zrovna nešlo. Každopádně včera se třetí třetina nepovedla celému týmu....
Jak říká Nekvasil snad to bylo naposled, spíš mám strach co ještě provede Výtisk v sérii....
O Beranovi se v rozhovorech mluvilo o Zadražilovi ne? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 21/3/2021, 08:28

Proc nehraje Elias, ktery alespon brusli a dokaze podporit utok a hraje Bilcik ktery nebrusli, neprihraje a nedolaze ani odstavit hrace od puku? Je smutny kdyz jediny kdo se snazi je Cagy s Pepikem

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/3/2021, 22:09

Mně to silně připomíná ty předešlé výkony z Play off. Prostě klasika, laxní hokej, nepřepnutí do play off módu a tvrdý ruky.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

hadas (admin), FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 20/3/2021, 21:02

O Postup se přes tyhle matlaky nebojím, až slušně řečeno zapnou ten pojem play off mód. Spíš by nás fanoušky měli pobavit nebo postoupit do elh, jinak další sezona na prd. To vadí mě osobně nejvíc

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/3/2021, 20:52

Kelt napsal:Kam se jako s takovýmhle přístupem chceme dostat? Jedno místo mě napadá.

Do finále,Jirko,do finále!Klameme tělem

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Kuba likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 20/3/2021, 20:29

Kam se jako s takovýmhle přístupem chceme dostat? Jedno místo mě napadá.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/3/2021, 20:17

Ta serie je podle me jenom o nas, o nasem pristupu, forme apod. Pokud by hosi hrali tak jak umi nejlip a jak to nekdy ukazovali v zakl. casti, musi Litky vyradit! (pri vsi ucte k nim, nejsou spatny tym).
Ale je tu zasadni problem - hlavy zatim nejsou na play off dobre nastaveny. Je to evidentni, tohle neni zadny taktizovani, to je proste slabej vykon. Preju klukum (a nam fandum), aby se od pristiho zapasu dokazali spravne hecnout a dali najevo, kdo byl po zakl. casti 2. a kdo 7. Jinak bude smolicek.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 20/3/2021, 20:14

A o tom mluvím confusedconfused

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/3/2021, 20:08

Jediny pozitivum dneska vidim v tom, ze se hralo bez divaku. Je sobota a to bych tutove na ten hokej do Jihlavy jel a odjizdel totalne nasranej. Urcite by nas byla takovych spousta.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK, Vasoj84 and Jerryk01 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2021, 20:07

A jinak, rikejte si co chcete, ale prostě není náhoda, že Výtisk nám letos za 4 zápasy zlikvidoval dva hráče. Proč to neudělá i někdo jiný, však jsou to pořád ti samí hráči. Výtisk, Trávníček, Holweg atd.... nechápu,
Naopak souhlasím s vámi, že takhle se play off nehraje, tak jak jsme odehráli třetí třetinu tak se dostaneme leda tak do pr....
Vždycky když zakoupim vstupenky na zápas, tak prohrajeme 🙈😀
To vypadá, že už letos kluky nepodpořim.
Sérii ovšem nebalim a věřím. Letos jsme byli nejlepší mančaft ne venkovních stadiónech, tak snad budeme pokračovat. Blbé je, že Výtisk trefil útočníka, který má jako jeden z mála parametry pro play off....a ještě rozbil první lajnu, takže centr chyběl a střídali se tam ostatní 🙈

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/3/2021, 20:04

Na diisciplínu už jsem apeloval v průběhu sezóny,nic neomluví ani frustrace z poslední části,to jsme prostě nezvládli "mentálně"

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/3/2021, 20:04

MarkusHCD napsal:
ralff napsal:Asi ta facka hned zkraje byla potřeba... Jinak úplně stejnej průběh jako před dvouma rokama. Žádné pohřební řeči, jede se dál.

Moje řeč, 4x ze sedmi mačů nás prostě neudělají
Pokud budem hrat podobne jako dneska tak jo...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2021, 19:59

Třetí třetina totálně nepovedena. 🙈
Snad to bylo jen 20 minut, doufám, že se nenaplní obavy, že nemáme moc play off mančaft. 5 faulů za třetinu nebo kolik je hodně a ač některý byl dost přísný, tak takhle prostě hrát nemůžeme.

PS : Co je se Zadražilem? Nemá po sezoně? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 20/3/2021, 19:53

Jaternička: zasadně nečtu a neposlouchám rozhovory s hráči, protože to jsou pořád jedny a ty samý žvejky 🤣

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/3/2021, 19:52

ralff napsal:Asi ta facka hned zkraje byla potřeba... Jinak úplně stejnej průběh jako před dvouma rokama. Žádné pohřební řeči, jede se dál.

Moje řeč, 4x ze sedmi mačů nás prostě neudělají

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru