Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/2/2020, 18:10

ondrej.n napsal:Se zase těším, jak bude richmonds obhajovat svého favorita Very Happy

první gol jsem neviděl..u druhého Anděl spíš blokoval brankáře s hokejkou nad hlavou místo se věnovat útočníkovi a zabránit mu dorážet...no a třetí, viděls toho obránce jak jen postával vedle útočníka? pak se přesunul aby stínil Brožovi ve výhledu...já chápu, že dokud Brož nebude mít 100% a nedá alespoň 2 goly za zápas, vždy se najde trouba, který bude házet vše na golmana...ale zbytek týmu může z fleku hrát NHL...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/2/2020, 18:06

Já nechci bejt zlej, ale mohl by toho Brože už dát někam do pr... a zkusit Chaloupka. Vždyť to je hrozný. 1:3 v první třetině doma? S Frýdkem? Se na to už fakt vy...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/2/2020, 18:03

Se zase těším, jak bude richmonds obhajovat svého favorita Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/2/2020, 18:02

To je zase veliká paráda No No
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/2/2020, 17:26

To: Geofree to je je stejná šance, když tu Sportku ani nevsadím 😃😃

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/2/2020, 16:15

Luc2as napsal:
MarkusHCD napsal:Nás čeká jeden ze zápasů roku, musíme se všichni semknout a ne řešit staré bolístky!

zapas "roku" vyhrat a mame jisty predkolo.. kdo by me to rekl pred zacatkem sezony tomu bych ji vrazil az by druhou chytl o futra....

I já si vývoj představoval jinak,byť mi bylo jasné,že to bude hubenější sezóna.Ale jako rozený optimista jsem čtvrtfinále považoval za samozřejmost. Realita je taková,jaká je,bohužl

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 26/2/2020, 14:01

MarkusHCD napsal:Nás čeká jeden ze zápasů roku, musíme se všichni semknout a ne řešit staré bolístky!

zapas "roku" vyhrat a mame jisty predkolo.. kdo by me to rekl pred zacatkem sezony tomu bych ji vrazil az by druhou chytl o futra....
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 26/2/2020, 13:05

vn napsal:I kdyby jsme skoncili devati, UDH 10. a oba celky by postoupili predkola, tak pravdepodobnost, ze budeme hrat s Motorem az ve finale je asi takova, jako ze ja dneska vyhraju ve Sportce ( vlastne to totiz na 100% vubec realne neni)...

jak říkáš, šance, že se potkáme s motorem VE FINÁLE je naprosto nulová. tj. absolutní nula, to je větší šance na výhru ve sportce


Naposledy upravil Geofree dne 26/2/2020, 14:10, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/2/2020, 12:49

VN: Nevím co ti na to říct...... myslím, že postupovou matematiku tady většina zná. Takže za mě, já s finalem letos nepočítám, takže semifinále by byl docela úspěch, nebo úspěch. Řekněme náplast na zpackanous sezónu. Tím pádem přemýšlím nahlas jak se dostat do semifinále. A vyšlo mi nejlepší to co jsem psal včera.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/2/2020, 11:30

MarkusHCD napsal:Nás čeká jeden ze zápasů roku, musíme se všichni semknout a ne řešit staré bolístky!
A to je jako co? Shocked
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/2/2020, 10:45

Nás čeká jeden ze zápasů roku, musíme se všichni semknout a ne řešit staré bolístky!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 26/2/2020, 07:40

richmonds napsal:
Thoor93 napsal:
Jaternička napsal:Je fakt super vycitat golmanovi nejaky obdrzeny gol kdyz nasi plejeri nejsou schopny dat ani jeden Very Happy Very Happy Very Happy
tak když už za  to nemuže  Vlk  tak  se  to musí na nekoho hodit Very Happy Very Happy

z toho důvodu jsem tvrdil, že trenérem bude Ujčík jak jemu fandové nadávat nebudou a podrží ho i kdyby...prohrál 3x Kadaní Very Happy
Pod "trenérem" Ujčíkem se budou přepisovat dějiny - nejhorší umístění v ZČ v celé historii Dukly Jihlava

Lufa

Posts : 1198
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/2/2020, 07:34

I kdyby jsme skoncili devati, UDH 10. a oba celky by postoupili predkola, tak pravdepodobnost, ze budeme hrat s Motorem az ve finale je asi takova, jako ze ja dneska vyhraju ve Sportce ( vlastne to totiz na 100% vubec realne neni)...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 25/2/2020, 21:36

UDH jsou taky labilní, myslím, že tuhle ostudu už nám hráči nepříraví, aby před nás šli odchovanci. Jinak k Brožovi, myslím a to jsem ho nikdy nechválil, uznávám, tak si myslím, že na první ligu stačí, určitě na tu spodní půlu chance ligy. Jako nic o čem bychom psali domů, jak se říká, ale kámen úrazu to aktuálně není si myslím.

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/2/2020, 21:26

imbík napsal:Jaternicka: Kelt to píše dobře. UDHcko vyklepne Havr a my se vyhneme Motoru 😀😂 Teď je otázka co je větší sci-fi. Naše 9 místo, nebo postup náš a UDH dohromady.

Mas recht blbe jsem to precetl
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/2/2020, 21:17

Jaternicka: Kelt to píše dobře. UDHcko vyklepne Havr a my se vyhneme Motoru 😀😂 Teď je otázka co je větší sci-fi. Naše 9 místo, nebo postup náš a UDH dohromady.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/2/2020, 21:08

Kelt napsal:Třebíč je teď v laufu a jsou schopný vyhrát teď všechny zápasy. Jestli chcem jíi z 9.místa, musíme vyhrát 4 zápasy z 5. Jsme toho vůbec schopný? Proč máme tak často zápasy, který degradujou předešlý výsledky.
Za každou cenu udržet 9.místo, tím se snad vyhnout Motoru a potkat je až ve finále.

Jenom nevím, jestli je toho tenhle tým schopnej. Moc si přeju, aby mi dokázali, že se v nich pletu.

Ono se hraje nejakym jinym systemem v play off?

Predpokladam ze nejakym zazrakem usmolime postup pres Porubu a Litak nebo Havec porazi UDH tak preci jako nejhure umisteny ucastnik ligy budeme hrat ve ČF s Motorem ne?

coz uz si chlapci muzou nahlasit termin dovolene protoze proti Motoru uhraji tak jeden zapas a to kdovi jestli.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 25/2/2020, 20:58

Třebíč je teď v laufu a jsou schopný vyhrát teď všechny zápasy. Jestli chcem jíi z 9.místa, musíme vyhrát 4 zápasy z 5. Jsme toho vůbec schopný? Proč máme tak často zápasy, který degradujou předešlý výsledky.
Za každou cenu udržet 9.místo, tím se snad vyhnout Motoru a potkat je až ve finále.

Jenom nevím, jestli je toho tenhle tým schopnej. Moc si přeju, aby mi dokázali, že se v nich pletu.

Kelt

Posts : 366
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 25/2/2020, 17:48

Thoor93 napsal:
Jaternička napsal:Je fakt super vycitat golmanovi nejaky obdrzeny gol kdyz nasi plejeri nejsou schopny dat ani jeden Very Happy Very Happy Very Happy
tak když už za  to nemuže  Vlk  tak  se  to musí na nekoho hodit Very Happy Very Happy

z toho důvodu jsem tvrdil, že trenérem bude Ujčík jak jemu fandové nadávat nebudou a podrží ho i kdyby...prohrál 3x Kadaní Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 25/2/2020, 17:34

Jaternička napsal:Je fakt super vycitat golmanovi nejaky obdrzeny gol kdyz nasi plejeri nejsou schopny dat ani jeden Very Happy Very Happy Very Happy
tak když už za to nemuže Vlk tak se to musí na nekoho hodit Very Happy Very Happy
Thoor93
Thoor93

Posts : 90
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/2/2020, 16:35

Je fakt super vycitat golmanovi nejaky obdrzeny gol kdyz nasi plejeri nejsou schopny dat ani jeden Very Happy Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 25/2/2020, 15:30

richmonds napsal:
Luc2as napsal:
richmonds napsal:SZ108
někdy se koukni, že tečující hráči se snaží mít hokejku nad pukem a srážet ho dolů(=větší jistota, že ho usměrníš na branku, než ho zvednout nad ni a být za pitomce co zabránil možnému golu). Stejně tak se puk může otřít o hráče, čímž se většinou zpomalí=padá dolu ve většině případů...takže střela, která jde přes klubko hráčů, kde může někdo tečovat úmyslně / nebo se od někoho odrazit, ty preferuješ méně pravděpodobnou variantu odrazu a kryješ si vršek. Je to samozřejmě odvážné, dokonce to může i vyjít, ale statisticky je to prostě větší risk než jít dolů.

kdyz je u kruhu chumel hracu, puk prakticky nevidis a jen tusis ze od nekud vyleti jednoznacne jit dolu.. jak se psalo je problem ze je malej a nepokryje vrch brany, ale tohle chyba rozhodne neni. A opravdu nam to neprohral...

já to vysvětloval sz108, on trvá na tom, jak má zůstat stát...mě přesvědčovat nemusíš :-)

schválně jsem se ještě dnes koukal na ty góly a potvrdilo se mně to, co jsem viděl už včera v přenosu...
Problém byl, že jde dolů ještě než vůbec vyletí střela...jak u v prvního, tak u druhýho...
to se pak hráči, co se chystá vyslat tu schovanou střelu velice snadno rozhoduje, kam ji vyslat, když vidí, že má vršek úplně volnej...
Já neříkám, že má zůstat stát, včera jsem to špatně napsal...Měl by jít dolů souběžně se střelou...
Ale včera byl brzo dole prostě...no ale to už je jedno...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 25/2/2020, 09:36

Luc2as napsal:
richmonds napsal:SZ108
někdy se koukni, že tečující hráči se snaží mít hokejku nad pukem a srážet ho dolů(=větší jistota, že ho usměrníš na branku, než ho zvednout nad ni a být za pitomce co zabránil možnému golu). Stejně tak se puk může otřít o hráče, čímž se většinou zpomalí=padá dolu ve většině případů...takže střela, která jde přes klubko hráčů, kde může někdo tečovat úmyslně / nebo se od někoho odrazit, ty preferuješ méně pravděpodobnou variantu odrazu a kryješ si vršek. Je to samozřejmě odvážné, dokonce to může i vyjít, ale statisticky je to prostě větší risk než jít dolů.

kdyz je u kruhu chumel hracu, puk prakticky nevidis a jen tusis ze od nekud vyleti jednoznacne jit dolu.. jak se psalo je problem ze je malej a nepokryje vrch brany, ale tohle chyba rozhodne neni. A opravdu nam to neprohral...

já to vysvětloval sz108, on trvá na tom, jak má zůstat stát...mě přesvědčovat nemusíš :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/2/2020, 06:37

Ralf: Přesně takhle nějak jsem to myslel, že je to dost nepoměr vyloučených na aktivnější tým. Ale asi mě to nepřekvapuje. Teda překvapuje, nebylo vyloučení 5-5......

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/2/2020, 22:46

To teda taky cumim jak puk.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/2/2020, 22:44

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 24/2/2020, 22:21

imbík napsal:Teď koukám na statistiky, střely na kasu 15:27. Vyloučení 2-6? 🤔 To jako, že aktivnější tým fauluje o tolik víc? Já to nechápu....  dnes jsem to neviděl nemůžu hodnotit, ale tohle je divný... Proč aktivnější tým má o víc jak jednou tolik faulů?

Střely na branku neodpovídají úplně skutečnosti. Na straně Benátek asi jo, ale na straně Dukly jich zaručeně bylo o dost víc. Statistiku střel jsem přes celý zápas sledoval, a kdyby se to počítalo poctivě, tak na straně Dukly jich muselo bejt ke čtyřicítce, ale to jedno.

To pískání na naší straně dejme tomu. Všechno jsem neviděl. Nicméně na straně Benátek se toho dalo a mělo písknout o něco víc.

Benátečtí měli skvělej pohyb po celej zápas a to nám dělalo problémy. Na takovej hokej je potřeba přitvrdit a dohrávat. Jenže, když jsme to zkusili, šli jsme okamžitě sedět.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 24/2/2020, 22:19

hadas (admin) napsal:Tak, našel jsem naštěstí ještě bizarnější věc, než jsou naše prohry s Kadaní, Benátkama atd...

Miss Německo 2020... to je bizár
https://www.idnes.cz/revue/modelky/miss-nemecko-2020-leonie-charlotte-von-hase-nova-pravidla-promenada-vek.A200224_115135_missamodelky_zar/foto
Tak to je nášup Shocked
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/2/2020, 22:09

Tak, našel jsem naštěstí ještě bizarnější věc, než jsou naše prohry s Kadaní, Benátkama atd...

Miss Německo 2020... to je bizár
https://www.idnes.cz/revue/modelky/miss-nemecko-2020-leonie-charlotte-von-hase-nova-pravidla-promenada-vek.A200224_115135_missamodelky_zar/foto
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 24/2/2020, 21:24

richmonds napsal:SZ108
někdy se koukni, že tečující hráči se snaží mít hokejku nad pukem a srážet ho dolů(=větší jistota, že ho usměrníš na branku, než ho zvednout nad ni a být za pitomce co zabránil možnému golu). Stejně tak se puk může otřít o hráče, čímž se většinou zpomalí=padá dolu ve většině případů...takže střela, která jde přes klubko hráčů, kde může někdo tečovat úmyslně / nebo se od někoho odrazit, ty preferuješ méně pravděpodobnou variantu odrazu a kryješ si vršek. Je to samozřejmě odvážné, dokonce to může i vyjít, ale statisticky je to prostě větší risk než jít dolů.

kdyz je u kruhu chumel hracu, puk prakticky nevidis a jen tusis ze od nekud vyleti jednoznacne jit dolu.. jak se psalo je problem ze je malej a nepokryje vrch brany, ale tohle chyba rozhodne neni. A opravdu nam to neprohral...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 24/2/2020, 21:20

hadas (admin) napsal:
imbík napsal:Teď koukám na statistiky, střely na kasu 15:27. Vyloučení 2-6? 🤔 To jako, že aktivnější tým fauluje o tolik víc? Já to nechápu....  dnes jsem to neviděl nemůžu hodnotit, ale tohle je divný... Proč aktivnější tým má o víc jak jednou tolik faulů?

Po druhé třetině jsem zkusil za 200 otočku v kurzu 5,2... Při 0:1 je už ten kurz dost divnej. No a dopadlo to tak, jak se dalo čekat. Dostali jsme druhýho i třetího.
udelal jsem to stejne..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/2/2020, 20:54

imbík napsal:Teď koukám na statistiky, střely na kasu 15:27. Vyloučení 2-6? 🤔 To jako, že aktivnější tým fauluje o tolik víc? Já to nechápu....  dnes jsem to neviděl nemůžu hodnotit, ale tohle je divný... Proč aktivnější tým má o víc jak jednou tolik faulů?

Po druhé třetině jsem zkusil za 200 otočku v kurzu 5,2... Při 0:1 je už ten kurz dost divnej. No a dopadlo to tak, jak se dalo čekat. Dostali jsme druhýho i třetího.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 24/2/2020, 20:43

No, pěkně jsme to pohnojili. Takhle pude Třebíč před nás a jestli přelezem předkolo, tak Motor a je hotovo.

Kelt

Posts : 366
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/2/2020, 20:36

imbík napsal:Teď koukám na statistiky, střely na kasu 15:27. Vyloučení 2-6? 🤔 To jako, že aktivnější tým fauluje o tolik víc? Já to nechápu....  dnes jsem to neviděl nemůžu hodnotit, ale tohle je divný... Proč aktivnější tým má o víc jak jednou tolik faulů?

"střely"jsme rozebírali hele...a s tou aktivitou, náramně mi to připomínalo naše slavná vítězství nad ČB kdy se oni honili s pukem kolem manťáku, my je bránili pohybem hlavy, koukali jak leští plexi...když jsme sebrali puk, hnali jsme to přímo na bránu a oni to museli hasit...ale tentokrát jsme byli za ČB my, jaloví a leštili jen reklamy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/2/2020, 20:32

Teď koukám na statistiky, střely na kasu 15:27. Vyloučení 2-6? 🤔 To jako, že aktivnější tým fauluje o tolik víc? Já to nechápu.... dnes jsem to neviděl nemůžu hodnotit, ale tohle je divný... Proč aktivnější tým má o víc jak jednou tolik faulů?

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/2/2020, 20:30

SZ108
někdy se koukni, že tečující hráči se snaží mít hokejku nad pukem a srážet ho dolů(=větší jistota, že ho usměrníš na branku, než ho zvednout nad ni a být za pitomce co zabránil možnému golu). Stejně tak se puk může otřít o hráče, čímž se většinou zpomalí=padá dolu ve většině případů...takže střela, která jde přes klubko hráčů, kde může někdo tečovat úmyslně / nebo se od někoho odrazit, ty preferuješ méně pravděpodobnou variantu odrazu a kryješ si vršek. Je to samozřejmě odvážné, dokonce to může i vyjít, ale statisticky je to prostě větší risk než jít dolů.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/2/2020, 20:26

HCDTOM: Souhlas až na Jágra. Ten tuhle ligu bude hrát až v play off.
Mě to dneska ani nijak neštve..... čím to je nevím....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 24/2/2020, 20:19

richmonds napsal:SZ108 - a když tam budeš stát, kolik toho prostoru zabereš? Nebo myslíš, že padneš k ledu za 0,1 sekundy? A přitom lepší cestu má puk k bráně kolem nohou hráčů než přes těla...jako každého věc, možná si mohl povyjet, leč pak se zase puk odrazí od zadního manťáku, útočící hráči jsou čelem k bráně, snáze ho dojedou a šupnou mu ho za záda...ale že proti střelci neudělal NIKDO ani půl kroku je v pořádku Very Happy

no rozhodně víc, než když budu klečet...ostatní gólmani, pokud si kleknou, tak vingly pokryjí ramenama...Brož je malej, takže buď musí mít reflexy jak rytíř jedi(a to nemá) a nebo musí stát, co nejdýl....
chybička to dle mě byla, ale rozhodně ne zásadní...Brož nám to dnes neprohrál...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 24/2/2020, 20:14

Neřeším tohle. Vím, že tým má navíc a že předkolo uhrají, stejně je to jedno. Postup do ELH vyloučen a zbytek se rovná jen další sezoně v chance lize, což nepřinese nic a výsledky obdobné. Nuda a nuda, tak snad jedině, když kladno spadne, tak uvidíme jednoho hokejistu v rámci téhle ligy, Jardu Jágra, jestli se na to vy*** už taky

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/2/2020, 20:09

Uz to nebudu resit.Je dobrej.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 24/2/2020, 20:02

Tobi napsal:Lidi moc dobře ví, jak jsou zápasy s Kadaní, Benátkami, Sokolovem apod. specifický, ale stejně z toho vždycky budou dělat haló.. prohra jako každá jina, jsou to mladý kluci co bojujou o trika v extralize, chtějí hrát na puku, mají pohyb...

Je to jejich zaměstnání. Nevím kolik věnujou hokeji denně ale pokud by to byla aspoň klasická 8 hodinová šichta, tak by se snad už mohli naučit trefovat alespoň bránu a dávat přesný přihrávky.

Lufa

Posts : 1198
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/2/2020, 20:02

SZ108 - a když tam budeš stát, kolik toho prostoru zabereš? Nebo myslíš, že padneš k ledu za 0,1 sekundy? A přitom lepší cestu má puk k bráně kolem nohou hráčů než přes těla...jako každého věc, možná si mohl povyjet, leč pak se zase puk odrazí od zadního manťáku, útočící hráči jsou čelem k bráně, snáze ho dojedou a šupnou mu ho za záda...ale že proti střelci neudělal NIKDO ani půl kroku je v pořádku Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/2/2020, 19:59

TOBI - a že jsou specifické jen pro nás, to je divné...tedy asi jen někomu to přijde divné

Duklička - v době internetu není problém si najít statistiky...a člověk, který nechce jen plácat si je najde. Pak možná přestane mluvit o sněhulácích a polofunkčních brankářích...takže, když chceš něco zlepšit, nahradíš nejslabší článek a tím golman prostě není!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 24/2/2020, 19:57

richmonds napsal:
DUKLIČKA napsal:Jeste nez vystrelil tak broz uz lezel na zemi! Kdo je proboha tohle uci?

před ním stojí chumel hráčů takže by ten puk viděl tak 3m před sebou, to prostě nechytíš. Repsektive, v takové situaci puk nechytáš, ale snažíš se vykrýt co největší prostor branky...takže hádám, učí ho to trenéři?

Jo a proto si kleknu na zem, abych pěkně odkryl vršek Very Happy
ty 2 góly se chytat daly...ale jak je Brožík malej, tak toho prostoru bohužel pokryje míň no...
Dneska bych ho nevinil z prohry...chytat se to dalo, žádnej vyloženej kiks to nebyl ale...
problém byl jinde...nedáš gól-nevyhraješ...a benátkám s věkovým průměrem asi 21 let nedat gól...to je kumšt pánové Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 24/2/2020, 19:55

Lidi moc dobře ví, jak jsou zápasy s Kadaní, Benátkami, Sokolovem apod. specifický, ale stejně z toho vždycky budou dělat haló.. prohra jako každá jina, jsou to mladý kluci co bojujou o trika v extralize, chtějí hrát na puku, mají pohyb...

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/2/2020, 19:53

Ale jo jasne je pravda ze ti utocnici jsou jalový.A ve spolupraci s mizernou obranou a polofunkcnim brankářem je ta sezona takova jaka je.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 24/2/2020, 19:52

My dneska hrali?  A prohra v Benatkach ?  Vzdyt je to stejne jedno..je naivni cekat od tohoto tymu neco vic..

Zvykejme si


Naposledy upravil Jaternička dne 24/2/2020, 19:53, celkově upraveno 1 krát
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 24/2/2020, 19:50

Nedá se nic dělat, dnaska nám to tam nepadlo. Za týden odveta u nás... Ubruslili nás, nic víc, nic míň.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 24/2/2020, 19:48

no to je zase ostuda What a Face What a Face

staříček

Posts : 463
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 24/2/2020, 19:48

To: Duklicka mozna na tom golu mel Broz taky podil, ale co to meni na tom, ze takovym smatlakum nejsme schopni dat ani gol??

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru