Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/12/2019, 22:01

Kdyby Skuhravý nosil dres Vsetína, tak letos dohrál. Takhle dostal tři zápasy no, klasika 😂😀

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Dukla_goool 3/12/2019, 21:45

Czech fund je ten novej sponzor? To asi ne, ale kroupy by mohli dát zajímavý Wink

Dukla_goool

Posts : 19
Join date : 26. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 3/12/2019, 21:15

Jinak dnes dostal Skuhravy stopku jen na tri zapasy. Vysmech a klasicky cesky alibismus a priposranost

https://www.hokej.cz/skuhravy-napadl-caroveho-sudiho-od-ujcika-dostal-stopku-a-pokutu/5044360
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/12/2019, 21:06

hadas (admin) napsal:
DUKLIČKA napsal:Ty vole fakt že jo.😂

affraid  affraid  při 4:1 jsem to vypnul a teď jsem se podíval... Jinak ten kurz 8 byl už při 2:1
Diskuzní fórum - Stránka 13 2019-12-03-200540

Jestli ani po tomhle vedení nevyslyší tvoje poznatky k Dukle, tak už nevím Shocked Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/12/2019, 20:06

DUKLIČKA napsal:Ty vole fakt že jo.😂

affraid  affraid  při 4:1 jsem to vypnul a teď jsem se podíval... Jinak ten kurz 8 byl už při 2:1
Diskuzní fórum - Stránka 13 2019-12-03-200540
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 3/12/2019, 20:01

Shrnuli jste to dobře.Dukla na fanoušky sere. Bohužel pro ni, hodně fanouškům to už došlo.

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/12/2019, 19:52

Ty vole fakt že jo.😂

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/12/2019, 18:18

DUKLIČKA napsal:Ta díra co včera chytala  za sokolov chytá dneska za bolehlav?

Fakt? To by stálo za ten kurz zkusit otočku Litvínova :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/12/2019, 18:08

DUKLIČKA napsal:Ta díra co včera chytala  za sokolov chytá dneska za bolehlav?

Tak,tak,Hugo Haas opět v akci

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/12/2019, 18:02

Ta díra co včera chytala za sokolov chytá dneska za bolehlav?

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 3/12/2019, 18:00

Navic dnesni doba plna ruznych socialnich siti a to dava tolik moznosti jak pritahnout lidi tak aby si vytvorili vztah ke klubu.
Muzes delat nejake specialni akce kdy nabidnes vstupne pro rodiny atd. Nebo je nabidnout skolam stejne je stadion prazdny ..

Ale to ne lepsi je vlastni fans buzerovat
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 3/12/2019, 17:34

chlapci souhlas, i já mám pocit, že Dukla chce jiné fanoušky. Začlo to těma buznadresama, které vymyslel buzna, při postupu. Tím jakobychom urazili staré Duklácké bohy a od te doby nám to nejde. Já když kouknu na nhl, přestavit si, že montreal si tam píchne bílou, protože je cool a dá si na dres nějaký zvíře.. to je nepředstavitelný, protože mají tradici!!
Nechali tady po vlastních fandech dlouhodobě házet piva nebo zapalovače - kvůli stadionu to nešlo řešit - tenhle rok hrajeme na jiném stadionu? když se někdo ozval,tak ho vyvedli atd.
Lysý odpaluje nějaký marketingový bomby přitom dělá soutěže pro známý kdo uhádne název areny..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/12/2019, 16:24

Siroko napsal:Spis mam obavu, aby nekdo z hracu nemusel odejit. Vzhledem k tomu, jakej se da ocekvat vyvoj navstevnosti. Financi rozvaha na platy hracu se asi delala na nejaky jiny letosni prijmy ze vstupnyho...

Já mám spiš obavu, aby někdo z hráčů nemusel zůstat Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 3/12/2019, 12:43

Jde o to že Dukla poslední dobou s fanoušky nekomunikuje. A to zrušení fóra to pouze podtrhlo. To je jako v každém jiném vztahu, bez komunikace je to cesta do záhuby. Chodili jsme na podobné hokeje za Zachrly ale to klub jasně uvedl proč ta situace je taková jaká je. A spousta lidí to tak brala ,a chodila protože se s tou situaci dokázala vyrovnat a chtěla Duklu podpořit. Ale dnes stojí o nás klub vůbec?
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 3/12/2019, 10:17

Spis mam obavu, aby nekdo z hracu nemusel odejit. Vzhledem k tomu, jakej se da ocekvat vyvoj navstevnosti. Financi rozvaha na platy hracu se asi delala na nejaky jiny letosni prijmy ze vstupnyho...

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 3/12/2019, 09:56

Na duklacky stránky a na duklacky fb lezu po zrušení fóra minimálně...abych koukal na tristní výsledky mládeže? Nebo na rozhovory o tom, jak bude příští zápas lepší...? Včera zkazili Chaloupkovi statistiky..neříkám že by byl 100%... Ale ve 3/3 se na něj s prominutím vy...li..teda vykašlali. Smile


Možná je to blbost...ale když už jsme v té šlamastice takhle namočený...možná to fakt bude ku prospěchu...dejme tomu...že nám teď začíná příprava a rovnou pak z přípravy do play off..snad se naučíme střílet, dělat přesilovky..třeba se to uklidní. Kdyby ještě někdo půjčil střelce, bylo by to fajn...protože, aby dal nejlepší střelec týmu 8 gólů je na palici a kdyby nebylo jedné z nejlepších obran (teda podle tabulky obdržených gólů), tak jsem v tabulce možná pod Sokolovem

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 3/12/2019, 09:11

PR by melo byt pod Emilem. Tusim, ze ten, kdo zrusil DF, o tom psal, ze ma pripravovat prirucku.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/12/2019, 07:28

Nevím co bych k tomu dodal, ať je hlavní PR po vyhazovu ZD kdokoliv, tak k uzavření fóra se přiznal sám Tomáš a to nechápu, není to tak dlouho co byl jeden z nás a chodil na df normálně diskutovat. .. Je pravda, že zrovna letošní sezóna na uzavření df byla jak dělaná pro klub, ale u fanoušků to umocnilo to zklamání a nasra....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/12/2019, 07:06

Hm. Každopádně díky Ralffe.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/12/2019, 00:00

ondrej.n napsal:Takže pokud se tady dost lidí shodne, že PR pracuje špatně (což tvrdím cca 1,5 roku zpět), něco na tom bude. Ptám se tedy místních informovaných, kdo je v organizaci Dukla Jihlava šéfem PR?

Řekl bych, že to je v součané době Tomáš Lysý.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 2/12/2019, 22:38

Takže pokud se tady dost lidí shodne, že PR pracuje špatně (což tvrdím cca 1,5 roku zpět), něco na tom bude. Ptám se tedy místních informovaných, kdo je v organizaci Dukla Jihlava šéfem PR?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/12/2019, 22:01

hadas (admin) napsal:To HCDTOM:
Souhlas. Tady není o čem. Je to vidět a slyšet mezi fans a návštěvnost je vždy jasný ukazatel.. Chtěl bych věřit v lepší zítřky Dukly Jihlava, ale osobně mám o ně velkou obavu.
Říkal jsem, že to půjde do konce roku pod 1000 fanoušků a možná bude hůř. Dnes 759

Fanoušek je tvor plachý Smile Velice špatné rozhodnutí, lidi nejsou jen ovce, aby chodili jako do kina, chtěl vztah a ten Dukla od té ELH nebuduje, to třeba vadí mě, že s tím klubem nemám šanci jakoby žit, asi mi nikdy nestačilo jen chodit na hokej, ten mám sice rád celkově, ale Dukla má být něco víc, protože v dnešní době jsem za hodinu v Brně a můžu jit na kometu, extraligový hokej, ale mě je Kometa u zadku ikdyby se hrálo hodinu od Jihlavy NHL, jenže taková rozhodnutí nám jí berou a pomalu nás spojuje jen to, že hraje v Jihlavě. No

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/12/2019, 21:42

To HCDTOM:
Souhlas. Tady není o čem. Je to vidět a slyšet mezi fans a návštěvnost je vždy jasný ukazatel.. Chtěl bych věřit v lepší zítřky Dukly Jihlava, ale osobně mám o ně velkou obavu.
Říkal jsem, že to půjde do konce roku pod 1000 fanoušků a možná bude hůř. Dnes 759
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/12/2019, 21:37

hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Hodil jsem si starý nick a do závorky, že jsem admin. Už mi to malinko vadilo :-)

Největší úspěch této sezony, že jsi založil forum a je tady dobrá účast : )

Tak to moc děkuju za uznání, ale založil jsem ho už sezónu předtím, kdy se fórum uzavřelo poprvé.
Je pravda, že to bylo poprvé jen na "chvíli".

Jsem rád, že se to po úplném uzavření takhle rozběhlo a je tady přes 2000 příspěvků a nic se nemuselo mazat, nikoho blokovat atd.
Úplně jsem nepochopil postup klubu. Stačilo říct, že to nechtějí na ofiko webu a že by bylo fajn to přesunout mimo, jako to má řada klubů. Dalo by se lidem vědět a neměli by problém s registrací chlapi, kterým jsem o fóru říkal na stadionu a posílal jim adresu do smsky  Wink a oni se mě ptali, jestli nevím, kdo to teda založil... Prostě to nejsou borci, co  to pochytí na FB nebo začnou hledat přes Google, který tohle fórum tenkrát "neznal".
Možná si někdo myslel, že tenhle "kanál" a diskuze úplně umře, jako se to stalo na FC.

Jasný no, jako někteří to prostě měli jako na dlani na stránkách a bylo. Jinak si pořád myslím, že tenhl krok lidi hodně nas***, že je to taková rána pod pás a i to se projevilo na návštěvnosti. Jako výsledky a hra to je umocnily, to je jasny, ale i tohle mělo vliv. Co se tak člověk baví, že je to takový zklamaní, zvyšené vstupné, všichni pochopí, ale tohle narušilo už tak chatrné vztahy mezi fanoušky a klubem

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/12/2019, 21:27

Je to hloupé, ale půjčim si z chorálu Motoru.... nás nezničili my tu pořád jsme....
Naštěstí Dukla ještě pořád má základnu fanoušků, kterým prostě není lhostejná, kdyby to bylo jako na Vysočině, tak už je diskuze dávno mrtvá....historicky je dáno kdo do Jihlavy patří a kdo si tu vybudoval nějaké jméno, bylo to vidět na průměrné návštěvnosti v nejvyšší soutěži, diskusi kolem sportu a například dnes již tradiční pořad Hokej den po té před dvěma roky začínal slovy dlouhých 12 let fanoušci nemohli přijít na tradiční souboj Dukla Jihlava- Sparta Praha.... Takže díky Hadasi, že tvou pomocí to tu nedopadlo jako na Vysočině, kde je jeden příspěvek měsíčně.....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/12/2019, 21:14

Pro fórum samozřejmě.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/12/2019, 21:13

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/12/2019, 21:12

HCDTOM napsal:
hadas (admin) napsal:Hodil jsem si starý nick a do závorky, že jsem admin. Už mi to malinko vadilo :-)

Největší úspěch této sezony, že jsi založil forum a je tady dobrá účast : )

Tak to moc děkuju za uznání, ale založil jsem ho už sezónu předtím, kdy se fórum uzavřelo poprvé.
Je pravda, že to bylo poprvé jen na "chvíli".

Jsem rád, že se to po úplném uzavření takhle rozběhlo a je tady přes 2000 příspěvků a nic se nemuselo mazat, nikoho blokovat atd.
Úplně jsem nepochopil postup klubu. Stačilo říct, že to nechtějí na ofiko webu a že by bylo fajn to přesunout mimo, jako to má řada klubů. Dalo by se lidem vědět a neměli by problém s registrací chlapi, kterým jsem o fóru říkal na stadionu a posílal jim adresu do smsky  Wink a oni se mě ptali, jestli nevím, kdo to teda založil... Prostě to nejsou borci, co  to pochytí na FB nebo začnou hledat přes Google, který tohle fórum tenkrát "neznal".
Možná si někdo myslel, že tenhle "kanál" a diskuze úplně umře, jako se to stalo na FC.


Naposledy upravil hadas (admin) dne 2/12/2019, 21:14, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 2/12/2019, 21:12

Jako uvědomujou si to ti chlapi, že jim na příští sezónu nabídnou míň peněz za tu holomajznu co předvádějí?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/12/2019, 20:58

hadas (admin) napsal:Hodil jsem si starý nick a do závorky, že jsem admin. Už mi to malinko vadilo :-)

Největší úspěch této sezony, že jsi založil forum a je tady dobrá účast : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/12/2019, 20:48

Hodil jsem si starý nick a do závorky, že jsem admin. Už mi to malinko vadilo :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/12/2019, 20:42

Neřeším, ikdyby vyhráli 15:1, tak co z toho?! Přeju jim cesty na ty výlety a snad příští sezona bude lepší Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/12/2019, 20:31

To: admin Ano, to už je výkřik ze zoufalosti noo 😃😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/12/2019, 20:24

vn napsal:Trvalo mi 28 kol než jsem pochopil letošní taktiku dostat se do spodnî části tabulky, pak jezdit na ty výlety jak říkal Harky, v předkole vyklepnout Slavii, 4:3 Vsetín ve čtvrtfinále, následně Motor v semi a pak už si přes kohokoliv dojít v 5 zápasech finále pro postup! Zatímco vršek tabulky se bude teď rubat, my budeme v klidu léčit zranění a šetřit síly! Žiniální tah!!

Tak to mě fakt neser. Dneska jsem jel v autě a říkal jsem si to stejný. Když se mě chlapi u zákazníka ptali, co ta Jihlava hraje, tak jsem jim řekl, že to stojí za pí..., budeme hrát s Kadaní, Sokolovem, Ústím atd. a že šetříme síly. What a Face cat affraid

Ale asi vím, proč to "máme".
Tonoucí se stébla chytá... lol!

Marnost naší situace dotváří můj tiket :-)
https://ibb.co/P1FNTqL


Naposledy upravil Admin dne 2/12/2019, 20:34, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/12/2019, 20:23

Klasicky bezstarostně pojato,přirovnal bych to k přáteláku v půlce srpna, no co,alespoň padaly góly,lepší jak 0:1 s Přerovem. Uvidíme ve středu v Prostějově,s ním a asi s Frýdkem se budeme tahat (fuj tajbl) o 9-11 flek,taková je prostě realita,stejně jako to,že tisícovku v návštěvnosti už přelezeme asi jen v sobotu s odchovanci...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/12/2019, 20:19

Trvalo mi 28 kol než jsem pochopil letošní taktiku dostat se do spodnî části tabulky, pak jezdit na ty výlety jak říkal Harky, v předkole vyklepnout Slavii, 4:3 Vsetín ve čtvrtfinále, následně Motor v semi a pak už si přes kohokoliv dojít v 5 zápasech finále pro postup! Zatímco vršek tabulky se bude teď rubat, my budeme v klidu léčit zranění a šetřit síly! Žiniální tah!!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 2/12/2019, 20:01

Takže Chomutov doma vyhrál, tím pádem jiskřička naděje definitivně zhasla..... Neutral Neutral

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/12/2019, 19:38

Neskutečný. Přenos jsem vypnul a mám zapnutý jen livesport. Ale dneska jsem měl podlehnout a zkusit vsadit Havířov... ale Motor umí otáčet..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 2/12/2019, 19:29

A fraška pokračuje...
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 2/12/2019, 19:22

A k dnešnímu zápasu snad ani nemá cenu nic zmiňovat....
Bitva se Sokolovem musí být velkým zážitkem...
Pro klid duše, sleduji jen výsledek po očku...
A doufám, že se vedení vzpamatuje a zápasy v tý spodní osmičce dají trošku za jinej peníz než doteď....
Za kvalitu si rád zaplatím, ale zápasy s tou spodinou jsou vážně k zblití...
To je jak kdybych si chtěl koupit feldu a stála jak nová oktávka....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 2/12/2019, 19:13


Rozhodně se tohle musí potrestat, ale ne nijak drasticky...
Skuhravý je hňup to je jasný, ale rozhodčí to zdravotně nijak neodnesl, odstrčil ho...nic velkýho se mu stát asi ani nemohlo...
Mně každopádně přijde horší nějaká prasárna, kdy někoho ten hráč vyloženě sundá...ať už kolenem, nebo loktem...to je dle mého názoru daleko horší varianta...to by se mělo trestat a rozlišit tyhle zákroky...
Tomu rozhodčímu se těžko mohlo něco stát, maximálně měl natlučenou prdel....
Když má někdo po zákroku otřes mozku nebo urvaný vazy v koleni....tak je to jiná trochu no...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/12/2019, 17:22

Když se na to dívám tak návštěva bude tak 500 lidí
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 2/12/2019, 11:05

Olda Valek kvuli podobnymu incidentu nedohral ve Finsku sezonu. Pravda, v jeho podani to bylo trochu divocejsi :-)

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/12/2019, 08:57

Jsme v Čechách. Osobně vidím stopku tak na tři až pět zápasů.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/12/2019, 22:58


To je debil. Co na to jiného říct? Pokud mám nějaký cit k té hře a mám to v hlavě v pořádku, tak neudělám takovou kravinu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 1/12/2019, 22:41


Do konce sezony stopka. Není co řešit, tohle se nesmí nikdy nijak obhajovat

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/12/2019, 21:57


imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/12/2019, 20:18

DUKLIČKA: Ahoj kolego, zejtra mi to kvůli práci nevyjde, ale jinak samozřejmě budu chodit. To je to minimum, co pro Duklu můžu udělat. Když se na Duklu vykašlem my fanoušci, bude těch peněz příští sezónu ještě míň.
Není to jen o ostatních sponzorech. My fanoušci jsme největší sponzor.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 1/12/2019, 19:20

Zejtra narvano

Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru