Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 14/3/2020, 17:11

Taky si myslim, ze Havranek tady nehral spatne, ale nemi to ten typ co potrebujeme...to spis jine borce od sousedu!

vn

Posts : 1698
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 14/3/2020, 17:09

IMBIK
já chápu, že tahle sezona nás všechny poněkud dostala na zem, ale i tak. Vážně je hráč, co se pořádně neprosadil ani v Třebíči, ta správná volba pro Duklu? Teda pro Duklu jakou si přejeme?

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/3/2020, 13:08

Siroko. Havranek dobrej. Určitě bych ho oslovil.
Jaternicka: Ještě, že Robert Zaruba má teď čas se hrabat v archivech Z, protože takový dokument už dneska nikdo nenatoci. Moc pěkné a poučné. Škoda, že Dukla už není Duklou. A nemá své novodobé bratry Holiky....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 14/3/2020, 12:00

Siroko
už tu byl...bez urážky, ale shánět hráče 3-4 lajnu, no nevím, těch už tady máme víc než dost. Navíc, když by se budoval kádr s výhledem bojovat o EHL a jednou ji i hrát, chtě nechtě musíš brát v potaz i fyzické parametry, přeci jen prcků máme také celkem dost.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 14/3/2020, 11:51

K pripadnejm posilam. Co treba Havranka z Trebice? Tam moc prilezitost vyniknout nedostal, protoze to Trebic v podstate tocila na dve lajny. Tady se jevil herne velice dobre. V pomeru cena vykon by to nemusel byt spatnej kauf.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 14/3/2020, 11:09

Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/3/2020, 08:31

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/377057/ujcik-netrestal-vary-vyuzili-diru-v-pravidlech-system-tomu-nahrava.html
Tohle mě zvedá ze židle z několika důvodů. Nevím, ale tenhle rozhovor s Ujcou jsem snad ani neměl číst. Alibistický kecy..... oni tam jeli vyhrát 😀 To je jako kdybych poslal do Liberce Humpolec a řekl oni tam chtěli vyhrát......fuj tajxl.... o tom, že Vary už po několikáté minimálně zpochybnily fair play ani nepíšou. No Jardu karma potrestala celkem brzo, doufám, že ty Vary se tam taky usmaži už třeba příští sezónu. Budějky to budou valit. Zajisti si slušnej kádr....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 14/3/2020, 07:46

Jinak pro ty, kdo mají neco proti restrikcím...tak vláda v noci rozhodla o ještě větších zákazech...

https://ct24.ceskatelevize.cz/specialy/koronavirus/3062244-vlada-zavrela-vetsinu-obchodu-a-restaurace?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sbrowser

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/3/2020, 07:37

Freyp: Pokud je seznam pravdivý já souhlasím.....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 14/3/2020, 06:42

https://jihlavska.drbna.cz/zpravy/doprava/10976-zavrene-dvere-omezena-mista-k-sezeni-jihlavsky-dopravni-podnik-zprisnuje-opatreni.html?fbclid=IwAR2_zUyRPNmADhHiepbuAtPGvN6L8iz422Mlhy5szcG3kx4YRq_Zl-nxtxQ.


Ono až tohle udělá Icom...tak se může omezit výroba i v podnikach....jak nastoupis u icom autobusů? Jen předem...kde koupíš jízdenku? Jen u řidiče...Do Bosche i Laitingu jezdí x lidí prave touto společností...

Nevím, jestli je to pravda, tak nechci šířit nějakou poplašnou zprávu...Ale údajně ma být od pondělí v některém podniků v Jihlavě přerušena výroba...(slyšel jsem to nezávisle od různých lidí, který se ani neznají)U nás v práci byla v týdnu taky jedna poplašná zpráva, že se jeden vrátil z Itálie, a že chodí normálně do práce, pak z toho vylezlo to, že byl lyžovat u nás v republice...



Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/3/2020, 20:17

hadas (admin) napsal:
Lázňator napsal:Jo a taky že si to vymyslel Babiš aby mu zlikvidoval divadlo

Jojo, Babiš si prý nechal vyvinout koronavirus od čínských soudruhů, aby zlikvidoval Divadlo na Jezerce... confused cheers

a ja myslel ze za vse muze Kalousek Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/3/2020, 19:21

Lázňator napsal:Jo a taky že si to vymyslel Babiš aby mu zlikvidoval divadlo

Jojo, Babiš si prý nechal vyvinout koronavirus od čínských soudruhů, aby zlikvidoval Divadlo na Jezerce... confused cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 13/3/2020, 19:13

Jo a taky že si to vymyslel Babiš aby mu zlikvidoval divadlo

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 13/3/2020, 18:32

hadas (admin) napsal:Teda, nechci to tady zrovna nějak rozjíždět, ale dnes 250 potvrzených úmrtí v Itálii a přes 2500 nových potvrzených nakažených Shocked Crying or Very sad

Je tou pouze zástupný problém,říkal p. Hrušínský...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/3/2020, 18:21

Teda, nechci to tady zrovna nějak rozjíždět, ale dnes 250 potvrzených úmrtí v Itálii a přes 2500 nových potvrzených nakažených Shocked Crying or Very sad
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 13/3/2020, 17:18

HCDTOM napsal:
Lufa napsal:Jestli chce Ščerban opravdu nějaký zlepšení, tak by v té půlce kádru měl figurovat i Ujčík. Nevšimnul jsem si nějakýho zlepšení na hře během těch půl roku co to převzal. Svoji kvalitu trénování s mladými přenesl do áčka, takže áčko je stejně v prdeli, podobně jako byli ti mladí.

Tady musím souhlasit a bohužel se potvrdilo, co jsem psal, po jmenování Ujčíka trenérem  a sice to, že to praktický nový trenér není... Otázka je zda tohle bude teď na škodu nebo ne, pokud bude nový tým prakticky. Co ovšem nelze změnit zatím je 0 úspěchů v jeho trenérské karieře. Měl moc velkou zkratku do seniorského hokeje, převážně za to, co dosahl jako hráč a nemá na to zkušenosti. Můj názor
Bedřich opět volil pro sebe nejednodušší cestu. Trenéra, kterého jmenoval během sezony, takže potencionální neúspěch se dá omluvit...
Ujčík bydlí v Jihlavě( aspoň teda myslím) a moc trénérů, kteří by chtěli jít trénovat prvoligový tým bez vize tak moc asi není.
Ty kvalitní si řeknou o peníze, někteří vidinu možného boje o extraligu a ani jedno tady není.
Takže jak nejlépe z toho vybruslit? Jmenovst někoho, kdo je po ruce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/3/2020, 17:03

Lufa napsal:Jestli chce Ščerban opravdu nějaký zlepšení, tak by v té půlce kádru měl figurovat i Ujčík. Nevšimnul jsem si nějakýho zlepšení na hře během těch půl roku co to převzal. Svoji kvalitu trénování s mladými přenesl do áčka, takže áčko je stejně v prdeli, podobně jako byli ti mladí.

Tady musím souhlasit a bohužel se potvrdilo, co jsem psal, po jmenování Ujčíka trenérem a sice to, že to praktický nový trenér není... Otázka je zda tohle bude teď na škodu nebo ne, pokud bude nový tým prakticky. Co ovšem nelze změnit zatím je 0 úspěchů v jeho trenérské karieře. Měl moc velkou zkratku do seniorského hokeje, převážně za to, co dosahl jako hráč a nemá na to zkušenosti. Můj názor

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 13/3/2020, 16:21

Kdo ví co bude, mě napadl taktéž Mikliš, o kterého jsme hodně usilovali v extralize..

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 13/3/2020, 16:11

Jestli chce Ščerban opravdu nějaký zlepšení, tak by v té půlce kádru měl figurovat i Ujčík. Nevšimnul jsem si nějakýho zlepšení na hře během těch půl roku co to převzal. Svoji kvalitu trénování s mladými přenesl do áčka, takže áčko je stejně v prdeli, podobně jako byli ti mladí.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 13/3/2020, 16:01

Vyměnit půlku kádru je koncepční práce????
Jinak spekulace o odchodech bych opravdu nechal.
Ano někteří asi jsou na odchodu. Osobně mohu jen spekulovat
A pokud někdo ví kam, klidně to napište,stejně to vypluje na povrch Smile

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 13/3/2020, 15:13

Poletín, Anděl,Zeman, Holý, Pekr,Pohl, Illéš,Protasenja, Chlubna, Půža,Piegl,.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 13/3/2020, 15:08


Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/3/2020, 14:31

To: kancler tim spis, kdyz na to Dukla ma milion lidi v managementu...

vn

Posts : 1698
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 13/3/2020, 14:24

Kelt napsal:Teď se vás, kluci, zeptám na jednu osobní otázku. Budem tady frflat a navzájem se urážet nebo uděláme něco pro Duklu. Je možný, že budou mít některý sponzoři Dukly problémy, tím pádem i Dukla.
Pomůžeme jí ten virus porazit? Vy, co kupujete permanentku, koupíte jednu navíc? Vy, co nekupujete žádnou, koupíte si ji?
Mohli byste mi takhle před pátkem udělat radost.
Jirko při vší úctě, mi je DUkla úplně u zadnice v tuto chvíli a jsem rád , že sezona skončila....
A kupovat permici určitě nebudu. Po těch výkonech nemám chuť.
Tahle sezona byla jedna velká blamáž, nic víc nic míň.
A o tom kolik lidí Dukla zajímá, jsi mohl vidět při zápasech. 600 lidí? Nebo snad těch 30 co tady diskutuje?
Dukla musí nabídnout něco víc v dnešní době a nespoléhat na to, že budou lidi chodit nebo že Spolek bude jedním s největších partnerů
Dukal si ty peníze musí sehnat hlavně sama

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/3/2020, 13:19

To je teď úplně jedno. Klukům jsem řekl, že je škoda, když nám to začalo konečně jít, tak jsme museli skončit,“ hořce se pousměje Viktor Ujčík.

Tak jestli myslí Viktor tu závěrečnou pasáž druhého utkání v Ostravě tak to je za cca 60 utkání tak málo ze bych raději neříkal nic.
Navíc pochybuju ve vší úctě že bychom udělali Přerov atd..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 13/3/2020, 12:47

Teď to čtu na fb, ach jo... To zas bude taškařice skladat nový tým.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 13/3/2020, 12:39

Obměna zhruba poloviny kádru, BŠ to již zmínil na TK.

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/3/2020, 12:00

Přesně tak
Permici jsem měl a jsem rád že jen na základní část.
A kupovat novou nebo dokonce jednu navíc?
Nevidím důvod proč se ke klubu chovat lépe když on na své fanoušky se***

Sorry jako
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/3/2020, 11:51

Kelt napsal:Teď se vás, kluci, zeptám na jednu osobní otázku. Budem tady frflat a navzájem se urážet nebo uděláme něco pro Duklu. Je možný, že budou mít některý sponzoři Dukly problémy, tím pádem i Dukla.
Pomůžeme jí ten virus porazit? Vy, co kupujete permanentku, koupíte jednu navíc? Vy, co nekupujete žádnou, koupíte si ji?
Mohli byste mi takhle před pátkem udělat radost.

ne, ne. Aktuálně neuvažuji : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/3/2020, 08:50

Teda, musím říct, že nákup permice jsem zvažoval před právě skončenou sezónou. V tuhle chvíli by mě to vůbec nenapadlo...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 13/3/2020, 08:11

Kelt napsal:Teď se vás, kluci, zeptám na jednu osobní otázku. Budem tady frflat a navzájem se urážet nebo uděláme něco pro Duklu. Je možný, že budou mít některý sponzoři Dukly problémy, tím pádem i Dukla.
Pomůžeme jí ten virus porazit? Vy, co kupujete permanentku, koupíte jednu navíc? Vy, co nekupujete žádnou, koupíte si ji?
Mohli byste mi takhle před pátkem udělat radost.
Kelte, soryjako ale vyzývat k na nákupu permice po akorát skončený nejhorší sezoně v historii a spojovat to s koronem  mi přijde trochu jako úchylka. Nech fanoušky alespoň trochu zapomenout na ten hnus. Tahle nynější výzva k nákupu působní spíš kontraproduktivně. scratch

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/3/2020, 06:22

Vn, Geofre, WOrtyr přesně pánové, takhle myšleno. A s Wortyrem souhlas i s tim od rána jsem se těšil na hokej a prožival divné mrazení v zádech. Naposled loni při semi s Kladnem..... letos jsem se těšil aspoň na dnešek a zítřek, ale spíše, že po dlouhé době uvidím tigra, stanyho, kluky ze Sedlejova a prostě partu co stojíme na svém už pár let.....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 12/3/2020, 23:18

Teď se vás, kluci, zeptám na jednu osobní otázku. Budem tady frflat a navzájem se urážet nebo uděláme něco pro Duklu. Je možný, že budou mít některý sponzoři Dukly problémy, tím pádem i Dukla.
Pomůžeme jí ten virus porazit? Vy, co kupujete permanentku, koupíte jednu navíc? Vy, co nekupujete žádnou, koupíte si ji?
Mohli byste mi takhle před pátkem udělat radost.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/3/2020, 22:56

stran viru... Z toho mám strach, stačí si přečíst ty informace právě z Italie. A nějaká paní psala příspěvek, je přímo tam. že chodi do obchodu po skupinkach, desinfekce alkoholem. Obrovský nápor na lékaře, sestřičky. Tohle fakt není nic, co by se mělo jakkoliv podcenit.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 22:53

sz108 napsal:
hadas (admin) napsal:
richmonds napsal:s tím MHD to nevidím reálně, prioritně chtějí aby lidi makali a platili daně. Jenže člověk, který se do práce nedostane makat nebude, když nebude makat, nebude platit ani ty daně,...takže tohle udělají jen v případě, že se smíří s uzavřením firem.

To je sice pravda, ale záleží právě na tom, jak se to u nás rozjede. Pokud hodně, tak stejně lidé nebudou pracovat, protože budou nemocní a pokud se to rozjede opravdu hodně, tak budou JIP kolabovat a lidi umírat. Pak se bude řešit, jestli zachránit 70 letého nebo 30 letého člověka. Realita z IT...

Já ti nevím, co čteš za sci-fi, nebo kdo tě nabušil takovými apokalyptickými scénaři....
Jen mně prostě přijde, že se to celý zbytečně nafukuje...ta hysterie a panika je přehnaná a zbytečná....

zaráží mě ale jedna věc...uzavřeme spoustu hraničních přechodů, budem to hlídat na pár vybranejch....pomalu sem nikoho nepustíme z ciziny...a letiště frčí dál...to je paradoxní...

Tady máš to sci-fi... Určitě je to vymyšlený a přitažený za vlasy.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-lecba-italie-lekar-krize-nemocnice-covid-19-bergamo-lombardie-smrt-nakaza-pandemie.A200312_110224_zahranicni_dtt
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/3/2020, 22:43

wortyr napsal:imbík, vn: taky bych to tak viděl. Hlavně už by to chtělo trošku okysličit styl. Aby to člověka zase tak nějak víc bavilo. Pocit, že se těšíš na hokej už od rána, poslední 2 sezóny moc nebyl. Aspoň teda u mě. pirat

To je ligou Shocked ano, vím, že to ode me nezni moc objektivně Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/3/2020, 22:42

To: wortyr u me letos byl spis odpor k hokeji, behem zari a listopadu jsem navstivil tak 5 zapasu a v nadstavbe jsem, i diky dlouhe nemoci, uz nebyl ani jednou...driv jsem to prozival presne jak pises...pro zmenu stylu bych byl taky, vlastne bych preferoval ten, o kterem treneri mluvi ( zatim bohuzel jen mluvi).


vn

Posts : 1698
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 12/3/2020, 22:29

imbík, vn: taky bych to tak viděl. Hlavně už by to chtělo trošku okysličit styl. Aby to člověka zase tak nějak víc bavilo. Pocit, že se těšíš na hokej už od rána, poslední 2 sezóny moc nebyl. Aspoň teda u mě. pirat

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 12/3/2020, 22:04

Koukám, že tu panuje optimistická naivita😊 nebo naivní optimismus?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/3/2020, 21:51

vn napsal:To: imbik ano, presne...myslim ze v obrane par mladych je - Mares, Bukac pokud zustane, zkusit treba zlakat zpet Szatmaryho, kdyby treba prisel ten Klikorka....v utoku to bude asi horsi, sle udelal bych vse pro udrzeni Fronka( i kdyz podle elite ma neste smlouvu), zkusil treba oslovit nekoho z mladochu od sousedu a z dalsich tymu a tyhle kluky nechat otrkat po boku  Cagyho, Skorapky,...


je vidět, že odborníci se na stadionu scházejí v jednom místě :-) souhlasím s Vámi, ale hlavně aby to nedopadlo jako letos, kdy jsme tedy vykřikovali, že tvoříme kádr na dobu postadionovou, ale přitom jsme spoustu hráčů přepláceli. fronk, jestli bude chtít rozumné peníze ano. určitě bych se ale přimlouval za Lichance, ten mi sedl bojovností hodně. legendy skořápka a čagi jsou jasné :-)  na beku se mi líbili asi nepřeplácení kolář,mareš.. robin staněk si zasloužil víc prostoru na přesilovce..pár žoldáků je potřeba přivést vždy, ale prosil bych profíky, co za ty peníze odvedou svojí práci a ne rádobyhvězdy, co budou fuckovat vlastní fanoušky. to prostě do profi sportu nepatří (na soupeřovi fanoušky ať si klidně plivou). celkově na můj vkus máme málo bijců, co třeba nejsou tak hokejoví, ale svojí práci na ledě odvedou

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/3/2020, 21:32

To: imbik ano, presne...myslim ze v obrane par mladych je - Mares, Bukac pokud zustane, zkusit treba zlakat zpet Szatmaryho, kdyby treba prisel ten Klikorka....v utoku to bude asi horsi, sle udelal bych vse pro udrzeni Fronka( i kdyz podle elite ma neste smlouvu), zkusil treba oslovit nekoho z mladochu od sousedu a z dalsich tymu a tyhle kluky nechat otrkat po boku Cagyho, Skorapky,...

vn

Posts : 1698
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 21:26

Vn: Jsem rád, že aspoň ty to vidíš podobně. Takhle nějak jsem to myslel. Chyba byla rozprasit to postupové jádro. Což se tu ve většině schvalovalo. No a teď přichází doba, kdy budeme přemlouvat borce co jim je jedno jestli na sobě nosej červenožlutej, nebo modrobilej dres. Ale jak mile jim řekneš, že si v sezóně předešlé na sebe nevydělali a je potřeba jít s gáží níž, tak odejdou pryč. No a takhle se budeme motat v začarovanem kruhu, dokud se tu nezačne budovat zdravé a konkurenceschopné jádro co bude chtít něco dokázat jako v roce 2013-2014, kde to vyvrcholilo v sezóně 16-17, tak se nepohneme z místa....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/3/2020, 20:59

Podle me diky postupu Budejic se trh v 1.lize trosku narovna zase...za me kazdej kdo tu nechcce hrat, necht jde...zacal bych budovat nejakej kadr z mladsich hracu s perspektivou, dlouhodobymi smlouvami s cilem treba za 3 roky se o ten postup poprat (pokud bude kde hrat)

vn

Posts : 1698
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:55

líp se v tom přeci vyznáš ty, za podělanou sezonu může Brož. Virus je prostě chřipka a o co jde, prostě zemřou lidi...ach ty mikrobe Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:38

richmonds napsal:srovnávat COVID s běžnou chřipkou, mno, možná příznaky pro zdravého jedince, ale jinak, chřipka má R1(tj, na jednoho nemocného připadá 1 nakažený), ale u COVID jsou už známé případy, kdy jeden člověk nakazil víc jak 10 lidí...a kdo zná trochu kombinatoriku si to spočítá, takže tomu prostě nebude říkat, že je to stejné jako chřipka. Kdo tohle nechápe, nemá mu smysl to vysvětlovat.

jo takže ty se vyznáš tak nějak ve všem koukám...brankářskému řemeslu rozumíš, v tématu pandemií a epidemií se taky neztratíš, a matematika, konkrétně kombinatorika ti taky není cizí....
No věrný volič Bureše se pozná...
Jednou jsem již psal, že na tebe reagovat nebudu...bohužel mi to nedalo a musel jsem...
píšu to podruhé a naposledy...nechci zahlcovat fórum našimi neshodami...
žij dále svůj príma život, s tebou já si nerozumím a budu doufat, že se na hokeji nesetkáme...
nazdar

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:33

sz108 napsal:
richmonds napsal:sz108
přímo hodnotit tě nebudu, holt ti nebylo dáno něco navíc oproti bakterii Wink

v tvém předchozím příspěvku jsi mě ale hodnotil...tak si rozmysli, jak to vlastně chceš dělat...
budu, nebudu...sám nevíš....koukni raději na sestřih nejlepších zákroků Honzy Brože, třeba ti zlepší náladu :-)

proto jsem také psal to něco navíc, ale zjevně nechápeš při své inteligenci. Hodnotil jsem, že člověk, který takové věci píše, ale to je také nad tvé chápání, takže s bakterií jsem se trefil/ano, tohle je přímo na tebe)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 20:32

srovnávat COVID s běžnou chřipkou, mno, možná příznaky pro zdravého jedince, ale jinak, chřipka má R1(tj, na jednoho nemocného připadá 1 nakažený), ale u COVID jsou už známé případy, kdy jeden člověk nakazil víc jak 10 lidí...a kdo zná trochu kombinatoriku si to spočítá, takže tomu prostě nebude říkat, že je to stejné jako chřipka. Kdo tohle nechápe, nemá mu smysl to vysvětlovat.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:31

richmonds napsal:sz108
přímo hodnotit tě nebudu, holt ti nebylo dáno něco navíc oproti bakterii Wink

v tvém předchozím příspěvku jsi mě ale hodnotil...tak si rozmysli, jak to vlastně chceš dělat...
budu, nebudu...sám nevíš....koukni raději na sestřih nejlepších zákroků Honzy Brože, třeba ti zlepší náladu :-)

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 12/3/2020, 20:26

hadas (admin) napsal:Jaký scifi? Se podívej, co se děje po světě a hlavně v Itálii. Nebo myslíš, že v USA taková opatření dělají z plezíru? Poslechni si a přečti  co říkají přední epidemiologové po světě i u nás.

S tou chřipkou už je to fakt úsměvný. Příznaky při lehkém průběhu jsou podobné s chřipkou a tam ta podobnost končí. Velké procento je s komplikacemi nejen u starších lidí a vyžaduje plicní ventilaci. Proč myslíš, že to v té Itálii nezvládají? Ano, mají starší populaci než u nás, ale ta opatření nedělají z legrace...

ty opatření dělají, aby udrželi ekonomiku a nemuseli zavřít fabriky...protože to pokud nastane, tak to bude daleko větší problém než nějakej koronavir....každej bude mít doma hromadu zásob, ale nebude mít na čem si to uvařit...
právěže pár článků od epidemiologů jsem četl a 3/4 z nich se dá shrnout do pojmu..."Panika z koronaviru? Nesmyslná, až šokující"...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/3/2020, 20:25

Tak jen poslední ke koronaviru...

23.2. - Milán
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/evropa-italie-koronavirus-chripka-covid-19-mapa-gismondo_2002231723_ban

V zemi už je 132 nakažených a nejméně tři lidé nemoci podlehli.
...
Gismondová nicméně nabádá ke klidu a upozorňuje, že rizikovější je jiné onemocnění. „Minulý týden jsme měli okolo 217 úmrtí na sezonní chřipku a asi 5600 případů této nemoci,“ řekla Radiožurnálu.

------------
Dnes:
Za necelé 3 týdny přes 1000 mrtvých a jen dnes skoro 200. Takže odborníci z Itálie to podcenili a celý svět (téměř) se tomu snaží co nejvíc vyhnout. Toť vše.


K sezóně a kádru na příští rok nemám co říct. Skončilo to jak to skončilo a letos jsem neviděl žádná pozitiva, bohužel.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 14 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 20 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru