Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Harkabus

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 16:08

vn napsal:Ja bych posadil Lichance, Andela, Skorapku a Davidka ...realne to ale vidim spis na Davidka, Cermaka,Lichance a Harkyho

Tak zrovna Harkabus má v plus mínus bodech MÍNUS 7 po 11 zápasech... To mi přijde na hráče, hrajícího za tým, který prohlašuje, že bojuje o extraligu fakt velice špatné číslo. Kdyby to alespoň nahradil body nebo góly nebo důrazem, ale to se neděje.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/10/2019, 15:54

Ja myslim ze je to jedno, ze snad horsi to bejt nemuze. Mlady prichozi se budou chtit ukazat a nasi snad taky zaberou aby je neposadil...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 15:48

Nebo je taky Vlk nepostaví, přece jen, v záři si napsal sestavu už Laughing Laughing

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/10/2019, 15:20

Ja bych posadil Lichance, Andela, Skorapku a Davidka ...realne to ale vidim spis na Davidka, Cermaka,Lichance a Harkyho

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 8/10/2019, 15:19

TO MarkusHCD: Doufam, ze nakopnou nekoho jinyho

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/10/2019, 15:10

Podle me spis potrebujeme kvalitni obrance i kdyz to tak nevypada...a hlavne jsem zvedavej koho posadi treneri na ukor techto 4...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 8/10/2019, 14:33

Něco se udělat muselo,třeba nás mladí Perníci nakopnou!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 8/10/2019, 14:08

Kdy uz Beda konecne pochopi, ze tohle nepomuze. Akorat se naserou ti, co nebudou hrat. Jedina a spravna zmena je pekne kanadou Vlkovi do konecnicka.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Útočníci

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 13:59

Admin napsal:No, to teda nevím, co si o tom myslet. Uvidíme...

ZMĚNY V KÁDRU | Do Dukly přichází čtveřice útočníků z Pardubic:
✅ Michal Machač
✅ Ondřej Machala
✅ Ondřej Matýs
✅ Michal Pochobradský
„Se současnou situací nejsme spokojení a zabýváme se tím každý den. Včera jsem dlouho do noci hledal, kde je zakopaný pes, jelikož statistiky mluví v náš prospěch a zápasy bychom měli vyhrávat. Potápí nás produktivita a střelba ze slotu. Tam musíme zapracovat. Zítra zkusíme dát do hry hráče na střídavý start a mužstvo tím nakopnout,“ hlásí jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

Tak dle Elite je ten Ondřej Machala slušný. Loni za Pardubice 27 zápasů a 9 bodů, ve Frýdku loni za 5 zápasů 7 bodů.... Ostatní jsou spíš na hraně 1. a 2. ligy.
Ale alespoň snaha s tím něco dělat.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2019, 13:54

Změny v pořádku, i když bych tu radši místo "kusovek" viděl jednoho Mandáta, ale aspoň nespime a snažíme se s tím něco dělat...... a jelikož to není jediná změna v Dukle tak mě to celkem začíná zajímat.... uvidíme co změny přinesou.....ale kvituju už jen tu snahu to rozhýbat a nespat....

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/10/2019, 13:51

DUKLIČKA napsal:Kde tady najdu prosím vypnutí na upozornění nových zpráv do emilu? Asi jsem slepej nebo blbej.

Vpravo nahoře klikneš - Změna nastavení - Záložka možnosti - a tam Vždy mně upozornit na odpovědi:
a potom záložka Notifications
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/10/2019, 13:49

No, to teda nevím, co si o tom myslet. Uvidíme...

ZMĚNY V KÁDRU | Do Dukly přichází čtveřice útočníků z Pardubic:
✅ Michal Machač
✅ Ondřej Machala
✅ Ondřej Matýs
✅ Michal Pochobradský
„Se současnou situací nejsme spokojení a zabýváme se tím každý den. Včera jsem dlouho do noci hledal, kde je zakopaný pes, jelikož statistiky mluví v náš prospěch a zápasy bychom měli vyhrávat. Potápí nás produktivita a střelba ze slotu. Tam musíme zapracovat. Zítra zkusíme dát do hry hráče na střídavý start a mužstvo tím nakopnout,“ hlásí jednatel Dukly Bedřich Ščerban.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/10/2019, 13:36

Davam Vlcakovi rok, maximalne dva! ;-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/10/2019, 13:26

ZMĚNY V KÁDRU | Do Dukly přichází čtveřice útočníků z Pardubic:
✅ Michal Machač
✅ Ondřej Machala
✅ Ondřej Matýs
✅ Michal Pochobradský
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 13:11

Chytry Clovek napsal:
Luc2as napsal:
Chytry Clovek napsal:Koukal jsem se na výsledky Havířova venku, jelikož byl loni nejlepší soupeř na venkovních kluzištích z celé ligy a i letos mu to venku fakt jde. Krom nepovedeného posledního venkovního zápasu v Benátkách.... Mám takové tušení, že to v Jihlavě napraví a neprohraje.... vsadím zase remízu.
V nasem rozpolozeni jasna 2jka..

My se kousneme a nějaký bod uděláme.
Jinak jsem se koukal na naše poslední tři sezony v této lize a:

15/16 - po 11.kolech 16 bodů - 2. místo po základní části a účast v baráži o ELH
16/17 - Po 11.kolech 18 bodů - 2. místo po základní části a postup do ELH
18/19 - Po 11.kolech 18 bodů - 1. místo po základní části a celkově 3.místo v této lize
19/20 - Po 11.kolech 16 bodů - LETOS ???  

Je pravda, že letos ta hra působí opravdu nejhůře z těch všech sezon....

A jde ti o nějaký body do tabulky, kdyz stejne zadny postup a nebo chces jit na hokej, aby te to bavilo a ten volny cas, ktery tomu venujes za to stál? To je otázka, proč lidi nechodí. Kolikrát ani tabulku neřeší, ale přijdes na takovou sracku, tak radsi jdes ven nebo to travis nejak smysluplneji...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 8/10/2019, 12:21

Tak pravdou je, ze samozrejme na nekterych postech mame trochu rybnikare, tak co by jste chteli v takovymhle pralese, ze jo😃😃😃😃😃

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 11:30

Chytry Clovek napsal:
Luc2as napsal:
Chytry Clovek napsal:Koukal jsem se na výsledky Havířova venku, jelikož byl loni nejlepší soupeř na venkovních kluzištích z celé ligy a i letos mu to venku fakt jde. Krom nepovedeného posledního venkovního zápasu v Benátkách.... Mám takové tušení, že to v Jihlavě napraví a neprohraje.... vsadím zase remízu.
V nasem rozpolozeni jasna 2jka..

My se kousneme a nějaký bod uděláme.
Jinak jsem se koukal na naše poslední tři sezony v této lize a:

15/16 - po 11.kolech 16 bodů - 2. místo po základní části a účast v baráži o ELH
16/17 - Po 11.kolech 18 bodů - 2. místo po základní části a postup do ELH
18/19 - Po 11.kolech 18 bodů - 1. místo po základní části a celkově 3.místo v této lize
19/20 - Po 11.kolech 16 bodů - LETOS ???  

Je pravda, že letos ta hra působí opravdu nejhůře z těch všech sezon....

Každopádně v těchto sezonách se přibližně po tom 12.kole tým celkem vždy rozjel.... Takže jim dávám ještě dva zápasy....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/10/2019, 11:03

richmonds napsal:má někdo rád konspirace? Takže, Emil přišel s tím, že by Duklu rád koupil, to vyhlásil i veřejně. Tým, na hraně extraligy je prostě drahý. Takže sice byla Dukla tým, který nikdo nechtěl, ale byl drahý. Ještě jedna sezona jako tahle a věci se zásadně změní a město bude rádo, že zaplatí někomu, kdo si ji vezme. No, není to super být placený za to, že snížíte hodnotu firmy, kterou si chcete koupit? To tu bylo naposledy v devadesátých letech Twisted Evil

samozřejmě nadsázka

Tak jak jsi to popsal, mi to hned připomnělo současnější věc, než devadesátá léta. Microsoft - Nokia... Z MS do Nokie Stephen Elop, Nokia jde do sraček, Stephen Elop jde zpět a MS kupuje Nokii...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty bod

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 10:40

Luc2as napsal:
Chytry Clovek napsal:Koukal jsem se na výsledky Havířova venku, jelikož byl loni nejlepší soupeř na venkovních kluzištích z celé ligy a i letos mu to venku fakt jde. Krom nepovedeného posledního venkovního zápasu v Benátkách.... Mám takové tušení, že to v Jihlavě napraví a neprohraje.... vsadím zase remízu.
V nasem rozpolozeni jasna 2jka..

My se kousneme a nějaký bod uděláme.
Jinak jsem se koukal na naše poslední tři sezony v této lize a:

15/16 - po 11.kolech 16 bodů - 2. místo po základní části a účast v baráži o ELH
16/17 - Po 11.kolech 18 bodů - 2. místo po základní části a postup do ELH
18/19 - Po 11.kolech 18 bodů - 1. místo po základní části a celkově 3.místo v této lize
19/20 - Po 11.kolech 16 bodů - LETOS ???

Je pravda, že letos ta hra působí opravdu nejhůře z těch všech sezon....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/10/2019, 10:13

Chytry Clovek napsal:Koukal jsem se na výsledky Havířova venku, jelikož byl loni nejlepší soupeř na venkovních kluzištích z celé ligy a i letos mu to venku fakt jde. Krom nepovedeného posledního venkovního zápasu v Benátkách.... Mám takové tušení, že to v Jihlavě napraví a neprohraje.... vsadím zase remízu.
V nasem rozpolozeni jasna 2jka..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Havířov

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 10:02

Koukal jsem se na výsledky Havířova venku, jelikož byl loni nejlepší soupeř na venkovních kluzištích z celé ligy a i letos mu to venku fakt jde. Krom nepovedeného posledního venkovního zápasu v Benátkách.... Mám takové tušení, že to v Jihlavě napraví a neprohraje.... vsadím zase remízu.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 10:00

Chytry Clovek napsal:
krap napsal:Neviděl bych to tak černě. Dvacet let jsme, co se týká zázemí a financí, prvoligový klub. Ty dva "náhodný" postupy jednou za desetiletku na tom nemůžou nic změnit. Vždyť ani v euforii po postupu jsme nedokázali sehnat peníze a vedení tady přesto každý rok nesmyslně vyhlašuje boj o ELH. Dělají z nás blbce a my jim to máme věřit? Ani náhodou.
Jsem si jistej, že letos žádný větší ambice nemáme, takže bych to nehrotil a hráčům nenadával, protože nikoho nebaví prohrávat. Prostě to (zase) nejde. Ale vidím tam tu jejich radost po vstřeleným gólu, to se mi líbí.
Nas.r.anej bych byl v případě, že bychom měli padesátimilionovej rozpočet, ale s tím naším fakt ne.
Vzhůru na  Haviřof, jak by řekl "trenér" Zeman: Věděli jsme, že přijede ambiciozní celek, který nebude chtít dát svou kůži lacino, bohužel jsme zaspali první třetinu a pak už jen chybělo trošku štěstíčka, abychom to otočili. Puk tam poskakoval po čáře, tyčky zvonily....no a dál to znáte Very Happy
Pojďme se hrou bavit, nějak to dopadne.

A Tebe ta hra baví??? Vždyť se na to nedá koukat. Já jsem se koukal včera na ten náš závěrečný "tlak" a to bylo šílené. Tam nebyla JEDINÁ nahrávka od beků dopředu, tak si útočníci museli chodit dozadu pro puky.... byla to nehorázná plácaná. Na tohle fakt nemám.

Přesně, tady nejde o umístění, ikdyž je to teda čistá ostuda. Pointa je v tom, že jsme fanoušci hokeje a celkové fungovaní klubu nám může být vlastně u p***. ale na tu hru se nedá chodit, tak co chceš. forum ti zavřou, abys náhodou neměl názor jiný, než místní kvarteto, které řídí Duklu. Tak sorry no.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Bavit hrou

Příspěvek pro Chytry Clovek 8/10/2019, 09:42

krap napsal:Neviděl bych to tak černě. Dvacet let jsme, co se týká zázemí a financí, prvoligový klub. Ty dva "náhodný" postupy jednou za desetiletku na tom nemůžou nic změnit. Vždyť ani v euforii po postupu jsme nedokázali sehnat peníze a vedení tady přesto každý rok nesmyslně vyhlašuje boj o ELH. Dělají z nás blbce a my jim to máme věřit? Ani náhodou.
Jsem si jistej, že letos žádný větší ambice nemáme, takže bych to nehrotil a hráčům nenadával, protože nikoho nebaví prohrávat. Prostě to (zase) nejde. Ale vidím tam tu jejich radost po vstřeleným gólu, to se mi líbí.
Nas.r.anej bych byl v případě, že bychom měli padesátimilionovej rozpočet, ale s tím naším fakt ne.
Vzhůru na  Haviřof, jak by řekl "trenér" Zeman: Věděli jsme, že přijede ambiciozní celek, který nebude chtít dát svou kůži lacino, bohužel jsme zaspali první třetinu a pak už jen chybělo trošku štěstíčka, abychom to otočili. Puk tam poskakoval po čáře, tyčky zvonily....no a dál to znáte Very Happy
Pojďme se hrou bavit, nějak to dopadne.

A Tebe ta hra baví??? Vždyť se na to nedá koukat. Já jsem se koukal včera na ten náš závěrečný "tlak" a to bylo šílené. Tam nebyla JEDINÁ nahrávka od beků dopředu, tak si útočníci museli chodit dozadu pro puky.... byla to nehorázná plácaná. Na tohle fakt nemám.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hedgehog 8/10/2019, 09:25

krap napsal:Pojďme se hrou bavit, nějak to dopadne.

To já bych hrozně rád, ale už mě to nahazování puků a zašlápávaná v rozích nějak nebere Rolling Eyes

Hedgehog

Posts : 25
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 8/10/2019, 09:09

Neviděl bych to tak černě. Dvacet let jsme, co se týká zázemí a financí, prvoligový klub. Ty dva "náhodný" postupy jednou za desetiletku na tom nemůžou nic změnit. Vždyť ani v euforii po postupu jsme nedokázali sehnat peníze a vedení tady přesto každý rok nesmyslně vyhlašuje boj o ELH. Dělají z nás blbce a my jim to máme věřit? Ani náhodou.
Jsem si jistej, že letos žádný větší ambice nemáme, takže bych to nehrotil a hráčům nenadával, protože nikoho nebaví prohrávat. Prostě to (zase) nejde. Ale vidím tam tu jejich radost po vstřeleným gólu, to se mi líbí.
Nas.r.anej bych byl v případě, že bychom měli padesátimilionovej rozpočet, ale s tím naším fakt ne.
Vzhůru na Haviřof, jak by řekl "trenér" Zeman: Věděli jsme, že přijede ambiciozní celek, který nebude chtít dát svou kůži lacino, bohužel jsme zaspali první třetinu a pak už jen chybělo trošku štěstíčka, abychom to otočili. Puk tam poskakoval po čáře, tyčky zvonily....no a dál to znáte Very Happy
Pojďme se hrou bavit, nějak to dopadne.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 8/10/2019, 08:52

má někdo rád konspirace? Takže, Emil přišel s tím, že by Duklu rád koupil, to vyhlásil i veřejně. Tým, na hraně extraligy je prostě drahý. Takže sice byla Dukla tým, který nikdo nechtěl, ale byl drahý. Ještě jedna sezona jako tahle a věci se zásadně změní a město bude rádo, že zaplatí někomu, kdo si ji vezme. No, není to super být placený za to, že snížíte hodnotu firmy, kterou si chcete koupit? To tu bylo naposledy v devadesátých letech Twisted Evil

samozřejmě nadsázka

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hedgehog 8/10/2019, 08:22

Jak dlouho se bude Fronk topit ve 4. lajně, než si ho Vlčák všimne? Jelikož má podprůměrný icetime na zápas, tak to bude mít asi hodně těžký Crying or Very sad

Hedgehog

Posts : 25
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/10/2019, 07:35

Kde tady najdu prosím vypnutí na upozornění nových zpráv do emilu? Asi jsem slepej nebo blbej.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/10/2019, 07:21

Nasi treneri asi ani na tiskovku nesli tentokrat...😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2019, 06:41

Střely na bránu 27-43, s touhle "úspěšnosti" jak brankářů tak útočníků to bude boj o 8čku..... ambiciózní klub by změny už udělal....

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 7/10/2019, 23:38

Čím hůř, tím líp, aspon ty 2 doživotní trenéři potáhnou....... Doufám, že Béda na to bude mít koule What a Face What a Face

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/10/2019, 23:16

jako by nějaká taková karma... To chování k fanouškům se vrací mi přijde. Je to zvlaštní, ale tak to nějak vychazí

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 7/10/2019, 23:05

TO Admin: Jsem jeden z nich. Kazdou sezonu permice v plny palbe a tak jeden az dva vynechany zapasy. Letos bez koupe a byl jsem na 2. Ve stredu zavitam na Havirov a to bude nejspis do Vanoc posledni hokej. Od uzavreni DF jsem byl pouze jednou na ofiko strankach a na jutubku jsem nevidel ani jedno video. Seru na to a vubec mi to nevadi.

Jinak jsem zvedavej, jak dlouho vydrzi zapla diskuze na fb 😃

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/10/2019, 21:38

Může to spadnout pod 1000 lidí na stadionu a to bude ten pravý zmar.
Až se bude hlasovat o finální verzi stadionu, tak to neprojde, protože si tu miliardu na triko opět nikdo nevezme. No a další vývoj těžko říct.

Já vím, je to pesimistický, ale můžeme jen doufat v obrat a že po 30 kolech budeme kolem 3. až 5. místa
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/10/2019, 21:30

Kam to ještě může spadnout?

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 7/10/2019, 21:26

Ceho jsme se to dockali...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 7/10/2019, 21:15

Tak, jak jsem byl zase jednou výjimečně optimista s výhledem na letošní sezónu, tak musím dát asi za pravdu těm, kteří to viděli realističtěji. Zatím ta sezóna je jedno obrovské zklamání. Už nevím, koho vlastně chceme porazit? Je to utrápené, bez šťávy a zatím dost beznadějně vypadající na jakýkoli zvrat. Je jasný, že tahle sezóna není a nebude žádná přelomová, ale přece jen, hrát někde kolem 10. místa je fakt bomba Sad. Je to hodně smutný, co všechno musí fanoušek spolknout...

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/10/2019, 21:12

richmonds napsal:
HCDTOM napsal:
ještě to chce dodat něco v duchu: Navíc v hledišti byli dva diváci, co normálně fandí Třinci, čímž nebezpečnost domácích ještě narostla Very Happy

To je pravda, nějaká výmluva se vždycky hodí Very Happy Něco jsme si v kabině řekli a tu remizu tady urvali, což bere pozitivne a jedeme dál.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty To HCDTOM

Příspěvek pro hadas (admin) 7/10/2019, 21:10

Můžeš to říkat (psát), ale nezapomeň, že to sleduju a veškerou paniku zakazuju.
https://www.youtube.com/watch?v=Ua0JOCRRtEc

Uvědomuješ si, co to dá za práci hlídat takhle velké fórum? Razz

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 7/10/2019, 21:09

[quote="HCDTOM"]
ještě to chce dodat něco v duchu: Navíc v hledišti byli dva diváci, co normálně fandí Třinci, čímž nebezpečnost domácích ještě narostla Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/10/2019, 21:04

Tak my jsme věděli, že Frýdek doma jeste neprohrál a že to bude chtit potvrdit, na to jsme kluky pripravovali, byl to vyrovnaný zápas a nájezdy to už je loterie a soupeř byl štastnějši.. Neco takoveho cekam od trenerů Very Happy skoro už trenérů netrenéru z mého pohledu, když to může on říkat o nás, tak my snad také ne Smile Na ofiko foru asi ne, ale tady snad jo Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/10/2019, 20:50

Jinak teď už na hokej přestávají chodit i fanoušci, co pravidelně vždycky chodili i na Benátky, Kadaně a podobně. A neslyšel jsem to jen od jednoho...Kamarád, co vždycky kupoval permanentku, byl letos jednou. Já teda taky nemůžu najít nic moc pozitivního. Snad se to zvedne nebo to bude hrozná ostuda.

A jak tady někdo psal. Vedení asi vědělo, jak budeme hrát a tak to DF zavřeli preventivně No
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 7/10/2019, 20:44

Dukla Jihlava málem zaskočila ambiciozní Frýdek Místek na jeho ledě, když se ji povedlo vydolovat bod za remízu. Pokud se podaří navázat a pokračovat v srdnatých výkonech, mohl by celek z krajského města proklouznout i do elitní osmičky. Nebudeme přebíhat, ale je jasné, že dlouhodobá a koncepční práce začíná nést plody a jihlavští mohou doufat v nejedno překvapení!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/10/2019, 20:41

Kladným jevem je 2. gól při hře 6/5, jinak bída s nouzí....
po 11 zápasech ztrácet na čelo ligy 13 bodů je síla vážení....
pořád je to jen 11 zápasů, dalších 11 může být jiná písnička,
ale nic tomu zatím nenasvědčuje...

slovy klasika...zase se mi chce zvracet...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/10/2019, 20:41

Ach jo. Ten kdo si platí hokejku, musí být nadšený.
Já koukám na tipsportu a tak mě to stálo 200, protože jsem dal, že vyhrajeme na nájezdy :-) A ještě jsem viděl hovno.

Jinak bod z FM je opravdu málo... Rolling Eyes
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1406
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Prohra na nájezdy

Příspěvek pro Chytry Clovek 7/10/2019, 20:39

A je to,,.... jeden bod z Frýdku.... umřeli jsme na krásu. Ale nepustili jsme je před sebe a to je důležité.

Proti Havířovu, to bude panečku návštěva. Očekávám, že se zatřese tisícová hranice.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/10/2019, 20:39

Bod je proste malo...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/10/2019, 20:38

Hnus,hnus,hnus!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Peníze

Příspěvek pro Chytry Clovek 7/10/2019, 20:34

MarkusHCD napsal:Prodej Honzíka se dal čekat,bohužel nezůstalo a asi ani nezůstane jen u něj,prachy chybí,vracíme se do dob 10-15 let zpět

To bych neřekl. Tenkrát alespoň nikdo neprohlašoval, že se bojuje o postup a nenastavil téměř nejdražší vstupné v lize.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/10/2019, 20:34

No,jo,ale mn nejedou ani na onlajnu...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru