Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 17:09

HCDTOM napsal:Dukla bude zase akorát pro smích. Každý si může k Dukle dovolit, co chce. Štebih podepise behem baraze jinde a my ho vzali zpatky, Honzík měl velké oči na Duklu se vy***, bereme zpátky. Tolja další příklad nekoncepční práce. Tohle je fakt smutný...

Je to náš hráč, potrestanej byl, chtěl se vrátit. Tak proč mu nedát šanci? Podmínka tam je. Štebih si tady svoje odehrál, když tady byl prve, tak po návratu. Škoda jeho odchodu po loňské sezoně.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 17:08

To: HCDTOM idealni to neni, ale dulezite je, co predvede na lede...u Honzika a Stebiha to spatne po navratu nebylo ne?

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 2/1/2020, 17:08

HCDTOm...Tolja, pokud dodrží životosprávu a bude dřít....tak může být zrovna ten, kterýho potřebujeme - střelce.... Pokud ne, tak pápá.. Snad si to uvědomí...má jednu z posledních šancí se ukázat..nejen u nás, ale i pro případný lepší týmy na další sezónu. A pokud chce být v Jihlavě kvůli malýmu, tak se snad omezí na pipoviny, co dělal...

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/1/2020, 16:55

Dukla bude zase akorát pro smích. Každý si může k Dukle dovolit, co chce. Štebih podepise behem baraze jinde a my ho vzali zpatky, Honzík měl velké oči na Duklu se vy***, bereme zpátky. Tolja další příklad nekoncepční práce. Tohle je fakt smutný...

HCDTOM

Posts : 768
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 2/1/2020, 16:28

Když byl Tolja v Dukle naposled, tak skončil kvůli hrubému porušení životosprávy. Podle toho jsou nastaveny i podmínky současné smlouvy s případnou týdenní výpovědní lhůtou a bez odstupného. Dáváme mu v Dukle další šanci,“ prozradil jednatel Bedřich Ščerban.

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2020, 15:53

Tak v dnešním deníku Sport se píše, že hráči ELH chystají jakýsi odpor proti uzavreni ELH, hlavní slovo má mít Milan Gulaš.
Pan Zbořil dokince píše, že dostali všichni kapitáni všech týmů anketní otázku, zatím přišlo 11 odpovědi a drtivá většina je proti.......Díky, že máte větší rozum než Huawei.... 😉confused

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2020, 15:38

Tak Tolja oficiálně potvrzený a naopak Hrala se vrací do David Servisu a bude v záloze. A Jiras snad už brzo taky v zápasech. Hlavně žádný další zranění ani nemoci. Ještě ten Poletín, aby se doléčil...
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/1/2020, 12:54

Jiras uz trenuje...no snad to zas nebude navrat na jeden zapas...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 1/1/2020, 20:59

HCDTOM napsal:
ralff napsal:
HCDTOM napsal:Mě teda přijde, že juniori hraji dobře. Ty výkony nejsou špatný, jako 7:2 je kotel, ale z toho 5 golů v oslabení, pak za stavu 4:2 kdy byli nasi v laufu takovy nestasny gol. v hře 5na5 to žádná ostuda neni, proti nejlepším na světe. Při tidiroše štěstí a zarputilému výkonu bude čtvrtfinale hratelný a třeba se dočkáme překvapení

Hodně zaostáváme v individuální šikovnosti, z čehož pak pramení horší koncovka i ty fauly. Ten včerejší výsledek byl ale hodně krutej...Sice mizerná první třetina, ale pak obrovská smůla ve druhé a ve třetí už nebylo sil s tím něco udělat.

Určitě, to máš pravdu a efektivnost střelby, to je nebe a dudy. Ale jak říkám, to je nejlepší tým na světě v této kategorii a my hrali rovnocenou partii. Jasně, lepší byli, to nechci zase úplně přetočit. Lepší byli, vyhráli zaslouženě, ale takovych 4:2, 5:2 by asi odpovídalo více. Ale na to se nehraje, je to prostě kotel no.

Junioři hrají to,nač výkonostně stačí.Rusy jsme zlomili enormním nasazením,výborným gólmanem,protože hokejově byli Ivani jionde, Němce jsem neviděl,USA opět repete prvního mače(zde už se ovšem projevila kvalita soupeře a tu remízu jsme prostě sežrali-reminiscence na postupovou plichu s Varany),Kanada nás zkoufkla jako dort.Prostě zaostáváme v základních činnostech jako je bruslení,přímočarost a přesnost v rozehře,ale hlavně v rychlosti,dokud se toto nenaučíme,na lepší umístění jak čtvrtfinále to nebude

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/1/2020, 17:50

All star tým Chance ligy poslední dekády. V útoku Čagy a Pekr. Trenérem dekády zvolen Vlčák.
https://www.hokej.cz/all-star-tym-chance-ligy-za-uplynulou-dekadu/5045210
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 1/1/2020, 13:00

ralff napsal:
HCDTOM napsal:Mě teda přijde, že juniori hraji dobře. Ty výkony nejsou špatný, jako 7:2 je kotel, ale z toho 5 golů v oslabení, pak za stavu 4:2 kdy byli nasi v laufu takovy nestasny gol. v hře 5na5 to žádná ostuda neni, proti nejlepším na světe. Při tidiroše štěstí a zarputilému výkonu bude čtvrtfinale hratelný a třeba se dočkáme překvapení

Hodně zaostáváme v individuální šikovnosti, z čehož pak pramení horší koncovka i ty fauly. Ten včerejší výsledek byl ale hodně krutej...Sice mizerná první třetina, ale pak obrovská smůla ve druhé a ve třetí už nebylo sil s tím něco udělat.

Určitě, to máš pravdu a efektivnost střelby, to je nebe a dudy. Ale jak říkám, to je nejlepší tým na světě v této kategorii a my hrali rovnocenou partii. Jasně, lepší byli, to nechci zase úplně přetočit. Lepší byli, vyhráli zaslouženě, ale takovych 4:2, 5:2 by asi odpovídalo více. Ale na to se nehraje, je to prostě kotel no.

HCDTOM

Posts : 768
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/1/2020, 12:20

No povýšenost....... svým způsobem ano, ale jako vyhrávat 13 let po sobě a vyhrát 52 utkání po sobě, když soupeři se protočili všichni. Nevím, výsledky mluví jasně a jsou v náš neprospěch.
Tady jsem ještě narazil na názor Hrachoviny, borec co chytal převážně ve Finsku, říká, že u nás to rozhodně nebude fungovat jako ve Finsku, no zřejmě ví o čem mluví..... 😉
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/373507/fantom-hrachovina-stesti-sedne-i-na-blba-uzavreni-extraligy-je-skandalni.html?fbclid=IwAR0fTZ93pCCX8EeCLlCylPswVcoSVhB6wzTdVDznJW76Vvs5IVtpOXpKTOM

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/1/2020, 11:59

imbík napsal:https://www.sport.cz/hokej/u20-ms-hokej/clanek/1177431-cesi-jsou-souperem-snu-pisi-ve-svedsku-vse-mluvi-pro-nas-postup-veri.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez
No soupeř to vidí dost odlišně.... překvapilo mě, že Švédsko neprohrálo už 52 zápasů v základní části, to je slušná porce. Další věc, že ten reportér jejich píše, že v Třinci není vůbec nic. 😀 To nebyl ještě v Jihlavě, tam není ani ta hala nová 😀.

Tohle už zase hodně povýšenost, která se jim může vymstít.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/1/2020, 11:47

https://www.sport.cz/hokej/u20-ms-hokej/clanek/1177431-cesi-jsou-souperem-snu-pisi-ve-svedsku-vse-mluvi-pro-nas-postup-veri.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null#hp-sez
No soupeř to vidí dost odlišně.... překvapilo mě, že Švédsko neprohrálo už 52 zápasů v základní části, to je slušná porce. Další věc, že ten reportér jejich píše, že v Třinci není vůbec nic. 😀 To nebyl ještě v Jihlavě, tam není ani ta hala nová 😀.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/1/2020, 11:38

HCDTOM napsal:Mě teda přijde, že juniori hraji dobře. Ty výkony nejsou špatný, jako 7:2 je kotel, ale z toho 5 golů v oslabení, pak za stavu 4:2 kdy byli nasi v laufu takovy nestasny gol. v hře 5na5 to žádná ostuda neni, proti nejlepším na světe. Při tidiroše štěstí a zarputilému výkonu bude čtvrtfinale hratelný a třeba se dočkáme překvapení

Hodně zaostáváme v individuální šikovnosti, z čehož pak pramení horší koncovka i ty fauly. Ten včerejší výsledek byl ale hodně krutej...Sice mizerná první třetina, ale pak obrovská smůla ve druhé a ve třetí už nebylo sil s tím něco udělat.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 1/1/2020, 10:31

Mě teda přijde, že juniori hraji dobře. Ty výkony nejsou špatný, jako 7:2 je kotel, ale z toho 5 golů v oslabení, pak za stavu 4:2 kdy byli nasi v laufu takovy nestasny gol. v hře 5na5 to žádná ostuda neni, proti nejlepším na světe. Při troše štěstí a zarputilému výkonu bude čtvrtfinale hratelný a třeba se dočkáme překvapení

HCDTOM

Posts : 768
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/12/2019, 22:01

Tak dvacítka není zakleta jen letos, teda co se týče zranění tak ano, ale jinak je to jen krutá realita. Problém je, že na mezinárodní scéně nikdo nic uzavírat nebude. Doufám, že nikdy.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/12/2019, 21:01

Dneska se to s...e ze všech stran. Když už srovnáváme krok a dáme dva góly na přijatelných 4:2, tak kvůli blbýmu odrazu od manťáku dostaneme v podstatě dva góly. Takže ty dva góly v minutě degradujeme a jsme tam, kde jsme byli.

Jo a zapomněl jsem, že nás hned zkraje třetí třetiny čeká oslabení 5 na 3...
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 31/12/2019, 20:10

ralff napsal:Dejme Toljovi šanci. Pokud tu bude, tak vzhledem k minulosti nad ním bude zdvižený prst. Nebude sice kdovíjaký tahoun, jak od něho čekali poláci, ale svoje si odehraje. V Polsku měl za 30 zápasů 25 bodů (11+14) to je skoro bod na zápas.  

Jinak, reprezentační dvacítka to je zase dneska dílo. A úplně zbytečně. 4 góly v síti, jeden hráč vyloučený do konce, a brankář zraněný. Letos je to fakt zakletý.  

To je fakt dílo. Já zkusil hcp - 3,5 na Kanadu... Že to bude po třetině jsem si nemyslel. Uvidíme, ale nevěřím tomu, že něco uhrajeme. Snad to nebude debakl.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1387
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/12/2019, 20:07

Dejme Toljovi šanci. Pokud tu bude, tak vzhledem k minulosti nad ním bude zdvižený prst. Nebude sice kdovíjaký tahoun, jak od něho čekali poláci, ale svoje si odehraje. V Polsku měl za 30 zápasů 25 bodů (11+14) to je skoro bod na zápas.

Jinak, reprezentační dvacítka to je zase dneska dílo. A úplně zbytečně. 4 góly v síti, jeden hráč vyloučený do konce, a brankář zraněný. Letos je to fakt zakletý.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 31/12/2019, 19:50

No právě

Lázňator

Posts : 651
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mjrkk 31/12/2019, 19:21

Tolja uz s tymem trenuje, takze je to hotovy...

mjrkk

Posts : 43
Join date : 14. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 31/12/2019, 17:34

Taky myslim ze nebrat.. taky byl porad na marodce..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 31/12/2019, 15:36

Poláci o konci Tolji.
Očekávali jsme od něj mnohem víc. Nejde jen o účinnost, ale také o závazek ke hře. Doufali jsme, že dokáže také použít své fyzické podmínky na ledě. Hráč sám připustil, že není takového druhu, který rozdrtí protivníky na deskách.

je to výtah z tohohle článku:
https://gazetakrakowska.pl/hokej-anatolij-protasenja-odchodzi-z-replast-unii-oswiecim/ar/c2-14664591

A za mě Tolju nebrat

Lázňator

Posts : 651
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 31/12/2019, 13:56

imbík napsal:Excalibur: Já si nestěžuji na sudí, mě se líbí jak pískaji ms 20, chrání technický hokej a technické hráče a na ty se přeci na hokeji chodí nejvíce..... Spíš jako paradox piska se kde jaký háček, seknuti a 2 urvana kolena jsou bez trestu. Kde bych se na sudí zlobil je spíše náš včerejší neuznany gól na 3-3, to jako fakt nechápu. Jaký to kontrast s gólem který nám vstřelila Kanada na olympiádě 2002 na 2-2 ještě Haškovi. Tehdy to pískal ten Bill Mccreary. A v NhL takových gólů padá x.... a ještě jedna vsuvka
https://hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Projekt-multifukcni-haly-u-pavilonu-Z-ma-absolutni-prioritu-rika-primatorka-mesta-Brna-Marketa-Vankova-11211&fbclid=IwAR15NRUxeh9-wBoaAYq1iqRTSBsQaI2gjma_um-FDWqpocqqLF5c1M-xQhA
Takhle to vypadá, když se doopravdy chce stavět hala....
Jenže koleno si můžeš urvat i bez cizího zavinění. Tzn. pokud třeba dojde k čistému bodyčeku s tím, že se ten druhý hráč zraní, tak to není ani na 2 minuty. Naopak pokud dojde k hnusnému faulu s tím, že ten druhý hráč se nezraní, tak by stejně ten faul měl být potrestán stopkou na x zápasů.

Excalibur

Posts : 479
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/12/2019, 13:49

Excalibur: Já si nestěžuji na sudí, mě se líbí jak pískaji ms 20, chrání technický hokej a technické hráče a na ty se přeci na hokeji chodí nejvíce..... Spíš jako paradox piska se kde jaký háček, seknuti a 2 urvana kolena jsou bez trestu. Kde bych se na sudí zlobil je spíše náš včerejší neuznany gól na 3-3, to jako fakt nechápu. Jaký to kontrast s gólem který nám vstřelila Kanada na olympiádě 2002 na 2-2 ještě Haškovi. Tehdy to pískal ten Bill Mccreary. A v NhL takových gólů padá x.... a ještě jedna vsuvka
https://hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Projekt-multifukcni-haly-u-pavilonu-Z-ma-absolutni-prioritu-rika-primatorka-mesta-Brna-Marketa-Vankova-11211&fbclid=IwAR15NRUxeh9-wBoaAYq1iqRTSBsQaI2gjma_um-FDWqpocqqLF5c1M-xQhA
Takhle to vypadá, když se doopravdy chce stavět hala....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 31/12/2019, 13:26

Koukám na Třinec s Kanadou a tady je vidět, jak přesilovky rozhodují zápasy. To je paráda, jak ty přesilovky Kanada hraje.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1387
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 31/12/2019, 13:22

imbík napsal:Co se týče Cagyho, nevím jestli slovo dobrý je to správné, ale na to jak ten pád vypadal, to snad nebude tak zlé......
A k tomu Tojlovi, to už bych si radši přiznal, že jsem udělal hloupost, když jsem vyházel Malce, Dundáčky a Březiny, než brát borce co jsem ho ani ne dva roky zpět vyhodil z týmu za životosprávu.... to už jsme jak Pardubice s Trončinskym, nebo Čáslavou...... nejdříve nekompromisní tresty a pak 20tý návrat zpátky.....  už jenom chybí odstavit z týmu Cagyho s Pepou a jsme na tom stejně..... 😉
20 tka se rvala neskutečně..... nečekal jsem, že to bude stačit na sikovnost a neskutečný pohyb celé pětky Amiku..... tak snad to klapne aspoň s tím čtvrtfinále. Zajímavé je, že dva hráči tam maj urvana kolena a ani jeden zákrok nebyl posouzen jeko faul, přitom ty sudí a ten trend co se tam píská, ti kdyby piskali první ligu tak většina našich soupeřů tady hrajou pořád v oslabení 😀
S Toljou souhlas. Včera na Jeníka to podle mě faul nebyl, zákrok na Lauka jsem neviděl.

Excalibur

Posts : 479
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/12/2019, 12:26

Co se týče Cagyho, nevím jestli slovo dobrý je to správné, ale na to jak ten pád vypadal, to snad nebude tak zlé......
A k tomu Tojlovi, to už bych si radši přiznal, že jsem udělal hloupost, když jsem vyházel Malce, Dundáčky a Březiny, než brát borce co jsem ho ani ne dva roky zpět vyhodil z týmu za životosprávu.... to už jsme jak Pardubice s Trončinskym, nebo Čáslavou...... nejdříve nekompromisní tresty a pak 20tý návrat zpátky..... už jenom chybí odstavit z týmu Cagyho s Pepou a jsme na tom stejně..... 😉
20 tka se rvala neskutečně..... nečekal jsem, že to bude stačit na sikovnost a neskutečný pohyb celé pětky Amiku..... tak snad to klapne aspoň s tím čtvrtfinále. Zajímavé je, že dva hráči tam maj urvana kolena a ani jeden zákrok nebyl posouzen jeko faul, přitom ty sudí a ten trend co se tam píská, ti kdyby piskali první ligu tak většina našich soupeřů tady hrajou pořád v oslabení 😀

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/12/2019, 10:33

hcd napsal:

Čagy dobrý, Ujčík na tiskovce říkal, že je jen trochu natlučenej a že zpátky nenastoupil kvůli noži na brusli.

Díky, ještěže tak.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Čagy

Příspěvek pro hcd 31/12/2019, 10:28

ralff napsal:Dneska to celkem šlo. Ze začátku jsme byli, díky tý pauze,  trochu ztuhlí. Ale postupně se přidávalo a ve třetí třetině to tam konečně napadalo. K ideálu to mělo hodně daleko, ale vhledem k situaci dobrý. Nevíte někdo jak to vypadá s Čagym?

No a reprezentační dvacítka ta dneska v plný kráse dokázala to, co jsem zde psal po sobotním zápase, že to bylo lajdáctví. Kdyby proti Německu  hrábli, a rvali se tak jako dneska proti amíkům, mohli ten zápas vyhrát.

Čagy dobrý, Ujčík na tiskovce říkal, že je jen trochu natlučenej a že zpátky nenastoupil kvůli noži na brusli.

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 31/12/2019, 10:04

Siroko napsal:Jakej je váš názor na ten neuznanej gól U20? Já teda nechápu, co ten Pospíšil mele. Bude vykřikovat, jak nás rozhodčí poškodil, kvůli takový drobnosti. Na tom videu je jasně vidět, že brankář je celej v brankovišti a po zásahu loktem se mu pěkně protočí hlava. Takovej gól se podle mě prostě uznat nemůže. To by se spíš měli cítit poškození Američani, pokud by to bylo uznané. Nechápu tu automatickou naši ukřivděnost.
Souhlas, za mě jasné atakování brankáře v brankovišti.

Excalibur

Posts : 479
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/12/2019, 09:57

imbík napsal:Slušná posila? To už Dukle přestalo vadit, že leje? Já to nechápu, nejdříve ho vyrazíme za chlast a a pak ho přivedeme zpátky.....?

Pokud má Tolja tady zájem hrát, tak proč mu nedat šanci? Nejsme v situaci, abychom dělali machry a jen tak ze zásady odmítali hráče. Bohužel, tak to je.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 31/12/2019, 09:16

To: imbik tak to ja ale nevim vid...😃

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 31/12/2019, 09:14

Siroko napsal:Jakej je váš názor na ten neuznanej gól U20? Já teda nechápu, co ten Pospíšil mele. Bude vykřikovat, jak nás rozhodčí poškodil, kvůli takový drobnosti. Na tom videu je jasně vidět, že brankář je celej v brankovišti a po zásahu loktem se mu pěkně protočí hlava. Takovej gól se podle mě prostě uznat nemůže. To by se spíš měli cítit poškození Američani, pokud by to bylo uznané. Nechápu tu automatickou naši ukřivděnost.

Tak ono pri takove situaci jde automaticky nejaka objektivita stranou. Proto takova hysterie a to same se deje i pri utkanich Dukly..kdyby vcera nekdo porvaval na naseho hrace kdyby jel ten najezd at uz si o nem muzeme myslet cokoliv tak by se hned taky brecelo co je to za chovani..

takze Pospisilova reakce je naprostym standartem.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 31/12/2019, 09:04

Jakej je váš názor na ten neuznanej gól U20? Já teda nechápu, co ten Pospíšil mele. Bude vykřikovat, jak nás rozhodčí poškodil, kvůli takový drobnosti. Na tom videu je jasně vidět, že brankář je celej v brankovišti a po zásahu loktem se mu pěkně protočí hlava. Takovej gól se podle mě prostě uznat nemůže. To by se spíš měli cítit poškození Američani, pokud by to bylo uznané. Nechápu tu automatickou naši ukřivděnost.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 31/12/2019, 00:03

Dobře U20, až tak špatný to přece jen není Smile
Tolja to by byl snad vtip, ne?! Nebrat, ikdyž těch nekoncepčních rozhodnutí už bylo, že bych se nedivil. Nikde na to nemá, tak si ho Dukla veme s argumentem, že je to odchovanec...

HCDTOM

Posts : 768
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/12/2019, 23:52

Slušná posila? To už Dukle přestalo vadit, že leje? Já to nechápu, nejdříve ho vyrazíme za chlast a a pak ho přivedeme zpátky.....?

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sereus 30/12/2019, 23:49

hadas (admin) napsal:Třinec dneska moc pěkně. Naposledy Dukla druhá v roce 1984 a vítězství 1982, pokud jsem koukal správně...
A potom z ČR Sparta druhá 2004.

sereus

Posts : 2
Join date : 28. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/12/2019, 23:16

Třinec dneska moc pěkně. Naposledy Dukla druhá v roce 1984 a vítězství 1982, pokud jsem koukal správně...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1387
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/12/2019, 23:08

Hhs23 napsal:Příští týden bude představena nová posila Anatolij Protesanja

a to mu uz nebude vadit smrad z pivovaru?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2019, 22:48

Jinak Tolja by pro tuhle ligu byl slusna posila...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2019, 22:47

To: imbik No pravda, ale zas budeme mit nejakou konfrontaci s lepsim souperem, vzdyt ted tri mesice budeme hrat vetsinou s totalnimi losery...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 30/12/2019, 22:18

Hhs23 napsal:Příští týden bude představena nová posila Anatolij Protesanja
Už byly nějaké zmínky v komentářích na facebooku. Tolja by byl slušná posila a hlavně místní.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 30/12/2019, 22:13

Příští týden bude představena nová posila Anatolij Protesanja

Hhs23

Posts : 134
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/12/2019, 22:12

No to je jedna věc a druhá věc je že frýdku jsme neměli nic přesouvat. Dosť hráčů Frýdku to teď mastí za Třinec na Spengler Cupu, minimálně Novotný, Haman, Mikulik, Martynek. My si to vše přesuneme a pak budeme brečet v únoru, že máme zraněný, nebo nám chybí síly...... nechápu.... To není náš problém, že Třinec hraje Spengler Cup, Vary a Litvínov taky s Pardubicema hráli za každou cenu, i když měl i údajnou srač......

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/12/2019, 21:59

Dneska slušný skóre, nicméně začátek asi trochu křečovitý...neviděl jsem, tak soudím jen dle vstřelených branek...a konečně nám jich tam padlo víc než 3-4...takže vzhůru k lepším zítřkům Smile
Jediná věc, co mi nejde na rozum...jaktože se dnes hrálo, když hrála naše "20" s USA???
26. se odkládalo....derby mezi svátkama, mohla být slušná návštěva, dobrá atmo...a odkládáme kvůli "20"...
dnes se neodkládá....tak já nevím....buď odložím všechno a nebo nic...
a "20" dneska dobrá...štěstí zase kopec, jen to zvonilo za Paříkem...ale ta bojovnost je ukázková...takhle by se naše reprezentace měly prezentovat....nevadí, když prohraješ...ale odmakej to a budeš pochválen Smile

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 30/12/2019, 21:59

Dneska to celkem šlo. Ze začátku jsme byli, díky tý pauze, trochu ztuhlí. Ale postupně se přidávalo a ve třetí třetině to tam konečně napadalo. K ideálu to mělo hodně daleko, ale vhledem k situaci dobrý. Nevíte někdo jak to vypadá s Čagym?

No a reprezentační dvacítka ta dneska v plný kráse dokázala to, co jsem zde psal po sobotním zápase, že to bylo lajdáctví. Kdyby proti Německu hrábli, a rvali se tak jako dneska proti amíkům, mohli ten zápas vyhrát.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 30/12/2019, 21:57

Tak já nevím, to už jsme tady jako na fb, že jenom nadáváme po prohře?
Dneska dobrý, hlavně 3.třetina. Je to asi hodně o hlavě. Juda gól, Víťa Brož výbornej výkon, nebál se toho. Konečně pěkný kombinace a góly.
Kéž by nás tohle konečně nakoplo.

Kelt

Posts : 366
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2019, 21:54

No od druhe tretiny slusny celkem, ta prvni tretina byla ale tragedie!

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru