Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro maggycc 16/10/2019, 13:03

Tak dnes jenom výhra! 3:1 Pekr, Poletín a Čagy! Útočníci se už musí trochu probudit:))

maggycc

Posts : 15
Join date : 28. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 16/10/2019, 12:51

koukám, nějak to utichlo...asi všichni povzbuzeni výhrou nad Sokolovem šetří síly na dnešní match :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/10/2019, 18:18

Tak Hlaváč do Slavie.Hm.

DUKLIČKA

Posts : 1495
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 14/10/2019, 21:42

Ted jsem dokoukal Boston:Anaheim.. 4:2 Pasta 4 goly.. to je blazen..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/10/2019, 21:37

HCDTOM napsal:
Admin napsal:Tak jsem si pustil Lajnu. Nikdy jsem neviděl jedinej díl, ale hned první je teda masakr Basketball Razz

To co teď koluje, uz je druhá serie, ale mě prisel ten dil s chance ligou nejlepši zatim Laughing  nebo koukáš od začátku?

Koukám od začátku... Havířov :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 14/10/2019, 21:15

Admin napsal:Tak jsem si pustil Lajnu. Nikdy jsem neviděl jedinej díl, ale hned první je teda masakr Basketball Razz

To co teď koluje, uz je druhá serie, ale mě prisel ten dil s chance ligou nejlepši zatim Laughing nebo koukáš od začátku?

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/10/2019, 21:10

Tak jsem si pustil Lajnu. Nikdy jsem neviděl jedinej díl, ale hned první je teda masakr Basketball Razz
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 14/10/2019, 20:25

Myslím,že teď jedeme v klasickém módu l.ligy(i přes lecjaká vyjádření),tudíž s našimi financemi(pokud se na nás někdo nevyflákne) zaplatíme jakž takž dvě konkurenceschopné lajny.Mezi těmi vyvolenými by Mates rozhodně chybět neměl(pokud nepřijde po sezoně nesrovnatelná nabídka).Napadla mě paralela s Divochem,taky se tu tak nějak "uhnízdil" a nakonec to byl jeden ze stavebních kamenů úspěchu

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 14/10/2019, 20:16

MarkusHCD napsal:Mates je vyloženě typ,který zapadne kamkoliv, prostě hanácký pohodář.Typ hráče,kterého vlastní fans zbožňují,protivníci nenávidí.Navíc i profík každým coulem,za který tým hraje,tam by vypustil duši.Do kabiny nevidím,ale i tam bude podle mě v pohodě,jednoznačně nejlepší kauf posledních dvou let(obdobně bych hodnotil i Pohlíka)

Vsak takhle jsme to meli i my ze jsme ho jako soupere moc nemuseli ..

Doufam ze tu Matej vydrzi hooodne dlouho...protoze za me je to rozhodne jeden z nasich nejlepsich mozna vubec nejlepsi
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 14/10/2019, 20:16

Paráda,v období vánoc je tu šance na Winter clasic http://www.obcasnik.eu/jihlava-chysta-vanoce-s-bezplatnym-kluzistem-na-namesti/

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 14/10/2019, 20:06

Mates je vyloženě typ,který zapadne kamkoliv, prostě hanácký pohodář.Typ hráče,kterého vlastní fans zbožňují,protivníci nenávidí.Navíc i profík každým coulem,za který tým hraje,tam by vypustil duši.Do kabiny nevidím,ale i tam bude podle mě v pohodě,jednoznačně nejlepší kauf posledních dvou let(obdobně bych hodnotil i Pohlíka)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/10/2019, 19:49

Nikdy bych neřekl, že jeden z mých oblíbených hráčů v Dukle bude Matěj Pekr. Letos se mu sice tolik nedaří, ale na ledě vždycky bojuje. Za mě jeden z nejlepších příchodů posledních let.

MÝM IDOLEM BYL GRETZKY. DO DOBY, NEŽ JSEM POZNAL ČAGYHO, SMĚJE SE MATĚJ PEKR
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11365
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 14/10/2019, 19:24

Tym hraje jednoznacne pod svoje moznosti.. Utok je naprosto tragicky, vzdyt i v tom Sokolove davali goly obranci a jedinej jako vzdy Fronk... Kde je Matej Skorapka Andy Harky...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 14/10/2019, 17:48

imbík napsal:HCDTOM : Občas se nemůžu zbavit dojmu, že máš názory jak se ti to hodí.. a ač v poslední době s tebou spíše souhlasím, tak mě prostě zaráží jak někdy píšeš tak a jindy jinak. Na jednu stranu Hubas a spol pro tebe byli antihokejiste, na druhou stranu píšeš, že letos má Vlk poprvé slabší mančaft než v letech minulých, další věc co mi není jasná je, že před sezónou (když už se vědělo jaký budeme mít tým) jsi psal, že v téhle lize nejde být hůř než 4, teď jsme 10 a píšeš, že z ho.... bič neupleteš? Tak jak to vlastně dle tebe je?
Za mě prostě ke změně musí dojít, pokud máme ambice, tým nemá toho správného ducha jako za "staré" party, první lajna která by to.měla táhnout se hledá, obrana je slabá, herní projev nevýrazný, ježdění od ničeho k ničemu a přesilovky....... to už nemá cenu ani zmiňovat, zajímavé je, že v power play se pak dá na led to nejlepší co máme a nějak to funguje, při přesilovkách vůbec.... takže bohužel, musí dojít ke změně.....

Rád řeknu svůj názor, Hubáček a spol byli dobří, neřekl jsem nikdy, že ne, ale to, že odešli je v pořádku, už zase byli o rok starší na elh neměli a teď už by na ní neměli tuplem, nikam by nepostoupili. změna prostě přijít musí v každém týmu, tohle Dukla jádro mělo kvalitu, ale mělo se z toho získat víc, tedy udržení elh, aspoň tu první sezonu a pak by bylo i víc penez a ten tým se stejne vymenil, ale v půlce baráže... se spadlo. Já hodnotil ten tým z loňska, ten byl lepší a byli to dobré výměny, dobří hráči, taky byli první. Já letošní sestavu nehodnotil, a pokud tak jen okrajově a spíš negativně v tomhle směru. Dukla do 4 místa být musí, to, že není je prostě divný, ale podle sestavy, ač není tak dobrá jako loni, tak do 4 místa být musí. Spekulovat se nesmí, ale tyhle výkony, které předvaději nejsou jen tak, ale musím být zase opatrný na konspirační teorie...

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/10/2019, 16:49

HCDTOM : Občas se nemůžu zbavit dojmu, že máš názory jak se ti to hodí.. a ač v poslední době s tebou spíše souhlasím, tak mě prostě zaráží jak někdy píšeš tak a jindy jinak. Na jednu stranu Hubas a spol pro tebe byli antihokejiste, na druhou stranu píšeš, že letos má Vlk poprvé slabší mančaft než v letech minulých, další věc co mi není jasná je, že před sezónou (když už se vědělo jaký budeme mít tým) jsi psal, že v téhle lize nejde být hůř než 4, teď jsme 10 a píšeš, že z ho.... bič neupleteš? Tak jak to vlastně dle tebe je?
Za mě prostě ke změně musí dojít, pokud máme ambice, tým nemá toho správného ducha jako za "staré" party, první lajna která by to.měla táhnout se hledá, obrana je slabá, herní projev nevýrazný, ježdění od ničeho k ničemu a přesilovky....... to už nemá cenu ani zmiňovat, zajímavé je, že v power play se pak dá na led to nejlepší co máme a nějak to funguje, při přesilovkách vůbec.... takže bohužel, musí dojít ke změně.....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 14/10/2019, 14:56

richmonds napsal:
vakoz napsal:Já bych bral jako trenéra Divocha - to by byl parádní motivator, ale ještě furt hraje v tom Řezně. Jinak souhlasim, že těch alternativ koho vzít, aby to mělo smysl v aktuální situaci moc není.

Já chápu, že ho lidi mají spojeného s relativně úspěšným obdobím novodobé historie, ale divoch byl spíš flegmouš než parádní motivátor. Zkušenosti s trénováním má nulové takže tudy by cesta fakt nevedla.
V první řadě by měla přijít změna herního stylu, nalít si čistého vína, na co ten tým má a nemá...pak by došli k závěru, že bude potřeba začít od defenzivy a snažit se o rychlý přechod do útoku. To vše podpořené nasazením, bojovností a odhodláním hráčů. Klidně i pod stávajícími trenéry. Tahle Dukla prostě není a nebude válec takže by měla začít hrát to, nač má potenciál.
A když změna trenéra tak zkušený borec, který bude schopný zrealizovat to, co píši výše. Ne začátečník, co bude dávat vtipné rozhovory clown

Souhlasím. Leda, že by Hubáček byl asistent Very Happy Ale spíš to bude, tak, že Vlk neskončí. Je asi jedno kdo, ale pravda je taková, že poprvě mají trenéři o něco slabší tým a výsledky zatím nejsou. Předtím ten tým byl na tuhle pseudo ligu tak dobrý, že se to nějak uhrálo. Jinak stran ELH, dva sestupy. Na druhou stranu, z h*** bič neupleteš a možná by nový měl stejné umístění, ikdyž si myslím, že tým hraje pod své možnosti a herní projev je pořád stejný jen realizovaný horšími hráči, než v letech minulý. Můj názor no Smile

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hedgehog 14/10/2019, 13:04

Chytry Clovek napsal:Hezké gesto vedení. Tentokrát je musím pochválit za nápad. Jen doufám, ze usly zisk doplatí hráči za to co předvádějí. Asi na PV zajdu....

Mě to teda přijde jako totální křeč. Nemyslím si, že vstupné je rozhodující faktor návštěvnosti. I kdyby se mi těch 110 Kč zdálo moc, tak stejně přijdu a dám si třeba o jedno pivo míň. Chci za to pak vidět svůj oblíbený tým, jak odevzdá na ledě maximum a bude z něj cítit touha vyhrávat (i když se to samozřejmě vždycky nepodaří). Jestli se ale bude Dukla prezentovat stejným herním projevem jako v několika předchozích kolech, tak se může stát, že lidi nepřijdou ani zadarmo.

Hedgehog

Posts : 24
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 14/10/2019, 13:04

vakoz napsal:Já bych bral jako trenéra Divocha - to by byl parádní motivator, ale ještě furt hraje v tom Řezně. Jinak souhlasim, že těch alternativ koho vzít, aby to mělo smysl v aktuální situaci moc není.

Já chápu, že ho lidi mají spojeného s relativně úspěšným obdobím novodobé historie, ale divoch byl spíš flegmouš než parádní motivátor. Zkušenosti s trénováním má nulové takže tudy by cesta fakt nevedla.
V první řadě by měla přijít změna herního stylu, nalít si čistého vína, na co ten tým má a nemá...pak by došli k závěru, že bude potřeba začít od defenzivy a snažit se o rychlý přechod do útoku. To vše podpořené nasazením, bojovností a odhodláním hráčů. Klidně i pod stávajícími trenéry. Tahle Dukla prostě není a nebude válec takže by měla začít hrát to, nač má potenciál.
A když změna trenéra tak zkušený borec, který bude schopný zrealizovat to, co píši výše. Ne začátečník, co bude dávat vtipné rozhovory clown

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vakoz 14/10/2019, 09:48

Já bych bral jako trenéra Divocha - to by byl parádní motivator, ale ještě furt hraje v tom Řezně. Jinak souhlasim, že těch alternativ koho vzít, aby to mělo smysl v aktuální situaci moc není.

vakoz

Posts : 6
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/10/2019, 20:30

Mladej Augusta je v nemocnici, takže u dvou ze tří porážek vůbec nebyl 😉
Jinak ať si klidně na střídačku stoupne Béďa v Brně taky Zabranskej i trénoval, ale ať se něco děje dokud vůbec na ty hokeje někdo chodí...

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 13/10/2019, 19:58

Aby za chvíli nebyl volnej mladej Augusta. Z posledních čtyřech zápasů 3 prohry...dvě se slabšíma soupeřama a dneska sedmička od Komety.
ralff
ralff

Posts : 1447
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/10/2019, 19:56

Taky bych byl pro mladého trenéra ;-) ale myslím, že Vlk bude na střídačce ještě za deset let.

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/10/2019, 19:55

Liberec hodně pěkný přesilovky, bohužel nemají brankáře...

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 13/10/2019, 19:45

Já bych klidně dal šanci nějakýmu mladýmu trenérovi. Byl tady Svoboda, který dělal asistenta u repre, ale asi viděl, že se tady výš nedostane, tak odešel. Kdo znal před pár lety třeba Pešána? Nebo když použiju příklad z fotbalu, tak teď se bere jako náš nejlepší trenér Trpišovský, ale kolik let musel trénovat mládež a nižší soutěže než konečně dostal šanci?

Excalibur

Posts : 469
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/10/2019, 19:42

Kometa a Liberec, parádní hokej bounce

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 13/10/2019, 19:22

ralff napsal:Jestli se nepletu, tak Ujčík se tento týden přesunul od juniorů k dorostu a dorost dvě výhry za sebou. Že by se s ním teď hýbalo, to pochybuju.  Najít trenéry to nebude jednoduché, staré vojny typu Augusta, už tu nejsou, a co za něco stojí někde trénují...  

Holíka by to chtělo, ten bejt na střídačce a hráči mu předvádět takové výkony, tak rozpoutá třetí světovou.

To jo, Jarda by některým hráčům dal takovej záhlavec až by helmy lítaly na led Very Happy Např. Piegl by za to co předvedl minulý zápas rozhodně nedohrál....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 13/10/2019, 19:07

Jestli se nepletu, tak Ujčík se tento týden přesunul od juniorů k dorostu a dorost dvě výhry za sebou. Že by se s ním teď hýbalo, to pochybuju. Najít trenéry to nebude jednoduché, staré vojny typu Augusta, už tu nejsou, a co za něco stojí někde trénují...

Holíka by to chtělo, ten bejt na střídačce a hráči mu předvádět takové výkony, tak rozpoutá třetí světovou.
ralff
ralff

Posts : 1447
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty pro hcdtom

Příspěvek pro staříček 13/10/2019, 18:59

Ta poslední věta mě rozesmála, jako vtip dobrý Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 459
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 13/10/2019, 18:51

Když to nebude Ujčík, tak mi to je jedno, ale upřímně tomu moc nevěřím, nebo... Zeman bude hlavní a Vlk asistent Very Happy Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 13/10/2019, 17:54

jelikož jsem nebyl optimista ohledně síly týmu před sezonou, tak to asi viděl i někdo jiný, navíc současné výsledky...takže sem by šel asi jen trenér, který nemá co ztratit. Tým žádná velké hitparáda, s těmi ambicemi na postup to také není zrovna horké...zato fanoušci jsou tady dost přísní a namlsaní...Takže pro fakt kvalitního trenéra to je spíš risk reputace než cokoliv jiného. Takže by to vzal jen někdo, pro koho je to krok nahoru, napsat si, že v té Dukle prostě byl jako trenér...
stávající situace je neudržitelná, ale potenciální vyhlídky na nového trenéra mě také dost děsí.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 13/10/2019, 17:02

Tak já dokud to neuvidím na webu v sekci realizační tým, tak tomu taky neuvěřím. Faktem, ale je, že nechodí lidi a může to bejt tak, že má Ščerban sekeru třeba půl míče ze vstupnýho, než čekal a jak to leze do peněz, tak jdou kamaráčovty stranou :-)
Jinak, když to nebude Mejzlík, tak to snad už bejt horší ani nemůže :-)

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/10/2019, 16:59

Leda Razym jestli nikde netrénuje, tomu bych věřil Venera asi nepůjde do první ligy....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 13/10/2019, 16:58

Tomu neverim, jinak by to uz davno udelal jako impuls...

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Režnar

Příspěvek pro Chytry Clovek 13/10/2019, 16:42

Tak kdyby se bral někdo z venku, byl bych pro něj. S Havířovem dělá divy. Samozřejmě ještě lepší by byl Venera, ale to je utopie. A pokud to bude někdo z klubu, tak Ujcik.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 13/10/2019, 16:39

Podle mě je shánět nemusí má je u dorostu Smile Smile

staříček

Posts : 459
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 13/10/2019, 16:38

To jako fakt? V to jsem ani nedoufal. Krize uz tady byla nekolikrat a vedeni vzdy pevne stalo za trenery. Mel jsem obavu ze na novy trenery ani nebudou prachy. Nic osobne proti stavajicim trenerum nemam, ale ta herni strelita je proste dloudoba a myslim si, ze to je hlavni duvod klesajici navstevnosti.

Siroko

Posts : 1143
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 13/10/2019, 14:56

Tak podle ověřených zdrojů je Vlčák na odstřel Béďa prý shání nové trenéry..

Hhs23

Posts : 133
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 13/10/2019, 14:01

Kája Vachopulos napsal:Švéd dy si měl zabalit a jít do prdele........
mozna by sis tam mel stoupnout ty
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Karlos 13/10/2019, 13:52

Švéd by si měl zabalit a jít do prdele........


Naposledy upravil Kája Vachopulos dne 13/10/2019, 14:37, celkově upraveno 1 krát

Karlos

Posts : 11
Join date : 10. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/10/2019, 12:31


imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 13/10/2019, 11:59

Ríša Diviš včera na Dukle..... jo to bývala parta, o tom si můžeme nechat zdát....
Jinak až teď jsem mrknul na video s panem Suchým, pěkně to shrnul, škoda, že tyhle legendy se neangažovali do klubu víc, než jen povidanim na kameru, nebo do novin....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 13/10/2019, 09:45

Hmm, 115 Mega je slušná sekera.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/10/2019, 23:32

To MarkusHCD:
U nás je taky dobrá služba. Projdu kolem nich asi 8x a pak mi řekne terminál, že karta je neplatná. Přijdeš o půlku třetiny, ale pořádek musí bejt...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 12/10/2019, 23:15

Hlásím návrat ze Sudet.Ze stavu 0:4 dokážeme udělat drama asi opravdu jen my,naštěstí jsme to doklepali.Doufám,že tímto mačem z nás spadne deka a začneme se škrábat výše,HCD Olé!!!Jinak výjezd celkem luxusní,hned po vstupu na zimáček se Tě ujme pořadatel,který Ti vše ukáže a vysvětlí,v tomto směru se máme co učit

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/10/2019, 22:30

Já naštěstí můžu až 16.11. v sobotu. Navíc o těch pár kaček mi vůbec nejde. Hrůza je ten Penovo monopol.. Desítka z kelímku skoro za 40, klobása nevalné kvality za 60 nebo 65? Ne, díky. Dokud funguje posilka, tak aspoň tam člověk najde útočiště..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1367
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Vstupné za polovic

Příspěvek pro Chytry Clovek 12/10/2019, 21:40

Hezké gesto vedení. Tentokrát je musím pochválit za nápad. Jen doufám, ze usly zisk doplatí hráči za to co předvádějí. Asi na PV zajdu....

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kačerdonaldino 12/10/2019, 20:30

Dneska byla nutnost vyhrát, tak je super jak to dopadlo.Ale bude to dřina se posunout s takovou nejistotou v brankovišti..Volbě gólmanů už delší dobu nerozumím.Zdravím Larse,ať se daří ve Švédsku Wink

kačerdonaldino

Posts : 5
Join date : 10. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 12/10/2019, 20:21

Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven Vlk Ven

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 12/10/2019, 19:48

No s odřenýma ušima , no místama sem si říkal , že při nás stáli všichni svatí. To jěště Sokolov nastřelil 2 tyčky!Ty hráči sou tak vystresovaní asi z Vlka, nebo hrajou ledabile protože je to vůbec nebaví. Pane bože at už ten Vlk táhne do Brodu, nebo se Ti kluci v těch  sračkách úplně zahrabou Evil or Very Mad Evil or Very Mad A ty 2 golmany at si přibalí sebou.

staříček

Posts : 459
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru