Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 24/9/2019, 09:44

Chytry Clovek napsal:
Luc2as napsal:Chtel bych jen rict ze minuly rok touhle dobou jsme byli tusim kolem 12tyho mista..

Loni jsme měli odehraný možná jeden přípravný zápas v té sestavě, která pak nastoupila do ligy, takže se sehrávali, navíc a to je zásadní jsme první 6 zápasů absolvovali prakticky proti těm týmům, které pak ve finále skončili na prvních pěti místech (vyjma Kadaně, kterou jsme porazili 7:0). Prohráli jsme v Prostějově, Přerově, Porazili Kladno a Motor (7:0) a prohráli doma s Havířovem, který byl nejlepší na hřištích soupeřů.

Letos jsme zatím hrali jen s týmy, které pravděpodobně skončí na posledních 8.mi místech (vyjma Motoru).....

Teď máme sérii, kdy jsme 4 zápasy v řadě nevyhráli za 3 body a jedeme do Přerova, následuje Chomutov, pak Poruba venku, Vsetín, ve Frýdku to taky nebude lehké, doma Havířov, tam pravidelně ztrácíme...  Uvidíme, jak moc se tahle série natáhne, už teď je to na první ligu pro nás takřka rekordní série bez výhry.

Skutečně se to moc porovnávat nedá.

Nedá, protože co platilo minulý rok už letos platit nemusí. A to se týká i zápasu které budou následovat..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Neporovnatelné

Příspěvek pro Chytry Clovek 24/9/2019, 08:59

Luc2as napsal:Chtel bych jen rict ze minuly rok touhle dobou jsme byli tusim kolem 12tyho mista..

Loni jsme měli odehraný možná jeden přípravný zápas v té sestavě, která pak nastoupila do ligy, takže se sehrávali, navíc a to je zásadní jsme první 6 zápasů absolvovali prakticky proti těm týmům, které pak ve finále skončili na prvních pěti místech (vyjma Kadaně, kterou jsme porazili 7:0). Prohráli jsme v Prostějově, Přerově, Porazili Kladno a Motor (7:0) a prohráli doma s Havířovem, který byl nejlepší na hřištích soupeřů.

Letos jsme zatím hrali jen s týmy, které pravděpodobně skončí na posledních 8.mi místech (vyjma Motoru).....

Teď máme sérii, kdy jsme 4 zápasy v řadě nevyhráli za 3 body a jedeme do Přerova, následuje Chomutov, pak Poruba venku, Vsetín, ve Frýdku to taky nebude lehké, doma Havířov, tam pravidelně ztrácíme... Uvidíme, jak moc se tahle série natáhne, už teď je to na první ligu pro nás takřka rekordní série bez výhry.

Skutečně se to moc porovnávat nedá.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 24/9/2019, 08:32

Chtel bych jen rict ze minuly rok touhle dobou jsme byli tusim kolem 12tyho mista..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 24/9/2019, 08:27

Jaternička napsal:pozitivum taky je ze drzime misto do PO takze to je na potlesk Very Happy

Po 30 ti kolech se to rozdělí na dvě poloviny. Skupina A 1-8 , Skupina B 9-16

Skupina A má minimálně předkolo jisté, navíc týmy 1-6 mají i jisté play off (čtvrtfinále)
Skupina B, tak tam se bude bojovat jestli se nemýlím o dvě zbývající místa v předkole...

Zatím jsme sice tabulkově na 8 místě, ale máme horší vzájemný zápas s 9. slávií, navíc před sebou o poznání těžší soupeře (vyjma Motoru).
Jestli se něco zásadního nezmění, tak to bude letos možná největší ostuda Jihlavského hokeje v historii.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 24/9/2019, 07:11

pozitivum taky je ze drzime misto do PO takze to je na potlesk Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/9/2019, 07:01

také bych chtěl být pozitivní, když už i Imbík Very Happy Takže Zemanův gól fakt dobrej! Snad to nebylo naposledy v sezoně, kdy se někdo vydal rovnou k bráně místo obvyklého rovnou do strany k mantinelu...
Teď ještě pochopit, že na ledě jsou místa, odkud padají spíš góly než až z rohu u modré nebo od manťáku. Že obránci si mohou sjet i na vrchol kruhů(kor při přesilovce)a ne ten puk plácat až od modré...a ono to třeba půjde, jinak ten útok zůstane jalový jak je. Nasazení v obraně bylo OK, ale chyb je tam moc. I přes 3 goly byla obrana lepší než útok(to jen dokresluje, jak je útok marný)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 24/9/2019, 05:57

A to mě se hokej libil:) dneska sem byl poprvé na živo a hokej pěkný. Škoda jen výsledku.
Rád bych napsal pár řádků k úvodu sezony.
Myslím si že mezi fanoušky dukly je přílišná skepse a negativita. Bylo tady napsáno co všechno udělalo vedení letos špatně. Za mě byla chyba jen uzavření fóra.
Lidi na zimak přestali chodit ne proto že by bylo dražší vstupné ale proto že už je slagry s benatkama a kadani nebaví. A to by nezměnilo ani to kdyby dukla po dnešním kole vedla tabulku.
Loni sme body sbírali a vyhráli základní část. A stejně ta nálada nebyla kdoví jaká.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 23/9/2019, 23:57

Z vlastní zkušenosti můžu říct že titul akademie je v Jihlavě jen na oko.Amatersky vedený spolek kde i okresni přebor Slavoj Houslice mají lepší podmínky.Hlavni roli zde hraje protekcionalismus a pokuď nejsi treneruv kamarad tak nemáš šanci. Úplně legendární je pro mě věta jednoho z trenérů a lelikoz nejsme ti vyvolení.,, My tady na dukle nemáme na vašeho syna po zranění čas my jsme krajské město my vychovavame hráče pro Nhl. Ano otazka zní kolik hráčů pro Nhl nebo extraligu vychovala dukla za 20 let kromě brankářů. Nhl=0,extraliga pár průměrných, ale vetsina synacci trenérů nebo bývalých hračů...

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 23/9/2019, 22:52

souhlas s většinou příspěvků. Do 50. minuty to byla tragédie. Zeman (starší) už žije asi v jiné světě.
Atmosféra na stadionu velice pozitivní Embarassed Lysý, ščerban, kristek a spol sklízejí co zaseli..
Za mě Poletím docela slušný, ale my tam ani ty puky nedostaneme před bránu, aby je mohl dorážet - střely od beků - to nejsou ani střely ty jejich taháky.
A nevím, aby se vsázelo a čekalo, že Duklu pořád potáhne 38 letý Čachotský? já myslel, že když máme akademie a dobře 10-12 se tady odborně vychovávají hráči, tak to bude někde vidět? kde ty hráči jsou a proč to má táhnout 38 letý hráč?

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/9/2019, 22:38

Janosik: Rezignoval jsem.... od teď vše chválím..... prohra s benatkama... smůla, prohra na Slavii hráli jsme na krásu, prohra s Motorem sakra vždyť jsme byli lepší, zavřené fórum? Však to nikdo nečetl a nikdo tam neprispival, tak co chcete? Chodte na hokej, nechte tam nějakou kačku, ale hlavně fandete slušně a všechno chvalte...... běda jak budete nesouhlasit..... no tak chválím je to výborný.....
Hrajeme jak sra.ky .... no a? Golfem vystrelime až když můžeme někoho trefit, Anděl se asi vidí v repre, Pekr nedává góly, v každém zápase gólmani dostanou aspoň jeden lacinak. No i "slavný" Honza Buchtele ze Sparty najednou hraje za Kadaň, to kdyby pak pan Anděl byl dotčen že v Dukle nedostával prostor.... zaplať 110-140 kč a drž h.bu a krok 😉
Dík Jindrovi Hurdovi.... ten si tady taky užil své....

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/9/2019, 22:23

staříček napsal:Jen takovou malou poznámku, jedno řešení by tady bylo. Dokud nebudou fanoušci zápasy Dukly bojkotovat , tak se nic nezmění. Já vím zní to krutě, ale dokud Dukla nepadne na hubu, tak se nic nezmění. Kapři si sami rybník taky nevypustí What a Face What a Face What a Face
No já myslím, že ten bojkot už nastal nee? 😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 23/9/2019, 22:17

Jen takovou malou poznámku, jedno řešení by tady bylo. Dokud nebudou fanoušci zápasy Dukly bojkotovat , tak se nic nezmění. Já vím zní to krutě, ale dokud Dukla nepadne na hubu, tak se nic nezmění. Kapři si sami rybník taky nevypustí What a Face What a Face What a Face

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 23/9/2019, 22:08

Spatny, spatny a jeste jednou spatny. Nebyl jsem na prvni tretine, ale ty dve mi bohate stacili. To je proste marny. Ceka se s nahravkou, ceka se strelou, ceka se vsim.
Utok se nemuze oprit o obranu... Skoda te Andyho tycky, mohlo to byt 3:3 a mozna i 3 body. Bohuzel, my si za to vse nezaslouzime vyhrat. Bylo hezky videt, kdyz motor za stavu 3:0 prestal hrat.
Ani ten hokej s tim motorem uz neni co byval...

Kdyby bylo jeste otevrene DF, tak po dnesku asi ne. Fakt jsem rad, ze nemam permanentku. Uz si budu jenom vybirat, na co budu chodit a ne svuj volny cas podrizovat hokeji.



Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/9/2019, 22:00

Ty zemanovi kecy jsou úplně stejný jak proti slavii..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 23/9/2019, 21:59

imbík napsal:Je to všechno výborný...


Co se s tebou deje?

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 23/9/2019, 21:28

Ten Zeman je opravdu mimo prej dvě třetiny lepší to byla neuvěřitelná marnost my si nejsme schopni nahrát na 2 metry

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/9/2019, 21:12

Myslim, ze s nasimi trenery se asi nic nezmeni...ten Zeman asi neco bere nebo nevim 😡

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/9/2019, 21:10

Je to všechno výborný...

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 23/9/2019, 21:04

můžeme se dohadovat, jak chceme ohledně předvedené hry a nasazení atd, to je všechno relativní. Ale fakta jsou taková, že lidi tady hokej nezajímá (návštěvnost jsou exaktní data) = málo peněz do kasy, opravdu to zdražení za to stálo? Opravdu za to stálo uzavření DF? za ty ztracené peníze, které i uzavreni DF prinasi se mohlo dát nějakýmu člověku, který by ty, no dejme tomu nevhodné příspěvky mazal. Další fakt jsou body a umístění. Prostě bez spolupráce s fanoušky je sportovní klub mrtvý, to ví každý. Kdo sleduje NHL, tak má jasno a to nejde o soutěž, ale o přístup k těm fanouškům. Tady si hrát pro sebe zní sice fajn, ale odezva je tady brzy.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 23/9/2019, 20:47

Ten boj ve třetí třetině byl marnej, ale bylo to super. Jinak je mi smutno, ale dal jsem 400 na ČB a k tomu se přiznávám...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Diváci

Příspěvek pro Chytry Clovek 23/9/2019, 20:35

Doma jsme letos hráli s Kadaní, Litoměřicemi, Benátkami a Budějovicemi.
Průměrná letošní návštěvnost je 1410 diváků.
V té minulé sezoně proti stejným soupeřům byla průměrná návštěvnost 2056 diváků.
znamená to, že letos jsme na nějakých 69% loňské návštěvnosti.
A los je takový, že budeme rádi za nějakých 5-6 bodů... a to asi hodně přeháním. Těch 10 minut neberu, dokud je nezopakují, ale jak říkám, je otázka, jestli to bylo námi nebo spíše Motorem, který polevil???

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/9/2019, 20:24

A to jsme meli az fo dneska nejlehci los ze vsech...za 4 zapasy 3 body, to uz nebude nahoda...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 23/9/2019, 20:23

Dneska se ukázalo jak moc je důležitá, a co dokáže psychika. Do prvního gólu Dukly to byla nehorázná deka, jak se to tam podařilo dostrkat, šlo všechno najednou nahoru.

A ukázala se ještě jedna věc, že potřeba začít otloukat v brance Chaloupka.

Teď je potřeba se od toho závěru odrazit a navázat v dalších zápasech. Nic jednoduchého to ale nebude. Přerov, Poruba, Chomutov, Vsetín.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 23/9/2019, 20:21

sz108 napsal:50 minut k svini, pak téměř zázračné zmrtvýchvstání.
Posledních 10 minut dává naději na zlepšení, to už mělo parametry Dukly - bojovnost, zarputilost.
Jinak pane chytryclovek....napsat takovej blábol v 50.minutě za stavu 0:3 je poměrně snadné...jak jste všechno věděl atd...tento příspěvek zde měl být před zápasem, ne na konci za téměř rozhodnutého výsledku( byť se vám ty vaše soudy málem vymstily Very Happy )

Málem jo, ale je otázka, jestli těch 50 minut jsme se hledali a pak začli hrát nebo jestli Motor za stavu 0:3 nepolevil??? Ono když vedeš 3:0 deset minut před koncem, tak to dost svádí to "doklouzat". Tak či tak, 10 minut hry nemohlo stačit.

Jen ještě jestli se Bedřichovi nevymstilo to, že se pak liga bude dělit na lepší a horší půlku, protože jsme asi na 9. místě a to nás ještě čeká Přerov, Poruba, Vsetín apod.....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 23/9/2019, 20:16

50 minut k svini, pak téměř zázračné zmrtvýchvstání.
Posledních 10 minut dává naději na zlepšení, to už mělo parametry Dukly - bojovnost, zarputilost.
Jinak pane chytryclovek....napsat takovej blábol v 50.minutě za stavu 0:3 je poměrně snadné...jak jste všechno věděl atd...tento příspěvek zde měl být před zápasem, ne na konci za téměř rozhodnutého výsledku( byť se vám ty vaše soudy málem vymstily Very Happy )

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Hnus, ale očekávaný

Příspěvek pro Chytry Clovek 23/9/2019, 19:50

Snadno vydělané peníze při kurzu 2,5 na Motor. Jen blázen mohl myslet, že to skončí jinak?
Takhle marnou Duklu fakt nepamatuji. Vedení tohle se Vám skutečně povedlo, ale hlavně že je Vlk podepsaný doživotně???
A už vidím ten nadpis na ofiko stránkách... "tentokráte Dukla vítězství nezopakovala"

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/9/2019, 19:38

Jeste, ze jsem nemocnej, na tohle bych se koukat live nechtel...my jsme neskutecne marni v tom utoku, 90% nasich akci je jen o tom jestli neco nekdo vymysli individualne, za 50 minut si vytvorime asi dve nebo tri polosance....prihravka to je pro nas sproste slovo. Z beku snese prisnejsi meritko jen Pohl a Stanek, zbytek je absolutne mimo, tohle proste neni dobry...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/9/2019, 17:25

Poletin je jediný kdo chodí aspoň někdy před bránu. A taky má 4 body jako ostatní naší top hráči. Ale od něj čekal víc.

Jinak dnes koukám motor bude hrát jako doma což je jen odraz toho stavu jaký tady panuje
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty pro Richmonds

Příspěvek pro staříček 23/9/2019, 17:22

No ten Poletín mě hodně zklamal Evil or Very Mad

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 23/9/2019, 13:48

s těmi trenéry bych to neviděl jako řešení...spíš by se mohlo uzavírat sázky, který hráč jako první pomašíruje do Brodu aby mu to otevřelo oči :-) I když, on by stejně šel nějaký obětní beránek jenom, než třeba Poletín...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 23/9/2019, 13:37

Tak už dost tý kritiky, nebo se nám hráči z toho nervově zhroutí. Ps. Ale já mám takové neblahé tušení , jestli to hráči nedělají schválně, taková hra leckde vede k tomu, že musí odstoupit trenér,nebo že bych se plet. Jenomže nato by musel mít Béda koule., Embarassed Embarassed

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/9/2019, 12:08

vn napsal:To ralff: obzvlast ve chvili, kdy kazdou chvili nekde ctu jak jsme klub s rodinnou atmosferou...jen se v te rodine trosku zapomina na tu hlavni cast rodiny.

tak onu nejdulezitejsi cast je potreba radne podojit a navrh z nich jeste udelat blbce
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/9/2019, 11:43

To ralff: obzvlast ve chvili, kdy kazdou chvili nekde ctu jak jsme klub s rodinnou atmosferou...jen se v te rodine trosku zapomina na tu hlavni cast rodiny.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 23/9/2019, 11:37

sz108 napsal:Zdravím,
na DF na stránkách Dukly jsem často nepřispíval, ale sledoval jsem ho často.
Tímto díky panu Šolcovi, že mě přesměroval na toto fórum.
Protože, co si budem povídat, naše webovky jsou tristní...informace víceméně žádné(nebýt diskusního fóra, o stadionu se člověk nedozví vůbec nic!!)
A co udělá naše vedení...fórum uzavře, aby si náhodou někdo nedovolil kritizovat...

Rádo se stalo.
Jinak, prvotní impuls k uzavření fóra vzešel z redakce. Redakce je odpovědná za komunikaci s fanoušky a za obsah webovek, a žel za poslední rok je to hodně velký propad. Oni chrlí hromadu všeho možného na sociální sítě, ale člověk se vlastně nedoví nic podstatného. A pak se diví, že se rojí konspirace. A to se loni na začátku sezony dušovali, jak moc se komunikace zlepší. Stal se opak. Já vím, těch problémů je víc, ale komunikační rozhraní mezi klubem a fanoušky hodně a hodně drhne ... a já osobně v tom vidím dost problém.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 23/9/2019, 10:44

Já v to doufám, že půjdu domů spokojenej a bez peněz bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 23/9/2019, 10:43

Tak to asi byla chyba pánové.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 23/9/2019, 10:30

Admin napsal:Tak, já jsem ty body dneska podpořil a dal na Motor :-) Odpoledne vezmu pár starých mobilů z šuplíku, půllitr s Čagym a vyrazím cheers
Nápodobně Exclamation Exclamation
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 23/9/2019, 10:23

Tak, já jsem ty body dneska podpořil a dal na Motor :-) Odpoledne vezmu pár starých mobilů z šuplíku, půllitr s Čagym a vyrazím cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 23/9/2019, 10:07

Tak sobota už odeznění a já se těším na dnešní duel.
Každý zápas je jiný a začíná od nuly.
Budu spokojen když uvidím bojovníky v našem dresu a když bude nějaký ten bod tak i šťasten.
Fandové se poznají právě v době, kdy se příliš nedaří.
V dobách úspěchu to jde tak nějak samo, ale když to dře tak je potřeba zabrat silou a když to nepomůže tak ještě větší silou.
Doufám že dnes promažeme Motor pískem.
Muj tip na dnešek 3:2

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 23/9/2019, 08:38

Zdravím...první příspěvek...alespoň na tomto fóru... Ono se tomu tento rok moc říkat hokej ani nedá.... Byli jsme ve třech minulý víkend v Ústí nad Labem..chtělo se mi brečet nejen z výkonu Dukly...ale bohužel i z Ústí... Pamatuju si, když jsme do Ústí jezdili na play - off nebo i na normální zápasy...
Bývalo tam narvano...před zimakem taky..5 "karavanu "s klobasama..teďka ...720 lidí...jak v nějaké Kadani... Pár starých pánů kousek od nás bylo sice smutných z jejich týmu, ale vcelku to vyjádřili dobře... "A s tímhle chtějí hrát vyšší místa a o extraligu? Co by tam dělali?"....

Dneska? Bude aspoň 2000 lidí? Budeme rádi když nedostaneme kolik 1:5? Cokoliv lepší bude pro nás bohužel zřejmě zázrak...cokoliv horší propadák...

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty znepokojení

Příspěvek pro sz108 23/9/2019, 05:01

Zdravím,
na DF na stránkách Dukly jsem často nepřispíval, ale sledoval jsem ho často.
Tímto díky panu Šolcovi, že mě přesměroval na toto fórum.
Protože, co si budem povídat, naše webovky jsou tristní...informace víceméně žádné(nebýt diskusního fóra, o stadionu se člověk nedozví vůbec nic!!)
A co udělá naše vedení...fórum uzavře, aby si náhodou někdo nedovolil kritizovat...
Letos jsem po zdražení vstupného očekával odpovídající výkony a nasazení....viděl jsem všechny zápasy, ať již osobně nebo prostřednictvím přenosu...ty výkony jsou špatný zatím...třeba přijde zlepšení...
Ale já očekávám, že když zaplatím za nějaký produkt, tak očekávám jeho kvalitu...a ta zatím nedosahuje ani zdaleka této položky(ostatně to se dá říct i o občerstvení na stadionu....)
Dnes jsem chtěl jít, po sobotě, ale nejdu...po dlouhý době jsem z hokeje neměl radost a šel domů nasranej...i když se vyhrálo...takhle jako budem hrát s litoměřicama?? to snad neee...

Zdar a sílu..
a doufám, že v pondělí budu nasranej zase...ale tentokrát proto, že jsem nešel, že to konečně bude výkon hodný Dukly!!

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 22/9/2019, 19:51

pomůže to,až se Dukla stane zase tim skromným klubem, kterej si nehraje na to, co dávno není. Na to, že matláme pořád dokola tuhle ligu je nosánek docela nahoru. Až přestanou výmluvy na rozhodčí, až diváci nebudou trenéři - netrenéři. Sebevědomý a arogantní klub je rozdíl...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/9/2019, 19:44

Otázka je co to tady změní k lepšímu? Když to spadne úplně na hub..?

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 22/9/2019, 18:50

Je to fakt smutné. Myslím, že tam bude více Budějičáků než Jihlaváků.... budou mít domácí prostředí. A to jsme měli průměrnou návštěvu v extralize 4500 lidí...... Když už se vědělo, že budou výsledky stát za ...., tak se mělo mnohem více začít pracovat s fanoušky, zlepšit občerstvení, pracovat na propagaci klubu v kraji.... Místo toho dají fanouškům kudlu do zad v podobě zavření DF bez jakéhokoliv varování....
Absolutně se tomu nedivím, že lidi pak nechodí. Je už jen otázkou času, kdy návštěvy klesnou pod 1000 a je to jen a pouze práce vedení, nikoho jiného.
Proti Motoru nečekám nic, dokonce velmi uvažuji, že si půjdu vsadit na soupeře. Kurz 2,5 je moc hezký.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 22/9/2019, 16:19

Jak tak koukam, tak diskuze se krasne presunula na socialni site 😃😃😃 Na fb max 2 komenty na 10 postu.
Zitra ani na ty Budejice nejdu. Ostude prihlizet nemusim.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Pro HCD13

Příspěvek pro Chytry Clovek 22/9/2019, 14:50

Kéž bychom se aspoň vrátili do té poslední sezóny. To jsme totiž doma Litoměřice porazili dvakrát s přehledem 5:2 a návštěvnost byla v průměru 1700 lidi.
Ten letošní kádr, byť se mi s bojovnosti nelíbil stejně stačilo jen doplnit. A my jako pitomci v hodíme všechny beky... A to byli pod smlouvou. Prý že chceme dát šanci naším mladým... A kolik pak těch mladých hraje? Já vidím jen Mareše.
Čím dál víc si začínám myslet, že vedení moc dobře vědělo, jaká bude hra a mozna proto vypnuli to fórum.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 22/9/2019, 14:36

staříček napsal:Myslím , že tam máš úplně všechno, je mi z toho smutno Crying or Very sad

Ja bych tam jeste doplnil:
Poletín - nejhorší "posila" v historii klubu. Ten chlap je naprosto tragickej.

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty pro Vn

Příspěvek pro staříček 22/9/2019, 14:31

Myslím , že tam máš úplně všechno, je mi z toho smutno Crying or Very sad

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 22/9/2019, 12:52

Včera to bylo nezvládnutý. O tom žádná.
Litoměřičtí úporně napadali naši rozehrávku a my nebyli schopni si v rychlosti přihrát ani převzít přihrávku. Před vlastní brankou stáli ve třech nebo ve čtyřech a zbytek připravený do brejku a na naší straně nebyl nikdo, kdo by to rozrazil nebo je rozvěšel po mantinelech jako oni nás.

Nedá se říct, že by to bylo ze strany Dukly bez bojovnosti, ale sráželo nás obrovský množství idividuálních chyb.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 22/9/2019, 12:50

Tak si ty důvody návštěvnosti a celkově nálady mezi fanoušky můžeme shrnout:
- špatná informovanost o dění v Dukle často vedoucí ke zbytečným spekulacím
-hra čím dál víc stejná, ve vetšině zápasů nekoukatelná, to samé platí i o přesilovkách + žádná vidina změny díky neodvolatelným trenérům
- kvalita prosředí na HZS ( za to Dukla úplně nemůže, i když i s třeba s úklidem to je často velká bída)
-nezvládnutá pořadatelská služba- začínajíci i takovými věcmi jako je neschopnost otevření druhého křídla dveří při odchodu z HZS
- drahé a nekvalitní občerstvení na HZS ( rád si připlatím, ale očekávám pak kvalitu)
- upřednostňování zájmu fanoušků hostů před vlatními fandy (především loňská problematika ohledně sektoru hostů-letos to jde, jak je to možné?)
- zrušení DF na webu Dukly
-arogantní chování některých představitelů Dukly
-vstupné neodpovídající nabízenému produktu

Na co jsem ještě zapomněl?

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru