Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Hra

Příspěvek pro Chytry Clovek 17/9/2019, 20:13

Co se týká hry, tak se nedá posuzovat, protože se hrálo jen proti nejslabším týmům (bohužel ani ty se nedokázali porazit). Až proti Motoru, Vsetínu, Přerovu nebo Porubě se pozná, jestli může tento tým pomýšlet na ty nejvyšší příčky nebo to bude jen lehce nadprůměrný tým. Všichni píší, že obrana hrozně zmatkuje a že brankáři jsou nejistí... Což tedy musel každý čekat, vzhledem k odchodům a změnám v kádru, proto ani já nejsem nijak překvapený....
Vzhledem ke kvalitě soupeřů se mělo z prvních 5 ti zápasů získat minimálně 13 bodů..... Protože to těžší teprve přijde.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/9/2019, 20:12

Jenže při téhle logiceby nemohly pak fungovat ani třeba diskuse na oficiálních FB stránkách Dukly, za mě je to taky další kopnutí do řad fandů ze strany Dukly. Znám řadu lidí co přestali po opětovném spadnutí z ELH chodit, já třeba ještě úplně ne a na ty lepší zápasy přijdu...ale tyhle drobnosti prostě fakt nepomáhají, spíše naopak v tom, aby Dukla zas ty fandy získala!!

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Forum

Příspěvek pro Chytry Clovek 17/9/2019, 20:07

Tam je největší problém s tím, jak se to udělalo. Všude se všichni z klubu dušují, že za tím nejsou negativní reakce fanoušků, ale něco jiného a pak bez jakéhokoliv varování nebo vysvětlení fórum utnou. Kdyby to opravdu bylo jen o tom, co říkají, tak by stačilo dopředu upozornit, že se to chystá a že si fanoušci mají diskutovat na neoficiálních stránkách a dát na ně odkaz. Takhle to zní jednoznačně, jako že na nás kálí z vysoka. A jsem si dokonce téměř jistý, že hlavní slovo v tomto neměl Bedřich.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/9/2019, 19:52

HCD13: Souhlasím. Taky se mi herní projev Dukly líbí víc než ten loni, bez ohledu na včerejší výsledek.

Mimochodem loni tady byly taky podobné výsledky tomu včerejšímu. V 9.kole v Litoměřicích a hned pak v 11.kole v Porubě. To bylo skoro to samé jak včera. Takže nic nového. Ale zdvižený prst a bacha na to.

Ad forum: Asi tu budu hodně vybočovat, ale byť jsem měl po uzavření dost vztek, tak čím víc o tom, s odstupem uvažuju, tak tím víc ten krok chápu. Fanoušci budou mít vždycky odlišný pohled na hru, dění, i hráče než samotný klub. Diskuze na ofiko webu byla hezky pohodlná, ale ať se na to dívám jak chci, tak by fans měli mít svoje weby a diskuze oddělené mimo. Akorát to přineslo hádku mezi fanoušky a klubem. Dukle fandím už nějakých 23 let a na web Dukly jsem se dostal poprvé na střední někdy v roce 1999 to byly stránky ještě na OHF a dost dobře nešlo diskutovat jinak něž diskuzích vytvořených pod weby, dneska už ty možnosti jsou. Takže se není čeho bát. Za těch pár dní se tu pěkně rozběhlo.

Jen se to vypnutí fóra mělo udělat jinak. Tohle byl pěkně zpackaný marketing redakce.
ralff
ralff

Posts : 1447
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 17/9/2019, 19:51

Koukam na Vitkovice s Trincem a co mne potesilo je ze Trinecti fandove oslavili treti gol volanim UZ JE TAM a nasledne ole ole.
Alespon nejaka stopa po Jihlavskych fans zustala v EHL.
Vypada to ze Ridera to snad otoci.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/9/2019, 19:11

To bych si tak úplně jistý nebyl. Řada lidí nechodí na FB vůbec. Nevím, jak největší kritici nebo pesimisté. Navíc jeden z argumentů byl, že jsou tam lidé vesměs neanonymní. Navíc pod určité příspěvky vypneš diskuzi a je to (pokud je potřeba).

Prostě kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/9/2019, 17:50

Jeste myslenka k foru..
Pokud byl jeden z hlavnich duvodu ty kometare ,ktere smerovali na vedeni ci hrace ,tak kdyz zrusim forum a mam moznost toto komentovat na socialnich sitich ,tak se ta kritika prece dostane k mnohem vetsimu poctu lidi nez na foru..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/9/2019, 14:13

To HHS23 : S dvěma věci ve tvém příspěvku nesouhlasím a to prodaná baráž a odpor ke klubu.... 🙈
To vůbec ne, Dukla je kus dětství a kus života, ale spíš jak psal HCDTOM, všechno má své meze.
Aneb, když z tebe holka začne dělat blb.e taky jí dřív nebo později pošleš někam a může být sebe hezčí...
HCD 13: hráče podporovat nepřestanu a proto zítra vyrazím ven, ale klub podporovat nebudu, nestotožňuji se s jeho posledními kroky, víc se k tomu vyjadřovat nebudu.... takhle to cítím, takhle to je.....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 17/9/2019, 13:38

HCD13 napsal:Možná se bude většina z Vás divit, ale já vidím první tři zápasy jako lepší než ty loňské.
Neřeším body či výsledky.
Mám prostě z letošní Dukly lepší pocit, cítím tam teamového ducha a to je to co bude rozhodovat v play-off.
Reálně letos předpokládám naše tabulkové postavení od čtvrtého místa výš.
Takže všechno vyhrát nemůže, občas třeba jako včera prohrajem.
Zatímco loni jsme občas utrpěli vítězství já odcházel ze zápasu s rozporuplnými pocity a se strachem o budoucnost, tak letos je to zatím jiné.
Rozporuplné pocity  jsem měl teda včera znovu, ale proti loňsku je tam jeden velký rozdíl.
Přibyla tam víra ve zlepšení.
Změnu vůči minulé sezoně vidím i ve hře.
Kluci přijedou do pásma a hned to sypou na bránu.
Dokonce i přesilovku hrajeme jinak.
Je zde velká snaha (a úspěšná) o střelbu od modré čáry.
Díky tomu musí soupeř vystoupit na naše snajpry a vzniká tak prostor před bránou.
Jsou to sice první vlaštovky, ale je to začátek sezony a mně to zatím stačí.
Jsem si jistý že budeme v nastoleném trendu pokračovat.
Určitě budou trenéři pilovat obranu a golmany tam je zatím slabší místo, ale také prostor pro zlepšení.
Nechápu některé z Vás proč máte potřebu zde psát že nebudete chodit na hokej kvůli nějakým činovníkům.
Fandím DUKLE ne bafuňářům.
Dokud budu mít pocit že hráči hrají za Duklu a dávají tomu všechno, tak nevidím důvod přestat chodit na hokej.
Já na Duklu hodit budu a permici jsem si koupil taky.
Naprostý souhlas ve všech bodech !!
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 17/9/2019, 13:24

Možná se bude většina z Vás divit, ale já vidím první tři zápasy jako lepší než ty loňské.
Neřeším body či výsledky.
Mám prostě z letošní Dukly lepší pocit, cítím tam teamového ducha a to je to co bude rozhodovat v play-off.
Reálně letos předpokládám naše tabulkové postavení od čtvrtého místa výš.
Takže všechno vyhrát nemůže, občas třeba jako včera prohrajem.
Zatímco loni jsme občas utrpěli vítězství já odcházel ze zápasu s rozporuplnými pocity a se strachem o budoucnost, tak letos je to zatím jiné.
Rozporuplné pocity jsem měl teda včera znovu, ale proti loňsku je tam jeden velký rozdíl.
Přibyla tam víra ve zlepšení.
Změnu vůči minulé sezoně vidím i ve hře.
Kluci přijedou do pásma a hned to sypou na bránu.
Dokonce i přesilovku hrajeme jinak.
Je zde velká snaha (a úspěšná) o střelbu od modré čáry.
Díky tomu musí soupeř vystoupit na naše snajpry a vzniká tak prostor před bránou.
Jsou to sice první vlaštovky, ale je to začátek sezony a mně to zatím stačí.
Jsem si jistý že budeme v nastoleném trendu pokračovat.
Určitě budou trenéři pilovat obranu a golmany tam je zatím slabší místo, ale také prostor pro zlepšení.
Nechápu některé z Vás proč máte potřebu zde psát že nebudete chodit na hokej kvůli nějakým činovníkům.
Fandím DUKLE ne bafuňářům.
Dokud budu mít pocit že hráči hrají za Duklu a dávají tomu všechno, tak nevidím důvod přestat chodit na hokej.
Já na Duklu hodit budu a permici jsem si koupil taky.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 17/9/2019, 13:23

Máte ve všem pravdu Dukla v poslední době vytváří kolem sebe spíš negativum. Dražší vstupné,vstupné pro děti (Motor s Vsetín zdarma),drahé pivo to samé jídlo (takže brát na hokej čtyřčlenou rodinu je na půjčku) prodána baráž,tolerance chování hostujících fandu, zavřené diskusní fórum atd. Ono se pak nemůže nikdo divit že k milovanému klubu si člověk vytvoří i odpor....

Hhs23

Posts : 133
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/9/2019, 12:40

Mate pravdu oba a takhle to asi citi vic lidi...Misto aby si tech par stovek lidi vazili ze tam vubec prijdou a zajimaji se o Duklu tak se jim plivne do ksichtu..

Nejlepsi jak se s kritikou vyrovnat je preci zavrit misto kde se ta kritika vyskytuje...
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/9/2019, 12:02

HcDTOm: Souhlasím ve všem, protože mi to stejně nedá tak na hokejku mrknu, ale osobně se mi nechce ani na Motor a to dřív jsem už nemohl dospat, když se blížil takovej zápas.... kde jsou doby kdy se do Brodu jelo o dvě hodiny dřív, aby tam člověk byl už na rozbruslení....
Jak píšeš vše má své meze...
Místo aby ELH sezóna vše pozvedla a vrátila nám cobsi zasloužíme, tak to tady víc prohnilo

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/9/2019, 11:58

Imbik: Je to tak no, já včera taky nebyl... Ono totiž, když bych přišel, tak v podstatě se vším souhlasím. A jelikož je to produkt a nějaké " jsme jeden tým" je očividně pryč, tak potom nemám o produkt zájem. Poptávka a nabídka, což u Dukly tak nikdy v mém případě nebylo, nabídka nebyl nic extra, ale poptával jsem to, protože je to Dukla chceš podpořit, ale všechno má svoje meze Smile

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/9/2019, 11:35

To HCDTOM: Tentokrát souhlas.
Čert vem včerejší prohru, slabý výkon brankáře, špatnou obranu, lajdackou 3 třetinu.....
Za sebe říkám, že se současnou Duklou se jako dlouholetý fanoušek neztotožňuju a proto tam nehodlám chodit. Přesně jak píšeš, kup si lístek, utrať prachy ve fanshopu, ale nesmis mít svůj a hlavně odlišný názor, hráčů se nezastavej, nech si házet flašky na hlavu od fans soupeře, kup si předražené a často ne moc dobré pochutiny, ale hlavně drž h.bu a krok.. Zítra jedu na Slavii a pak se uvidí.... jestli vyměknu. Ale tuhle aroganci a ignoraci názorů fanoušků podporovat nebudu....
Jsme malý klub a místo aby jsme se semkli a tahli za jeden provaz jdeme proti fanouškům, okej.... ale já tohle nepodporuji a nehodlám podporovat.... Snad se Dukla někdy změní.....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/9/2019, 10:17

Brož je a byl vždycky druholigový golman, na první ligu to ale +/- stačí, přece jen, kvalita střelby a kvalita řešení situací našich soupeřů je žalostná. Uvidíme, jak bude naše obrana reagovat na Motor, Vsetín, možná i CV, jinak tady nikdo není no. Ohledně navštěvnosti, je to logický, pokud člověk a teď mluvím obecně získá dojem, že ta sounáležitost tam není, tak se stáhne. se sportovním klubem chce člověk "žít", diskutovat s kamarády nebo jen s lidmi okolo. Ne tam přijit, koupit si lístek, uklidit si po sobě místo a vypadnou, nejlépe se litrem - ve fan shopu. Nikdy to nemůže fungovat jednostranně. Já neříkám, že ta návštěvnost přimo souvisí s uzavřením DF, ale kdo ví... Obecně je těch informací dlouhodobě málo, člověk neni za interesovaný. Vždyť se ani neřeklo, proč je DF zavřený atd... Už od té pulky baráže nemám z Dukly dobrý pocit, je to škoda. Možná ty pozustatky frustrace z pádu z ELH není jen u mě, ale v celém klubu, vracení se na startovní čáru opět

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/9/2019, 10:16

vakoz napsal:No tak včera ještě v polovině třetí třetiny by mě nenapadlo, že to projedem, ale tak snad sme si zápas blbec vybrali a už to bude jenom lepší. Ale třeba nájezdy co předved Matěj nebo Holý to bylo tak odflaknutý, jak kdyby jim to bylo uplně volný. No a Brožík u kterýho pořád věřím, že bude tou jedničkou na konci sezony bohužel zatim děravej jak ementál.

myslim ze zkousel zakonceni co delal uz v lonske sezone

https://youtu.be/YcvXRv3_lB0?t=94
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vakoz 17/9/2019, 10:07

No tak včera ještě v polovině třetí třetiny by mě nenapadlo, že to projedem, ale tak snad sme si zápas blbec vybrali a už to bude jenom lepší. Ale třeba nájezdy co předved Matěj nebo Holý to bylo tak odflaknutý, jak kdyby jim to bylo uplně volný. No a Brožík u kterýho pořád věřím, že bude tou jedničkou na konci sezony bohužel zatim děravej jak ementál.

vakoz

Posts : 6
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/9/2019, 09:16

Tak ono srovnávat po pár zapasech je ošidné.
Pro mě je tento tým pocitově lepší než ten loňský. Je to je můj názor. A že se prohrálo na to nemá žádný vliv.

Ps pořad mě udivuje jak debilni lidi na ten hokej chodí si kompenzovat své mindraky.
Včera nějaký hlouček idiotů vedl řeči jak může být Matej kapitán když je spojen s udh.

Opravdu někdy omezenost některých jedinců nelze vůbec pochopit
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/9/2019, 08:28


vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Tak jsem zde.

Příspěvek pro Chytry Clovek 17/9/2019, 08:21

Pro ty, kteří si myslí, že ten letošní tým ZATÍM je lepší než ten loňský... Loni taky byl začátek špatný, ale co jsem tak koukal, tak se neprohrál jediný zápas proti týmům na posledních 6 ti místech, tedy z 24 zápasů nula proher.... teď už máme první prohru proti týmu, který pravděpodobně bude okupovat spodní příčky a to doma....

K uzavření fóra se nemá cenu vyjadřovat. Ostatně letošními dosavadními návštěvami sklízí vedení přesně co zaselo.

Já čekal, že to bude skřípat, ta obrana je úplně nová, nesehraná, navíc mladá, nezkušená, bude to trvat nějakou dobu, než se aspoň nějak sehraje. Chyba s odchodem Honzíka rozhodně byla, to ví asi každý....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 17/9/2019, 07:25

Výsledek k prdu.. Do teď nechápu jak jsme to mohli prohrát, hra nebyla špatná. Dokonce jsem měl lepší pocit jak na začátku minulé sezony. Brož nás nepodržel minimálně dva góly byly laciný a prohra jde dost za ním. Je začátek tak snad to půjde ještě nahoru a místo tyček to bude víc padat a golman příště zachytá.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 16/9/2019, 23:05

No nic se nedá dělat jede se dál. Není to první takový zapás s Benátkama. Dneska se mi zdálo, že jsme se od nic nechali dost uhonit a v tom závěru to bylo na tý rychlosti vidět.
ralff
ralff

Posts : 1447
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/9/2019, 22:46

To admin: no nižší návštěva dnes jen v Porubě a na Slavii, asi jasné proč...takže asi tak láká ten produkt co se v Jihlvě nabízí!

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 16/9/2019, 21:50

No, tak co k tomu dneska napsat, kromě toho, že jsem neskutečně nasranej z takového výsledku.

Na dnešní návštěvu byl smutný pohled a to jediné vypovídá o tom, kam to směřuje.

Dneska bylo hodně smůly, nastřelené tyčky apod. ale musíme mít víc puků na branku. Vždyť půlka mančaftu Benátek kulhá, protože dostaly puk z první do brusle.

Další zápas, na který půjdu, bude asi až s Motorem. Jinak fajn je, že u posilky dělají klobásy a pivko natočí venku.

Pár lidem jsem dneska dal odkaz na tohle fórum, protože vůbec nevěděli o jeho existenci.


hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 16/9/2019, 21:43

Tak dnes spatenka .. hodně šanci a tycek plus nejistý gólman a výsledek je jaký je.
Nicméně se mi letošní tým líbí víc než ten loňský a věřím že potenciál tam je.
A další plus je polední.
Dozadu nic moc ale to je dáno postavou kterou zase uplatní před brankou kam se nám v posledních sezónách moc nechtělo.
Celkově dobrý dojem dnes zápas blbec


Naposledy upravil Jaternička dne 17/9/2019, 06:23, celkově upraveno 1 krát
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/9/2019, 21:23

Měli jsme udržet Honzíka i za cenu, že by tady nebyl ani jeden z těch současných dvou...

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 16/9/2019, 21:18

Taky nejsem bohužel o Brožíkovi přesvědčen 😐

Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 16/9/2019, 20:52

Asi se mnou někteří nebudete souhlasit, ale Brož není to pravý ořechový, dnes velice laciné branky. Vidím , že také pokračuje střídání brankářů, to se mi vúbec nelíbí a obrana dneska děravá ,málo důrazná. A útok takových zahozených šancí....... Dnes veliké zklamání, snad se to zlepší Evil or Very Mad Evil or Very Mad

staříček

Posts : 460
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/9/2019, 20:49

V obraně prostě špatné...

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 16/9/2019, 20:39

Vyloučení: 8:13. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1205. Střely na branku: 37:23. Zblokované střely: 18:6. Vhazování: 49:23. Tak všechno jsme vyhráli, krom skóre Crying or Very sad

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 16/9/2019, 20:26

1200 lidí, uzavřený forum, komunikace s fanoušky nízka, první liga, prohra s Benátkama, úroveň příšerná, lístky a občerstvení předražený, zimák mizerný. Trenér netrenér si myslí, že to není moc dobrý produkt...

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 16/9/2019, 16:09

Tak jsem zvědavý jak to dneska dopadne.
Jelikož jsem optimista tak věřím ve tři body.
A tipuji 4:2

Zatím se podle výsledků liga rozjíždí vcelku zajímavě.
Myslím si že sezona bude dost atraktivní i díky novému modelu.

Očekával jsem od Sokolova lepší start ne kvůli výsledkům z přípravy, ale díky nováčkovskému nadšení tak se snad dočkám.
Už loni jsem si říkal proč Dukla nešáhla po Veselém, když ho Slávie poslala do Ústí a on to nesl velmi těžce.
Během přestupů taky nic no a teď válí v Motoru. Snad mu to na nás nevydrží.
Na druhou stranu zpráva z agentury JPP hovoří, že není moc dobrý do kabiny.
Tak uvidíme na konci sezony jestli se jako každoročně Motor nezadře kvůli kabině.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 16/9/2019, 15:19

Tak to jsem shodou okolností psal asi já :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 16/9/2019, 15:11

Nejsi sám. Jak někdo psal na starým foru, už si nevzpomenu kdo, tak dneska přijede Duda, aspon nebude nuda Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 460
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 15/9/2019, 20:24

Díky za nové DF. Už mi to chybělo Smile

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 15/9/2019, 08:19

Sledoval jsem cely zapas a krome urcitych pasazi jsme byli lepsi. V obrane to obcas skripe ale zadny hrozny chyby...
Nu a jelikoz jsem mel vsazeno o prestavce jsem sledoval svedskou ligu a i top tym svedske ligy hraje presilovky nasim stylem.. matlana v rozich a jeden nahoz za 2 minuty na branu Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 14/9/2019, 22:31

Sledoval jsem na videu 1. třetinu. Ze začátku měla mírnou převahu Dukla, ke konci se to srovnalo. Při rozehrávkách z obrany tam byly občas zmatky, ale ne zase úplně námazy. Ústí se snažilo poctivě bránit, a co prošlo to jim chytil gólman včetně jedné hodně velké tutovky.

Zbytek zápasu jsem neviděl. Ale tři body doma, takže dobrý.
ralff
ralff

Posts : 1447
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/9/2019, 19:54

Dneska jsem sledoval jen vývoj výsledku na mobilu, takže nemohu soudit, ale 3 body z venku se počítají. Ostatní výsledky docela zajímavé. V pondělí se konečně taky dostanu na hokej a přijede Duda, takže bacha na něj bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 14/9/2019, 18:18

No s odřenejma ušima ale 3 body sou doma uf

Lázňator

Posts : 650
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 14/9/2019, 16:01

Dneska piska Dedek Very Happy jinak tri body a trefit by se mohl nekdo ze 4 lajny
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/9/2019, 10:56

To vn: ne tebe jsem rozhodně nemyslel.... Tebe znám a vím, že svůj názor máš a dokážes ho říct i do očí.....
Super utkání v ELH bylo Sparta- Plzeň to mělo všechno a o tom se mluvilo všude, v práci, v hospodě a dost bavilo.... nevěřil bych, že i typicky žoldacky tým se postaví za klasického zoldaka Kvapila líp, než loňská Dukla za svého kapitána a celkově za své spoluhráče, to mě dost překvapilo.... Jinak hokej parádní.. to asi letos neuvidíme....
Uzavření df mě utvrdilo v tom, že můj první letošní zápas bude ve středu na Slavii.... Dukla nestojí o naší podporu, tak pojedu hráče podpořit ven... 😉

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 14/9/2019, 08:47

Nevim no nebudu se vyjadrovat k obsahu myslim si sve.. ale to ze treba Benatky maji forum a my ne .. bez komentare.
Kazdopadne DF bylo skoro jedinym duvodem proc navstevovat stranky klubu..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/9/2019, 20:40

Máte to tam :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/9/2019, 19:59

Každopádně je to vyjádření celkem zábavné 😃

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/9/2019, 19:07

Nu taky bych rad vedel co se vlastne stalo tudiz diky za mail Smile
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 13/9/2019, 18:40

Pokud mohu poprosit, tak take prosim zaslat vyjádření na mail. Mailovka sedí s registrační. Děkuji.

Včera sem poslal dotaz na Béďu a asi nejsem sám zkrz fórum tak uvidíme co odepíše.

Lázňator

Posts : 650
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vakoz 13/9/2019, 14:30

Ahoj, taky se musím připojit s tím, že v tomto kroku vedení opravdu nechápu. Myslím si, že diskuze na foru probíhala ve slušném duchu a když se to srovná s jinými podobnými fóry (např ve fotbale fandím Bohemce a co se tam propírá na fóru tak to je teprv slušnej mazec) nebyl důvod k tomuto kroku. Navíc forum podle mě drželo komunitu při sobě a i když jsem na něj moc nepřispíval tak jsem rád názory pročítal.

vakoz

Posts : 6
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/9/2019, 14:12

Pokud mailovka sedí s Vaší registrační, tak mi jí nemusíte psát do fóra... Najdu si v administraci.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/9/2019, 14:10

To imbik: jak to myslis s tou potrefenou husou? To jako bylo na me mysleno?

Pokud mohu poprosit, tak take prosim zaslat na mail vojtech.nepras@seznam.cz

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru