Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2020, 12:19


imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/1/2020, 11:46

Já myslím, že u nás, obecně je problém, že neumíme pracovat s demokracii. Po komunisticka doba ještě není tak dlouha očividně. Autority jsou ponižovány s odvoláním na demokracii. Každý musí hrát, každý si může říkat, co chce. Ano, může, ale trenér se má poslouchat na slovo a bez řečí. Je to složité, kolikrát ti trenéři nemají přirozený respekt a snaží se ho získat represivně. Každý asi víme, jak to bylo ve škole. Buď měl učitel respekt a byl ve třidně klid i bez poznámek a nebo neměl a mohl se upoznámkovat a bordel byl ve třidě pořád. Je tady málo peněz, není tady jeste tolik lidi, kteri mohou trenovat na full time. Dělají to z lásky k tomu sportu do určité míry, což není spatne, ale nemají cas studovat nové trendy, vzdelavat se. To po nich ani nikdo nemůže chtít. To jestli se zavře nebo nezavře ELH s tím nemá nic společného. Naopak, vetsi prostor pro juniory by byl v uzavrene soutezi, ale je to dobre? asi ne, mládí není zásluha, makat se musí o to víc.

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 4/1/2020, 11:15

Ja jen spekuluji, kazdopadne neni dobre ta svazanost taktikou a kdyz porad jde vsem hlavne o ty body, tak se to nikdy nezmeni...zacarovanej kruh.

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/1/2020, 10:14

sz108 napsal:
vn napsal:To: ralff ano, presne tohle je problem...tlak na vysledky a taktiku, svazanost,...do dorostu by neco jako tabulka nemelo existovat a vyhrat ”soutez” by mohl treba jen ten tym, ktery da za sezonu nejvic branek...

S tím bych až tak nesouhlasil...i když jsou to děti, tak se musí naučit s tlakem pracovat....nemůžou se najednou ve 20-ti začít učit, jak najednou pracovat pod tlakem....a nejde jen o hokej, i v práci po nich v budoucnu budou chtít nějaký výsledek jejich práce...a nemůžou říct, že jim to nejde....no jako můžou, ale pak jim řeknou, ať druhý den nechodí Very Happy

Taktiku na přesilovky atd...to je samozřejmě hloupost...jsou to děcka, tak ať si hrajou a nechť vyhraje ten lepší a šikovnější....ale učit je nějaké systémové věci do 15-ti je blbost, to je daný....

A tabulka být musí...Děcka jsou od přírody soutěživý....nejen děcka...každej člověk to má v sobě...proč se hraje na góly?? aby byl na konci nějakej vítěz....a já když si vzpomenu na svá dětská léta....tak jsme po víkendovém mistráku řešili až do úterního tréninku, jak hráli o víkendu naši konkurenti v tabulce...a pak v úterý na hřišti koukali na aktuální tabulku kam jsme se posunuli, příp. jak jsme klesli...

Souhlasím Smile

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 4/1/2020, 09:19

vn napsal:To: ralff ano, presne tohle je problem...tlak na vysledky a taktiku, svazanost,...do dorostu by neco jako tabulka nemelo existovat a vyhrat ”soutez” by mohl treba jen ten tym, ktery da za sezonu nejvic branek...

S tím bych až tak nesouhlasil...i když jsou to děti, tak se musí naučit s tlakem pracovat....nemůžou se najednou ve 20-ti začít učit, jak najednou pracovat pod tlakem....a nejde jen o hokej, i v práci po nich v budoucnu budou chtít nějaký výsledek jejich práce...a nemůžou říct, že jim to nejde....no jako můžou, ale pak jim řeknou, ať druhý den nechodí Very Happy

Taktiku na přesilovky atd...to je samozřejmě hloupost...jsou to děcka, tak ať si hrajou a nechť vyhraje ten lepší a šikovnější....ale učit je nějaké systémové věci do 15-ti je blbost, to je daný....

A tabulka být musí...Děcka jsou od přírody soutěživý....nejen děcka...každej člověk to má v sobě...proč se hraje na góly?? aby byl na konci nějakej vítěz....a já když si vzpomenu na svá dětská léta....tak jsme po víkendovém mistráku řešili až do úterního tréninku, jak hráli o víkendu naši konkurenti v tabulce...a pak v úterý na hřišti koukali na aktuální tabulku kam jsme se posunuli, příp. jak jsme klesli...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 3/1/2020, 13:42

To: ralff ano, presne tohle je problem...tlak na vysledky a taktiku, svazanost,...do dorostu by neco jako tabulka nemelo existovat a vyhrat ”soutez” by mohl treba jen ten tym, ktery da za sezonu nejvic branek...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2020, 12:56

Ralf: o tom jsem tu psal včera, plus jsem k tomu přidal, že dneska ti mladej nemusí druhý den příjit na trénink pokud nehce. Buď pošle rodiče, a nebo nepřijde, protože jsi včera na něj zařval..... nebo jenom nehraje tolik, kolik by chtěl.....a tak trenér si dává bacha, aby vůbec na víkendové zápasy dal kádr dohromady 😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2020, 12:54

Colorado44: Jark říkáš no...... a s tím Růžou tam si svaz mohl dokázat jak jde o sport jako takový a dát jasný signál, ne prachy nebudou rozhodovat o nasazování mladých v týmech, místo toho se z Palaščaka udělal zločinec a nepřítel českého hokeje a Růžička se bránil presumpci nevinny a podobnými hesly. Měl to natočené na videu, soud mu dal za pravdu a přesto ten borec působí v Českém hokeji dál a co víc mohl podepsat nejlepší smlouvu v dějinách české ligy a i ta stala Chomutov Extraligu, ale Růža trénuje dál 😉 i tady se ukazuje jak český hokej je v pr...
Krále kolem uzavření ELH nejvíce zajímá jak se to vysvětlí lidem 😀😂 to je panečku svaz jak má být.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/1/2020, 12:21

Zaujalo mne na twitteru. Názor z tohoto profilu https://twitter.com/Zazicekzaza :

"Zkusím popsat problémy českého hokeje jako fanoušek a jako člověk co se svým bratrem prošel prakticky všechny mládežnické kategorie, ale berte to tak že jsem laik 🙂

Prvopočátek problémů je ve výsledcích. Musíme být první ať je hráčům 9 let nebo 17. Základní problém jsou rodiče. Rodiče chtějí výsledky a tak tlačí na klub. Klub tlačí na trenéry zaprvé taky chtějí vysledky a za druhe chtějí miz pokoj od rodicu. Trener tim padem tlačí na hráče. Řve na ně, posazuje je za chyby i když to jsou treba 9 lety kluci. V tu chvili je obrovska umrtnost. Ti kluci konci s hokejem treba v 10 letech protoze nehraji jen sedi a je to nebavi a rodice to nebavi platit. Pritom to ze jsi v 9 podprumer neznamena ze v 15 nebudes o 5 levlu jinde...

Dalsi problem je financni. Hodně rodin by dalo sve dite na hokej ale je to opravdu draha sranda.. jinak jeste k rodicum - kazdy rodic si mysli ze z jeho synka bude novy Crosby a jsou rekla bych az "postizeni". Nadavaji kdyz jejich synovi nekdo nenahraje atd. Atmosfera od rodicum k detem je hrozná.

S vysledky souvisi system trenovaní. Kluci v 9 letech znají systémy útoků a obran, presilovky a oslabení. Nesmí hrát na riziko, nesmí se rozvíjet, aby nahodou neudelali chybu a neprohrali. Ve Svedsku a Finsku si do 14 let hraji a zdokonaluji techniku brusleni a hole pak to vypada tak jako dnes. Ty kluci maji vynikajici brusleni, vybornou praci s holi a pak az kdyz tohle vse umi jim do hlavy davaji taktiku. Dalsi problem je extraliga a zarazovani mladych, nicmene kde mlade brat kdyz neni kvalitni dorost a juniorske soutěže? Jsou vyjimky ale male.

Další problémy jsou s trenery u kterych si kupujes misto v sestavě. VR se nechal chytit ale techto trenérů je na stovky. Rozhodne neni sam. To samé svaz kazdy si tsm hreje svuj pisecek ale nic poradnyho za posledni roky nevzniklo, krom kazdorocni meneni mladeznickych soutezi a to bohuzel k horsimu. Nejvetsi pruser svazu je Turnaj o Pohar DHL. Jejich reseni situace bylo priserny a absolutne tim ztraci duveryhodnost.

Posledni problem co me momentalne napada je v uzavreni extraligy. Tohle zabije ceskou extraligu a neni to proste spravne uz vubec ne v rozehrané sezone kde to jen potvrzuje snahu spodnich tymu o setrvani v extralize. Je to neeticke a smutne.Kdyz mame na kahanku zmenime si pravidla k obrazu svemu.Prikladne jednani.

A dalsi problem je ze deti nesportuji.

Přidala bych ještě tabulkové odstupné a příšerný systém 1. ligy... "

ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 3/1/2020, 12:18

imbík napsal:Camel85' Jágr mě zklamal jako člověk. Bral jsem ho jako hrdinu a jakousi osobnost sportu a českého hokeje. Proti tomu co dokázal na ledě nemám ani popel, musel si to vydřít a svého času byl nejlepší na světě. Ovšem o to víc mě mrzí když takový člověk se ohání bibli, věřící osobností, pořád mluví o pokoře a lásce a pak přijde na led, nebo zpátky do českého hokeje a chce měnit pravidla nejoblíbenější hry zrovna podle toho co se hodí jeho Kladnu?
Béďu sním vůbec nesrovnavej, tenkrát ta juniorka..... kdyby se to hodilo jen nám tak to svaz neposvetil a Beda se mohl stavět na hlavu jak chtěl....Jenže tím, že byly někde ještě potřeba upichnout Vary, tak se to rozšířilo o dva týmy, aby nebyl lichy počet a to se hodilo nám..... Nicméně tak jako se mi to nelíbilo tehdy, tak jsem přesvědčen, že Béďovo slovo proti tomu Jágrovu je dost malé......
Jágr jako vzor pro spoustu malých dětí lže a mluví podle toho co se mu zrovna hodí, to je správné? Od člověka co se ohání vírou a bibli? To z něj Bůh musí mít teda radost...... A právě, že nejsem ovce, abych za to co dokázal na ledě měl růžové brejle a ve všem sním souhlasil......😉 to teda ne, ať si nemyslí, že se rozhodne něco změnit a všichni mu kleknou na kolena... to teda vůbec.....

Přesně jak říkáš, tímhle mě jágr zklamal. Bral sem ho osobnost i mimo sport a vzor pro mladý. Tím článkem ve sportu, kde říkal že o kladno vůbec nejde, že to dělá pro dobro českého hokeje... no fuj
To je zbabělé, nechutné, prospěchárské. Toto chování není hodno krále....
Je to k zblití, když člověk vidí, jací jeho idolove ve skutečnosti sou, viz růžička a jeho palacak No

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/1/2020, 12:15

Zpět do prvoligové reality.O finance jde vždy až na prvním místě,ale následující venkovní duely úplně volaly po "sehrání ve dvou dnech,ale třeba našemu vedení křivdím a bafuňáři Kadaně nebo Sokolova byli proti

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/1/2020, 11:33

camel85 napsal:Zdravím znovuobjevený diskutující, jsem rád, že jsem Vás našel. A snad se i něco dozvím. Ale co mě zaráží, tak od některých, především Imbíka, ta snad až nenávist k Jágrovi. Nechci se plést, ale myslím, že Béďa byl v minulosti taky pro uzavření ELH a určitě v tom neviděl nic jiného než klid a blaho pro svůj klub. Co Vám ještě vadí na Jágrovi? Že neplive na naše vrcholný politiky jako Voráček? Že pro svůj klub hledá peníze? Že udělal reklamu pro Huawei? Na nějakym forum ho kdosi označí za pana Huawei a už to tady jak ovce papouškujete? Čermákovi taky říkáte pan Staropramen? Vetchýmu pan Vodafone a Rupertovi Vodka Hanácká? Mimochodem v té Jágrově reklamě nevidím nic špatnýho , naopak je motivující, stejně tak i Vetchýho. Kdybych reklamy měl brát vážně, tak nadávám, jak může oblíbený zpěvák mládeže doporučovat vodku :-D ale je mi to šumák a zasměju se povedeným reklamám. Anebo je v tom politika, že Huawei je ten špatný čínský agresor? :-D Myslím, že za chvíli budete někteří Jágrovi a Šlégrovi vyčítat i mizerný výkon našich fotbalistů. Věřte nebo ne, ale jsem si jistý, že Béďa na jejich místě by dělal to samý a nebyl by taky tak upřímný, což už předvedl na svazu s juniorkou a tak. Všech třech zmíněných hokejistů-manažerů si vážím, a to velice. Pro náš hokej jako hráči udělali přemnoho a pro své kluby dělají i teď. Pardon za délku příspěvku, ale Jágra se chci zastat, protože se z něj dělá zlo, a to úplně zbytečně.

Jde tady o snahu měnit pravidla hry během sezony !! To je nepřijatelný a už vůbec to "nemá" právo dělat člověk, který je 30 let pryč. Je totiž jasný, jak by se na to tvářil, kdyby Kladno hrálo první ligu. Nechci mluvit za něj, ale myslím, že by začal něco o fair play o sportovní cestě a udržet se to musí na ledě. Systém soutěže je jedna věc, ať to klidně zavřou, nastaví možnost postupu a tuhle pseudo chance ligu konecne poslou do kopru. Ať nastaví povinnost 1 lajny do U20 a když ji nepostaví, tak si to prostě odehrají na 3 pětky...Případně tým, který matematicky nebude mít nárok na play off, tak nutnost 2 lajn U20. Tohle se dá řešit různě. Ale měnit pravidla v průběhu si nemůže prosadit ani hokejový bůh. český hokej a jeho pověst je víc, než Kladno, teda snad....

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2020, 10:40

Camel85' Jágr mě zklamal jako člověk. Bral jsem ho jako hrdinu a jakousi osobnost sportu a českého hokeje. Proti tomu co dokázal na ledě nemám ani popel, musel si to vydřít a svého času byl nejlepší na světě. Ovšem o to víc mě mrzí když takový člověk se ohání bibli, věřící osobností, pořád mluví o pokoře a lásce a pak přijde na led, nebo zpátky do českého hokeje a chce měnit pravidla nejoblíbenější hry zrovna podle toho co se hodí jeho Kladnu?
Béďu sním vůbec nesrovnavej, tenkrát ta juniorka..... kdyby se to hodilo jen nám tak to svaz neposvetil a Beda se mohl stavět na hlavu jak chtěl....Jenže tím, že byly někde ještě potřeba upichnout Vary, tak se to rozšířilo o dva týmy, aby nebyl lichy počet a to se hodilo nám..... Nicméně tak jako se mi to nelíbilo tehdy, tak jsem přesvědčen, že Béďovo slovo proti tomu Jágrovu je dost malé......
Jágr jako vzor pro spoustu malých dětí lže a mluví podle toho co se mu zrovna hodí, to je správné? Od člověka co se ohání vírou a bibli? To z něj Bůh musí mít teda radost...... A právě, že nejsem ovce, abych za to co dokázal na ledě měl růžové brejle a ve všem sním souhlasil......😉 to teda ne, ať si nemyslí, že se rozhodne něco změnit a všichni mu kleknou na kolena... to teda vůbec.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 3/1/2020, 09:11

určitě se snažili, to je pozitivum protože hrát i když prohráváš a víš, že stejně nevyhraješ, to prostě není samozřejmost.

Bohužel chybí konkurence u nás, jak je tolik týmů takže každý, kdo si sám umí zavázat brusle, má své jisté. Průměrný hráč si pak připadá jako hvězda a nic ho nenutí na sobě makat, takže po absolvování tréninku má pocit, že má splněno...čím míň týmů bude hrát, tím víc bude zápasů, kdy o něco jde a bude se potkávat nějaká kvalita. Navíc hráč bude vědět, že na jeho místo v sestavě čekají další hladoví hráči, což je dobrá motivace pro snahu. Samozřejmě je pak bohužel prostor pro rodinné tlačenky a je možné, že to nespravedlivě odskáčou potenciálně kvalitní hráči bez správného jména či silného finančního zázemí. Ale on svět prostě není spravedlivej, tak to je...a ti fakt dobří a vytrvalí si to většinou vybojují a jsou nakonec tím lepší.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 3/1/2020, 08:51

Jestli si dobre pamatuju, tak Beda byl vzdy proti uzavirani extraligy. Jasne to opakoval i v dobe, kdy jsme se do ty extraligy dostali. Narozdil od Jagra...

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/1/2020, 08:03

Zápas se Švédy nemilosrdně ukázal,jak na tom český hokej je,přiznám se,že jsem ani nebyl obzvlášť nas.aný,to byla prostě realita. Hlavně,že máme soutěž akademií,extraligu juniorů a cca 30 týmů v nejvyšší soutěži dorostennců,to bude ta správná cesta nahoru-soutěže rozšiřovat, uzavírat a hlavně nesestupovat!Ovšem to je pouze jedna stránka věci,druhou je ta,že chybí konkurence a hokej,hlavně ten mládežnický,hraje u nás na "vrcholové" úrovni každý,kdo obuje brusle a bez pádu přešmajdá kluziště.Tam vidím základní problém,protože pokud se nevrátíme k tomu,že pro dítě je nejpřirozenější volnočasovou aktivitou pohyb,ne vysedávání u PC,líp nebude!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 3/1/2020, 05:53

To: Camel85 vadi nam asi to, ze jeste loni hlasal, jak ta jedina a spravna cesta je primej postup a sestup. Ano, z pohledu majitele pochopitelne, z pohledu ikony ceskeho hokeje nepochopitelne...a to, co se stalo s nasi juniorkou byla samozrejme taky prasarna a nemyslim si, ze by se Bedricha za to nekdo tady zastaval.

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro camel85 3/1/2020, 00:21

Zdravím znovuobjevený diskutující, jsem rád, že jsem Vás našel. A snad se i něco dozvím. Ale co mě zaráží, tak od některých, především Imbíka, ta snad až nenávist k Jágrovi. Nechci se plést, ale myslím, že Béďa byl v minulosti taky pro uzavření ELH a určitě v tom neviděl nic jiného než klid a blaho pro svůj klub. Co Vám ještě vadí na Jágrovi? Že neplive na naše vrcholný politiky jako Voráček? Že pro svůj klub hledá peníze? Že udělal reklamu pro Huawei? Na nějakym forum ho kdosi označí za pana Huawei a už to tady jak ovce papouškujete? Čermákovi taky říkáte pan Staropramen? Vetchýmu pan Vodafone a Rupertovi Vodka Hanácká? Mimochodem v té Jágrově reklamě nevidím nic špatnýho , naopak je motivující, stejně tak i Vetchýho. Kdybych reklamy měl brát vážně, tak nadávám, jak může oblíbený zpěvák mládeže doporučovat vodku :-D ale je mi to šumák a zasměju se povedeným reklamám. Anebo je v tom politika, že Huawei je ten špatný čínský agresor? :-D Myslím, že za chvíli budete někteří Jágrovi a Šlégrovi vyčítat i mizerný výkon našich fotbalistů. Věřte nebo ne, ale jsem si jistý, že Béďa na jejich místě by dělal to samý a nebyl by taky tak upřímný, což už předvedl na svazu s juniorkou a tak. Všech třech zmíněných hokejistů-manažerů si vážím, a to velice. Pro náš hokej jako hráči udělali přemnoho a pro své kluby dělají i teď. Pardon za délku příspěvku, ale Jágra se chci zastat, protože se z něj dělá zlo, a to úplně zbytečně.

camel85

Posts : 1
Join date : 25. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 22:58

Ralff, to teda, neřekl nic špatného. Naopak ... už se mu taky nelíbí koukat rok co rok na konec ve čtvrtfinále.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 22:54

DUKLIČKA napsal:Zaruba je kokot.Arogantni!
Švédové jsou milosrdný posílají na Nás hráče z lavičky.
Tím vlastně přiznává že jsme .......

Dyť měl pravdu. Řekl otevřeně a nahlas co viděl.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 22:52

Mimochodem ve florbale jsme letos myslím MSJ vyhráli!

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 2/1/2020, 22:41

DUKLIČKA napsal:To je pravda.Ale oni vsichni mají dobrej florbal fotbal hokej a vůbec všechno.

Ve fotbale švédům stačíme.
Florbal je švédský produkt, proto jsou v tom tak dobří.
No a hokej si myslím jde švédům pořád stejně. Jsou v něm dobří od jak živa.
To my padáme a padáme níž.
Myslím že je to tím, že hokej je tuze drahej a až na výjimky ho hrají děti co na něj maj peníze.
Ty co maj um buď vůbec nezačnou a nebo nemaj šanci aby to jejich rodiče utáhly.
Stačí kouknout co za 20 let vyprodukovala jihlavská dukla.
Ke vší úctě k našim mladej, ale teď se v ačku dukly objevují zrůstem velmi malí junioři.
Podle čeho selektují hokejisti ? Diť přeci musí být jasné už v 13, 14 že to na profi hokej nebude.


colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 22:41

Vn : Hele vsaď se, že letos to nedopadne kvůli humbuku co se vyrojil po nečekané zprávě Sportu, ale jinak se to letos po sezóně uzavřelo a nazdar, do nové sezóny by to utichlo, všichni by byli zachráněni a co na to řekne veřejnost? Však se sejdeme zase až v září a to lidi zapomenou.....

Problém je, že dneska jsou trenéři rádi, že všichni druhý den přijdou na trénink a makaj, jakmile, ale někoho potrestas něco mu rekneš, nedej bože zařveš, tak druhý den můžeš čekat rodiče, nebo se bát, že kluk už na trénink nepřijde, protože to nemá zapotřebí, aby na něj řval někdo, nedej bože ho postavil mimo sestavu.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 22:34

A já bych tu ELH uzavřel ještě dnes, hned po zápase!! Myslím, že hned příští rok už to MS20 vyhrajeme!

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 22:33

No né.Záruba otáčí.Bravó.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 22:32

Doufám, že se Guma s Huaweiem dívali. Čekám na omluvy a výmluvy snad aspoň Sport to shrne na plnou hubu....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 22:32

Zaruba je kokot.Arogantni!
Švédové jsou milosrdný posílají na Nás hráče z lavičky.
Tím vlastně přiznává že jsme .......

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 22:29

Čeho ještě se bude muset český fanoušek v českém hokeji dočkat? Teď musí slavit, i když je stav 5-0, tak skáčou. Jak říká Robert, český divák zatím zůstává být věrný, zatím, ale chtělo by to taky nějakou odměnu, však v posledních letech je to ostuda za ostudou ve všech kategoriích... .především mládež 20 jakž takž, ale 18 letý už nestačí ani na Němce se Švýcary.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 22:27

To je hrozný.Celej českej hokej je v totálním rozkladu.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/1/2020, 22:23

No, jsme naprosto marní. Švédi si dělají absolutně, co chtějí. Kromě vítězství nad Ruskem, které se asi rozehrávalo, tam nemáme nic... Sad

Teď 5 minut za takovou praseckou sekeru...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 22:16

No, kdyby se to dělalo dobře, nsbo řekněme chtělo by se, určitě by se dalo i z 23 000 vybrat slušná 25 členná skupina pro repre, teď nás tam vyškolil 17 letý kluk. 5-0 to je slušná ostuda, ještě tu někdo bere slova Švédů jako unfair? Nebo namachrovana, však jsme jak Slováci, zaostavame ve všem. Lidi tady hokej milujou, je to tu daleko sledovanější než třeba v tom Švédsku, ale dneska se krásně ukazuje proč Švédů je v NHL 80 a našich cca 20-25?

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 22:01

To je pravda.Ale oni vsichni mají dobrej florbal fotbal hokej a vůbec všechno.


DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/1/2020, 21:53

DUKLIČKA napsal:Ve Švédsku 10 mil. lidí.Ve Finsku 5 mil. Ve Švýcarsku 8 mil lidí. U Nás 10 mil. lidí.
Tak asi něco děláme blbě né? Místo zavření slavný extraligy je potřeba zavřít celý český vedení hokeje včetně číňana a gumy.

Já si myslím, že problém je v tom, že my máme moc sportů pro deti. Ty základny jsou rozdílné. Mluvím o kategorii "Mládežnici" to uvádí IIHF jako oficialní skupinu v rámci základny.

CR ( 23 000)
Svedsko (45 000)
Finsko (38 000)

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 21:47

Myslel jsem si, že větší zlo než Král a Růžička už pro český hokej nebude. Ale to jsem nečekal, že se do toho vloží Huawei, začne lhát a chovat se podle svého prospěchu..... to vám říkám, že se ještě budeme divit.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 21:45

Ve Švédsku 10 mil. lidí.Ve Finsku 5 mil. Ve Švýcarsku 8 mil lidí. U Nás 10 mil. lidí.
Tak asi něco děláme blbě né? Místo zavření slavný extraligy je potřeba zavřít celý český vedení hokeje včetně číňana a gumy.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/1/2020, 21:34

To jo ale taky třikrát hokejka ve ksichte a nic.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 21:29

Jo no, vymalovano...podle ocekavani no, ta prvni tretina byla silena...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 21:10

Tak a čtvrtfinále je na začátku druhé třetiny rozhodnuté.....
Hlavně z těch našich 3 vyloučení, dvě by se u nás ani nepískali..... přitom to plyne ze špatného pohybu, neochotě bruslit....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 20:02

No já tím jen chtěl říct, že pro jiné návraty bych měl pochopení, ale tohle moc nechápu, jakoby pravá ruka nevěděla co dělá levá, ale ok dejme mu šanci, už 3....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/1/2020, 19:56

Já bych zkusil z David servisu získat Prospala,přecejen s p-o má bohaté skušenosti a určitě by se na něj svědomitě připravil,Hrala byl takový nemstný,neslaný.Toljův příchod?Nevím,ale třeba jsme zlepšili masérský management a chlapec nebude muset na masáž čekat třeba dva dny,jak zmiňoval při rozhovoru po příchodu do Vsetína...Každopádně je to pro něj asi poslední šance v profi hokeji,proto doufám,že ji moloděc uchopí pevně zaa pačesy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 19:44

Myslím, že když se bude Tolja využívat tam kde je platnej, tj. před bránou, tak může být přínos. Málokdo je komplexní hráč....Když už zmiňujete Březinu, tak ten taky odešel jen proto, že Vlk neuměl využít do hry jeho přednosti a chtěl po něm něco, co mu vlastní není...nebo z Poletína se snažil dělat tvořivého hráče.... Podle mě Tolja naopak hráč pro Chance ligu je a to je jeho hranice, viz. předchozí působení u nás nebo ve Vsetíně...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 2/1/2020, 19:44

imbík napsal:V tomhle souhlasím s HCDTOM, jak jsem psal, radši by Dukla měla uznat, že udělali blbost ohledně Březiny, Dundáčka a třeba Malce, ale brát zpátky borce co jsem ho ani ne dva roky zpátky vyhodil za alkohol a on nás ještě v nějakém novinovém článku pomlouval, že ve Vsetine se hraje aspoň hokej, že v Jihlavě se trénuje blbě a podobně?
Podívejte na Plzeň a Míru Svobodu a to si troufnu tvrdit, že Míru Plzeň po jeho odchodu nenahradila a taky ho zpátky nevzali, za to, že jim předloni ani neřekl, že se dohodl v NHL a předtím jim slíbil, že bude pokračovat v Plzni.  
Souhlasím i s tím, že sebevedomý tým by tohle dělat neměl.... a to přesto, že jsem slYšel jaké skromné podmínky Tolja přijal......
Dundy se měl tenkrát pustit na hostování do 1. ligy, aby se vyhrál. Byl perspektivní, na druhou stranu v té baráži byl jasně nejhorší v +/-.

Excalibur

Posts : 479
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 19:40

imbík napsal:A proč se tady furt řeší, že na ELH neměli? Kdo z našeho kádru má na ELH? 😀😂 Vždyť jsme pouze podprůměrný prvoligový klub? Ten Malec na ledě makal a když bylo potřeba shodil rukavice a za klub se rval i za kluky, to jsme tady od jeho a od odchodu Bilčika neviděl..... Takže větší prespektivu má návrat Tolji, ktereho jsme vyhodili za to, že měl téměř 3 promile 😂 ale má na Extraligu jo? Proč jí teda nehraje? Našemu konceptu tedy vůbec nerozumím a dle výsledku je vidět, že oprávněně. ..

Imbíku míscháš tady hrušky a jablka. Malec se sice uměl porvat, ale produktivitu prostě neměl a jeho odchod byl na místě. V souvislosti s Toljou jsem vůbec extraligu nezmínil, pač extraligu teď řešit je úplně mimo. Ta zmínka byla v souvislosti s Dundáčkem, kterej odešel před extraligovou sezonou.  

Smiř se s tím, že nejsme Plzeň a s ohledem na situaci se musíme chovat hodně obezřetně, včetně toho že některé kroky vedení vypadají nesmylsně. A to, že někdo udělá prasečinu neznamená, že nesmí dostat druhou šanci. Nechme ho ať ukáže, co umí. Zkazit v téhle sezoně se toho víc snad nedá.

Souhlasím s tebou, že tady chybí hráč, kterej by to v případě potřeby na ledě zpohlavkoval, ale vytahovat odchod Malce, nezlob se na mne, je trochu mimo.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/1/2020, 19:29

Tolja je špatný bruslař, to je kor pro chance ligu problém,tady moc technického umu nenajdeme, víc se bruslí. Dukla se chová nekoncepčně a tohle jsou jen takové výkřiky do tmy a chaotické, nepromyšlené kroky.

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 19:19

A proč se tady furt řeší, že na ELH neměli? Kdo z našeho kádru má na ELH? 😀😂 Vždyť jsme pouze podprůměrný prvoligový klub? Ten Malec na ledě makal a když bylo potřeba shodil rukavice a za klub se rval i za kluky, to jsme tady od jeho a od odchodu Bilčika neviděl..... Takže větší prespektivu má návrat Tolji, ktereho jsme vyhodili za to, že měl téměř 3 promile 😂 ale má na Extraligu jo? Proč jí teda nehraje? Našemu konceptu tedy vůbec nerozumím a dle výsledku je vidět, že oprávněně. ..

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 18:58

imbík: Zbavit se Březiny byla chyba, to souhlasím. Ale Malec? V sezoně, po které odešel měl pouhý 1 gól a asi 6 asistencí, a to je na útočníka málo, kor při tý fazoně jakou jsme měli. A Dundáček, při vší úctě, to na extraligu nebylo.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 18:22

V tomhle souhlasím s HCDTOM, jak jsem psal, radši by Dukla měla uznat, že udělali blbost ohledně Březiny, Dundáčka a třeba Malce, ale brát zpátky borce co jsem ho ani ne dva roky zpátky vyhodil za alkohol a on nás ještě v nějakém novinovém článku pomlouval, že ve Vsetine se hraje aspoň hokej, že v Jihlavě se trénuje blbě a podobně?
Podívejte na Plzeň a Míru Svobodu a to si troufnu tvrdit, že Míru Plzeň po jeho odchodu nenahradila a taky ho zpátky nevzali, za to, že jim předloni ani neřekl, že se dohodl v NHL a předtím jim slíbil, že bude pokračovat v Plzni.
Souhlasím i s tím, že sebevedomý tým by tohle dělat neměl.... a to přesto, že jsem slYšel jaké skromné podmínky Tolja přijal......

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 17:50

HCDTOM napsal:Kluci, tady přece nejde o to, jak hráli po návratu, nebo nehráli. Ale prostě Dukla nemůže být holubník, tady jde o princip. Já si myslím, že to dobré rozhodnutí neni, kdyby to aspon byla mega posila, tak dejme tomu, ego musí jít stranou. No, je to můj názor, že Dukla je za fackovacího panáka, sebevedomý klub tohle nedělá.

Já ti rozumím, ale u Tolji jsem názoru, že by nebylo moudré ho jen tak odmítnout. Smlouvou do konce sezony a v situaci v jaké zrovna jsme není co ztratit.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/1/2020, 17:13

Kluci, tady přece nejde o to, jak hráli po návratu, nebo nehráli. Ale prostě Dukla nemůže být holubník, tady jde o princip. Já si myslím, že to dobré rozhodnutí neni, kdyby to aspon byla mega posila, tak dejme tomu, ego musí jít stranou. No, je to můj názor, že Dukla je za fackovacího panáka, sebevedomý klub tohle nedělá.

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru