Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
pegy18
DukloGono
dobry_lovec
jajirk
Laďa
Hedgehog
Duklacek
miramare83
Excalibur
ondrej.n
Raddy007
karel granát
wortyr
Mišák
staříček
Kuba
colorado44
Geofree
J4u8
Vasoj84
hadas (admin)
Luc2as
FREDERIK
vn
mirason
krap
Burberry
MarkusHCD
Thoor93
mjrkk
Jaternička
olin
Kelt
HCDTOM
Lufa
sz108
Martynez
Siroko
richmonds
ralff
imbík
DUKLIČKA
Lázňator
47 posters

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/11/2021, 18:16

Chvili jsem koukal, ten Zlin je fakt neskutecne slabej, kdyz i usmoleny Kladno ho vyklepne 5:1... Ti snad uhrajou jeste min nez loni Motor a to je co rict. Mozna ze dojde k "valasske vymene" Zlin - Vsetin, uvidime...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/11/2021, 18:05

2014 titul, 2022 sestup. Díky tomu je ELH zajímavá. Pardubky jen díky štěstí taky nedopadly takhle. Žádný uzavírání soutěži !

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/11/2021, 17:56

Gotwaldov ámen.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/11/2021, 16:26


Machů se mi včera líbil. Ale na pár zápasů to je taková posila neposila.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 7/11/2021, 16:19

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/11/2021, 16:07

Duklacek napsal:Ještě poznámka ke včerejším buly, samozřejmě Lichanec v nich má podstatně menší praxi a zkušenosti, na důležitá buly velmi chybí Skořápka

Včera nás to stálo prodloužení a s tím ten aspoň 1 bod. V tom závěru byly buly klíčové a nám se vůbec nepodařilo rozehrát.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 7/11/2021, 16:03

Ještě poznámka ke včerejším buly, samozřejmě Lichanec v nich má podstatně menší praxi a zkušenosti, na důležitá buly velmi chybí Skořápka

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/11/2021, 15:50

Koukám na tabulku elh a zlín dnes hraje o ne sestup, když to přeženu. Jinak v tv kometa a sparta, sice člověk nemá komu fandit, ale mohlo by to být fajn

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 6/11/2021, 20:59

jajirk napsal:
Kelt napsal:Pár informací ke Spolku fanoušků HCD. Pokud jde o to placení, je pravda, že se to mělo připomínat. Na druhou stranu je to jediná povinnost každýho člena. Nevidím problém si to pohlídat, nejjednodušší je trvalej příkaz. V placení budou určitý změny, aby se zjednodušila kontrola. Bude se o tom hlasovat, měla bejt členská schůze, vypadá to, že kvůli opatřením budem všechno řešit přes počítač.
Pokud jde o částku pro Duklu, samozřejmě se bude odsouhlasovat. Myslím, že pude o hodně slušnou podporu.
Ok, moje jediná povinnost je platit. S tím budu souhlasit, pokud budu vidět nějakou činnost a ne rok mrtvý stránky, takže nemám vůbec ponětí, kam ty peníze míří. Ok, trvalý příkaz není opravdu problém ( I když třeba já platil vždy vše najednou 1xročně) ale věřím, kdyby existovalo jednoduché připomenutí platby, tak platí lidí daleko víc. Kolik je vůbec teď členů? To taky rok nikdo neaktualizoval.

Kam by ty peníze šly? Zrovna tohle je hned na úvodní stránce. Velká část Dukle, menší část sportovcům ze sociálně slabších rodin.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/11/2021, 20:24

No nevím teda Lysého taky nemusím, ale tohle vypadalo zlé nedobře. Snad bude v pohodě.
Trenéři to zhodnotili celkem objektivně 👍.
PS: Zítra má Zlín poslední šanci se dostat z jistého sestupu. Ale nevěřím, že to dá.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin) and vn like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 6/11/2021, 19:36

Duklacek napsal:Lysý dostal pukem..
Výkon nic moc, ale totálně okleštěná sestava, takže se to dá pochopit.
Moc se mi nelíbí Seman poslední zápasy, při přesilovkách neumíme nic jiného, než to házet odevšud na Harkyho

treba se m rozsviti

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/11/2021, 19:35

Dnes to bylo na remizu, ale to by hosi museli vyhravat dulezity buly a jit do tlaku. Snad vsechny klicovy buly se dnes prohraly vcetne zaverecny power play... To je pak tezky to zachranovat. Je to trochu skoda, ale na dnesni hre se myslim da stavet, uz priste s Porubou a nadale to chci videt nejak takhle, a mohlo by to byt dobry.


Naposledy upravil miramare83 dne 6/11/2021, 19:36, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 6/11/2021, 19:32

Lysý dostal pukem..
Výkon nic moc, ale totálně okleštěná sestava, takže se to dá pochopit.
Moc se mi nelíbí Seman poslední zápasy, při přesilovkách neumíme nic jiného, než to házet odevšud na Harkyho

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/11/2021, 19:32

Dneska to byl zápas v takovým obráceným gardu oproti těm předešlým. Herní projev slušněj, ale za nula bodů. V tom závěru to byla spíš smůla pramenící ze Vsetínského betonu.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/11/2021, 19:29

Já si teda myslím, že to byl Lysý. No s tou sestavou jsem čekal nakládačku. Nicméně body nejsou tak jako tak. Každopádně bojovali jsme s tím co jsme měli. No tak snad příští pondělí nevyjedeme ještě s větším torzem 🙆

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 6/11/2021, 19:25

Krásná přesilovka 6 na 4

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 6/11/2021, 19:15

FREDERIK napsal:Zbytečná cesta pro předčasnou předvánoční nadílku a to né bodů, ale gólů v naší síti. Obrana žádná a útok taky zůstal asi ještě v Jihlavě, nevím nač máme kvalitního brankáře a obrana nikde


I když je pravdou, že od 2 třetiny se obrázek hodně změnil a klobouček dolů před aktuální sestavou a hlavně jejich nasazením. Ať už to dopadne jakkoli

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 6/11/2021, 19:13

Bohousek 🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 6/11/2021, 19:12

Po první třetině to nevypadalo , ale kluci se rvou , když se chce tak to jde , ať výsledek dopadne jakkoliv , tak dneska dobrý výkon za 2,3 třetinu určitě 😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/11/2021, 19:10

Co se tam stalo??

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/11/2021, 18:37

Na to ze chybi asi 5 hracu, zatim celkem slusny, i pres nektery zbytecny chyby. Docela VS trapime. Brusli se, bojuje se, chvilemi jak v play off. S takovou hrou by se treba doma s HAV urcite neprohralo... U Dukly jasne plati, ze s kvalitou soupere roste vykon, vse je o motivaci.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

imbík, MichalDJ, Vasoj84 and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/11/2021, 18:37

Na tu sestavu jakou tam máme jsem zatím spokojen. Zatím

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/11/2021, 18:30

Perou se kluci 👍

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

vn, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 6/11/2021, 17:46

Zbytečná cesta pro předčasnou předvánoční nadílku a to né bodů, ale gólů v naší síti. Obrana žádná a útok taky zůstal asi ještě v Jihlavě, nevím nač máme kvalitního brankáře a obrana nikde

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/11/2021, 17:32

Dneska to bude bez naroku zrejme…vedeni spinka s temi beky

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/11/2021, 16:58

Harky v obrane? To tu jeste nebylo...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 6/11/2021, 16:29

Šidlík dnes za Ústí..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/11/2021, 16:10

Tak jsme měli týden volna, aby jsme na nejtěžší zápas druhé třetiny soutěže jeli nejvíce oslabení 🙆 kdo je za tohle zodpovědný? Nebo vlastně do šestého jsme tak je to jedno

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, FREDERIK, Vasoj84, Raddy007 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 6/11/2021, 16:06

Kelt napsal:Pár informací ke Spolku fanoušků HCD. Pokud jde o to placení, je pravda, že se to mělo připomínat. Na druhou stranu je to jediná povinnost každýho člena. Nevidím problém si to pohlídat, nejjednodušší je trvalej příkaz. V placení budou určitý změny, aby se zjednodušila kontrola. Bude se o tom hlasovat, měla bejt členská schůze, vypadá to, že kvůli opatřením budem všechno řešit přes počítač.
Pokud jde o částku pro Duklu, samozřejmě se bude odsouhlasovat. Myslím, že pude o hodně slušnou podporu.
Ok, moje jediná povinnost je platit. S tím budu souhlasit, pokud budu vidět nějakou činnost a ne rok mrtvý stránky, takže nemám vůbec ponětí, kam ty peníze míří. Ok, trvalý příkaz není opravdu problém ( I když třeba já platil vždy vše najednou 1xročně) ale věřím, kdyby existovalo jednoduché připomenutí platby, tak platí lidí daleko víc. Kolik je vůbec teď členů? To taky rok nikdo neaktualizoval.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/11/2021, 16:03

Zranění bohužel.Začína Nás to kosit.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/11/2021, 15:36

Co je to za sestavu? 🧐

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 22:53

To: imbik zrov a jsem to docetl, klasika…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2021, 22:04


imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 20:17

Juniori teda dneska bida, tenhle zapas meli urvat Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2021, 18:38

Lufa napsal:Imbík - jakej ZÁKLADNÍ rozpočet ? I ničem takovým se tam BŠ nezmiňuje. Obzvlášť když hodnotí minulou sezonu.  

Ještě jednou a naposled to zkusím. Krap tu psal o Olomouci a nějakých padesát pět mega a že Dukla měla v ELH nějakých 20-30 max. Já jsem psal, že to bylo minimálně o deset mega víc rozhodně o tom jsem přesvědčen. BS tvrdil, že 19 mega bylo na základní odměny hráčům A-týmu. Tudíž jeden klub uvádí nějaké číslo a druhý klub úplně jiné číslo. Takže každý tým uvádí něco jiného. Olomouc mluví o rozpočtu na klub, Béďa o rozpočtu na platy a týmu. Z jakých důvodu Bedřich uvádí jen tohle číslo nevím. Bavíme o sezóně kdy oba kluby hrály stejné soutěže a tudíž ty rozpočty se mohou srovnávat.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 5/11/2021, 17:45

Lufa napsal:Tak ono je potřeba v první řadě hlavně pochopit tu zásadní věc, že to očkování nikoho neochrání před Covidem ale může mu podstatně  snížit těžkej průběh nemoci.

Mám zdravotnické vzdělání, o vakcíně diskutovat nebudu, každého soukromá věc, jak se rozhodne.
Ale to co píšeš, to si myslíme dnes a tady je doslovná citace, co tvrdil v únoru Chlíbek o Astra Zeneca:
„Člověk, který dostane tuto vakcínu má v uvozovkách stoprocentní jistotu, že i kdyby onemocněl covid-19 rozhodně to nebude závažný průběh kvůli kterému by skončil v nemocnici a rozhodně na covid nezemře. To je dost důležité číslo,“ uvedl Chlíbek. To podle něj platí pro všechny věkové skupiny.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/covid-19-nakazeni-koronavirus-v-cesku-zdravi-opatreni.A210222_075439_domaci_kzem
Pravdu neměl.
Já jen, že za pár měsíců můžeme slyšet třeba něco dost jiného a v nějakých soudech bych byl opatrný.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

imbík, vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/11/2021, 17:39

Imbík - jakej ZÁKLADNÍ rozpočet ? I ničem takovým se tam BŠ nezmiňuje. Obzvlášť když hodnotí minulou sezonu.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 17:33

Chlapi díky za nepřímou podporu, já myslím že by se hlavně měli obě skupiny tolerovat…já jsem zdravej člověk, který se svobodně rozhodl neočkovat dobrovolnou vakcínou ve “svobodné zemi”, tak v tom nevidím problém a nevím proč jsem za to diskriminován. Pokud si někdo vyhodnotí, že to je pro něj dobré, tak proti tomu nic nemám, ale nevím proč by měl mít nějaké výhody…mimochodem já znám víc lidí, kteří měli problémy nebo zemřeli po vakcíně než po nákaze covidem….ale jak jsem psal, tady už nejde vůbec o nějakou ochranu zdraví v tuhle chvíli, ale to bohužel někteří poznáte až po čase…Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/11/2021, 17:25

Tak ono je potřeba v první řadě hlavně pochopit tu zásadní věc, že to očkování nikoho neochrání před Covidem ale může mu podstatně snížit těžkej průběh nemoci.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

ralff, Kuba, DUKLIČKA and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2021, 15:55

Siroko napsal:
imbík napsal:No ono už tohle o všem vypovídá. Nechat se očkovat jen proto, abych někam mohl 🙆 respektuju a nemám problém s těmi, kteří šli na očkování kvůli zdraví a nebo věří tomu, že to ochrání jejich zdraví, případně výkon práce, ale nechat se očkovat jen kvůli tomu, že abych mohl na dovču nebo někam za zábavou vakcínou které tu je pár měsíců a evidentně nefunguje jak na začátku bylo slibováno mi přijde k zamyšlení....
Tento tvuj nazor je bohuzel jen dusledek neohrabaneho nuceni lidi do ockovani. Primarni duvod kazdehi by mel byt ten, ze velou prookovanosti zamezime prehlceni nemocnic a tim vyssi umrtnosti. Takiva situace samozrejme prinese i dalsi velke utahovani sroubu v zivote a to nechce nikdo. Ja se taky nechal ockovat, ne pro to,ze bych mel ve svym veku strach z covidu nebo z toho mel nejaky vyhody, ale kvuli nejaky elementarni spolecensky spoluzodpovednosti.

Pro mě jsou zase neohrabani ti naočkování, nemusí do karantény, nemusí se testovat, nemusí nosit respirátory ani roušky a přitom to přenáší úplně stejně jako neočkovaný, co hůř díky mírnějším příznakům to roznáší a odnese to ten neočkovaný, toho to škrábne.
No a jako důkaz stačí tady příspěvek staříčka. 😉 Já očkován nejsem, ale nikde nelezu, nosím všude respirátor a ruce mám rozpraskaný od dezinfekce 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/11/2021, 15:39

imbík napsal:No ono už tohle o všem vypovídá. Nechat se očkovat jen proto, abych někam mohl 🙆 respektuju a nemám problém s těmi, kteří šli na očkování kvůli zdraví a nebo věří tomu, že to ochrání jejich zdraví, případně výkon práce, ale nechat se očkovat jen kvůli tomu, že abych mohl na dovču nebo někam za zábavou vakcínou které tu je pár měsíců a evidentně nefunguje jak na začátku bylo slibováno mi přijde k zamyšlení....
Tento tvuj nazor je bohuzel jen dusledek neohrabaneho nuceni lidi do ockovani. Primarni duvod kazdehi by mel byt ten, ze velou prookovanosti zamezime prehlceni nemocnic a tim vyssi umrtnosti. Takiva situace samozrejme prinese i dalsi velke utahovani sroubu v zivote a to nechce nikdo. Ja se taky nechal ockovat, ne pro to,ze bych mel ve svym veku strach z covidu nebo z toho mel nejaky vyhody, ale kvuli nejaky elementarni spolecensky spoluzodpovednosti.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

karel granát, Kuba and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 5/11/2021, 15:35

Když už ste to téma tady otevřeli ,tak taky musím říct něco k tomu , můj zeták očkovaný ,ted to dostal a nakazil i mojí dceru , tak nevím k čemu je to dobré ,do mě tu šmakuládu nikdo nedostane .

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

imbík, vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2021, 14:57

No ono už tohle o všem vypovídá. Nechat se očkovat jen proto, abych někam mohl 🙆 respektuju a nemám problém s těmi, kteří šli na očkování kvůli zdraví a nebo věří tomu, že to ochrání jejich zdraví, případně výkon práce, ale nechat se očkovat jen kvůli tomu, že abych mohl na dovču nebo někam za zábavou vakcínou které tu je pár měsíců a evidentně nefunguje jak na začátku bylo slibováno mi přijde k zamyšlení....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/11/2021, 14:38

Pár informací ke Spolku fanoušků HCD. Pokud jde o to placení, je pravda, že se to mělo připomínat. Na druhou stranu je to jediná povinnost každýho člena. Nevidím problém si to pohlídat, nejjednodušší je trvalej příkaz. V placení budou určitý změny, aby se zjednodušila kontrola. Bude se o tom hlasovat, měla bejt členská schůze, vypadá to, že kvůli opatřením budem všechno řešit přes počítač.
Pokud jde o částku pro Duklu, samozřejmě se bude odsouhlasovat. Myslím, že pude o hodně slušnou podporu.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 14:19

Tohle tema sem nepatri, takze ho tady ani resit nebudu… verte si kdo chcete cemu chcete, stejne jako budu ja. A jak by rekl Babis, tak do rotrhani tela budu bojovat za svoji svobodu a demokracii….pokud si někdo myslí, že situace skončí očkováním, tak to je hodně naivní…a to by jsme si meli uvedomit vsichni atbuz k ockovani mate jakykoliv nazor Wink

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/11/2021, 13:30

vn napsal:No nic, tak jak vidno se ani s permicí na hokej po dnešku už nedostanu, fraška jménem covid pokračuje…

Jakápak fraška?? Prostě se nech naočkovat. Tahle nesmyslná rebelie proti očkování už mě nebaví. A škodí to všem a všemu. Mad A ne nabys mohl chodit na hokej, aby všichni mohli chodit vklidu na hokej a vůbec kam chtějí.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

karel granát and Kuba like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/11/2021, 13:30

No jo, problem je v tom, ze vetsina populace je vyhranena na obou stranach ve svejch nazorech a kazdej veri jen tem informacim, kterejm verit chce. Tady uz zadny presvedcovani stejne nema cenu.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 13:24

Proč? Abych mohl chodit na hokej? 😃😃 nejsem blázen…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 5/11/2021, 13:12

Tak se naočkuj, nebolí to!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2021, 13:06

Když jich bude 500, tak mohu přijít jen s ant. testem 😃😃vlastně ještě když jich bude 999, ale když 1000, už mám problém 😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru