Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+39
wortyr
karel granát
kancler
Excalibur
HCDTOM
krap
staříček
Kuba
Geofree
Miroslav Tuna
J4u8
Hedgehog
Kelt
colorado44
Martynez
Siroko
Mazakis
sz108
richmonds
Luc2as
mjrkk
FREDERIK
Duklacek
Lázňator
pegy18
miramare83
Vasoj84
MichalDJ
AJET0
Lufa
MarkusHCD
hadas (admin)
ralff
jajirk
imbík
vn
DUKLIČKA
Jaternička
ondrej.n
43 posters

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 15:31

Já včera za stavu 3:1 dal pětikilo na neprohru Jihlavy protoze jsem veril ze tam proste prohrat nemuzeme.. A jak to dopadlo. Kdybych to pětikilo dal nazacatku na benatky tak by me zajimalo jak by to dopadlo. A ve vysledku je to skoro pokazdy obracene.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 28/12/2021, 15:23

jajirk napsal:
hadas (admin) napsal:Tak to vypadá, že jedna třetina s Havířovem (16.10.) bude to poslední, co jsem na HZS letos viděl a vlastně možná to poslední, co jsem na HZS viděl...Docela to vystihuje stav hokeje v Jihlavě.

Včera jsem ani nepouštěl stream a šel raději na pivo. Neskutečná ostuda. Dneska jsem si volal s kolegou z ČB a ten povídá, jak je hrozný, že dvacítka prohrála s Německem.
Tak jsem se ho zeptal, co mám říkat já, protože Dukla prohrála v Benátkách nad Jizerou tvl...
Kvalitu tohoto fóra asi přesně vystihuje co píše jeho admin, radši jde na pivo, sází proti Dukle, na hokej už
nepůjde... atd.

Vždycky sázím proti Dukle za pár desetikorun. A jsem rád, když vyhrajeme a právě proto, že je to zanedbatelný obnos, tak mě jeho ztráta nemrzí. No a když prohrajeme, tak aspoň zase zanedbatelný obnos vyhraju. V podstatě jsem spokojenej vždycky Very Happy

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty pro Duklička

Příspěvek pro staříček 28/12/2021, 15:18

Svatá pravda ,máš recht.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 14:47

jajirk napsal:
DUKLIČKA napsal:Jestli je pravda ze Houska je mimo sestavu tak v Dukle asi nekomu mrdlo!
A co třeba zranění, nemoc??

Tak se běž podívat na trénink. Normálně trénuje a nic mu není. Tak ho zase vodvaříme jako x lidí před ním a přitom Cachním mu nesáha ani po kotniky!

A adminovi spis podekuj ze tady muzem placat nesmysly.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 28/12/2021, 14:20

hadas (admin) napsal:Tak to vypadá, že jedna třetina s Havířovem (16.10.) bude to poslední, co jsem na HZS letos viděl a vlastně možná to poslední, co jsem na HZS viděl...Docela to vystihuje stav hokeje v Jihlavě.

Včera jsem ani nepouštěl stream a šel raději na pivo. Neskutečná ostuda. Dneska jsem si volal s kolegou z ČB a ten povídá, jak je hrozný, že dvacítka prohrála s Německem.
Tak jsem se ho zeptal, co mám říkat já, protože Dukla prohrála v Benátkách nad Jizerou tvl...
Kvalitu tohoto fóra asi přesně vystihuje co píše jeho admin, radši jde na pivo, sází proti Dukle, na hokej už
nepůjde... atd.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 28/12/2021, 14:16

DUKLIČKA napsal:Jestli je pravda ze Houska je mimo sestavu tak v Dukle asi nekomu mrdlo!
A co třeba zranění, nemoc??

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 13:40

Rodion Poroshin

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/12/2021, 13:23

Ovšem víc mě pobavila ta věta kde říká že se soupeř zalekl a bylo vidět že máme na víc Very Happy Very Happy
Tvl Kowalczyku, čeho by se měl soupeř bát , nebuď perverzní. Hokejově jste úplně v prdeli , ten problém s přesnou přihrávkou je neskutečnej, každej druhej si musí nahrávku zpracovat nohou. Při přesilovce 5:3 jste rádi že se nezraníte. O bránění se nezmiňuju protože to neexistuje od začátku sezony.
Příště se zas Ujčík může podivovat nad tím proč že jim vlastní fanoušci nadávají do šmatláků.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/12/2021, 13:13

Lufa napsal:„První třetina od nás byla hrůzostrašná. Zase jsme klasicky začali hrát až ve třetí třetině, což je škoda. První dvě třetiny nás stály zápas a je potřeba začínat tyto zápasy trošku lépe,“ říká naprosto pravdivě Daniel Kowalczyk a těžko hledá vysvětlení. „Nevím, těžko říct a těžko se mi na to hledá odpověď. Tohle musíme zlepšit a se začátky zápasů něco dělat,“ sype popel na hlavu celému týmu.
Kolikrát jsem tyhle podobný sračky letos  četl a kolikrát je ještě budu číst Sad  To snad Lysý dává hráčům napsaný  odpovědi ,ne ?
A v pozvánce na zejtřek píše, že na Duklu si chce každej vyšlápnout. To si dělá prdel? Kdyby všichni makali tak jak mají, vypadalo by to úplně jinak. Jenže když se nechce, tak to nejde.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 13:06

Mám radost že aspoň tady to jede jak má 😆

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/12/2021, 13:02

„První třetina od nás byla hrůzostrašná. Zase jsme klasicky začali hrát až ve třetí třetině, což je škoda. První dvě třetiny nás stály zápas a je potřeba začínat tyto zápasy trošku lépe,“ říká naprosto pravdivě Daniel Kowalczyk a těžko hledá vysvětlení. „Nevím, těžko říct a těžko se mi na to hledá odpověď. Tohle musíme zlepšit a se začátky zápasů něco dělat,“ sype popel na hlavu celému týmu.
Kolikrát jsem tyhle podobný sračky letos četl a kolikrát je ještě budu číst Sad To snad Lysý dává hráčům napsaný odpovědi ,ne ?

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/12/2021, 12:56

Ujčíku, ty jsi to vše pěkně rozprasil, vezmi toho druhého bulíka Nekvasila a běžte třeba kydat hnůj na statek

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/12/2021, 12:50

DUKLIČKA napsal:V životě bych si nemyslel že jediný co v DUKLE bude fungovat je tohle fórum.🙂

A to nemáš představu, co to stojí práce a času to tady udržovat. Vždyť já to tvl nestíhám vůbec číst ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/12/2021, 12:48

Tak to vypadá, že jedna třetina s Havířovem (16.10.) bude to poslední, co jsem na HZS letos viděl a vlastně možná to poslední, co jsem na HZS viděl...Docela to vystihuje stav hokeje v Jihlavě.

Včera jsem ani nepouštěl stream a šel raději na pivo. Neskutečná ostuda. Dneska jsem si volal s kolegou z ČB a ten povídá, jak je hrozný, že dvacítka prohrála s Německem.
Tak jsem se ho zeptal, co mám říkat já, protože Dukla prohrála v Benátkách nad Jizerou tvl...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/12/2021, 12:34

Máchu jsme ukradli Šumperku, aby tady seděl na lavičce 🙆😁 to fakt nepochopíš. Nejvíc mě sere ten Houška, to fakt nechápu. Co trenérům jebe.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 28/12/2021, 12:32

Lázňator napsal:a co Mácha?

po tom co jsem si precetl rozhovor s trenerem Sumperka, nechapu pros tady Machu mame a nechame ho sedet, kdyz v Sumperku mohl hrat v prvnich lajnach i presilovky, coz by bylo pro jeho rozvoj lepsi nez tady lestit lavku

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 28/12/2021, 12:23

a co Mácha?

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 28/12/2021, 11:46

DUKLIČKA napsal:Jestli je pravda ze Houska je mimo sestavu tak v Dukle asi nekomu mrdlo!

No zrejme neni oblibencem pana trenera Ujcika, jak jiny nemehla

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 28/12/2021, 11:18

Ne prokleti Benatskeho stadionu, ale nase vlatni neschopnost muze za prohru pane redaktore Lysy

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK, DUKLIČKA and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 10:44

Jestli je pravda ze Houska je mimo sestavu tak v Dukle asi nekomu mrdlo!

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 28/12/2021, 10:22

pegy18 napsal:Ano jde to do prdele a posilovat nemá smysl, nač neustále šaškovat na trhu s posilami, když výsledky budou stejně vždy podobného rázu a výkony podobného ražení. Prachy nemáme, a zimák nemáme, máme jen alibistické kecy a výmluvy. A trochu odbočím,  taky by mě zajímalo na co si hraje Cachnín. To jeho herní pojetí mě už začíná taky pěkně srát


Cachnina bych poslal urychleně zpátky do Havlíčkova Brodu a s ním i další 😉🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/12/2021, 09:26

Ke včerejšku.
Když se člověk podíva na tabulku tak asi nás výsledek nepřekvapí. Jak půjde sezóna ke svému konci těch jakoby překvapivých výsledků bude víc. Stačí k tomu zahrát takovou tužku jako my včera.

K repre jen toto.

Cíl na šampionátu byl naštěstí už splněn předem protože se nesestupuje.

Takže se měsíc bude zase tlachat jak je tady vše špatně až do olympiády a potom nanovo. Potom to samé po seniorském mistrovství. A tak to jde tady rok za rokem
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/12/2021, 08:28

To nebylo trapné.To bylo normální.Bohužel.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 28/12/2021, 08:25


Jj, vcera to byl hokejově trapnej den...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 28/12/2021, 08:13

Excalibur napsal:Běžně trenérům do sestavy nekecám, ale Houška ukazuje kvalitu i snahu a ani se nevejde do nominace. Eliáš dnes podle sestavy (zápas jsem neviděl) 7. bek a to má mezi beky suveréně nejlepší +/- a má i dost bodů. Tohle fakt nechápu.

Presne to jsem si rikal taky. Elias by si na lede zaslouzil urcite daleko vic prostoru, Houska hraje tak, ze bych ho zkusil i v prvnim nebo druhym utoku, a on nehraje vubec... Hlavne ze "chytal" Nemecek... To asi kluci taky rychle vycitili, jaka to bude opora... Trenery nechapu, nevim podle ceho to nasazuji (muze tam byt i vliv agentu nakych hracu?), ale vcera to bylo fakt tristni a to uz nechci videt...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/12/2021, 07:55


imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/12/2021, 22:22

Jestli se pane Ščerbane, pánové trenéři a pánové hráči nestydíte, tak já teda jo. Hanebnej výkon, nehodnej Dukly Jihlava. To je hnus, velebnosti. To jsme to dopracovali.
Co ještě budou muset fanoušci Dukly Jihlava vydržet?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

hadas (admin), vn, FREDERIK, colorado44, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/12/2021, 22:10

Faktor euforie,party a s ní spojené vítězné "vlny" loňské sezony, na které se vezl i trenérský štáb, prostě přestal fungovat.Teď se ukazuje skutečná síla stratéga. Viktor je dobrý motivátor,ale head kouč musí mít víc!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK, colorado44, MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/12/2021, 22:05

Ale když na to hráči serou a kloužou se tam, tak by nám horkotěžko pomohl i Konstantin Barulin v jeho nejlepších letech se svěcenou vodou dohromady.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/12/2021, 22:03

A letos ty golmani to je taky síla 🙆🙆 nejdřív načal Wolf špatně sezonu, no a potom mu začal zdatně konkurovat Maximus, který ho ještě trojnásobně překonal v laciných gólech. A korunu tomu dnes nasadil jistý Němeček, který kvalitami vypadal jak když chytá odborářskou ligu.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

FREDERIK, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/12/2021, 21:59

Co teda nemá s DUKLOU nic společnýho.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/12/2021, 21:58

V životě bych si nemyslel že jediný co v DUKLE bude fungovat je tohle fórum.🙂

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), Excalibur, FREDERIK, MichalDJ, Raddy007 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:56

Excalibur napsal:Běžně trenérům do sestavy nekecám, ale Houška ukazuje kvalitu i snahu a ani se nevejde do nominace. Eliáš dnes podle sestavy (zápas jsem neviděl) 7. bek a to má mezi beky suveréně nejlepší +/- a má i dost bodů. Tohle fakt nechápu.

S Houskou i Eliasem souhlas, dost se mi libi i Kachyna

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/12/2021, 21:56

Protože Ujčík s Nekvasilem nejsou trenéři, ale jsou to pouze postávající rádoby panáci a diletanti. Vlk si dokázal udržet autoritu, jeho hra měla smysl, jasně definovaný řád a taktické faktory jenž se vnášeli do utkání nesli ovoce. Tyhle dva mi silně připomínají přesně tu osobu, co postává na střídačce Kladenských rytířů. Tyhle dva by si mohli s Čermákem podat ruce.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 27/12/2021, 21:53

Běžně trenérům do sestavy nekecám, ale Houška ukazuje kvalitu i snahu a ani se nevejde do nominace. Eliáš dnes podle sestavy (zápas jsem neviděl) 7. bek a to má mezi beky suveréně nejlepší +/- a má i dost bodů. Tohle fakt nechápu.

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/12/2021, 21:53

Ano jde to do prdele a posilovat nemá smysl, nač neustále šaškovat na trhu s posilami, když výsledky budou stejně vždy podobného rázu a výkony podobného ražení. Prachy nemáme, a zimák nemáme, máme jen alibistické kecy a výmluvy. A trochu odbočím,  taky by mě zajímalo na co si hraje Cachnín. To jeho herní pojetí mě už začíná taky pěkně srát

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/12/2021, 21:51

MichalDJ napsal:
HCDTOM napsal:Jsou to hráči, kteří hrají první ligu v čr, tu ligu, kterou vedou Litoměřice, zní to příšerně? To zní, ale dlouho ji vedlo UDH. Zní to ještě hůř? To zní. Takže to prostě nejsou extra dobří hokejisté, nemají asi ani extra peníze. Budu se opakovat, ale já se na hráče nezlobím. Já od nich totiž nic moc nečekám. Dělají co můžou a prostě to není nic extra. Víc mi vadí směr, jakým se uhýba Dukla Jihlava, klub. Mrzí mě, že máme cíl do 6 místa, že to nikomu nevadí, že si i fanoušci na tuhle sracku zvykli. Viz fráze " jdeme dál " to je tady na df pořád. Kam jako jedeme dál? Jako za cílem být do 6 místa? Nebo kam.
taháme sem zpátky, Semana, Skorepu ikdyž každý ví, že to jsou vyhozený peníze, sponzor žádný. Mladý nemáme a jsme nadšený max z toho, ze veterán Čagy na tuhle ligu pořad má, protoze dal gol.... Prohra v Benátkách je úplně fuk

souhlas ve vsem, jde to vsechno do prdele

Ale zároveň nevím, co s tím. Nemyslím, že se v klubu někdo nesnaží. Ta situace je prostě na prd Sad

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:46

HCDTOM napsal:Jsou to hráči, kteří hrají první ligu v čr, tu ligu, kterou vedou Litoměřice, zní to příšerně? To zní, ale dlouho ji vedlo UDH. Zní to ještě hůř? To zní. Takže to prostě nejsou extra dobří hokejisté, nemají asi ani extra peníze. Budu se opakovat, ale já se na hráče nezlobím. Já od nich totiž nic moc nečekám. Dělají co můžou a prostě to není nic extra. Víc mi vadí směr, jakým se uhýba Dukla Jihlava, klub. Mrzí mě, že máme cíl do 6 místa, že to nikomu nevadí, že si i fanoušci na tuhle sracku zvykli. Viz fráze " jdeme dál " to je tady na df pořád. Kam jako jedeme dál? Jako za cílem být do 6 místa? Nebo kam.
taháme sem zpátky, Semana, Skorepu ikdyž každý ví, že to jsou vyhozený peníze, sponzor žádný. Mladý nemáme a jsme nadšený max z toho, ze veterán Čagy na tuhle ligu pořad má, protoze dal gol.... Prohra v Benátkách je úplně fuk

souhlas ve vsem, jde to vsechno do prdele

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/12/2021, 21:44

Jsou to hráči, kteří hrají první ligu v čr, tu ligu, kterou vedou Litoměřice, zní to příšerně? To zní, ale dlouho ji vedlo UDH. Zní to ještě hůř? To zní. Takže to prostě nejsou extra dobří hokejisté, nemají asi ani extra peníze. Budu se opakovat, ale já se na hráče nezlobím. Já od nich totiž nic moc nečekám. Dělají co můžou a prostě to není nic extra. Víc mi vadí směr, jakým se uhýba Dukla Jihlava, klub. Mrzí mě, že máme cíl do 6 místa, že to nikomu nevadí, že si i fanoušci na tuhle sracku zvykli. Viz fráze " jdeme dál " to je tady na df pořád. Kam jako jedeme dál? Jako za cílem být do 6 místa? Nebo kam.
taháme sem zpátky, Semana, Skorepu ikdyž každý ví, že to jsou vyhozený peníze, sponzor žádný. Mladý nemáme a jsme nadšený max z toho, ze veterán Čagy na tuhle ligu pořad má, protoze dal gol.... Prohra v Benátkách je úplně fuk

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:42

imbík napsal:Ten Nekvasil si s tím hodnocením dělá z nás srandu nebo co? Proč jako popisuje vše co jsme viděli? Proč nám radši neřekne, proč byli Benátky bojovnější, bruslivější, proč?

protoze se v Jihlave momentalne sebereflexe moc nenosi

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/12/2021, 21:42

Ten Nekvasil si s tím hodnocením dělá z nás srandu nebo co? Proč jako popisuje vše co jsme viděli? Proč nám radši neřekne, proč byli Benátky bojovnější, bruslivější, proč?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:36

MarkusHCD napsal:
MichalDJ napsal:Tak jsem se vratil z Benatek, Nevim kolik dostal Scerban od Benatek (Liberce) za tuhle komedii, ale doufma ze to stalo aspon za to


Třeba bude v lednu Bukač (snad ne syn legendy)

No Benatky bojuji o preziti, takze spis jen sen, ale dobrej by byl, aspon umi vystrelit narozdil od tech nasich jelit

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:34

Siroko napsal:Ja to vidim jako podcenej zapas. V hlavach tam hraci jeli po vanocich pro povinne tri body. Nez se rozkoukali, tak prohravali o dva goly. Na konci presilovky dostali treti. Pak uz byly hlavy dole a kluci se vubec nedostali do poradnyho herniho rytmu. Skoda bodu, ale jede se dal.

jenze kolikatej uz to byl radoby podcenenej zapas, vzdyt tohle neni uz normalni a nemuzou se na to vymlouvat a to ze jedem dal uz tak nejak nezabira a me to po 35 letech fandeni pretava bavit

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/12/2021, 21:32

Mno mě osobně se nelíbí to, že Ujčík i Ščerban působí na svazu a tam je něco za něco. Takže chci jednoznačně věřit tomu, že hráči by nic neprodali, ale pokud přijde nařízení shora? 🤔 Nic nevím jen spekulují. Osobně spíše vsazim na to, že tým nefunguje. Není to jako loni, či při postupu. A tady se jinak než týmem nevyhrávalo. Takže bohužel.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/12/2021, 21:32

MichalDJ napsal:Tak jsem se vratil z Benatek, Nevim kolik dostal Scerban od Benatek (Liberce) za tuhle komedii, ale doufma ze to stalo aspon za to


Třeba bude v lednu Bukač (snad ne syn legendy)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/12/2021, 21:31

MichalDJ napsal:
DUKLIČKA napsal:Ja kdyz vidim toho zrzatyho v kratasich na stridace a Pana Zemana v koute jak ho pomalu odstavujou tak je me zle. A to nemluvim o tom jak ho nechaly v trepici.(Zemana). Amateri.

souhlas, ja kdyz ho vidim jak se tam nadouva na ty stridacce tak se mi otvira kudla v kapse

A to chudák Karlík nedostane ani SYASKU...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/12/2021, 21:27

Ja to vidim jako podcenej zapas. V hlavach tam hraci jeli po vanocich pro povinne tri body. Nez se rozkoukali, tak prohravali o dva goly. Na konci presilovky dostali treti. Pak uz byly hlavy dole a kluci se vubec nedostali do poradnyho herniho rytmu. Skoda bodu, ale jede se dal.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

karel granát and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:21

DUKLIČKA napsal:Ja kdyz vidim toho zrzatyho v kratasich na stridace a Pana Zemana v koute jak ho pomalu odstavujou tak je me zle. A to nemluvim o tom jak ho nechaly v trepici.(Zemana). Amateri.

souhlas, ja kdyz ho vidim jak se tam nadouva na ty stridacce tak se mi otvira kudla v kapse

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/12/2021, 21:17

Ja kdyz vidim toho zrzatyho v kratasich na stridace a Pana Zemana v koute jak ho pomalu odstavujou tak je me zle. A to nemluvim o tom jak ho nechaly v trepici.(Zemana). Amateri.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/12/2021, 21:06

DUKLIČKA napsal:Děkuji všem kteri na tom maji podil a den ode dne posilaji jihlavsky hokej do vetsich a vetsich sracek. Ujcik mozna ale s nekvasilem a lysym na stridace to uz asi daleko nedotahnem.

Lysej a ten jeho spolek rysavcu uz mel byt davno v prdeli

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru