Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Leo
Thoor93
maggycc
mjrkk
trakturek
Mazakis
Vasoj84
Beny
Luc2as
medaji
Siroko
Excalibur
hadas (admin)
MarkusHCD
Ryben
HCDTOM
imbík
colorado44
vn
Jaternička
ralff
Ujo
Martynez
DUKLIČKA
krap
richmonds
Lucke
Juraj
HCD13
Kelt
MichalDJ
Hhs23
hcd
jajirk
Karlos
staříček
Dukla_goool
Geofree
sz108
Ditrojt
Lázňator
Duklacek
ondrej.n
kancler
Janosik
Falk HCD
Birshop1
51 posters

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/12/2019, 05:51

[quote="HCDTOM"]a jak se těšíte na MS juniorky? Budete sledovat?[/quote

26.12,2019 vyrážíme se Zdenálovým zájezdem,po té letošní bídě už se těším na (snad) diametrálně odlišný styl hokeje

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 19/12/2019, 22:52

Koukam, ze predkolo play off se hraje dokonce jen na 3 vitezne, to taky neni ideální varianta teda...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/12/2019, 22:09

Sz 108 dobře jsi to vystihl.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 21:38

maggycc napsal:to HCDTOM
Až po odložení našeho zápasu s UDH jsme se rozhodli vyrazit 26. na dvojzápas ČR-sborná a Can-usa. Těším se mj. na halu do Vítkovic, nikdy jsem tam nebyl🙂

jinak dnes dle mě opět rozhodli přesilovky, to je hrůza, co v nich předvádíme🙁

slušný zápasy, uživejte, já klasicky u bedny Smile

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 19/12/2019, 21:16

Ten gól z dvoumetrovyho ofsajdu já nevím.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro maggycc 19/12/2019, 21:15

to HCDTOM
Až po odložení našeho zápasu s UDH jsme se rozhodli vyrazit 26. na dvojzápas ČR-sborná a Can-usa. Těším se mj. na halu do Vítkovic, nikdy jsem tam nebyl🙂

jinak dnes dle mě opět rozhodli přesilovky, to je hrůza, co v nich předvádíme🙁

maggycc

Posts : 15
Join date : 28. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 21:08

Luc2as napsal:
Luc2as napsal:
HCDTOM napsal:a jak se těšíte na MS juniorky? Budete sledovat?
JJ. budu se koukat a treba bude i minimalni uspech.. Furt lepsi nez to co se deje na HZS pardon CZ LOKO Arene.. Pokud si to nechtel do ted nekdo pripustit, tak ano tento tym je na urovni Kadane Sokolova Benatek a Usti pravem patri do te skupiny kde je... Akorat ty hraci jsou trosku jinde platove a meli bny hrat jinak...

Postup přes čtvrtfinale by byl super, ale skupina těžká no, což paradoxně může být dobře, že amiky a kanadu nechytneme do čtvrtfinale Smile

K Dukle se nevyjadřuju, souhlasím s tebou, ale nemám na to už kapacitu dneska. Snad to předkolo aspoň uhrají Exclamation

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 19/12/2019, 21:05

Luc2as napsal:
HCDTOM napsal:a jak se těšíte na MS juniorky? Budete sledovat?
JJ. budu se koukat a treba bude i minimalni uspech.. Furt lepsi nez to co se deje na HZS pardon CZ LOKO Arene.. Pokud si to nechtel do ted nekdo pripustit, tak ano tento tym je na urovni Kadane Sokolova Benatek a Usti pravem patri do te skupiny kde je... Akorat ty hraci jsou trosku jinde platove a meli bny hrat jinak...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 19/12/2019, 21:04

.


Naposledy upravil Luc2as dne 19/12/2019, 21:06, celkově upraveno 1 krát
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 20:56

a jak se těšíte na MS juniorky? Budete sledovat?

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/12/2019, 20:39

asi zacnu chodit na juniory..oni sice taky hraji nic moc ale jak jsem se tam dnes zasel podivat tak maji mnohem vetsi nasazeni pohyb atd nez pani z A tymu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty ???

Příspěvek pro Falk HCD 19/12/2019, 20:39

Proboha, to už je opravdu jen zmar a zoufalost, nic víc nic míň. Kam až můžeme klesnout ???

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 19/12/2019, 20:35

HCDTOM napsal:chance liga opět sestupová. Bude se redukovat počet, ale bohužel ne o 10 týmů : D

Buď rád,protože v současné fazóně bychom byli zralí

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 19/12/2019, 20:34

Jsme v čím dál větší prdeli,dnes už tobyla přímo ohavnost.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/12/2019, 20:10

Já jsem toho názoru, že za současnou situaci plně může vedení(návštěvnost a celá ta napjatá atmosféra kolem Dukly)....BŠ počínaje a každým jednotlivým člověkem z úseku komunikace s fanoušky a celkově marketingové oddělení....
Takový ty kecy kolem sestupu, pak mazání medu kolem huby před letošní sezonou, další kecy okolo stavby stadionu, atd atd...
Místo, aby s fanoušky komunikovali, informovali je o dění v týmu, na stadioně...tak zavřou diskusní fórum, Lysý slibuje rozhovory jak na běžícím páse a půl roku se nic neděje(rozhovor s p.Kristkem), to už i ta pííp Streichsbierová udělala rozhovor dřív Very Happy ....
Dále trapná soutěž o hádání sponzora...úroveň mateřský školy....já jsem ten a ten, můžeš hádat Very Happy
A ve finále se jméno ani nedozvíme a jihlavský listy to zveřejní dříve než my Very Happy to už je vážně k smíchu tohle...

Ty lidi by přišli, jen by bylo záhodno jednat narovinu...
Např.:Nemáme takovej základ jak minulý roky, šetříme na novej stadion, teď 2-3 roky budou hubenější výsledkově...
Neřekl bych ani popel...o to víc bych jezdil....
Ale místo toho nám jak ovcím nakecaj spoustu pohádek a doufají, že jim to vyjde....
Já fandit nepřestanu, i dle možností zajdu zafandit...ale poslední 2 roky mě naše vedení dost s.ere....

Marně vzpomínám, jak jsme při postupové sezóně jezdili v play-off na Kladno, žili s týmem...od rána jsem se těšil jak malej kluk...a při postupu jsem řval jak zvíře....ten tým byl prostě svázanej s tím plným staďákem a to nabíhala husina až na zádech....

A dneska jsem třeba ani nevěděl, že hrajem...až někdy kolem půl sedmé jsem koukal na livesport a všiml si, že hrajem...

Prostě těch frází a obecných keců je na moje poměry až moc...pracujeme na zlepšení, furt dokola tohle...
víc bych si jich vážil, kdyby řekli napřímo....Hrajem na h.ovno, půlku sezony jsme z.esrali, teď musíme zabrat a play-off je nutnost....
pořád jak mlejnek někdo v rozhovorech - smůla, dobrej gólman atd

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 19/12/2019, 20:06

My jsme proste v tom utoku totalni impotenti, sanci na tri zapasy zas a ze zapasu zase jen bod

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/12/2019, 17:22

Tak dnes je ten pohled na ty tribuny ještě smutnější.

Když si vzpomenu že před dvěma lety jsem šel na Spartu a dnes taková blamáž
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 17:20

chance liga opět sestupová. Bude se redukovat počet, ale bohužel ne o 10 týmů : D

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/12/2019, 17:19

Tak samozřejmě gólman udělal hodně to je fakt, ale prostě ty hráči to odmakali a odbojovali v předu před ním. Pardubice jsme tu přehrávali neskutečným způsobem, Motor ve druhém zápase taky. Jediné Vary jsme nedokázali přebruslit, přesto jsme na nich vybojovali 6 bodů.... A ano byl to prostě tým se vším všudy.... měl cíl, měl směr a měl touhu něco dokázat a obětovat něco proto. Tehdy v tom semifinále jsme papírově byli slabší mužstvo než Kladno, přesto jsme to ubojovali a vyhráli protože jsme prostě chtěli víc. A srovnávat náš tým v ELH s tím kladenskym není fér. Právě Jágr pochopil, že s tím mančaftem z první ligy by nic neuhrál a tak dobře posílil. Takže říkat, že Kladno hraje v ELH líp než Dukla je sice pravda, ale objektivně má daleko lepší mužstvo. Jágr přivedl Reway, Stach, Bílek, Odonell, Austin, Barinka, Godla (70% bodů), Hovorka, Valský, Romančík to je půlka mančaftu nová a hlavně otriskana Extraligou, kolik jsme takových hráčů dovedli my? Pak to hodit na Hubase a spol je jednoduché, ale my měli přivést pětku která ELH hrála a na ní nabalit 2 útoku z postupové party.... ne říct hoši můžete za to vy, ne nemůžou, měli svoje limity, a my nepřivedli nikoho kdo tu ELH uměl hrát. No a v současné chvíli málo který hráč Hubáčkům sahá aspoň po kotníky......

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty karel granát

Příspěvek pro karel granát 19/12/2019, 17:00

Souhlasím, důvodů je samozřejmě fůra, ale zajíci se počítají až po honu.

karel granát

Posts : 118
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 19/12/2019, 16:21

karel granát: Já jeden z problémů vidím v tom, že jsme ještě pořádně nerozdýchali ten sestup. Fanoušci i někteří hráči. Ono se to pak všechno odráží na hře, fandění i způsobu komunikace klubu. Je potřeba se od toho konečně oprostit a začít znova. Co bylo bylo, na kdyby se nehraje a vrátit se to nedá.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 19/12/2019, 16:14

karel granát napsal:Asi moc souhlasu nezískám, nicméně: naším letošním problémem jsou spíše hráči postupové party.

zase budeš začínat jak někdo vévodí statistikám? Very Happy Opravdu myslíš, že je čím se chlubit, když je 41. v bodech v lize? Myslíš, že to odpovídá jeho platu? A ty body vznikají z toho jak tvoří hru?
Vzpomeneš si zda někdy Dukla měla tak mizerná čísla statistik u hráčů(o týmu už nemá smysl ani mluvit)? Už jsem vysvětloval několikrát, tady se protočilo po sestupu tolik jmen a kromě Pekra a hostovaček některých je to prostě bída.
Co se týče starších kusů, tak ty samozřejmě skončí, ale co si budeme povídat, Čagyho nikdo z týmu nevyhodí a skončí sám, Skořápka má svou roli, není tu aby táhl tým. Fakt jmenuj hráče, kteří se vymykají šedému průměru ligy a jsou schopni dotáhnout Duklu do ELH a hrát ji? To mě fakt zajímá když tak chválíš ty posily, povídej.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty karel granát

Příspěvek pro karel granát 19/12/2019, 15:02

Asi moc souhlasu nezískám, nicméně: naším letošním problémem jsou spíše hráči postupové party.

karel granát

Posts : 118
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 13:16

richmonds napsal:HCDTOM
za mě tohle vyjít nemohlo a říkám to od začátku, že se mi ten tým nezdál...perspektivu jsem připustil a souhlasím. Že jsme je adekvátně nenahradili je prostě omílaný fakt, s tím už snad souhlasíš i ty. Že třeba Hubas strhl svým sebevražedným počínáním i ostatní k většímu nasazení určitě víš. Takže zopakuji jediné, bude se muset budovat perspektivní jádro, ale z těchto hráčů fakt ne. Snad jen Fronk, ale to asi nebude tahoun, kolem kterého se postaví nový tým.

Takže skončila jedna úspěšná generace, jak se říká ve sportu dynastie a té práce je před Duklou strašně moc. Proto dlouho volám po zlepšení přestupové politiky.

Já nikdy, aspoň myslím a věřím nezpochybnoval přinos Hubase. ALE má své limity jako my všichni a ta první liga byla strop i to už na něj bylo kolikrát moc, myšleno herně (bruslařsky převážně). A celkově, já nevím, proč se to zredukovalo na jedno jméno. Všichni už jsou starší a nezapomínejte na to, kdo stál v bráně během baráže... To je zásadní věc, něco jako Hašek v Naganu v tu chvili pro nás, nebo jako Suchan v baráži s Budějkama. Nic proti, ale když jsme neměli golmana neuhráli jsme nic, jak repre tak Dukla. Škarek chytal v ELH a bohužel nepodržel, extr nekazil, ale... Měl chytat Volden například. Těžko se mi to hodnotí, já si myslím, že BŠ sehnal dobrý tým v té ELH. Spadli, to je jediný fakt, který lze konstatovat, to uznávám...

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 19/12/2019, 13:08

HCDTOM
za mě tohle vyjít nemohlo a říkám to od začátku, že se mi ten tým nezdál...perspektivu jsem připustil a souhlasím. Že jsme je adekvátně nenahradili je prostě omílaný fakt, s tím už snad souhlasíš i ty. Že třeba Hubas strhl svým sebevražedným počínáním i ostatní k většímu nasazení určitě víš. Takže zopakuji jediné, bude se muset budovat perspektivní jádro, ale z těchto hráčů fakt ne. Snad jen Fronk, ale to asi nebude tahoun, kolem kterého se postaví nový tým.

Takže skončila jedna úspěšná generace, jak se říká ve sportu dynastie a té práce je před Duklou strašně moc. Proto dlouho volám po zlepšení přestupové politiky.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 12:54

richmonds napsal:On HCDTOM je trochu radikál a někdy mám pocit, že ty kluky neměl rád...ale jinak se často shodneme. Za mě, ano, stárli a stárnout budou takže perspektiva žádná. Bohužel tu perspektivu nejspíš nebude mít ani Dukla když slavně uzavřou ELH a i kdyby ne, tak jsme stejně nedotáhli hráče, kteří by nás tam dostali a mohli ji hrát. S vědomím toho slavnostně prohlašuji, že bych se i letos raději koukal na bojujícího Hubáčka a spol než na nedbale se ploužící "perspektivní posily" a myslím, že hůř než teď bychom na tom prostě nebyli.

Neměl rád? To tak vůbec neni, respektive, já nevím, jsou to cizí lidé. Mě ta parta byla sympatická, ale zase jsem realista, třeba až moc no. Jenže mě je jasný, že držet tady ty stejné, kteří nemají perspektivu a lepší už nebudou, jen za cenu, že budeme teda i v top 4 v chance lize nemá cenu, to je můj názor. Já jsem radši pro to, něco zkusit, ok nevyšlo to, ve výsledku, jestli budeme 9 nebo 4 na tom prd fičí, dokud se z téhle ligy nevypadne, tak je to pro lidi nezajímavý a chodit nebudou.
Navíc říkat, že bychom radši koukali na bojujícího Hubase je trošku ve stylu generál po bitvě, mohlo to vyjít a nikdo byste si na Hubase ani nevzpomněli třeba. BŠ musí jednat i trošku koncepčně a ne vždy se to povede. V tomhle za ním teda stojím od začátku a to, že letos asi nevybral spravně ok, ale vždycky to má víc faktorů a nikdo do té kuchyně nevidíme... Ten tým není na to, aby hrál s Kadani vyrovnaně, jen nevím, co se děje.

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 19/12/2019, 12:42

On HCDTOM je trochu radikál a někdy mám pocit, že ty kluky neměl rád...ale jinak se často shodneme. Za mě, ano, stárli a stárnout budou takže perspektiva žádná. Bohužel tu perspektivu nejspíš nebude mít ani Dukla když slavně uzavřou ELH a i kdyby ne, tak jsme stejně nedotáhli hráče, kteří by nás tam dostali a mohli ji hrát. S vědomím toho slavnostně prohlašuji, že bych se i letos raději koukal na bojujícího Hubáčka a spol než na nedbale se ploužící "perspektivní posily" a myslím, že hůř než teď bychom na tom prostě nebyli.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 19/12/2019, 12:28

imbík napsal:Na faktor času nezapominam podepisuje se na všech hráčích to i na JJ, i když si to nechce přiznat. Každopádně jsem přesvědčen, že současní Hubáčkové a spol by 4 místo v téhle poloamatérské (jak ty říkáš) lize udělali. Svědomí by jim nedovolilo se na některé zápasy jen tak vyflaknout, z tehdejší party zůstali 2 a taky jsou starší a starší a už na to prostě nestačí, dřív i ten zbytek měl touhu něco dokázat a předvést, on když to byli horší hokejisté tak šli do všeho naplno a měli prostě jiný charakter, byli jinak vychování. Pak jsme i viděli, že Cachota hrál s nalomenym klíčkem v rameni, Hubas se zlomeným prstem na noze a podobně. Když dneska vidím mladý v čele se Zemanem a Andělem, tak nevím co ty kluci chtějí v hokeji jako dokázat. Jakmile jim někdo něco řekne hned je čukot a oni sami vědí vše nejlíp a jsou otrávení.... jak říkám na tu partu se tu bude ještě dlouho vzpomínat.... taková se sejde jednou za 20 let...  

prostě museli odejít, protože se ukázalo, že na extraligu nemají - naopak posily jako delarose, bryswein, ulrych, zdráhal, macik, protasenja, rys... na to měli :-)
ale že byl odejiti důras, dundacek.. a hlavne se tomu tymu nesehnal pořádnej golman.... to byla asi taky jejich chyba těchto starých hráčů...
no a když teda seman, diviš, hubas odešli, tak se nabrali hráči, kteří na tu extraligu prý mají... sice nevědí, co to je hrát playoff, ale na extraligu mají.. mno a teď hrajeme tam, kde hrajeme, ale máme hráče, kteří mají na extraligu (mimo čachoty a skořápky, ty už ukázali, že na to nemají)

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 19/12/2019, 12:27

HCD13 napsal:Po přečtení příspěvků za poslední dva dny bych se nedivil kdybych tam dnes byl sám.
Rád si tu přečtu pláč některých pisálků o tom  jak chodí málo diváku.
Divné mi přijde, že ten samý přispěvatel  stihne ve stejném příspěvku napsat že rozhodně nepřijde  a nezapomene zároveň zdůraznit, že se  již dlouho neučinil.
Nebýt kovaný a rozhodovat se zda jít či ne, tak po přečtení rozhodně ne.

on to nemusí být pláč, ale prostě konstatování, že jich je prostě málo...a i proč je jich málo...takže příspěvek tvůj byl poněkud nevhodný. Když někdo napíše, že dáváme málo golů tak musí obout brusle a jít je nastřílet? Prostě někomu se ta hra nelíbí, nebo i jiné věci kolem Dukly, tak buď neplatí za něco, co nechce. Nebo třeba svou neúčastí vyjadřuje i nesouhlas s děním. Nikdo tu nevyčítal nic těm, co tam chodí, tak zkus respektovat i rozhodnutí jiných tam nejít. Návštěva utkání s Kadaní z nikoho lepšího člověka prostě neudělá!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/12/2019, 12:18

Na faktor času nezapominam podepisuje se na všech hráčích to i na JJ, i když si to nechce přiznat. Každopádně jsem přesvědčen, že současní Hubáčkové a spol by 4 místo v téhle poloamatérské (jak ty říkáš) lize udělali. Svědomí by jim nedovolilo se na některé zápasy jen tak vyflaknout, z tehdejší party zůstali 2 a taky jsou starší a starší a už na to prostě nestačí, dřív i ten zbytek měl touhu něco dokázat a předvést, on když to byli horší hokejisté tak šli do všeho naplno a měli prostě jiný charakter, byli jinak vychování. Pak jsme i viděli, že Cachota hrál s nalomenym klíčkem v rameni, Hubas se zlomeným prstem na noze a podobně. Když dneska vidím mladý v čele se Zemanem a Andělem, tak nevím co ty kluci chtějí v hokeji jako dokázat. Jakmile jim někdo něco řekne hned je čukot a oni sami vědí vše nejlíp a jsou otrávení.... jak říkám na tu partu se tu bude ještě dlouho vzpomínat.... taková se sejde jednou za 20 let...

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 19/12/2019, 12:11

Včera mě při sledování tohoto mače https://www.hokej.cz/zapas/2795165
taky napadla jistá paralela, byl to tehdy sice teprve druhý zápas baráže,ale...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/12/2019, 11:47

imbík napsal:Je to tak no na sestavu Geofreem zmiňovanou se tu bude dlouho vzpomínat byla to neskutecna parta, která bavila už jen tím jak spolu fungovali. Pak se to začalo vyměňovat za lepší hokejisty a ono hovn.... několik otravených ksichtu a faleš, aby po jedné sezóně nám většina odešla....

Hele vím, že to řešíme pořád, ale ty pořád zapomínáš na faktor času, ti hráči nemladnou ani nezůstávají stejně starý. Gretzky uz by ani tu chance ligu hrát nemohl, když to přeženu. Oni museli odejít, kor když se ukázalo, že na ELH nemají. jenže jak říkám, po pádu z elh už byla taková situace nevyhnutelná ať s těmi nebo těmi. Dukla ztratila peníze, kvalita musela jít dolů. Jak to bývá, rok po pádu ještě nějaké finance a hráči jsou. To se nám podařilo, vlastně vyhráli tu ZČ, jenže pak přišlo Kladno, které mělo JJ, plekyho a prostě dobrý tým, ostatně i v elh se drží dobře, což jsem teda nečekal, ale jsou lepší, než jsme byli my. Ani kdyby zůstali Hubáčkové a spol by je nevyřadili, to si myslím, že v žádném případě. Následně nastaly objektivní důvody proč šla hráčská kvalita dolů po pádu to jde vždycky dolů. Kdyby se nespadlo, tak jsme tam etablovaný, lide měli zájem, ,sponzori také, BŠ je dobrý manažer, bylo by to fajn si myslím. No, jenže hrajeme chance ligu. to proč není tenhle tým v top 4 nechápu, ale je to tak

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 19/12/2019, 11:35

Po přečtení příspěvků za poslední dva dny bych se nedivil kdybych tam dnes byl sám.
Rád si tu přečtu pláč některých pisálků o tom jak chodí málo diváku.
Divné mi přijde, že ten samý přispěvatel stihne ve stejném příspěvku napsat že rozhodně nepřijde a nezapomene zároveň zdůraznit, že se již dlouho neučinil.
Nebýt kovaný a rozhodovat se zda jít či ne, tak po přečtení rozhodně ne.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 19/12/2019, 10:52

Přece si nenechám ujít první zápas v CZ Loko Aréně!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 19/12/2019, 10:43

Dneska samozřejmě jdu. A vy ?

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/12/2019, 08:15

Je to tak no na sestavu Geofreem zmiňovanou se tu bude dlouho vzpomínat byla to neskutecna parta, která bavila už jen tím jak spolu fungovali. Pak se to začalo vyměňovat za lepší hokejisty a ono hovn.... několik otravených ksichtu a faleš, aby po jedné sezóně nám většina odešla....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 19/12/2019, 00:00

A ještě tedy k té slavné baráži: neskutečný příběh o bojovnosti hráčů jako čagi, hubas, semiš, ríša diviš, skořápka.. to člověk nikdy nezapomene. tehdy s tím motorem to byl takovej fofr - 4*narez za tyden. pro mě to prostě budu navždy hrdinové tyhle borci
škoda, že je v tom potom vedení nechalo vykoupat další sezonu. Co tady se dělalo (dělá) za transfery od té doby to mi hlava nebere, mě přijde, že se tam někde ztratila ta pokora. a ta baráž to už radši neříkat, co se dělo, protože to by mi T.L. mohl vyhrožovat soudem jako hcdtomovi.. to nemůžu skousnout

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 18/12/2019, 23:44

hadas (admin) napsal:
kancler napsal:Asi z nostalgie jsem si pustil na youtube sestřihy z vítězné baráže 2017. Neskutečnej kádr bojovníků , atmosféra a vize , že to vyjde. Je s podivem, jak šlacelá výkonnost dolů a nepodařilo se navázat na úspěšné tažení....

Ona nešla dolů, ale šla úplně do prdele a to bez pardonu.
Napsal jsem to několikrát a stojím si za tím, že na tohle chodit nebudu. Sere mě to hodně, ale tohle zašlo úplně na konec mojí loajality, fanouškovství a podobně.
Smutná doba pro hokej v Jihlavě :-(
O víkendu jsem zašel na město a když jsme viděl pana Rudu, jak tam jebe borce ve stánku, že nemá malé kelímky, tak jsem hledal cokoliv, kde tenhle borec nefunguruje...

Někdo to vidí jako drobnost, ale neskutečně nahov.no je ten jejich system vratných kelímků. Já když si vzpomenu, jak to jelo při postupový baráži. Koupilo se 5 kousků za cca 150 kč, rozdalo se to po okolí. Vždycky někdo objednal nějakou rundu. Kalilo se, fandilo se..
Teď jsem objednal 2 piva a byl jsem v tom za 2 kila. člověk tam chodí s prázdným kelímkem po stadionu jako kreté.n!!! kvůli pár korunám co ruda za to vydělá navíc

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/12/2019, 22:58

kancler napsal:Asi z nostalgie jsem si pustil na youtube sestřihy z vítězné baráže 2017. Neskutečnej kádr bojovníků , atmosféra a vize , že to vyjde. Je s podivem, jak šlacelá výkonnost dolů a nepodařilo se navázat na úspěšné tažení....

Ona nešla dolů, ale šla úplně do prdele a to bez pardonu.
Napsal jsem to několikrát a stojím si za tím, že na tohle chodit nebudu. Sere mě to hodně, ale tohle zašlo úplně na konec mojí loajality, fanouškovství a podobně.
Smutná doba pro hokej v Jihlavě :-(
O víkendu jsem zašel na město a když jsme viděl pana Rudu, jak tam jebe borce ve stánku, že nemá malé kelímky, tak jsem hledal cokoliv, kde tenhle borec nefunguruje...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 18/12/2019, 20:41

Asi z nostalgie jsem si pustil na youtube sestřihy z vítězné baráže 2017. Neskutečnej kádr bojovníků , atmosféra a vize , že to vyjde. Je s podivem, jak šlacelá výkonnost dolů a nepodařilo se navázat na úspěšné tažení....

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 18/12/2019, 19:28

Včera to za Kadan odehrála trojice trávníček kus chlouba.Vsichni kolem 30 min za zápas.

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/12/2019, 19:22

Na naší straně je pořád vidět nervozita, a hlavně v té koncovce to je znát. A naopak na straně Kadaňě úplně čistá hlava a klídek, pač dobře ví, že spadnout nemůžou a stáhnout skoro 30 bodů na příčky do předkola už taky nedokážou.

Jinak, Frýdek teď  dostává solidní čočku v Ústí. Holt má Třinec souběžně domácí zápas, tak farma setře.
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/12/2019, 18:01

Jeste se vratim ke vcerejsku..jediny na co se dalo divat byla moc pekna pani v kozenych kalhotech oprena o zabradli sledujic tu bidu Very Happy Very Happy

jo a jeste Cagyho gol
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 18/12/2019, 17:21

Nejhorsi je, ze nas tato herni mizerie potakala prave letos. Da se primo postoupit a zaroven se bude rozhodovat investice do haly. Hodne pochybuju, ze pri projednavani na zastupitelstvu nekdo z odpurcu tech 600 lidu s Kadani nevytahne.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/12/2019, 16:52

Pro me byl hokej dost casto i mistem, kde jsem potkaval zname a chodil s partou lidi stat na stejne misto. Ted, kdyz uz vyrazim, tak jsem tam sam a uz i to samotne me odrazuje...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/12/2019, 16:27

Pro sz108: je to jak píšeš no, Dukla vždycky mi nedala spát když se hrálo, od oběda se člověk těšil, případně dával dohromady s kým pojede atd.... já to měl formou místo hospody, zajel člověk na hokej, žil s tÝmem, pokecal s klukama, dal pivko atd... No a teď prostě byl jsem na 6 domácích plus venkovní na Slavii a všechno jsme prohráli, na co tam mám chodit? Z party co jsme jezdili, jsem zůstal sám a jede se jen na ty lepší zápasy. No a jako samotného mě to fakt neláká jet se dívat po práci na to jak se trapime s Kadani, která všude dostane 6-10 gólů.....to nejde o to, že by to člověk pro Duklu neudělal, ale letos je prostě ta nálada od začátku sezóny taková divná.... a nějak mě to ani nechytlo...

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 18/12/2019, 15:29

Je mi jasný, že tím neoslovím masy. Spíš jsem chtěl oslovit vás tady na DF, aby jste to nevdali a chodili, protože to tak vždycky bylo, že na DF většinou píšou ti nejvěrnější.
Pokud jde o sponzora haly, po informaci, co jsem měl předevčírem, na Dukle se to opravdu nezaseklo.

Kelt

Posts : 366
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/12/2019, 15:17

richmonds napsal:HADAS
ona je to pak asi spojitá nádoba s atmosférou. Lidi, co je ani ten hokej extra nebere prostě podlehli atmosféře a to je vtáhlo. Takže jak peníze dělají peníze, lidi dělají lidi = cítit tu sílu davu a být toho součástí(na tom vlastně vyrostla Kometa). Jenže takové lidi tam teď už vůbec nic netáhne protože jen kvůli dramatickému mači s Kadaní tam takový člověk nepůjde. Ono se to docela těžko popisuje, ale snad víš jak to myslím..

takže to je velká část problému, nejen hrou se odradilo fanoušky, na které by se pak nabalili diváci. Samotné diváky tam nedostaneš

Líp bych to neřekl. Vím, že u spousty lidí je to přesně takhle...Lidi dělají lidi.
Já když jsem chtěl jet na hokej, tak jsem napsal kámošům, zda taky nechtějí jet...Během dne se domluvilo, kdo vezme vůz a jelo se...plný auto....spoustu kámošů začlo fandit jen díky tomu, že jsme se o Dukle bavili v hospodě a příště se jeli taky podívat a chytlo je to...
Letos mně to časově příliš nevychází, abych mohl jezdit tak často jako v letech předchozích. Samozřejmě přiznávám, že kdyby se hrálo líp a atraktivní hokej, ten čas by se dal nějak udělat...
A chlapi mně taky nepíšou, že jedou a jestli nechci jet...
Takže vono to vlastně vychází, že ten jeden člověk, co chtěl původně jet vytáhne další 3-4 lidi, co to až tak nežerou, ale nemají, co dělat, tak vyrazí na slušnej hokej, pivo, párek...
Bejvalo to tak...letos není slušnej hokej, ani to pivo není nic extra a párek nevím(ten jsem dlouho neměl) Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 18/12/2019, 13:38

imbík napsal:Tak aspoň, že to teda dopadlo. Když je po něm pojmenovaná hala dá už ty peníze letos, nebo až na další sezónu? Jak ta smlouva je postavená, když se neví co bude dál?
Neboj. Dukla se vyjádří.Nikdo neví sice kdy, ale vyjádří.
A konkrétní čísla asi nečekejme. Bude tove stylu. Partnerství je na x let v řádů x peněz.Ostatní si budeme muset domyslet.
A ještě zveřejní vítězě té fantastick soutěže Laughing Laughing

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/12/2019, 13:34

Tak aspoň, že to teda dopadlo. Když je po něm pojmenovaná hala dá už ty peníze letos, nebo až na další sezónu? Jak ta smlouva je postavená, když se neví co bude dál?

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 6 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru